Dezynfekcja UV, oczyszczanie powietrza w wentylacji i klimatyzacji

Dezynfekcja UV, oczyszczanie powietrza w wentylacji i klimatyzacji

Ocena: 2.8/10 (22 głosów)Strona tematyczna firmy Klingenburg International, wiodącego producenta elementów układów obróbki powierza, poświęcona zastosowaniu technologii sterylizacji UV w instalacjach wentylacyjno-klimatyzacyjnych.
Stały kontakt z bakteriami, wirusami, roztoczami czy zarodnikami grzybów i pleśni zawartymi w powietrzu może stać się bezpośrednim powodem wystąpienia i rozwoju zakażeń dróg oddechowych, astmy, kataru siennego, alergii itp. Jakość powietrza ma także kluczowy wpływ na samopoczucie osób przebywających w pomieszczeniach.
Zastosowanie technologii dezynfekcji UV pozwala skutecznie oczyścić powietrze z mikroorganizmów. Promieniowanie ultrafioletowe w paśmie UV-C uszkadza DNA drobnoustrojów co uniemożliwia ich namnażanie się. Sterylizacja UV pozwala dodatkowo zredukować koszty użytkowania instalacji oraz pozbyć się nieprzyjemnych zapachów wydostających się z nawiewów. Stanowi także doskonałe rozwiązanie w systemach wentylacyjnych dla alergików.
Na stronie przedstawiono informacje teoretyczne oraz kompleksowe rozwiązania dedykowane instalacjom różnych typów, wielkości i przeznaczenia.Podobne strony
 • Kratki wentylacyjne

  Jako jedna z bardzo dobrych firm/spółek/korporacji w Polsce oferujemy sprzedaż elementów do wentylacji oraz dodatkowo kominek. Tylko u nas mogą Wy zakupić po aptekarsku bądź hurtowo kratki wentylacyjne, kratki kominkowe, drzwiczki rewizyjne oraz dodatkowo czerpnie powietrza. Wyłącznie u nas te w tej chwili towary są wysokiej klasy i co najistotniejsze opracowane są z metali nierdzewnych. O ile są Wy zainteresowani czegłółową ofertą to serdecznie inwitujemy do naszego sklepu internetowego w którym zostało wszystko dokłądnie opisane. Nie zwlekaj i już właśnie skorzystaj z naszej oferty, a jednocześnie dołącz do grona zadowolonych kontrahentów.

 • Klimatyzacja Warszawa

  Cool System jest firmą działającą na terenie całego kraju. Cool System posiada wieloletnie doświadczenie w montażu instalacji systemów chłodzących. Prezentowany serwis montażowy jest najczęściej wybierany w Polsce. Za obsługę klientów odpowiedzialni są jedynie wykwalifikowani specjaliści. Klimatyzacja Warszawa to gwarancja profesjonalizmu oraz najwyższej jakości. Szczegółowe wiadomości o ofercie można znaleźć na witrynie internetowej.

 • Rekuperacja

  Rekuperacja to jeden ze składników wentylacji maszynowej. Proces ten pomaga nam zachować energię w lokalu. W dzisiejszych czasach coraz większa ilość osób poszukuje nowoczesnych sposobów ażeby zaoszczędzić. Do tego pragną ci ludzie mieszkać jak najmocniej w zgodzie ze środowiskiem. Jednak nadal wiele osób nigdy nie słyszało o tych współczesnych metodach. Duża część ludzi nadal nie potrafi zachowywać energii, ba nawet nie zna pojęcia oszczędzanie. I to nie są osoby z małych wiosek, lecz wielokrotnie ludzie z wielkich miast, widzący zaledwie czubek swojego nosa. Jest sporo różnorakich metod oszczędzania energii. Wystarczy zacząć od niezapominania o zgaszeniu świateł w pustych pomieszczeniach, o wyłączaniu przeróżnych urządzeń takich, jak choćby radio. Do tego po co ma chodzić kilka urządzeń jednocześnie. To co jest niepotrzebne lub to czego nie używamy w danej chwili należy absolutnie wyłączyć. To są najprostsze metody na oszczędzanie energii. Jednakże gdybyśmy chcieli iść dalej warto chwilę pomyśleć jak pragniemy zająć się oszczędzaniem i ile należy włożyć i czy w ogóle się to nam zwróci. Teraz kiedy wyczerpują się naturalne źródła energii należy szukać rozmaitych sposobności wszędzie. Niektórzy ludzie konstruują miniaturowe elektrownie wykorzystujące siły natury do wytwarzania energii. Jak mówią naukowcy za jakiś czas naturalne substancje, jak choćby ropa naftowa, całkowicie ulegną wyczerpaniu. Następnym ważnym problemem jest fakt, że osób na świecie stale przybywa, a z tym się wiąże fakt, że, wzrasta zapotrzebowanie na energię.

 • Wentylacja Gorzów

  Zapraszamy do naszej firmy w celu poznania naszej oferty sprzedaży oraz montażu klimatyzacji oraz urządzeń wentylacyjnych. Posiadamy ugruntowaną pozycje w tego typu usługach na rynku gorzowskim a nasz zasięg działań sięga na województwo Lubuskie, Wielkopolskie oraz Zachodniopomorskie. Po za usługami sprzedaży klimatyzacji zajmujemy się również elektryką do 1 kV. Zapraszamy do naszego biura w Gorzowie Wielkopolskim.

 • Rekuperacja - dokumentacja techniczna, projekt, regulacje instalacji

  Trafiłeś na stronę poświęconą wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła domów jednorodzinnych. Poniższa oferta skierowana jest do inwestorów indywidualnych i firm instalacyjnych zainteresowanych wykonaniem dokumentacji instalacji wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, czyli popularnej rekuperacji dla domu jednorodzinnego Dobra dokumentacja jest podstawą właściwie wykonanej instalacji. Tylko odpowiedni dobór średnic kanałów, wydajności urządzeń i ilości powietrza dla konkretnych pomieszczeń zapewniają cichą i wydajną pracę instalacji. Co przekłada się na zadowolenie użytkowników i oszczędności. Dokumentacja wykonawcza pozwala oszczędzić sobie nerwów i kosztownych przeróbek instalacji wykonanych bez właściwego doboru. Świadczymy usługi doradztwa inżynierskiego na terenie całej Polski, dodatkowo w woj. Dolnośląskim i Opolskim wykonujemy odpłatnie regulacje instalacji wentylacyjnych. Jesteśmy w stałym kontakcie z dużą grupą firm wykonawczych, po wykonanej pracy możemy polecić dobrych fachowców.

 • Technical - wentylacja i klimatyzacja Olsztyn

  Nasza firma od 2001 r. zajmuje się projektowaniem, montażem i serwisem instalacji wentylacji i klimatyzacji. Posiadamy certyfikaty autoryzowanych punktów serwisowych wszystkich czołowych producentów. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Nasi projektanci pomogą w dopasowaniu i zaprojektowaniu instalacji. W tym roku zapraszamy do skorzystania z naszej najnowszej promocji - klimatyzacja Olsztyn.

 • Rekuperacja Wrocław

  Alfa-Tech to profesjonalna firma, zajmująca się kompleksowo systemami klimatyzacji, wentylacji oraz rekuperacji. Rekuperacja to obecnie jeden z najbardziej przyjaznych środowisku sposobów ogrzewania. Wykorzystuje go coraz więcej domów czy fabryk, co pozwala na redukcję kosztów ogrzewania nawet o 80%. Alfa-Tech to profesjonalny i wykwalifikowany zespół monterów i serwisantów kompleksowych systemów rekuperacji. Firma działa głównie we Wrocławiu i najbliższych okolicach.

 • AC KLIMAT SP.J. ŁÓDŹ montaż wentylacji

  AC Klimat to nie jest zwykła firma zajmująca się instalacjami sanitarnymi. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego oferujemy sumienną oraz kompleksową obsługę inwestycji na każdym etapie. Troszczymy się o środowisko naturalne - zlecenia realizujemy całkowicie ekologicznie. Dzięki rozległej wiedzy z naszej branży i doświadczeniu zbieranemu już od 2002 roku możemy się poszczycić usługami doskonałej jakości w atrakcyjnych cenach. Wykwalifikowana kadra umie rozwiązać nawet najbardziej złożony problem, jaki stawiają przed nami klienci. Mamy niezbędne autoryzacje i uprawnienia i bez ustanku staramy się być coraz lepsi. Wszystkie informacje i niezbędne detale na stronie:

 • Serwis klimatyzacji

  Ecofrio to rzetelna i doświadczona firma, która od bardzo wielu lat oferuje swoim klientom profesjonalny serwis klimatyzacji w bardzo konkurencyjnych cenach. Możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem i wieloma zadowolonymi klientami we Wrocławiu i pobliskiej okolicy. Zapewniamy wszystkim naszym klientom fachowe doradztwo, bezpłatną wycenę, serwis urządzeń na bardzo wysokim poziomie i oczywiście bardzo atrakcyjne ceny. Nasza oferta usługowa skierowana jest zarówno do firm, jak i do klientów indywidualnych. Najlepsza klimatyzacja we Wrocławiu tylko u Nas.

 • Sklep E-MASTER.pl - nagrzewnice powietrza, osuszacze

  Sklep E-MASTER.pl jest autoryzowanym dealerem i punktem serwisowym produktów marki MASTER. Firma skupia się na doradztwie, sprzedaży i obsłudze serwisowej urządzeń z zakresu klimatyzacji, ogrzewania i osuszania powietrza. W swojej ofercie posiada wszystkie wymienne elementy eksploatacyjne ( grzałki, termostaty, wentylatory, filtry paliwa, bezpieczniki, korki, uszczelki, mocowania, łączniki, przewody paliwa itp. ) oraz zapewnia możliwość wyboru sposobu przesyłki. Sklep otrzymał certyfikat dbałości o prawa konsumenta.