Channel manager polska - yieldplanet.com

Channel manager polska - yieldplanet.com

Ocena: 1.4/10 (11 głosów)Channel manager Polska? Tak, odnajdziesz go właśnie w naszej ofercie. Program do obsługi hotelu jest niezwykle popularnym rozwiązaniem, które jest stosowane w przypadku niejednego hotelu. To właśnie dzięki niemu będziesz mógł usprawnić cały proces zarządzania swoim hotelem. Czego możesz się spodziewać właśnie po naszym programie? Przede wszystkim wysokiej jakości, która umożliwi Ci bezproblemowe wykonywanie wszystkich czynności. W razie wszelkich problemów jesteśmy do państwa dyspozycji przez cały czas.Podobne strony
 • Symfonia dodatki

  Strona internetowa firmy DIGIT-AL, działającej na rynku oprogramowania dla biznesu. Naszą dewizą jest dostarczanie prostych w obsłudze, a jednocześnie kompleksowych w swoim działaniu rozwiązań informatycznych wspomagających funkcjonowanie firmy oraz szeroko pojęte kierowanie przedsiębiorstwem. Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Sage produkującej oprogramowanie tego typu. Na naszą ofertę składają się System Forte skierowany do obsługi dużych firm, System Symfonia dla średnich i małych przedsiębiorstw, System Symfonia Start dla mirkoprzedsiębiorstw oraz firm rozpoczynających działalność. Jako partner firmy Sage Sp. z o.o oferujemy m.in. doradztwo przy wyborze systemu i modułów systemu a dodatki do Forte umożliwiają uzyskanie nawet najbardziej wyszukanej funkcjonalności. Na naszej stronie istnieje możliwość dobrania najbardziej odpowiadającego rozwiązania.

 • Prognozowanie sprzedaży online

  Prognozowanie popytu jest podstawą do zarządzania w niemal każdym obszarze przedsiębiorstwa. Na nieobciążonych ludzkimi oczekiwaniami, lub życzeniowym myśleniem prognozach statystycznych powinny bazować plany sprzedaży, marketingowe, produkcyjne, zakupów, zapasów, finansowe, etc. Podejmowanie decyzji bez tak podstawowej informacji jak prognoza sprzedaży jest obarczone dużym ryzykiem. W ProLogistica Soft stworzono aplikację do prognozowania Eternia Trend. Aplikacja ta, dostępna przez internet w modelu software as a service jest dostępna dla każdego przedsiębiorstwa i osoby prywatnej, która chciałaby prognozować dowolne procesy. Model SaaS pozwala na minimalizację kosztów związanych z dostępem do oprogramowania. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu pozyskania dodatkowych informacji.

 • Sklep internetowy oprogramowanie, esklep

  Sprzedaż w internecie to obecnie bardzo dochodowy biznes. Zakupy w internecie robi coraz większa liczba ludzi, gdyż często tak skracają czas przeznaczony na zakupy, nie trzeba czekać w długich kolejkach do kas, a na dodatek towary w sklepach tradycyjnych są droższe. Utworzenie swojego sklepu w internecie wcale nie musi być skomplikowane ani nie wymaga zaawansowanej wiedzy. Wystarczy tylko skorzystać z propozycji Shopera i przetestować tego typu oprogramowanie przez określony czas za darmo.

 • Program do księgowości WFFakir

  Firma KID działa na rynku już od dwudziestu kilku lat. Zajmuje się dostarczaniem na potrzeby swoich klientów rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej, mechaniki precyzyjnej, elektroniki, a zwłaszcza oprogramowania. To właśnie ona jest twórcą niezwykle intuicyjnego i łatwego w obsłudze programu do prowadzenia pełnej księgowości kompatybilnego ze środowiskiem Windows. Umożliwia on dekretacje oraz księgowanie dokumentów, ewidencje rachunków oraz bardzo wiele innych rzeczy.

 • Warto skorzystać, system crm

  Niezawodny, nowoczesny, niedrogi i skuteczny crm - skorzystaj z bogatej oferty na oprogramowanie dla firm, rozbudowany system crm. Bs4 oferuje wysokiej jakości niezawodny crm dla przedsiębiorstw i firm tych dużych oraz mniejszych. Wartościowy, popularny i wzorowy system crm. Zbierz w jednym miejscu i uporządkuj wiedzę o wszystkich swoich klientach. Prosimy obejrzeć prezentację nas naszej stronie - bardzo duża konfigurowalność, zarządzanie ofertą produktową, planowanie sprzedaży, baza klientów. Doskonale współpracuje z otoczeniem w firmie. Zajrzyj na strone internetową gdzie znajdują sie pytania i odpowiedzi. Zadbaj o sprzedaż tak by wyprzedzić konkurencję. Zapoznaj się, serdecznie Zapraszamy Państwa - oprogramowanie i profesjonalny system crm.

 • Dobry program Norma Pro

  Program Norma Pro jest bardzo popularną aplikacją. Służy do sporządzania kosztorysów wariantowych i złożonych. Kosztorysanci wysoko sobie cenią możliwość importu przedmiarów i kosztorysów z plików PDF oraz tworzenie funkcji własnych do automatyzacji obliczeń w przedmiarach. Norma Pro jest wyposażona w ok. 350 katalogów normatywnych. Współpracuje z większością dostępnych na rynku elektronicznych wydawnictw cenowych. Niewątpliwą zaletą programu jest możliwość rejestracji wprowadzonych do kosztorysu zmian i korekt. Współpracuje z programem CAD Rysunek (automatycznie importuje przedmiary) a także importuje obmiary z innych programów.

 • Attorn.pl

  Przedsiębiorstwo Attorn oferuje oprogramowanie zajmujące się kwestiami windykacyjnymi, takimi jak zarządzanie i monitoring należności. Aplikacja ta jest dostępna przez przeglądarkę. W serwisie attorn.pl zamieszczono szczegółową ofertę firmy, regulamin, cennik oraz dane kontaktowe. Za pomocą tej strony można kupić dany moduł systemu lub też pobrać wersję testową. Można również skorzystać z e-learningu.

 • Oprogramowanie dedykowane

  Oprogramowanie dedykowane to najlepszy sposób, aby dać impuls do rozwoju firmy. Stworzyliśmy wiele aplikacji dla firm produkcyjnych, handlowych i usługowych. Zakres możliwości oprogramowania dedykowanego jest efektem drobiazgowej analizy potrzeb, która jest wykonywana na początku projektu. Klienci kupują oprogramowania na własność bez ograniczeń. Funkcjonalności jakie tworzymy dla naszych klientów obejmują CRM, ERP, MES, WMS, APS, BI, DMS i inne.
  Zapraszamy na darmowe konsultacje.

 • System zarządzania magazynem

  W naszej ofercie można odnaleźć między innymi: system magazynowy, system magazynowy wms, system wms, system wms logistyka, system zarządzania magazynem oraz jeszcze wiele, wiele innych. Dodatkowo w przypadku naszych propozycji można liczyć przede wszystkim na fachowe doradztwo ze strony naszych specjalistów. Charakteryzujemy się przede wszystkim wnikliwym wysłuchiwaniem klienta. Staramy się zawsze odpowiedzieć na wszelkie pytania naszych odbiorców, którzy bardzo często potrafią mieć spore wątpliwości.