Gry edukacyjne - platforma gier edukacyjnych

Gry edukacyjne - platforma gier edukacyjnych

Ocena: 3.3/10 (30 głosów)Portal tworzony z myślą o realizacji maksymy: nauka poprzez zabawę. Gry edukacyjne, które u nas znajdziesz pozwolą Ci utrwalać lub zdobywać wiedzę z wielu szkolnych dziedzin. Są one przystosowane do wyświetlania na tablicach multimedialnych dzięki czemu mogą zostać wykorzystane na lekcjach lub zajęciach dodatkowych. Dołącz do swojej szkoły i walcz z nią o jak najwyższe miejsce w rankingach szkół. Dzięki nam nie będziesz miał poczucia zmarnowanego czasu na gry. Dodatkowo oferujemy quizy z wielu zróżnicowanych dziedzin i na różnym poziomie trudności. Wspaniałym dodatkiem jest możliwość zbierania wirtualnych trofeów i punktów, które możesz wymienić na realne nagrody. Społeczność graczy z przyjemnością pomoże Ci w osiągnięciu jak najlepszych wyników.Podobne strony
 • Coolinda - masa plastyczna

  Coolinda to masa plastyczna dla dzieci nie wymagająca pieczenia, czy też gotowania, aby zachowała trwały kształt. Po uformowaniu oraz pozostawieniu na świeżym powietrzu Coolinda twardnieje jak modelina. Połączenie miękkich kuleczek z kolorowym żelem (także z brokatem) sprawia iż jest to niezwykle interesująca masa dla dzieci, stymulująca rozwój wyobraźni oraz zdolności manualnych podczas zabawy w tworzenie własnych dzieł sztuki.

 • Malowanki dla dzieci

  Rzeczywiście odlotowe malowanki (a dokładniej gry malowanki) znajdziesz na stronie internetowej o której tu piszę (malowankidladzieci.com.pl). Przekonaj się o tym już współcześnie. Moim zdaniem jest tak, że każde dziecko będzie z tej strony niezwykle zadowolone. Naturalnie za chwilę pojawi się w tym miejscu dużo nowych kolorowanek. Zastanawiałeś się kiedyś jak znakomitą rozrywką może być dla Twojego dziecka taka strona internetowa? Zapraszam na kolorowanki na malowankidladzieci.com.pl. Tak więc nie czekaj dłużej, wejdź na stronę internetową i ciesz się naprawdę wspaniałymi grami! Kolorowanki są rzeczywiście wspaniałe, szczególnie jeśli mamy na myśli zdrową rozgrywkę dla dzieci.

 • Portal edukacyjny dla dzieci

  EduPełzaki. Serwis edukacyjno - informacyjny dla dzieci i rodziców. Sprawdź ogłoszenia w naszym EduBazarku! Konkursy z nagrodami, gry, artykuły, nauka języków obcych oraz wiele innych atrakcji! Nasz portal oferuje szeroką gamę informacji na tematy związane z naszymi dziećmi począwszy od okresy pełzającego szkraba do dzieciaka w szkole. Organizujemy wiele ciekawych konkursów z nagrodami. W przyszłości planujemy uruchomienie wielu ciekawych edukacyjnych gier dla dzieci. U nas nie znajdziesz nawet skrawka przemocy. Portal jest miły i przyjazny każdemu dziecku. Rodziców zapraszamy do dzielenia się spostrzeżeniami i radami na naszym forum

 • Gry dla dzieci

  Najwspanialsza zabawa w internecie dla Twojego dziecka to serwis GryDlaDzieci.net.pl. To tutaj Twoje dziecko znajdzie przyjazne i interesujące gry online. Posiadamy wiele gier, a codziennie pojawiają się w całości nowe gry. Ten portal tworzymy z myślą o najmłodszych, a ty sam możesz podrzucić nam grę, która powinna się na tej witrynie znaleźć. Nie musisz się niepokoić się o właściwość gier, wszelkie gry były testowane i sprawdzane czy nadają się dla dzieci. Ciekawy portal i najciekawsze gry w jednym miejscu to najciekawszy portal dla najmłodszych.

 • Kolorowanki dla dzieci

  Bazgroszyt.pl to miejsce gdzie odnajdziecie mnóstwo kolorowanek dla dzieci jednak zupełnie innych niż te dostępne w internecie. Nasze kolorowanki zawierają bowiem zadania otwarte, co oznacza, że to maluchy wymyślają część ilustracji, którą następnie kolorują. Dzięki temu, dzieci rozwijają swoją wyobraźnie i grafomotorykę przez co dużo łatwiej w przyszłości przychodzi im uczyć się pisać. Dlatego już teraz zapraszamy po darmowe kolorowanki dla dzieci.

 • Fajne puzzle dla dzieci

  Czy myśleliście kiedyś jaka jest uniwersalna gra, w która dzieci bawią się i znają na całym świecie? To są puzzle. Układanie obrazka z jego małych fragmentów znane jest dzieciom na wszystkich kontynentach. Co takiego ma ta gra w sobie, że jest tak popularna? Po pierwsze dzieci lobią w nią grać. Do układania elementów nie trzeba ich zachęcać - robią to z przyjemnością. Po drugie puzzle wywiera korzystny wpływ na rozwój dziecka - rozwija jego zdolności manualne i rozwija koncentrację. Z tego powodu rodzice chętnie podsuwają układanki dzieciom do zabawy. Strona dopasuj.pl zawiera mnóstwo fajnych puzzli dla dzieci do układania online na ekranie komputera. Warto pokazać ta stronę swojemu dziecku.

 • Zabawy dla dzieci, kolorowanki, piosenki i bajki dla dzieci

  Dzieci uczą się przez zabawę - dlatego powstał serwis edukacyjny OtoKoto.pl. Tu znajdują się bezpieczne gry dla dzieci, mądre bajki, miejsca które warto odwiedzić z dzieckiem i wszystko co może pomóc rodzicom wspierać wszechstronny rozwój swoich pociech. Na OtoKoto.pl znajdziecie także pomysły na zabawy z dzieckiem, naukowe eksperymenty dla najmłodszych, kolorowanki i materiały dydaktyczne do wydruku, a także piosenki dla dzieci i propozycje zajęć ruchowych.Serwis przygotowywany jest przez specjalistów z zakresu psychologii rozwojowej i pedagogiki. Gry i zabawy na OtoKoto.pl przygotowane są dla dzieci w wieku 3- 8 lat i stanowią doskonałe przygotowanie do dalszej edukacji.

 • Darmowy zbiór kolorowanek do wydruku

  Jesteś szczęśliwym rodzicem szukającym kreatywnej zabawy dla swojego dziecka? A może jesteś dzieckiem, które szuka ciekawego sposobu na nudę? Witaj! Ten serwis jest właśnie dla ciebie. Znajdziesz tu zbiór całkowicie darmowych kolorowanek podzielonych na ciekawe kategorie tematyczne od postaci z bajek, po sławnych ludzi. Publikujemy kolorowanki o różnej szczegółowości – zarówno te proste, jak i takie, które wymagają większego zaangażowania i staranności. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas to, co cię interesuje. Wybrane malowanki możesz samodzielnie wydrukować lub pobrać na komputer zupełnie za darmo. Zapraszamy!

 • Rymowane wyliczanki dla najmłodszych dzieci

  Czy wiesz, że wyliczanki, mimo tego, że są bardzo proste, rozwijają u dzieci zdolność zapamiętywania? Sami do dziś pamiętamy wiele wyliczanek ze swojego dzieciństwa. Pamiętasz też na pewno ile radości przynosiły znane przez ciebie odliczanki. Na naszej stronie znajdziesz wiele wyliczanek, których możesz nauczyć dziecko. Dotarcie do odpowiednich wyliczanek jest bardzo proste, ponieważ wszystkie publikowane przez nas odliczanki zostały starannie podzielone na kategorie tematyczne. Znajdziesz tu szereg wyliczanek, które mogą być wykorzystane w zabawach takich jak berek, chowany, czy choćby skakanie przez skakankę. Znajdź coś odpowiedniego dla swojego dziecka – zapraszamy!