Klimatyzacja Warszawa Went-Klima

Klimatyzacja Warszawa Went-Klima

Ocena: 4.2/10 (26 głosów)Nasze usługi montażu, serwisu, przeglądu prowadzimy na terenie Warszawy oraz wszystkich miejscowości w okolicy. Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem który ma kilkunastoletnie doświadczenie w branży, firma została założona w roku 2007 i od tej pory stale rozwijamy się technicznie oraz uczestnicząc w szkoleniach montażowo-serwisowych świadcząc profesjonalne usługi przeznaczone dla firm oraz osób prywatnychPodobne strony
 • Serwis klimatyzacji Łódź

  Arctic Klimat oferuje Państwu profesjonalne usługi klimatyzacyjne na terenie Łodzi, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń klimatyzacyjnych. Wykonujemy instalacje według projektów własnych lub powierzonych, w budynkach nowobudowanych oraz już istniejących.

  Arctic Klimat to przedsiębiorstwo świadczące usługi profesjonalnego montażu jednostek klimatyzacyjnych zarówno w domach jak i pomieszczeniach biurowych. Dzięki kilkuletniej obsłudze klientów biznesowych i indywidualnych nie tylko w Polsce, ale też w Skandynawii oferujemy tylko najlepsze, sprawdzone produkty z branży klimatyzacyjnej.

  Pracownicy firmy stanowią wysoko wykwalifikowaną kadrę, która potrafi ocenić, doradzić i zaspokoić indywidualne potrzeby klienta.

  W naszej ofercie znajdą Państwo: klimatyzatory ścienne, klimatyzatory kasetonowe, klimatyzatory kanałowe. Firma Arctic Klimat oferuje klimatyzatory wyposażone w zestawy pracy całorocznej.
  W skład takiego zestawu wchodzi:

  - grzałka instalowana w dolnych częściach sprężarki ( przy niskich temperaturach podgrzewany jest olej w sprężarce)
  - sterownik odpowiedzialny za sterownie całego zestawu (regulacja pracy obrotów wentylatora, regulacja pracy grzałki). Oferujemy rekuperacja Łódź, klimatyzacja Łódź, montaż klimatyzacji Łódź

 • Klimatyzacja Wrocław

  Frozen proponuje profesjonalny montaż oraz serwis urządzeń chłodzących a także klimatyzatorów. Firma Frozen zaistniała przeszło 10 lat temu, jako kontrakcja na dynamiczny rozkwit branży handlowej i usług branży spożywczej, a co z tym się wiąże, przyrostem zapotrzebowania na urządzenia chłodzącego i szeregu usług z tym związanych. W naszej ofercie posiadamy klimatyzatory oraz sprzęty chłodnicze znamionujące się najwyższą i sprawdzoną niezawodnością działania. Frozen jest firmą wszechstronną, oferujemy usługi od zaprojektowania systemu klimatyzacyjnego i doboru urządzeń przez montaż i serwisie pogwarancyjnym. Wysoka jakość świadczonych usług, przystępne ceny oraz solidny serwis klimatyzacyjny to jest to, co wyróżnia nas na tle naszej konkurencji. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowniczej, a także użyciu wysokiej jakości materiałów zapewnimy dobrą atmosferę w pomieszczeniach biurowych, odpowiednią ochronę owoców jak i również zmniejszenie zużycia prądu w firmie i mieszkaniu.

 • Systemy wentylacyjne

  Firma VENTS zaistniała w latach 90-tych. W krótkim okresie zdobyła pozycję lidera rynku. Obecnie VENTS jest europejską grupą firm zatrudniającą ponad 2000 wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów, realizujących kompletny cykl produkcyjny - od inicjatywy do skończonego artykułu. Na zakład składa się 12 hal wytwórczych zaopatrzonych w wysoko wyspecjalizowany sprzęt. Hale zajmują więcej niż 60 000 m2 i położone są w miejscowości Boyarka pod Kijowem. Jednym z kluczowych zakładów jest zakład produkcji wentylatorów domowych. W zakładzie tym powstaje 6% światowej produkcji w sektorze wentylatory domowe. Wielopoziomowy system kontroli jakości sprawia, że odsetek reklamacji w grupie wentylator wynosi zaledwie 0,02%. Posiadając rozlegle doświadczenie w zakresie wentylacja klimatyzacja domowa, w 2007 roku rozpoczęto preparowania do wejścia w sektor produkcji wentylacji profesjonalnej. Dzięki pracy Działu Planowania Rozwoju oraz Biura Projektowego udało się skutecznie wprowadzić na rynek szeroką ofertę artykułów, takich jak wentylatory odśrodkowe, osiowe, dachowe, filtry, tłumiki, itp. Kolejnym istotnym działem jest zakład silników. Silnik znajduje się w każdym wentylatorze. Produkowane silniki spełniają najwyższe wymagania, takie jak: trwałość i stabilność pracy, niski poziom hałasu. Znajdują stosowanie w niektórych modelach wentylatorów przemysłowych. Firma VENTS jest jedynym producentem wentylatorów na świecie stosującym w części produktów własne silniki. Ze względu na nowoczesność maszyn, ich szerokie zastosowanie oraz zaawansowaną technologię i automatyzację, VENTS jest światowym liderem, co potwierdza ciąg nagród za innowacyjne i wysokiej jakości produkty. VENTS realizuje strategię rozwoju opartą na fundamentalnych poszukiwaniach i ciągłym dopracowywaniu nowych rozwiązań wpływających na poprawę jakości powietrza w ludzkim otoczeniu.

 • Jak wybrać wentylację Łódź

  Www internetowa Sprawna Wentylacja Łódź prezentuje rozbudowaną ofertę produktów wentylacyjnych i grzewczych dla domu. Na portalu przestawiony jest spis produktów i usług, a także kompletna oferta instalacyjna i realizacji projektów dla prywatnych osób i przedsiębiorstw, takich jak wentylacja domu. Skontaktujesz się z nami za pomocą formularza albo zadzwoń na numer dostępny na portalu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie problematyczne kwestie.  Firma Sprawna Wentylacja prowadzi działalność na terenie całej Polski i realizuje instalacje dla wielkich i drobnych przedsiębiorstw. Wentylacja łódź .

 • Klimatyzacja czyszczenie

  ATC Klima to firma, która zajmuje się jak sama nazwa wskazuje sprzedażą, montażem, konserwacją i czyszczeniem klimatyzacji. Z pomocą naszych usług i sporego doświadczenia dobierzemy odpowiednią klimatyzację do wielkości i zapotrzebowania danego pomieszczenia. Nasze rozwiązania na rynku klimatyzacji są w atrakcyjnych cenach i z wysoką gwarancją jakości urządzeń. Warto skorzystaj z tej oferty już dzisiaj!

 • TORA - Wentylacja Katarzyna Sypuła

  Budynki mieszkalne muszą posiadać zapewnioną stosowną wentylację. Dla wielu rodzin z zatrzymaniem ciepła w domku głównie kojarzą się szczelne okna, oraz ocieplenie bloku. Należy zdawać sobie sprawę, że też niezbędna jest wentylacja z rekuperacją. Proponuje ją firma TORA - Wentylacja zlokalizowana na ulicy Batalionów Chłopskich 19 w mieście Częstochowa. Jednakże wsparcie otrzymać też na obszarze całego kraju.

 • Rekuperacja Wrocław

  Alfa-Tech to profesjonalna firma, zajmująca się kompleksowo systemami klimatyzacji, wentylacji oraz rekuperacji. Rekuperacja to obecnie jeden z najbardziej przyjaznych środowisku sposobów ogrzewania. Wykorzystuje go coraz więcej domów czy fabryk, co pozwala na redukcję kosztów ogrzewania nawet o 80%. Alfa-Tech to profesjonalny i wykwalifikowany zespół monterów i serwisantów kompleksowych systemów rekuperacji. Firma działa głównie we Wrocławiu i najbliższych okolicach.

 • Czyszczenie wentylacji Łódź

  Serwis klimatyzacji Arctic Klimat Łódź przedstawia swoją witrynę. Jedną z najistotniejszych czynności jest naprawa klimatyzacji, a zarazem montaż pomp ciepła tak samo jak kanałów wentylacyjnych a również zawierają się w palecie zleceń podmiotu gospodarczego. Narzędzia i elementy, które fachowcy Arctica z Łodzi zabierają na odgrzybianie klimatyzacji są jedynie i tylko markowe oraz z potrzebnymi atestami. W zespół usługi gwarancyjnej wchodzi oczywiście czyszczenie klimatyzacji. Wycena konserwacji i montażu jest darmowa, mimo to za serwis klimatyzacji już trzeba zapłacić. W trakcie przeglądu u klienta sprawdzane są połączenia elektryczne, sprawdzanie stanu odpływu, regulacja poziomu gazu czy także sprawdzanie mocowań urządzeń zewnętrznych. Wbrew obiegowym opiniom klimatyzator nie ma złego wpływu na zdrowie a nawet odwrotnie, gdyż nowoczesna klimatyzacja z odpowiednimi funkcjami ma zbawienny wpływ na organizm człowieka. Liczba urządzeń klimatyzacyjnych wprowadzanych na rynek wzrasta co rok w skali globalnej a Łódź oraz inne polskie miasta podlegają tym trendom. Zaledwie urządzenia renomowanych producentów, które zapewniają odpowiednie bezpieczeństwo są oferowane przez Arctic Łódź. Warto kontaktować się telefonicznie albo majlowo w sprawie naprawy klimatyzacji lub przyjechać pośrednio do biura w Łodzi.

 • AIR ENGINEERING Klimatyzacja Śląsk

  Air Engineering Sp. z o.o. mieści się w Krakowie. Posiada też oddział w Katowicach. Główna nasza specjalność to usługi z obszaru klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła i ogrzewania. Współpracujemy z osobami prywatnymi, instytucjami oraz przedsiębiorstwami. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm Mitsubishi Electric VRF, Daikin VRV, LG, Samsung, Toshiba i Whirlpool. Przez cały czas wzbogacamy propozycję, aby sprostać wymaganiom i potrzebom naszych najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na jakiej zamieściliśmy więcej wiadomości i pełną ofertę.

 • Odpylanie - Top Projekt

  Firma Top Projekt specjalizuje się w instalowaniu urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam dostosowywać propozycje optymalnie do potrzeb każdego zlecenia. Wykonujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny u klienta. Służymy fachowym doradztwem na każdym etapie współpracy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W razie dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.