www.klima24h.pl

www.klima24h.pl

Ocena: 3.0/10 (2 głosów)Klima24h to profesjonalny montaż oraz serwis klimatyzacji i wentylacji we Wrocławiu. Zajmujemy się również projektowaniem oraz pełnym wykonawstwem, a w ramach usług oferujemy także biegłą pomoc oraz doradztwo. Oferujemy montaż klimatyzacji, wentylacji, a ponadto rekuperatorów i kabli grzejnych, zarówno w mieszkaniach jak i w domach jednorodzinnych oraz w budynkach usługowych. Obsługujemy też budownictwo przemysłowe. Posiadamy w swojej ofercie szeroki wybór urządzeń z atrakcyjną gwarancją. Wszystkie usługi są dobrane do indywidualnych potrzeb Klientów. Zapraszamy do zaznajomienia z ofertą!Podobne strony
 • Klimatyzacja Wrocław

  Frozen proponuje profesjonalny montaż oraz serwis urządzeń chłodzących a także klimatyzatorów. Firma Frozen zaistniała przeszło 10 lat temu, jako kontrakcja na dynamiczny rozkwit branży handlowej i usług branży spożywczej, a co z tym się wiąże, przyrostem zapotrzebowania na urządzenia chłodzącego i szeregu usług z tym związanych. W naszej ofercie posiadamy klimatyzatory oraz sprzęty chłodnicze znamionujące się najwyższą i sprawdzoną niezawodnością działania. Frozen jest firmą wszechstronną, oferujemy usługi od zaprojektowania systemu klimatyzacyjnego i doboru urządzeń przez montaż i serwisie pogwarancyjnym. Wysoka jakość świadczonych usług, przystępne ceny oraz solidny serwis klimatyzacyjny to jest to, co wyróżnia nas na tle naszej konkurencji. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowniczej, a także użyciu wysokiej jakości materiałów zapewnimy dobrą atmosferę w pomieszczeniach biurowych, odpowiednią ochronę owoców jak i również zmniejszenie zużycia prądu w firmie i mieszkaniu.

 • Rekuperacja - dokumentacja techniczna, projekt, regulacje instalacji

  Trafiłeś na stronę poświęconą wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła domów jednorodzinnych. Poniższa oferta skierowana jest do inwestorów indywidualnych i firm instalacyjnych zainteresowanych wykonaniem dokumentacji instalacji wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, czyli popularnej rekuperacji dla domu jednorodzinnego Dobra dokumentacja jest podstawą właściwie wykonanej instalacji. Tylko odpowiedni dobór średnic kanałów, wydajności urządzeń i ilości powietrza dla konkretnych pomieszczeń zapewniają cichą i wydajną pracę instalacji. Co przekłada się na zadowolenie użytkowników i oszczędności. Dokumentacja wykonawcza pozwala oszczędzić sobie nerwów i kosztownych przeróbek instalacji wykonanych bez właściwego doboru. Świadczymy usługi doradztwa inżynierskiego na terenie całej Polski, dodatkowo w woj. Dolnośląskim i Opolskim wykonujemy odpłatnie regulacje instalacji wentylacyjnych. Jesteśmy w stałym kontakcie z dużą grupą firm wykonawczych, po wykonanej pracy możemy polecić dobrych fachowców.

 • Klimatyzacja precyzyjna Poznań

  Przedsiębiorstwo Klimatest, istniejąca w Poznaniu już kilkanaście lat firma, dostarcza usługi z zakresu systemów klimatyzacji do wszelkiego rodzaju pomieszczeń, m. in. pomieszczeń biurowych czy hal. Oferujemy wentylatory do chłodzenia pomieszczeń od kilkunastu do kilkudziesięciu metrów kwadratowych, kompleksowe systemy vrf regulujące temperaturę powietrza w budynkach i wodę lodową, czyli środek chłodzący w systemach klimatyzujących. Zapraszamy zwłaszcza do zaznajomienia się z naszą ofertą w segmencie klimatyzacji. Zapewniamy zadowolenie dla naszych usługobiorców, służymy serwisem nad instalowanymiprzez naszych pracowników urządzeniami i zapewniamy niskie ceny.

 • Klimatyzacja Legnica

  Jedyna taka oferta w mieście. Jedyne tak niskie ceny. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Ceklimy. Oferujemy sprzedaż, instalację, naprawę, oczyszczenie klimatyzacji, wentylacji jak również auto klimatyzacji. Najlepsze ceny w mieście, wieloletnie doświadczenie. W ramach oferty posiadamy sprzęty najlepszych marek na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie www. Nie zwlekaj zadzwoń już dziś. Czeka na Ciebie najlepsza oferta w mieście. Serdecznie zapraszamy.

 • AC KLIMAT SP.J. ŁÓDŹ montaż wentylacji

  AC Klimat to nie jest zwykła firma zajmująca się instalacjami sanitarnymi. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego oferujemy sumienną oraz kompleksową obsługę inwestycji na każdym etapie. Troszczymy się o środowisko naturalne - zlecenia realizujemy całkowicie ekologicznie. Dzięki rozległej wiedzy z naszej branży i doświadczeniu zbieranemu już od 2002 roku możemy się poszczycić usługami doskonałej jakości w atrakcyjnych cenach. Wykwalifikowana kadra umie rozwiązać nawet najbardziej złożony problem, jaki stawiają przed nami klienci. Mamy niezbędne autoryzacje i uprawnienia i bez ustanku staramy się być coraz lepsi. Wszystkie informacje i niezbędne detale na stronie:

 • STERNAL INTERNATIONAL SPÓŁKA Z O.O. nawilżanie parowe

  Firma STERNAL INTERNATIONAL od 1990 r. podejmuje się skutecznego rozwiązywania wszystkich problemów połączonych z ustawą poziomu wilgotności powietrza. Mogą nam Państwo powierzyć zarówno montaż profesjonalnych systemów nawilżających dla procesów technologicznych, jak też skonstruowanie bezbłędnie zintegrowanych układów klimatyczno-wentylacyjnych. Chętnie podejmujemy się współpracy z firmami czy większymi przedsiębiorstwami o opcjonalnym profilu działalności. Nieustannie urozmaicamy nasze bogate doświadczenie tak, ażeby dostarczać Państwu sprawdzone, pewne rozwiązania. Całkowitą ofertę mieści strona internetowa STERNAL INTERNATIONAL.

 • Konkret - klimatyzatory - montaż, serwis, przegląd, wynajem

  Montaż klimatyzatorów w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty, w nowym budownictwie, kamienicach, apartamentach. Montujemy urządzenia inverterowe takich marek jak LG, Samsung, Mitsubishi, Fujitsu, Panasonic. Sprzedajemy klimatyzatory bez jednostki zewnętrznej oraz klimatyzatory przenośne. Serwisujemy wszystkie urządzenia klimatyzacyjne typu split, multi-split oraz VRF. Oferujemy także wynajem klimatyzatorów na wesela, imprezy plenerowe, chłodzenie namiotów, sal konferencyjnych, remiz.

 • Rekuperatory-nikol.pl - rekuperatory

  Firma "NIKOL" Jan Nikołajuk zajmuje się produkcją rekuperatorów, stosowanych w budynkach mieszkalnych oraz przemysłowych. Obsługujemy klientów z całego kraju a także z wielu państw europejskich. Specjalna konstrukcja zastosowanego wymiennika pozwala na poprawienie jego parametrów użytkowych, przy jednoczesnym obniżeniu zużycia energii elektrycznej. Każde produkowane przez nas wymienniki są objęte dziesięcioletnim okresem gwarancji. Zapewniamy doskonałą jakość wszystkich oferowanych przez nas urządzeń.

 • Klimatyzacja i rekuperacja - montaż Gdańsk Olsztyn

  Jesteśmy dystrybutorem czołowych producentów takich urządzeń jak klimatyzatory, rekuperatory, centrale wentylacyjne czy odkurzacze centralne. W swojej ofercie posiadamy urządzenia takich producentów jak Fuji Electric, Midea, Mitsubishi Electric, Daikin, Samsung, LG, Husky, Duovac, Komfovent, R-vent czy AERIS. Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji: od projektu, po sprzedaż, montaż kończąc na opiece serwisowej i zadowoleniu klientów. Działamy na terenie całej Polski. Zaufało nam już grono zadowolonych klientów.

 • COMEX montaż instalacji klimatyzacyjnych

  Celem znajdującej się we Wrocławiu spółki Comex jest dostarczenie swoim Klientom najlepszej jakości powietrza. Przedsiębiorstwo specjalizuje się bowiem w systemach wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych dla domu, biura bądź przemysłu. Propozycja firmy obejmuje takie urządzenia, jak różnego typu wentylatory, rewitalizatory, nagrzewnice, klimatyzatory czy kurtyny. Osiągalny jest także wachlarz akcesoriów wentylacyjnych. Comex prowadzi ponadto serwis systemów oczyszczania powietrza. By zagwarantować Państwu najlepszą jakość usług, firma współpracuje wyłącznie z renomowanymi producentami. Więcej szczegółów o produktach dostępnych w ofercie firmy zamieszczonych jest na stronie internetowej.