• WWW.RODORADAR.PL - katalog.inforam.pl

www.rodoradar.pl

www.rodoradar.pl

Ocena: 8.0/10 (1 głos)Serwis Rodoradar powstał z potrzeby dostarczenia solidnej i niezbędnej informacji nt. Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (RODO) oraz zmian, jakie czekają w 2018 r. wszystkie podmioty na terenie UE, które przetwarzają dane osobowe. Serwis jest bazą wiedzy m. in. dla administratorów bezpieczeństwa informacji, inspektorów ochrony danych, pracowników działów IT oraz compliance. Serwis prowadzą eksperci w dziedzinie ochrony danych osobowych i prawa konsumenckiego, doradcy w obszarze ochrony danych osobowych oraz administratorzy bezpieczeństwa informacji. Zapraszamy!Podobne strony
 • Pisanie biznes planu

  Zadaniem niniejszego serwisu online jest przedstawienie oferty Małopolskiej Grupy Consultingowo Szkoleniowej, która pracuje na szeroko pojmowanym rynku doradczym. Jej działanie poza doradztwem gospodarczym obejmuje fachowe kursy z zakresu ubezpieczeń i finansów, chociażby na maklera papierów wartościowych. Wykwalifikowany, posiadający doświadczenie zespół praktyków uczy sporządzania szkiców diagnostycznych, ekspertyz czy programów naprawczych. Zachęcamy do zapoznania się ze spisem proponowanych biznes planów.

 • Dotacje

  Przedsiębiorca to osoba, która musi skupiać się na wielu rzeczach, znać kilka przepisów, a oprócz tego kontrolować wszystko, co dzieje się w obrębie spółki i rynku, na którym funkcjonuje. Jeżeli już szukasz wskazówek biznesowych, nie wiesz, jak założyć korporację lub zwyczajnie chcesz przeczytać o zakładzie produkcyjnym - zapraszamy na naszą stronę. Znajdziesz tu ciekawe publikacje, dosłownie wymarzone dla każdego przedsiębiorcy. Masz okazję poszerzyć edukację o kolejne ciekawostki powiązane z biznesem i prowadzeniem przedsiębiorstwa/firmy/spółki. Oferujemy jedynie sprawdzone i rzetelne publikacje. Możesz być pewien, że na naszej stronie niesprawdzone dane się nie ukazują.

 • Zadbaj o przyszłość Twojej rodziny

  Rozsądne organizowanie zasobów pieniężnych jest niezwykle ważną częścią życia rodzinnego. Oszczędności odłożone na przestrzeni lat pozwolą Twoim dzieciom edukować się i spełniać marzenia, a Ty będziesz z uśmiechem śledzić ich działania. My w arum proponujemy wsparcie i konsulting w kwestii skutecznego oszczędzania. Damy Ci bardzo przydatne porady i zalecenia oraz motywację do działania. Wszelkie wątpliwości rozwieją nasi specjaliści oraz obecni konsumenci, którzy już widzą wyniki współpracy z nami i zawiadamiają o tym na arum24 opinie. Twoje pytania i zastrzeżenia możesz przedstawić na arum forum. Na pewno na nie odpowiemy. Jesteśmy Twoją szansą na realne zyski poprzez mądre gospodarowanie dochodami. Uwierz, że jest to możliwe. Oddaj się w ręce naszych pracowników.

 • Karty charakterystyki - VELA

  Przewożenie środków trujących, które mogą być zagrożeniem dla osób wiąże się ze zrobieniem wymaganych czynności. Dla przykładu do każdego środka wykonana musi być karta charakterystyki. Z tego powodu swoją pomoc w tej branży proponuje Firma Usługowa VELA, zlokalizowana przy Al. Tysiąclecia 57/7 w Oświęcimiu. Kontaktując się pod numerem +48 782 282 392 otrzymać można wszelakie informacje na temat atestów wykonywanych przez przedsiębiorstwo.

 • Ergo Cogito Consulting nazwy dla firm

  Firmą z Gdańska, świadczącą usługi związane z tworzeniem komunikacji wizerunkowej, jest firma Ergo Cogito. Nasze przedsiębiorstwo oferuje profesjonalne doradztwo dla firm i przedsiębiorców indywidualnych oraz tworzenie chwytliwych nazw, haseł reklamowych. Dopełniając proces komunikacji wizerunkowej projektujemy także witryny internetowe, wizytówki, papiery firmowe. W związku z jak najlepszą dbałością o naszych klientów, angażujemy wyłącznie doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników o nieprzeciętnej kreatywności. Konkurencyjne ceny oraz fachowość przynoszą nam wielu zadowolonych klientów. Więcej o nas na stronie internetowej.

 • www.admiraltax.pl

  Jako firma o nazwie Admiraltax zajmujemy się pomaganiem klientom w zarejestrowaniu swojej firmy w Wielkiej Brytanii. W ofercie naszej firmy znajduje się załatwienie wszelkich formalności. nasze biura znajdują się zarówno w Polsce jak i w Anglii, więc naprawdę łatwo nas znaleźć. Zawsze też można kontaktować się z nami za pomocą odpowiedniego formularza internetowego na stronie www oraz telefonicznie. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej sprawy oraz minimum formalności. Zapraszamy już dziś!

 • Prezentacje biznesowe i wystąpienia publiczne

  Jeżeli masz prezentację, od której zależą losy Twojego projektu, kariery lub firmy, warto skorzystać z pomocy specjalistów.
  Jak przykuć uwagę odbiorców?
  Jak powiedzieć w ciekawy sposób o suchych liczbach i faktach?
  Jak wzbudzić pozytywne emocje w odbiorcach?
  Jak o 100 stronicowym raporcie powiedzieć w 10 minut?

  Jeżeli szukasz tych odpowiedzi to jesteś na dobrej drodze. Nie musisz walczyć sam z przygotowaniem wyjątkowej prezentacji. Nie musisz ryzykować i zlecać jej wewnętrznie. Jeżeli gra jest o wysoką stawkę, warto znacząco zwiększyć szanse na sukces.

  Jakiego efektu możesz się spodziewać? Błysku w oczach Twoich słuchaczy
  Słów "Stary, dobrze, że nie występuję po Tobie"
  Zazdrosnych spojrzeń Twoich kolegów
  Awansu lub zdobycia upragnionego projektu.

  Pomożemy Ci nie tylko przygotować fantastyczne wystąpienie ale również opracujemy dla Ciebie wyróżniające pomoce wizualne w dowolnym formacje PowerPoint, Prezi, Flash.

  Warto walczyć o to w co wierzysz. Jeżeli chcesz aby Twoja praca została doceniona - zadzwoń do nas i przekonaj się sam.

 • 6krokow.pl

  6krokow.pl to miejsce dla każdego przyszłego przedsiębiorcy. Podane w czytelny sposób wiadomości niezbędne przy planowaniu aktywności jak też realizowaniu formalności z tym związanych to informacje, które przydadzą się każdemu. Na portalu można uzyskać odpowiedź na niemalże wszystkie pytania powiązane z rozpoczynaniem i prowadzeniem własnej firmy, w oddzielnej zakładce jest opcja pobrania wzorów najczęściej używanych i w zasadzie niezbędnych w różnych działach biznesu umów. Śmiało można powiedzieć, że portal to lektura obowiązkowa dla wszystkich przyszłych i obecnych posiadaczy firm.