www.klima24h.pl

www.klima24h.pl

Ocena: 2.3/10 (7 głosów)Klima24h to profesjonalny montaż oraz serwis klimatyzacji i wentylacji we Wrocławiu. Zajmujemy się również projektowaniem oraz pełnym wykonawstwem, a w ramach usług oferujemy także biegłą pomoc oraz doradztwo. Oferujemy montaż klimatyzacji, wentylacji, a ponadto rekuperatorów i kabli grzejnych, zarówno w mieszkaniach jak i w domach jednorodzinnych oraz w budynkach usługowych. Obsługujemy też budownictwo przemysłowe. Posiadamy w swojej ofercie szeroki wybór urządzeń z atrakcyjną gwarancją. Wszystkie usługi są dobrane do indywidualnych potrzeb Klientów. Zapraszamy do zaznajomienia z ofertą!Podobne strony
 • Systemy odzysku energii - odzysk ciepła w przemyśle

  Systemy odzysku energii cieplnej - Klingenburg International. Wiodący producent urządzeń do odzysku energii z procesów przemysłowych. Kompleksowa obsługa wszystkich etapów inwestycji. Produkcja urządzeń do odzysku ciepła. Produkcja wymienników obrotowych i płytowych do odzysku energii z wysokotemperaturowych, przemysłowych procesów technologicznych. Wsparcie techniczne. Opracowanie koncepcji i dobór rozwiązań technicznych. Produkujemy wymienniki obrotowe typu EM i EH na potrzeby odzysku energii z procesów wysokotemperaturowych, których zakres stosowalności zależy od temperatury ( do 650°C) oraz ilości i składu powietrza procesowego czy spalin. Krzyżowe-płytowe wymienniki Klingenburg, stosowane są do odzysku ciepła z procesów termicznej obróbki powietrza, spalin oraz gazów odlotowych. Dzięki specjalnej konstrukcji wymiennika, nie dochodzi do mieszania się przepływających strumieni. Daje to możliwość wykorzystania gorącego powietrza lub spalin, do ogrzania powietrza nawiewanego (świeżego lub pobieranego z hali). Wymienniki znajdują zastosowanie w wielu procesach przemysłowych i technologicznych, o różnorodnym składzie nośników ciepła i w szerokim zakresie temperaturowym (do 300°C). Regeneratory obrotowe do zastosowań w lakierniach na potrzeby odzysku energii z procesów odzysku ciepła z kabin i komór lakierniczych. Regeneratory do zastosowań lakierniczych opcjonalnie wyposażane są w automatyczne, wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące masę akumulacyjną wirnika, dla zapewnienia komfortu eksploatacji w specyficznych warunkach pracy instalacji technologicznych, np. w procesach lakierniczych czy środowisku dużego zapylenia. Współpracujemy z wiodącymi producentami systemów komór lakierniczych dla przemysłu motoryzacyjnego i lotniczego, dostarczając systemów odzysku ciepła o wysokim standardzie bezpieczeństwa pracy. Regeneratory osuszające oraz regeneratory odzysku entalpii.

 • SYSTHERM CHŁODNICTWO i KLIMATYZACJA Sp. z o.o.

  Firma SYSTHERM CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJA Sp. z o.o. obchodzi w roku 2011 jubileusz 23-lecia swojego istnienia.

  SYSTHERM to najstarsza w Polsce hurtownia branży chłodniczej i klimatyzacyjnej. Firma ma dobrze ugruntowaną pozycję na rynku chłodniczym i klimatyzacyjnym w Polsce. Została założona w 1988 roku przez trzech pracowników Politechniki Poznańskiej: dra inż. Pawła Cieślińskiego, mgra inż. Zbigniewa Figasa i dra inż. Bolesława Gazińskiego. Przez te dwadzieścia lat kilkakrotnie zmieniała siedzibę, szukając jak najlepszej lokalizacji dla swojej działalności. Ostatecznie znalazła swoje miejsce w 1995 roku w Poznaniu przy ul. Św. Wincentego, gdzie do chwili obecnej prężnie funkcjonuje. Swoją działalność SYSTHERM rozpoczął od świadczenia usług projektowych. Na swoim koncie ma wiele projektów instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych dla zakładów mleczarskich, przetwórni tworzyw sztucznych, wytwórni napojów, a także instalacji dla innych procesów technologicznych. W działalności firmy SYSTHERM można wyróżnić następujące kierunki: - projektowanie i kompletowanie instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych, - badania i ekspertyzy z zakresu chłodnictwa, wentylacji i klimatyzacji, - dostawy urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych, - kompleksowe wyposażenie supermarketów w sprzęt chłodniczy, - doradztwo odnośnie doboru i warunków stosowania urządzeń, - organizowanie seminariów, szkoleń i konferencji naukowo-technicznych. SYSTHERM projektuje i montuje instalacje chłodnicze i klimatyzacyjne z elementów produkowanych przez renomowane firmy światowe, takie jak np. LG, Daikin, GREE, Thermokey, Copeland, Güntner, Digitel, Danfoss, Hanbell, ProFroid, RefComp, Ebara, Armstrong, Bänninger, przeznaczone dla przechowalni oraz zakładów przetwórczych owoców i warzyw, zakładów mleczarskich, masarni, zakładów mięsnych oraz budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej: hoteli, banków, szpitali. Dostarcza meble chłodnicze do supermarketów, buduje i serwuje instalacje chłodnicze, które są sterowane i monitorowane przez zdalny system komputerowy. SYSTHERM, jako firma wyspecjalizowana w chłodnictwie i klimatyzacji, posiada rozbudowaną strukturę. Potwierdza to osiem oddziałów w Białymstoku, Gliwicach, Kaliszu, Koszalinie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie oraz Szczecinie. Celem naszej działalności jest rzetelność, terminowość i uczciwość w kontaktach między naszymi partnerami handlowymi. Czujemy się współodpowiedzialni za środowisko naturalne; propagujemy działania proekologiczne i prospołeczne. Przestrzegamy praw konsumenckich. Potwierdzeniem tego są przyznane nam, na przestrzeni wszystkich lat działalności, certyfikaty: Wszystkim naszym klientom i partnerom handlowym dziękujemy za okazane zaufanie oraz zapraszamy do dalszej współpracy. Prowadzimy autoryzowany serwis Carrier Transicold.

 • www.rm-instal.pl

  Firma Zakład Usług Technicznych RM-Instal w Olkuszu świadczy usługi w zakresie pełnego serwisu urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych. Nasza firma zajmuje się wykonywaniem instalacji wentylacji mechanicznej nawiewno wywiewnej, wentylacji technologicznej, odciągów technologicznych również w wykonaniu specjalnym. Swoim klientom oferujemy rozwiązania inwestycyjne wszystkich central wentylacyjnych dostępnych na rynku krajowym. Dla urządzeń już pracujących prowadzimy pełny zakres serwisu w tym napraw, remontów i modernizacji instalacji. Prowadzimy pełny zakres prac serwisowych i instalatorskich dla urządzeń chłodniczych w tym chłodnictwa przemysłowego i instalacjach klimatyzacji komfortu i klimatyzacji technologicznej, agregatów zimnej wody, osuszaczy i nawilżaczy powietrza. Wykonujemy swoje prace w obiektach komercyjnych, użyteczności publicznej jak i dla klientów indywidualnych. Specjalizujemy się w kompleksowym utrzymaniu ruchu urządzeń, przeglądach technicznych, naprawach i remontach: urządzeń i instalacji wentylacji mechanicznej z rekuperacją powietrza (pełny serwis, pomiary, regulacja), instalacji klimatyzacyjnych (ogrzewanie, schładzanie osuszanie, nawilżanie w pełnym zakresie) instalacji chłodniczych m.in. klimatyzatory, osuszacze, agregaty wody lodowej (pełny serwis urządzeń, posiadamy świadectwo kwalifikacji na substancje kontrolowane). Instalacji cieplnych (ogrzewanie wodne, powietrzne, promiennikowe, elektryczne, pompy ciepła), napędy i sterowanie (soft starty, falowniki) urządzeń i sieci elektroenergetycznych (rozdzielnie, trafo, sieci wewnętrzne).

 • Klimatyzacja - montaż, serwis, przeglądy

  Jesteśmy doświadczoną firmą z województwa śląskiego, oferującą usługi w zakresie montażu, naprawy i przeglądów okresowe systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych oraz urządzeń chłodniczych. Prowadzimy całodobowe pogotowie klimatyzacyjno - chłodnicze. Zajmujemy się też naprawą i montażem automatyki pieców węglowych, standardowych i z podajnikiem, modernizacją systemów c.o. Wykonywanie pomiarów elektrycznych oraz naprawa układów elektroniki przemysłowej to kolejny element naszych usług.

 • JLM klimatyzatory lg Rzeszów

  JLM to firma specjalizująca się w pracach związanych z instalacją systemów klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania nadmuchowego. Oferowane przez nas rozwiązania pozwalają zachować komfortowe warunki i przepływ świeżego w powietrza w budynkach mieszkalnych, biurowych, przemysłowych i wielu innych. Rekuperatory, pompy ciepła, klimatyzatory, centrale klimatyzacyjne, odkurzacze centralne - to tylko niektóre urządzenia, jakie możemy Państwu zaproponować. Oprócz tego zapewniamy wszelkie naprawy, serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, który przeprowadza zespół naszych wykwalifikowanych pracowników. Zapraszamy do współpracy! Więcej danych na stronie www.

 • www.yogico-klimatyzacja.pl instalacja

  Nowoczesne pompy ciepła, rekuperatory jako nieodłączny element systemu wentylacji oraz profesjonalne przeglądy klimatyzacji, jak i serwis klimatyzacji to propozycje, które posiada firma YogiCo Urszula Piotrowska w Ząbkach. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i rekuperacyjnych, zapewniając wymagane atesty na każdą z wykonanych instalacji. Oferujemy wszechstronne usługi w zakresie technicznego doradztwa, projektu, montażu i serwisu. Na naszej stronie prezentujemy niezbędne certyfikaty także rekomendacje - zapraszamy!

 • Rekuperacja - rekuperacjawdomu.pl

  Nasza firma specjalizuje się w realizacji zleceń związanych z wykonywaniem instalacji wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła czyli tzw. rekuperacji i montażu urządzeń klimatyzacyjnych. Jesteśmy na rynku już przeszło 20 lat dzięki, czemu możemy pochwalić się nie tylko bogatym doświadczeniem, ale również rozległą wiedzą, które z powodzeniem wykonujemy przy prowadzeniu prac. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych klientów, dlatego do każdego ze zleceń przykładamy się w 100%.