Gry dla dzieci

Gry dla dzieci

Ocena: 2.5/10 (19 głosów)Najwspanialsza zabawa w internecie dla Twojego dziecka to serwis GryDlaDzieci.net.pl. To tutaj Twoje dziecko znajdzie przyjazne i interesujące gry online. Posiadamy wiele gier, a codziennie pojawiają się w całości nowe gry. Ten portal tworzymy z myślą o najmłodszych, a ty sam możesz podrzucić nam grę, która powinna się na tej witrynie znaleźć. Nie musisz się niepokoić się o właściwość gier, wszelkie gry były testowane i sprawdzane czy nadają się dla dzieci. Ciekawy portal i najciekawsze gry w jednym miejscu to najciekawszy portal dla najmłodszych.Podobne strony
 • Gry dla dzieci

  Nie byłeś jeszcze na stronie internetowej ciufcia.pl? To małowartościowy kłopot. W końcu strona internetowa przeznaczona jest głównie dla dzieciątek. Ale i musimy przyznać bez owijania w bawełnę, że i rodzice nierzadko są naszymi gośćmi. Bez dwóch zdań na naszej witrynie znajdziesz masę rozrywki, hobby i zabaw. Co więcej Ci potrzeba aby wyeksploatować czas w sieci? Więcej Cię nie nakłaniam - wypróbuj sam i przekabać się.

 • Coolinda - masa plastyczna

  Coolinda to masa plastyczna dla dzieci nie wymagająca pieczenia, czy też gotowania, aby zachowała trwały kształt. Po uformowaniu oraz pozostawieniu na świeżym powietrzu Coolinda twardnieje jak modelina. Połączenie miękkich kuleczek z kolorowym żelem (także z brokatem) sprawia iż jest to niezwykle interesująca masa dla dzieci, stymulująca rozwój wyobraźni oraz zdolności manualnych podczas zabawy w tworzenie własnych dzieł sztuki.

 • Kolorowanki dla dzieci

  Portal Drukowanka.pl to jeden z najfajniejszych portali z bezpłatnymi kolorowankami dla dzieciaków w necie. U nas znajdziesz najpopularniejsze kolorowanki z bajek Garfield czy kolorowanki tematyczne z różnorodnych kategorii jak owoce. Każda jedna kolorowanka dostępna w naszym serwisie jest bezpłatna, a korzystanie z naszego portalu jest swobodne. Wystarczy wydrukować kolorowankę i Twoje dziecko może zacząć kolorować. Warto odwiedzać nasz serwis częściej, co chwilę umieszczamy nowe kolorowanki.

 • Dla DZIECI kolorowanki do wydruku

  Witryna zawiera zróżnicowany pod względem tematycznym zbiór kolorowanek dla Twojego szkraba, przeznaczonych do wydruku. Gdy Twój Maluszek będzie pieścił kredeczkami karteczki z kolorowankami, Ty będziesz odkrywała przyjemność płynącą z delektowania się chwilą spokoju. Odkryjesz tutaj kolorowanki dla chłopców (odważnych bohaterów) oraz dziewczynek (laleczki, kotki). Maluchy przy malowaniu nie tylko odnajdują frajdę, kolorowanki także posiadają walory edukacyjne i dyscyplinujące - uczą skupienia. Kolorowanka - malowanka do wydruku to niezmiennie doskonały wybór dla wypranej z sił mamy.

 • Kolorowanki

  Rysowanie również malowanie to jedne z ulubionych zajęć wszystkich dzieci jakże i dorosłych. Podczas kolorowania dzieci ćwiczą zdolności manualne, aktywizują osobistą wyobraźnię i pamięć. Na stronie wynajdziecie wiele malowanek, które wystarczy wydrukować i sprezentować maluchowi do kolorowania. Malowanki posegregowane są według kategorii czyli zwierzęta, rośliny, pojazdy, edukacja, świąteczne oraz różne, w tej kategorii znajdują się słynne postacie.Za pomocą kategorii jesteśmy wstanie błyskawicznie wyszukać interesującą nas kolorowankę.

 • Kolorowanki dla dzieci

  Małe dzieci rozwijają swoja umiejętność posługiwania się dłonią między innymi poprzez kolorowanie obrazków zwanych malowankami. Strona malowanki.net oferuje wiele rysunków do pobrania i wydrukowania na domowej drukarce. Są malowanki dla chłopców oraz malowanki dla dziewczynek. Wystarczy kilkanaście stron wydrukowanych malowanek spiąć ze sobą i dziecko będzie miało fajna książeczkę z rysunkami do malowania.

 • Piosenki dla dzieci

  Muzyka jest czymś, co dzieci ubóstwiają. Notabene chyba każdy z nas ją lubi. Muzyka powoduje, że czujemy się lepiej, mamy lepsze samopoczucie. Dzięki niej możemy odprężyć się po długim dniu w pracy. Sprawia ona, że czujemy się zrelaksowani. Muzyka towarzyszy nam także w najistotniejszych momentach naszego życia.W rzeczywistości jest wciąż obecna. Tradycyjnie małe dzieci uspakajało i usypiało się łagodnym śpiewem matki czy niani. W związku z tym powstał projekt stworzenia radia z myślą o naszych najmłodszych.Muzyka dla dzieci transmitowana w owym radiu jest spokojna i dostrojona do potrzeb naszych dzieci. Jest to internetowe radio, nadzwyczaj proste w użyciu.Muzyka podzielona jest na właściwe działy. Stale można tu odkryć coś, co pasuje do konkretnej zabawy z dzieckiem. W zakładkach znajduje się podział na muzykę przeznaczoną do zabawy, czy muzykę przeznaczoną do usypiania. Każdego rodzica z pewnością oczaruje takie radio. Sprzyja ono dodatkowo prawidłowemu rozwojowy dziecka, bowiem dowiedzione jest jak istotny wpływ na nasz rozwój ma właśnie muzyka. Powinno się zajrzeć na stronę internetową i posłuchać wyjątkowego radia dla dzieci.

 • Zagadki dla dzieci w ciekawych kategoriach tematycznych

  Nie wiesz jak pobudzić w dziecku zdolność kreatywnego myślenia? Mamy dla ciebie gotowa receptę. Zapoznaj się z zagadkami zamieszczonymi na łamach serwisu zagadkidladzieci. net. Możesz uczyć dziecko i pomóc poznać mu otaczający świat przez zabawę. To najlepsza forma nauki dla malucha. W tym serwisie znajdziesz nie tylko zagadki o postaciach z bajek, czy zabawkach. Możesz także umilić dziecku codzienne czynności zadając mu zagadki o jedzeniu, sprzętach domowych lub o higienie osobistej. Zagadki w serwisie zagadkidladzieci. net podzielone są na wiele ciekawych kategorii tematycznych, które pomogą ci z łatwością odnaleźć to, czego akurat potrzebujesz. Zagadki mają formę wierszyków i rymowanek, dzięki czemu sprawią dziecku wiele radości. Wszystkie zagadki w serwisie podzielone są ze względu na poziom trudności i wiek dziecka, dla którego mają być przeznaczone. Zapraszamy do zabawy!

 • Bajki dla dzieci

  Prowadzony przez nas serwis internetowy na pewno zainteresuje każdego rodzica. Właśnie tutaj można znaleźć wiele interesujących, praktycznych informacji dotyczących rozwoju dzieci, wychowania, kwestii dietetyki u maluchów czy też sposobów na spędzanie z nimi wolnego czasu. Dla serwisu wypowiadają się eksperci z dziedziny psychologii, pediatrii oraz dietetyki. Zapraszamy każdego rodzica do nas – z nami będzie można wiedzieć więcej!

 • Bajki online

  Witryna internetowa dladziecibajki.pl udostępnia możliwość bezpłatnego oglądania niezwykle ciekawych bajek. Udostępniliśmy dla Państwa nowe propozycje oraz leciwe odcinki, które rodzice mogą wspominać z dzieciństwa. Oferujemy możliwość korzystania z witryny bez jakichkolwiek limitów. Często uaktualniamy spis bajek, umieszczając nowe kreskówki. W naszym zbiorze znajdą Państwo niespełna tysiąc niepowtarzających się bajek. Czuwamy nad sprawnością każdego dodanego linku. Gwarantujemy opcję dodania interesującej konkretnego odwiedzającego bajki. W tym celu prosimy o kontakt.