Klimatyzacja Warszawa Went-Klima

Klimatyzacja Warszawa Went-Klima

Ocena: 4.2/10 (26 głosów)Nasze usługi montażu, serwisu, przeglądu prowadzimy na terenie Warszawy oraz wszystkich miejscowości w okolicy. Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem który ma kilkunastoletnie doświadczenie w branży, firma została założona w roku 2007 i od tej pory stale rozwijamy się technicznie oraz uczestnicząc w szkoleniach montażowo-serwisowych świadcząc profesjonalne usługi przeznaczone dla firm oraz osób prywatnychPodobne strony
 • Nowoczesne, ekologiczne instalacje grzewcze i sanitarne P.H.U. Stampol

  Od ponad 20 lat firma P.H.U. STAMPOL specjalizuje się w wykonywaniu instalacji grzewczych i sanitarnych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania domów mieszkalnych, budynków biurowych. Współpracując z nami mają Państwo możliwość wykonania wszystkich instalacji w budynku przez naszą Firmę - oszczędzając przy tym czas i minimalizując koszty budowy.Na dzień dzisiejszy oferujemy Klientom usługi w zakresie: - instalacje centralnego ogrzewania (piece gazowe lub pompy ciepła) - instalacje ciepłej i zimnej wody użytkowej - instalacje kolektorów słonecznych - instalacje wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperacja) - instalacje dolnego źródła ciepła dla pomp ciepła - instalacje gruntowego wymiennika ciepła dla systemów rekuperacji Specjalizujemy się w rozwiązaniach tanich w eksploatacji wykorzystując nowoczesne urządzenia, wykorzystując energię odnawialną pompy ciepła.

 • Wentylacja

  Klim-Spaw świadczy kompleksowe usługi powiązane z wentylacją i klimatyzacją. Główną specjalnością firmy stała się wentylacja mechaniczna. W zakres oferty firmy wchodzi konserwacja i serwis tych rozwiązań. Klienci mogą liczyć także na pomoc profesjonalnych doradców technicznych. Pracownicy oferują projektowanie instalacji zgodnie z potrzebami klientów. Oferta obejmuje dystrybucję urządzeń, jak również ich kompleksowy montaż. W ofercie znajdziemy bogatą gamę klimatyzatorów i wentylatorów. Firma współpracuje z wieloma renomowanymi producentami z branży.

 • Wentylacja Wejherowo, Władysławowo

  Tworzenie budynków to wbrew pozorom nie jest prostą sprawą. Zaprojektowanie wszystkiego tak, by stanowiło razem splecioną i trwałą całość może trwać naprawdę wiele. Bo dom dla przykładu to nie tylko dach i ściany, ale także wentylacja. Wejherowo to miejsce, które od wielu lat dynamicznie się rozwija. To właśnie tu każdego lata budowanych jest tysiące nowych budynków. W większości spośród nich system wentylacyjny składany był przez znaną i poważaną firmę Elklim. Więcej informacji na jej temat można wyszukać na stronie internetowej elklim.com.pl. Można z niej się dowiedzieć między innymi tego, jak powinna przebiegać w naszym domu solidna wentylacja. Władysławowo to ogromnie urokliwe miejsce ulokowane nad Bałtykiem. Charakteryzuje je pionierska zabudowa, jakiej na darmo szukać choćby na południu Polski.

 • Klimatyzacja Częstochowa

  Jednostka Klimax to wybitnie żywiołowo rozkręcana działalność z dziedziny klimatyzacji. Oferujemy usługi w całej Polsce, a w szczególności w woj. śląskim, Opolu, łódzkim. Sprzedawane przez nas klimatyzatory działają jako instrumenty chłodzące, a także grzejące. Klimatyzator dostarcza więcej mocy, niż wynika to z pobrania napięcia. Na 1 pobrany kW wykonany jest nawet 5 kilowat mocy cieplnej. Tym znamionują się wyprzedawane przez firmę klimy.

 • Rekuperacja Wrocław

  Alfa-Tech to profesjonalna firma, zajmująca się kompleksowo systemami klimatyzacji, wentylacji oraz rekuperacji. Rekuperacja to obecnie jeden z najbardziej przyjaznych środowisku sposobów ogrzewania. Wykorzystuje go coraz więcej domów czy fabryk, co pozwala na redukcję kosztów ogrzewania nawet o 80%. Alfa-Tech to profesjonalny i wykwalifikowany zespół monterów i serwisantów kompleksowych systemów rekuperacji. Firma działa głównie we Wrocławiu i najbliższych okolicach.

 • G SZAŁEK montaż klimatyzacji Łódź

  Firma GALMS od 1993 roku zajmuje się naprawą oraz montażem wszelakiego rodzaju urządzeń chłodniczych i klimatyzacji. Jako solidna, szybka oraz fachowa firma zyskała już spore grono zaufanych klientów. Aby sprostać wymaganiom rynku firma stale się rozwija i rozszerza swoją ofertę, w której odkryją Państwo również usługi z obszaru branży grzewczej. GALMS prowadzi przede wszystkim sprzedaż: przepływowych podgrzewaczy wody, gazowych kotłów wiszących, olejowych lub gazowych kotłów żeliwnych, zasobników ciepłej wody, osprzętu regulacyjnego firmy VAILLANT a także grzejników płytowych firmy STELRAD, zaworów termostatycznych, pomp obiegowych bądź nawet zbiorników oleju. Warto podkreślić że w zakres działalności wchodzi też projektowanie instalacji chłodniczych i mroźniczych a także remonty istniejących już urządzeń. Więcej na stronie:

 • STERNAL INTERNATIONAL SPÓŁKA Z O.O. nawilżanie parowe

  Firma STERNAL INTERNATIONAL od 1990 r. podejmuje się skutecznego rozwiązywania wszystkich problemów połączonych z ustawą poziomu wilgotności powietrza. Mogą nam Państwo powierzyć zarówno montaż profesjonalnych systemów nawilżających dla procesów technologicznych, jak też skonstruowanie bezbłędnie zintegrowanych układów klimatyczno-wentylacyjnych. Chętnie podejmujemy się współpracy z firmami czy większymi przedsiębiorstwami o opcjonalnym profilu działalności. Nieustannie urozmaicamy nasze bogate doświadczenie tak, ażeby dostarczać Państwu sprawdzone, pewne rozwiązania. Całkowitą ofertę mieści strona internetowa STERNAL INTERNATIONAL.

 • Klimatyzacja i wentylacja Bydgoszcz - KLIMATBUD

  Firma KLIMATBUD z siedzibą w Bydgoszczy od samego początku swojej działalności zajmuje się wykonywaniem systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.
  Naszą specjalizacją jest profesjonalne projektowanie instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, a także montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzatorów chłodzących i z pompą ciepła. Zajmujemy się również montażem ciągów wentylacyjnych w biurach, sklepach, barach, restauracjach, halach produkcyjnych, zakładach usługowych itp. Za sprawą ogromnego doświadczenia, jakie posiadają nasi pracownicy oferujemy serwis i okresowe przeglądy techniczne urządzeń (wymiana filtrów, uzupełnianie czynnika chłodniczego itp.)

 • KLIMA-PREMIUM rekuperacja Warszawa

  Zapraszamy Państwa do poznania się z propozycją przedsiębiorstwa Klima - Premium z Warszawy. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, jaka proponuje sprzedaż, montaż, serwis i technikę pomiarów urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, rekuperacyjnych, pomp ciepła oraz chłodniczych. Wszystkie artykuły posiadają odpowiednie certyfikaty oraz atesty producenta. Wiemy, że najlepszą reklamą dla firmy jest usatysfakcjonowany klient, dlatego każdemu zapewniamy artykuły spełniające wszystkie jego oczekiwania. Cały czas wzbogacamy naszą propozycję oraz modyfikujemy ją, żeby dostarczać produkty najlepszej postaci. Szczegóły na naszej stronie internetowej.

 • AKOM - Ogrzewanie, Klimatyzacja, Wentylacja

  W firmie AKOM specjalizujemy się w realizowaniu sprzedaży szerokiego asortymentu takich wyrobów jak między innymi zasobniki CWU czy grzejniki. Oferujemy sprzedaż wyrobów za pośrednictwem internetowego sklepu, gdzie możemy zapewnić wyselekcjonowane, markowe wyroby. Jednocześnie posiadane doświadczenie na rynku pozwala nam oferować naszym klientom profesjonalne wsparcie techniczne w zakresie doboru, regulacji i eksploatacji sprzedawanych produktów.