Lukrecja Dla Dzieci – serwis dla dzieci, plastyka, zabawy, konkursy

Lukrecja Dla Dzieci – serwis dla dzieci, plastyka, zabawy, konkursy

Ocena: 3.0/10 (27 głosów)Serwis LukrecjaDlaDzieci.pl skierowany jest do dzieci, rodziców, nauczycieli. Powstał, aby prezentować kreatywne zabawy plastyczne, informować o ciekawych konkursach i wydarzeniach. Znajdują się tu również kolorowanki gotowe do druku, linki do ciekawych gier, a także odnośniki do klasycznych bajek. Z kolei w naszym partnerskim serwisie kidsarts, znajdziecie miejsce do prezentacji dziecięcej twórczości w dziedzinie plastyki.Podobne strony
 • Gry i zabawy dla dzieci - Lulek.tv

  Lulek.tv - gry dla dzieci małych i dużych w królestwie Lulka oraz Rózi. Jest tu nauka godzin na zegarze, poznawanie liter oraz liczb, język angielski, zabawy muzyczne, gotowanie, ubieranki, kolorowanki, liczenie, piosenki. Czas gry online pilnuje zegar Bimbam. Zabawy w baśniowej krainie rozbudzają ciekawość świata, wyobraźnię, a także ćwiczą pamięć i logiczne myślenie. Można tu ogolić tatę, jeździć traktorem, bawić się windą z krasnalami. Lulandia to miejsce pełne humoru i ciepła dla całej rodziny!

 • Gry edukacyjne - platforma gier edukacyjnych

  Portal tworzony z myślą o realizacji maksymy: nauka poprzez zabawę. Gry edukacyjne, które u nas znajdziesz pozwolą Ci utrwalać lub zdobywać wiedzę z wielu szkolnych dziedzin. Są one przystosowane do wyświetlania na tablicach multimedialnych dzięki czemu mogą zostać wykorzystane na lekcjach lub zajęciach dodatkowych. Dołącz do swojej szkoły i walcz z nią o jak najwyższe miejsce w rankingach szkół. Dzięki nam nie będziesz miał poczucia zmarnowanego czasu na gry. Dodatkowo oferujemy quizy z wielu zróżnicowanych dziedzin i na różnym poziomie trudności. Wspaniałym dodatkiem jest możliwość zbierania wirtualnych trofeów i punktów, które możesz wymienić na realne nagrody. Społeczność graczy z przyjemnością pomoże Ci w osiągnięciu jak najlepszych wyników.

 • Dzieci Szczecin - Portal dla szczecińskich rodziców

  DzieciSzczecin.pl - jest portalem skierowanym do szczecińskich rodziców. Będą oni mogli znaleźć tutaj praktycznie wszystko związane z ich dziećmi: baza firm, wydarzenia i wiele wiele innych. Zapraszam serdecznie na odwiedzenie witryny, bo naprawdę warto. Kochamy nasze dzieci. Pozdrawiam i jeszcze raz zachęcam do wyjątkowej strony www. Kochamy nasze dzieci, a tu znajdziemy wszystko dla nich co może zaoferować Szczecin.

 • Portal edukacyjny dla dzieci

  EduPełzaki. Serwis edukacyjno - informacyjny dla dzieci i rodziców. Sprawdź ogłoszenia w naszym EduBazarku! Konkursy z nagrodami, gry, artykuły, nauka języków obcych oraz wiele innych atrakcji! Nasz portal oferuje szeroką gamę informacji na tematy związane z naszymi dziećmi począwszy od okresy pełzającego szkraba do dzieciaka w szkole. Organizujemy wiele ciekawych konkursów z nagrodami. W przyszłości planujemy uruchomienie wielu ciekawych edukacyjnych gier dla dzieci. U nas nie znajdziesz nawet skrawka przemocy. Portal jest miły i przyjazny każdemu dziecku. Rodziców zapraszamy do dzielenia się spostrzeżeniami i radami na naszym forum

 • Kolorowanki dla dzieci

  Kolorowanki to wspaniała zabawa i jednocześnie jedno ze sposobów edukacji naszego dziecka. Dzięki malowankom i kolorowankom nasze dziecko bawi się jednocześnie ćwicząc ruchy dłoni i poprawia spostrzegawczość, oraz co najważniejsze uczy kolorów. Każdy z nas wie, że nie ma nic ważniejszego niż uśmiech na twarzy naszej pociechy. Dzięki nam Twoje dziecko będzie miało dostęp do tysiąca kolorowanek przygotowanych do wydrukowania. Szeroka kolekcja różnorakich malowanek to spełnienie marzeń Twojego dziecka. Kolorowanki z bajek, samochody, zwierzęta, owoce, warzywa, księżniczki i wiele innych kategorii to 100% pewności, że każde dziecko i rodzic znajdą swoją ulubioną kolorowankę. Nie zwlekaj i zacznij już dziś spełniać marzenia swojego dziecka i zapewnij mu zabawę na wiele godzin przy kredkach, mazakach i farbach. Kolorowankidladzieci.org to strona którą każdy powinien znać i dzięki której codziennie Twoje dziecko może spełniać się jako artysta. Sprawdź sam.

 • Fajne puzzle dla dzieci

  Czy myśleliście kiedyś jaka jest uniwersalna gra, w która dzieci bawią się i znają na całym świecie? To są puzzle. Układanie obrazka z jego małych fragmentów znane jest dzieciom na wszystkich kontynentach. Co takiego ma ta gra w sobie, że jest tak popularna? Po pierwsze dzieci lobią w nią grać. Do układania elementów nie trzeba ich zachęcać - robią to z przyjemnością. Po drugie puzzle wywiera korzystny wpływ na rozwój dziecka - rozwija jego zdolności manualne i rozwija koncentrację. Z tego powodu rodzice chętnie podsuwają układanki dzieciom do zabawy. Strona dopasuj.pl zawiera mnóstwo fajnych puzzli dla dzieci do układania online na ekranie komputera. Warto pokazać ta stronę swojemu dziecku.

 • Słuchaj fajne piosenki dla dzieci, teledyski i teksty

  Witamy na stronie z piosenkami dla dzieci. Naszym zamierzeniem jest wyszukanie w zasobach internetu wielorakich piosenek dla dzieci. Dzięki temu w jednym miejscu masz dopuszczenie do wielu fajowych teledysków dla dzieci. Posłuchaj razem ze swoim dzieckiem muzyki, poznasz jego typy. Piosenki podzielone są w rodzaje co ułatwi wam odszukanie właściwej muzyczki. Mamy zachęcamy wpadnięcia do działu z kołysankami dla dzieci. Głos mamusi posiada czarodziejskie właściwości. Kołysanki na dobranoc śpiewane przez matkę dają dziecku wrażenie bezpieczeństwa. Tym sposobem dziecko słuchając kołysanki odbiera znak iż na sen (to naprawdę działa pociecha migiem usypia. Przypomnijcie sobie i przedstawcie maluchowi piosenki jakich sami słuchaliście w dzieciństwie. Inwitujemy niemało dobrej muzyki, kolorowe teledyski dla dzieci. Przekonajcie się sami zapraszamy.

 • Zabawy dla dzieci, kolorowanki, piosenki i bajki dla dzieci

  Dzieci uczą się przez zabawę - dlatego powstał serwis edukacyjny OtoKoto.pl. Tu znajdują się bezpieczne gry dla dzieci, mądre bajki, miejsca które warto odwiedzić z dzieckiem i wszystko co może pomóc rodzicom wspierać wszechstronny rozwój swoich pociech. Na OtoKoto.pl znajdziecie także pomysły na zabawy z dzieckiem, naukowe eksperymenty dla najmłodszych, kolorowanki i materiały dydaktyczne do wydruku, a także piosenki dla dzieci i propozycje zajęć ruchowych.Serwis przygotowywany jest przez specjalistów z zakresu psychologii rozwojowej i pedagogiki. Gry i zabawy na OtoKoto.pl przygotowane są dla dzieci w wieku 3- 8 lat i stanowią doskonałe przygotowanie do dalszej edukacji.

 • Bajki dla dzieci

  Prowadzony przez nas serwis internetowy na pewno zainteresuje każdego rodzica. Właśnie tutaj można znaleźć wiele interesujących, praktycznych informacji dotyczących rozwoju dzieci, wychowania, kwestii dietetyki u maluchów czy też sposobów na spędzanie z nimi wolnego czasu. Dla serwisu wypowiadają się eksperci z dziedziny psychologii, pediatrii oraz dietetyki. Zapraszamy każdego rodzica do nas – z nami będzie można wiedzieć więcej!

 • Bajki online

  Witryna internetowa dladziecibajki.pl udostępnia możliwość bezpłatnego oglądania niezwykle ciekawych bajek. Udostępniliśmy dla Państwa nowe propozycje oraz leciwe odcinki, które rodzice mogą wspominać z dzieciństwa. Oferujemy możliwość korzystania z witryny bez jakichkolwiek limitów. Często uaktualniamy spis bajek, umieszczając nowe kreskówki. W naszym zbiorze znajdą Państwo niespełna tysiąc niepowtarzających się bajek. Czuwamy nad sprawnością każdego dodanego linku. Gwarantujemy opcję dodania interesującej konkretnego odwiedzającego bajki. W tym celu prosimy o kontakt.