Lukrecja Dla Dzieci – serwis dla dzieci, plastyka, zabawy, konkursy

Lukrecja Dla Dzieci – serwis dla dzieci, plastyka, zabawy, konkursy

Ocena: 3.2/10 (25 głosów)Serwis LukrecjaDlaDzieci.pl skierowany jest do dzieci, rodziców, nauczycieli. Powstał, aby prezentować kreatywne zabawy plastyczne, informować o ciekawych konkursach i wydarzeniach. Znajdują się tu również kolorowanki gotowe do druku, linki do ciekawych gier, a także odnośniki do klasycznych bajek. Z kolei w naszym partnerskim serwisie kidsarts, znajdziecie miejsce do prezentacji dziecięcej twórczości w dziedzinie plastyki.Podobne strony
 • Gry i zabawy dla dzieci - Lulek.tv

  Lulek.tv - gry dla dzieci małych i dużych w królestwie Lulka oraz Rózi. Jest tu nauka godzin na zegarze, poznawanie liter oraz liczb, język angielski, zabawy muzyczne, gotowanie, ubieranki, kolorowanki, liczenie, piosenki. Czas gry online pilnuje zegar Bimbam. Zabawy w baśniowej krainie rozbudzają ciekawość świata, wyobraźnię, a także ćwiczą pamięć i logiczne myślenie. Można tu ogolić tatę, jeździć traktorem, bawić się windą z krasnalami. Lulandia to miejsce pełne humoru i ciepła dla całej rodziny!

 • Audio - bajki dla małych i starszych dzieci, całkiem za darmo

  Zapraszamy do Audio - bajek. Znajdziesz tu wiele opowiadań i bajek dla dzieci. Są to zarówno nasze autorskie bajki, jak również znane klasyczne bajki i baśnie takich autorów jak Hans Christian Andersen czy Bracia Grimm. Wyszukujemy także bajki niezwykłe, pochodzące z różnych rejonów świata np. z Egiptu czy z Chin. Możesz posłuchać Calineczki, Kopciuszka czy opowiadań o Autach. Wiele utworów jet zarówno w wersji do czytania, jak również audio w formacie MP3. Bajeczki możecie wydrukować i czytać dzieciom do poduszki, odtwarzać on-line lub ściągnąć do siebie na dysk i słuchać w dogodnym momencie.Bajki są opowiadaniami bez przemocy. Czytajcie je lub odtwarzajcie swoim pociechom bez obaw.Co tydzień staramy się dodawać nową bajkę. Życzymy miłej lektury i wielu powrotów.

 • Coolinda - masa plastyczna

  Coolinda to masa plastyczna dla dzieci nie wymagająca pieczenia, czy też gotowania, aby zachowała trwały kształt. Po uformowaniu oraz pozostawieniu na świeżym powietrzu Coolinda twardnieje jak modelina. Połączenie miękkich kuleczek z kolorowym żelem (także z brokatem) sprawia iż jest to niezwykle interesująca masa dla dzieci, stymulująca rozwój wyobraźni oraz zdolności manualnych podczas zabawy w tworzenie własnych dzieł sztuki.

 • Bajki dla dzieci

  Serwis z najlepszymi bajkami dla dzieci czeka właśnie na Ciebie. Wejdź i zacznij prawdziwa przygoda z fajnymi bajkami, które zna cały świat, a Ty możesz je oglądać już teraz za darmo i to w języku polskim. Tytuły, z jakimi można się tutaj spotkać, to między innymi Smerfy, Teletubisie, Scooby DOO, Bolek i Lolek oraz wiele innych, o czym przekonacie się dzięki p[profesjonalnemu katalogi dostępnemu na stronie głównej.

 • Kolorowanki

  Rysowanie również malowanie to jedne z ulubionych zajęć wszystkich dzieci jakże i dorosłych. Podczas kolorowania dzieci ćwiczą zdolności manualne, aktywizują osobistą wyobraźnię i pamięć. Na stronie wynajdziecie wiele malowanek, które wystarczy wydrukować i sprezentować maluchowi do kolorowania. Malowanki posegregowane są według kategorii czyli zwierzęta, rośliny, pojazdy, edukacja, świąteczne oraz różne, w tej kategorii znajdują się słynne postacie.Za pomocą kategorii jesteśmy wstanie błyskawicznie wyszukać interesującą nas kolorowankę.

 • Kolorowanki dla dzieci

  Bazgroszyt.pl to miejsce gdzie odnajdziecie mnóstwo kolorowanek dla dzieci jednak zupełnie innych niż te dostępne w internecie. Nasze kolorowanki zawierają bowiem zadania otwarte, co oznacza, że to maluchy wymyślają część ilustracji, którą następnie kolorują. Dzięki temu, dzieci rozwijają swoją wyobraźnie i grafomotorykę przez co dużo łatwiej w przyszłości przychodzi im uczyć się pisać. Dlatego już teraz zapraszamy po darmowe kolorowanki dla dzieci.

 • Zabawy dla dzieci, kolorowanki, piosenki i bajki dla dzieci

  Dzieci uczą się przez zabawę - dlatego powstał serwis edukacyjny OtoKoto.pl. Tu znajdują się bezpieczne gry dla dzieci, mądre bajki, miejsca które warto odwiedzić z dzieckiem i wszystko co może pomóc rodzicom wspierać wszechstronny rozwój swoich pociech. Na OtoKoto.pl znajdziecie także pomysły na zabawy z dzieckiem, naukowe eksperymenty dla najmłodszych, kolorowanki i materiały dydaktyczne do wydruku, a także piosenki dla dzieci i propozycje zajęć ruchowych.Serwis przygotowywany jest przez specjalistów z zakresu psychologii rozwojowej i pedagogiki. Gry i zabawy na OtoKoto.pl przygotowane są dla dzieci w wieku 3- 8 lat i stanowią doskonałe przygotowanie do dalszej edukacji.

 • Bajki dla dzieci

  Prowadzony przez nas serwis internetowy na pewno zainteresuje każdego rodzica. Właśnie tutaj można znaleźć wiele interesujących, praktycznych informacji dotyczących rozwoju dzieci, wychowania, kwestii dietetyki u maluchów czy też sposobów na spędzanie z nimi wolnego czasu. Dla serwisu wypowiadają się eksperci z dziedziny psychologii, pediatrii oraz dietetyki. Zapraszamy każdego rodzica do nas – z nami będzie można wiedzieć więcej!

 • Kolorowanki do druku i wydruku dla dzieci

  Dla osób które szukają kolorowanek dla swoich dzieci mamy bogatą bazę do drukowania dla każdego. Podzielone są na odpowiednie kategorie zarówno dla chłopców jak i też dla dziewczyn. Wszystkie z nich są oczywiście za darmo dla Was. Mamy także ciekawe rymowanki i zabawy do wydrukowania dla dzieci. Poznaj obrazki z samochodami, statkami jak i też te z bajek czy księżniczkami i wiele innych na różne okazje.

 • ŚwinkaPeppa.com - Odkryj z nami świat świnki Peppy

  Świnka Peppa jest ulubienicą dzieci. Ta 4-letnia świnka jest bardzo wesoła, uwielbia taplać się w błocie i bawić z przyjaciółmi. Peppa chodzi do przedszkola, gdzie bawi się z rówieśnikami.

  Świnka Peppa mieszka w domu z całą rodziną. Mama Świnka zajmuje się dziećmi i pracuje w domu na komputerze. Tata Świnka jest architektem. Świnka Peppa ma też młodszego brata Jackiem. Jacek ma 2 lata I płacze, kiedy Peppa mu dokucza.

  Ulubioną zabawką Świnki Peppy jest jest Miś Teddy, a zabawką jej brata Jacka – Pan Dinozaur.

  W świecie Świnki Peppy spotykamy też jej licznych przyjaciół. Są to inne zwierzaki, takie jak Królik Rebecca, Owca Zuzia czy Kucyk Pedro.

  Każdy, kto pozna Peppę i jej świat, z pewnością polubi ją na zawsze!