Gry dla dzieci

Gry dla dzieci

Ocena: 2.5/10 (19 głosów)Najwspanialsza zabawa w internecie dla Twojego dziecka to serwis GryDlaDzieci.net.pl. To tutaj Twoje dziecko znajdzie przyjazne i interesujące gry online. Posiadamy wiele gier, a codziennie pojawiają się w całości nowe gry. Ten portal tworzymy z myślą o najmłodszych, a ty sam możesz podrzucić nam grę, która powinna się na tej witrynie znaleźć. Nie musisz się niepokoić się o właściwość gier, wszelkie gry były testowane i sprawdzane czy nadają się dla dzieci. Ciekawy portal i najciekawsze gry w jednym miejscu to najciekawszy portal dla najmłodszych.Podobne strony
 • Kolorowanki

  Portal Kolorowaneczki nakierowany jest dla najmłodszych użytkowników sieci. Znajdą oni tu najwspanialsze nowoczesne kolorowanki. Od teraz nie musisz kupować kolorowanek i ostrzyć kredek, kolorowanki mogą być wspaniałą zabawą na ekranie komputera. Wiele prezentowanych kolorowanek posiada dodatkowe funkcje, które urozmaicają zabawę. Nasz serwis demonstruje mnóstwo ciekawych działów, znanych bajek takich jak Smerfy czy też kolorowanki specjalne z różnorakich kategorii jak ocean. Bez problemu odnajdziesz tutaj kolorowankę, która spodoba się Twojemu dziecku. Używaj naszego portalu całkowicie za darmo. Regularnie odnajdziesz także całkowicie nowiutkie kolorowanki.

 • Kolorowanki dla dzieci

  Kolorowanki to wspaniała zabawa i jednocześnie jedno ze sposobów edukacji naszego dziecka. Dzięki malowankom i kolorowankom nasze dziecko bawi się jednocześnie ćwicząc ruchy dłoni i poprawia spostrzegawczość, oraz co najważniejsze uczy kolorów. Każdy z nas wie, że nie ma nic ważniejszego niż uśmiech na twarzy naszej pociechy. Dzięki nam Twoje dziecko będzie miało dostęp do tysiąca kolorowanek przygotowanych do wydrukowania. Szeroka kolekcja różnorakich malowanek to spełnienie marzeń Twojego dziecka. Kolorowanki z bajek, samochody, zwierzęta, owoce, warzywa, księżniczki i wiele innych kategorii to 100% pewności, że każde dziecko i rodzic znajdą swoją ulubioną kolorowankę. Nie zwlekaj i zacznij już dziś spełniać marzenia swojego dziecka i zapewnij mu zabawę na wiele godzin przy kredkach, mazakach i farbach. Kolorowankidladzieci.org to strona którą każdy powinien znać i dzięki której codziennie Twoje dziecko może spełniać się jako artysta. Sprawdź sam.

 • Kolorowanki dla dzieci

  Małe dzieci rozwijają swoja umiejętność posługiwania się dłonią między innymi poprzez kolorowanie obrazków zwanych malowankami. Strona malowanki.net oferuje wiele rysunków do pobrania i wydrukowania na domowej drukarce. Są malowanki dla chłopców oraz malowanki dla dziewczynek. Wystarczy kilkanaście stron wydrukowanych malowanek spiąć ze sobą i dziecko będzie miało fajna książeczkę z rysunkami do malowania.

 • Fajne puzzle dla dzieci

  Czy myśleliście kiedyś jaka jest uniwersalna gra, w która dzieci bawią się i znają na całym świecie? To są puzzle. Układanie obrazka z jego małych fragmentów znane jest dzieciom na wszystkich kontynentach. Co takiego ma ta gra w sobie, że jest tak popularna? Po pierwsze dzieci lobią w nią grać. Do układania elementów nie trzeba ich zachęcać - robią to z przyjemnością. Po drugie puzzle wywiera korzystny wpływ na rozwój dziecka - rozwija jego zdolności manualne i rozwija koncentrację. Z tego powodu rodzice chętnie podsuwają układanki dzieciom do zabawy. Strona dopasuj.pl zawiera mnóstwo fajnych puzzli dla dzieci do układania online na ekranie komputera. Warto pokazać ta stronę swojemu dziecku.

 • Piosenki dla dzieci

  Muzyka jest czymś, co dzieci ubóstwiają. Notabene chyba każdy z nas ją lubi. Muzyka powoduje, że czujemy się lepiej, mamy lepsze samopoczucie. Dzięki niej możemy odprężyć się po długim dniu w pracy. Sprawia ona, że czujemy się zrelaksowani. Muzyka towarzyszy nam także w najistotniejszych momentach naszego życia.W rzeczywistości jest wciąż obecna. Tradycyjnie małe dzieci uspakajało i usypiało się łagodnym śpiewem matki czy niani. W związku z tym powstał projekt stworzenia radia z myślą o naszych najmłodszych.Muzyka dla dzieci transmitowana w owym radiu jest spokojna i dostrojona do potrzeb naszych dzieci. Jest to internetowe radio, nadzwyczaj proste w użyciu.Muzyka podzielona jest na właściwe działy. Stale można tu odkryć coś, co pasuje do konkretnej zabawy z dzieckiem. W zakładkach znajduje się podział na muzykę przeznaczoną do zabawy, czy muzykę przeznaczoną do usypiania. Każdego rodzica z pewnością oczaruje takie radio. Sprzyja ono dodatkowo prawidłowemu rozwojowy dziecka, bowiem dowiedzione jest jak istotny wpływ na nasz rozwój ma właśnie muzyka. Powinno się zajrzeć na stronę internetową i posłuchać wyjątkowego radia dla dzieci.

 • Zabawy dla dzieci, kolorowanki, piosenki i bajki dla dzieci

  Dzieci uczą się przez zabawę - dlatego powstał serwis edukacyjny OtoKoto.pl. Tu znajdują się bezpieczne gry dla dzieci, mądre bajki, miejsca które warto odwiedzić z dzieckiem i wszystko co może pomóc rodzicom wspierać wszechstronny rozwój swoich pociech. Na OtoKoto.pl znajdziecie także pomysły na zabawy z dzieckiem, naukowe eksperymenty dla najmłodszych, kolorowanki i materiały dydaktyczne do wydruku, a także piosenki dla dzieci i propozycje zajęć ruchowych.Serwis przygotowywany jest przez specjalistów z zakresu psychologii rozwojowej i pedagogiki. Gry i zabawy na OtoKoto.pl przygotowane są dla dzieci w wieku 3- 8 lat i stanowią doskonałe przygotowanie do dalszej edukacji.

 • Bajki dla dzieci

  Prowadzony przez nas serwis internetowy na pewno zainteresuje każdego rodzica. Właśnie tutaj można znaleźć wiele interesujących, praktycznych informacji dotyczących rozwoju dzieci, wychowania, kwestii dietetyki u maluchów czy też sposobów na spędzanie z nimi wolnego czasu. Dla serwisu wypowiadają się eksperci z dziedziny psychologii, pediatrii oraz dietetyki. Zapraszamy każdego rodzica do nas – z nami będzie można wiedzieć więcej!

 • Ministrefa - Dziecko w Sieci

  Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej ministrefa. Jest to portal stworzony specjalnie dla wszystkich malców. Możesz umieszczać tu zdjęcia swojego berbecia lub przesyłać filmiki z jego udziałem, a także opisywać jego rozwój i prowadzić album jego aktywności. Możesz także stworzyć profil, na którym twoje dziecko będzie mogło dodawać nowych przyjaciół. Mamy także specjalną zakładkę prezenty, dzięki której będziesz mógł zobaczyć co sprezentować swojemu kuzynowi na święta. Dzięki naszej witrynie Twoje maleństwo od najwcześniejszych lat będzie mogło zaznajomić się z działaniem portali społecznościowych, które w dobie społeczeństwa globalnego stanowią nieodłączny element współczesnej komunikacji.

 • Bajki online

  Witryna internetowa dladziecibajki.pl udostępnia możliwość bezpłatnego oglądania niezwykle ciekawych bajek. Udostępniliśmy dla Państwa nowe propozycje oraz leciwe odcinki, które rodzice mogą wspominać z dzieciństwa. Oferujemy możliwość korzystania z witryny bez jakichkolwiek limitów. Często uaktualniamy spis bajek, umieszczając nowe kreskówki. W naszym zbiorze znajdą Państwo niespełna tysiąc niepowtarzających się bajek. Czuwamy nad sprawnością każdego dodanego linku. Gwarantujemy opcję dodania interesującej konkretnego odwiedzającego bajki. W tym celu prosimy o kontakt.

 • ŚwinkaPeppa.com - Odkryj z nami świat świnki Peppy

  Świnka Peppa jest ulubienicą dzieci. Ta 4-letnia świnka jest bardzo wesoła, uwielbia taplać się w błocie i bawić z przyjaciółmi. Peppa chodzi do przedszkola, gdzie bawi się z rówieśnikami.

  Świnka Peppa mieszka w domu z całą rodziną. Mama Świnka zajmuje się dziećmi i pracuje w domu na komputerze. Tata Świnka jest architektem. Świnka Peppa ma też młodszego brata Jackiem. Jacek ma 2 lata I płacze, kiedy Peppa mu dokucza.

  Ulubioną zabawką Świnki Peppy jest jest Miś Teddy, a zabawką jej brata Jacka – Pan Dinozaur.

  W świecie Świnki Peppy spotykamy też jej licznych przyjaciół. Są to inne zwierzaki, takie jak Królik Rebecca, Owca Zuzia czy Kucyk Pedro.

  Każdy, kto pozna Peppę i jej świat, z pewnością polubi ją na zawsze!