www.rodoradar.pl

www.rodoradar.pl

Ocena: 4.5/10 (2 głosów)Serwis Rodoradar powstał z potrzeby dostarczenia solidnej i niezbędnej informacji nt. Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (RODO) oraz zmian, jakie czekają w 2018 r. wszystkie podmioty na terenie UE, które przetwarzają dane osobowe. Serwis jest bazą wiedzy m. in. dla administratorów bezpieczeństwa informacji, inspektorów ochrony danych, pracowników działów IT oraz compliance. Serwis prowadzą eksperci w dziedzinie ochrony danych osobowych i prawa konsumenckiego, doradcy w obszarze ochrony danych osobowych oraz administratorzy bezpieczeństwa informacji. Zapraszamy!Podobne strony
 • Wielkopolska Grupa Doradztwa Gospodarczego Pro Progress

  Spółka wykonuje prace o charakterze doradczym, tworzy biznes plany, prognozy sytuacji finansowej, programy restrukturyzacyjne oraz naprawcze dla podmiotów gospodarczych i agencji rządowych. Zapewnia obsługę prawną realizowanych umów. Spółka świadczy również usługi inwentaryzacyjne oraz usługi rachunkowo-księgowe. Zakres realizowanych przez dział inwentaryzacji prac obejmuje przeprowadzanie spisów z natury majątku trwałego, materiałów, towarów, produkcji w toku i innych składników majątkowych wraz z pełnym rozliczeniem księgowym. Dla zapewnienia kompleksowości obsługi, do zakresu działalności włączono opracowywanie instrukcji i regulaminów np. obiegu dokumentów, gospodarki środkami trwałymi. Oferta uzupełniają usługi w zakresie doradztwa personalnego.

 • Efektywna redukcja kosztów

  Czujesz, że coraz trudniej prowadzić ci działalność gospodarczą i denerwują cię rozwiązania co chwila wprowadzane przez organy państwowe, które nie sprzyjają przedsiębiorcom? Możesz zmienić swoją pozycję i rozpocząć owocną współpracę z naszą firmą. Na mocy stosownej umowy zatrudnimy cię u nas i wynajmiemy również twoich pracowników. Zajmiemy się wszelkimi kwestiami prawnymi, ty zaś skupisz się tylko na prowadzeniu działalności. Jest to działanie w pełni legalne i coraz powszechniej stosowane przez twoich konkurentów. Zapraszamy również i ciebie.

 • Doradztwo biznesowe

  Strona poświęcona jest firmie konsultingowej Mikson Group. Zajmuje się ona doradztwem dla Kadry Zarządzającej i właścicieli przedsiębiorstw usługowo-handlowych. Wszystko po to, by zwiększyć ich zyski i udziały rynkowe. Firma oferuje pełną gamę usług - pomoże zbudować wizerunek silnej marki, wpłynie także pozytywnie na działania firmy. Mikson Group to firma godna zaufania - wystarczy spojrzeć na szereg wyróżnień i nagród, jakimi została nagrodzona.

 • Networking

  W przynoszącym zyski biznesie, jak w satysfakcjonującym życiu, szalenie istotna jest sieć życzliwych relacji oraz obustronnej pomocy. Fenomenalnym środkiem do uformowania efektywnie działającej firmy jest networking. Co to takiego? Networking to niesłychanie żywa sztuka budowania symetrycznych relacji, opartych o zaufanie, w których niezwykle istotną rolę odgrywają kontakty biznesowe. BNI Kings to nie tylko miejsce spotkań ludzi sukcesu, to także uznana platforma biznesowa, która w wielu wypadkach staje się dźwignią, a nawet trampoliną dla sprawnych działań bądź wydajnego wkładu w rozwój biznesu. Bowiem nic tak nie pomaga, jak przychylne relacje i stabilni partnerzy.

 • CC-Center.pl

  Firma CC-Center została stworzona z myślą o firmach różnej wielkości, które łączy jeden cel – pragnienie osiągania coraz większych sukcesów nie tylko na krajowym rynku. Jej ofertą przewiduje w związku z tym fachową pomoc obejmującą między innymi dotacje UE i ich rozliczanie, a także wsparcie dla firm chcących uczestniczyć w programie Paszport do Eksportu. Bardzo często ciekawe pomysły upadają jedynie dlatego, że brakuje środków finansowych pozwalających na wcielenie ich w życie. CC-Center jest firmą, która pomaga w uporaniu się z tego rodzaju problemem wspierając zwłaszcza podmioty chcące uczestniczyć w działaniu 6.1 POIG oraz te, które po zdobyciu dotacji unijnych mogą mieć problem z rozliczeniem się z nich.

 • Doradztwo menadżerskie

  Zapraszamy na transfero.eu - portal dla prawdziwych biznesmenów. Na stronie mają miejsce porady, które przydadzą się każdemu młodemu menadżerowi. Jest to trudny zawód, w którym cały czas trzeba się polepszać zbierając doświadczenie oraz odbywając różnego rodzaju szkolenia. Z naszą pomocą praca jako menadżer będzie dla Ciebie o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza. Gwarantujemy, że nasze artykuły pomogą Ci w twojej ścieżce zawodowej.

 • Aktualne wiadomości ze sfery biznesu

  Zapraszamy do zapoznania się z naszymi postami dostępnymi na witrynie, traktują one o wszelkich formach prowadzenia działalności gospodarczej oraz o polskim biznesie. Na naszej stronie zapoznasz się z ciekawymi trendami w biznesie, poznasz ciekawe i alternatywne pomysły założenia nowego biznesu w Polsce i na świecie. Piszemy czym kierować się przy wyborze służbowego auto, na co zwracać uwagę w rozmowach z prawnikiem, w jaki sposób reklamować firmę w internecie.

 • Jak prowadzić własną firmę

  Jestem właścicielką firmy doradczo-szkoleniowej od ponad 7 lat, prowadzą ją od momentu ukończenia studiów. Piszę na podstawie własnych doświadczeń przedsiębiorcy, o specyfice pracy w branży HR, o tym jak być liderem zespołu, o tym jak prowadzić własne przedsiębiorstwo z sukcesem.

  Dlaczego warto prowadzić własną firmę? Bo to styl życia, który umożliwiający realizację własnych marzeń, pozwalający na rozwój naszych kompetencji i dający nam władze w dysponowaniu naszym czasem. Pamiętajmy jednak, że pomimo wielu zalet, to również droga, która da nam w kość, każe nam pracować na maksymalnych obrotach, bez obietnicy sukcesu. Sprostać temu zadaniu mogą więc wyłącznie osoby nastawione na realizacje postawionych celów, przekonane o słuszności obranej drogi i znające swoje zalety.

  Jeśli już dojrzeliśmy do decyzji i znamy nasze możliwości, możemy zacząć szukać działki rynki, w której chcemy rozwijać nasz biznes. Na początku warto jednak zdać sobie sprawę z własnych motywacji i zainteresowań, które popychają nas do działania. Pozwoli to nam angażować się tylko w takie zadania, których nie porzucimy po krótkim czasie z powodu znudzenia.

  Dużo więcej porad pochodzących z mojego doświadczenia zawodowego na moim blogu. Zapraszam do aktywnej lektury!

 • www.profes.edu.pl - szkolenia Katowice

  Prowadzisz firmę i nie jesteś do końca zadowolony z jej efektów? Może dajesz sobie sprawę, że gdzieś jest problem ale nie potrafisz spojrzeć na wszystko obiektywnie. Wobec tego proponujemy audyt Śląsk, który pomoże zlokalizować problem. Niestety identyfikacja to nie wszystko. Dalszym krokiem jest naprawa sytuacji, a do tego najczęściej niezbędne okazują się szkolenia Katowice. W obecnych czasach szczególnie istotne jest, aby się rozwijać. Tak też jest w przypadku zarówno pracowników jak i kadry kierowniczej. Jako profesjonaliści przeprowadziliśmy całą masę działań w dziedzinie szkolenia Śląsk i posiadamy grono zadowolonych klientów. Dla dopełnienia naszej oferty, proponujemy tłumaczenia Sosnowiec. Pracujemy sprawnie i rzetelnie, wobec tego każdy nasz kontrahent będzie zadowolony z naszych usług. Zapraszamy.