Pogotowie stomatologiczne Katowice

Pogotowie stomatologiczne Katowice

Ocena: 3.9/10 (21 głosów)Każdemu może przytrafić się sytuacja niemożliwego do wytrzymania bólu zęba, jego ukruszenie bądź też ułamanie. Cóż począć w takich sytuacjach?

Nic prostszego - należy skorzystać z usług pogotowia dentystycznego otwartego 24h na dobę! Specjaliści stomatologii zajmą się Twoim problemem. Zamiast cierpieć w oczekiwaniu na dentystę możesz szybko wyleczyć zęby w profesjonalnym gabinecie stomatologicznym otwartym przez cały rok.
Świadczymy również usługi takie jak:
 • Wybielanie zębów - białe zęby w 45 minut metodą BEYOND
 • Implantologia - implanty zębów w niskiej cenie.
 • Protetyka - naprawa protez, korony, mosty, licówki
 • Stomatologia - 24h na dobę 7 dni w tygodniu
Nasz profesjonalizm potwierdzany jest codziennie przez odwiedzających nas na rutynowych kontrolach pacjentów.Podobne strony
 • Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Żory

  Indywidualna Praktyka Stomatologiczna lekarz dentysta Małgorzata Weisman-Juraszek Żory, ul. Osińska 59 Tel. 32 45 88 284. Oferujemy szeroki zakres usług stomatologicznych w zakresie stomatologii zachowawczej - Wypełnienia światłoutwardzalne, leczenie kanałowe z użyciem endometru Raypex 5, wypełnianie kanałów gutaperką, leczenie urazów czy też leczenia zachowawczego oraz profilaktyki stomatologicznej.

 • Stomatolog Wrocław

  Denta gabinet dentystycznno specjalistyczna wiedza i innowacyjna technologia wykorzystywane do poprawy wyglądu. Poszukujecie dentysty, który zajmie się Waszym uśmiechem profesjonalnie i kompleksowo, u którego wizyty odbywają się terminowo, według ustalonego planu, który dodatkowo Was odstresuje, a leczenie wykona bezboleśnie? Denta to ponad 10 lat doświadczeń, kontynuacja rodzinnej tradycji, najnowocześniejszy sprzęt, tysiące zadowolonych pacjentów oraz profesjonalny zespół stomatologów specjalistów.

 • Usługi protetyczne - naprawa protez, całodobowy serwis protetyczny w Warszawie

  Gabinet protetyczny w Warszawie. Ponad 30 lat doświadczenia w zawodzie. Oferujemy pełen zakres usługi protetycznych, usuwanie zębów oraz uzupełnianie braków zębowych, a także ekspresowe naprawy protez (złamania, pęknięcia lub dostawianie zębów itp.). Świadczymy usługi także u pacjenta w domu, hospicjum, domu opieki. Wszystkie nowe prace obejmujemy gwarancją. Istnieje również możliwość leczenia stomatologicznego w umówionych godzinach. Serdecznie zapraszamy!

 • Stomatologiajarzebiny.pl

  Jesteśmy nowoczesnym gabinetem dentystycznym w Warszawke, który posiada wysoko wykwalifikowany personel. W połączeniu z wysokospecjalistycznym sprzętem dentystycznym jestesmy w stanie naszym pacjentom oferować usługi na bardzo wysokim poziomie. W naszej klinice dbamy o to, aby wszyscy nasi pacjenci mieli zarówno zdrowe, jak i piękne zęby. Pamiętajmy, że w dzisiejszym świecie uśmiech może być bardzo przydatny, i samym uśmiechem można wiele zdziałać. Dlatego też zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Więcej informacji na nasz temat znajda Państwo na naszej stronie.

 • Mw-dent.pl

  Gabinet stomatologiczny MW DENT mieszczący się w Zielonej Górze oferuje kompleksowe podejście do pacjenta. Proponujemy takie usługi jak: wypełnienia kompozytowe, leczenie kanałowe, protezy, wybielanie zębów czy choćby wizyty adaptacyjne dzieci. Stomatolog posiada dobre podejście do dzieci, dzięki któremu Wasze pociechy nie będą odczuwały dużego stresu. Gabinet posiada innowacyjny sprzęt, a jego pracownicy nieustannie rozwijają się w dziedzinie nowoczesnej stomatologii.

 • DENTAL COMPLEX implanty zębowe Śląsk

  Dental Compex z Rudy Śląskiej to gabinet stomatologiczny proponujący swoje usługi zarówno dla pacjentów dorosłych, jak i dzieci. W zakres naszych usług wchodzi między innymi protetyka, stomatologia zachowawcza, profilaktyka, leczenie próchnicy i chirurgia stomatologiczna. Ponadto proponujemy Państwu również wszczepianie implantów stomatologicznych. Jeśli są Państwo zainteresowani wizytą w naszym gabinecie dentystycznym, prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub osobisty. Więcej wiadomości o nas i nasze dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej!

 • Dentysta Kraków - addent.pl

  Dentystę w Krakowie znaleźć jest dość łatwo – mnogość usług może wręcz wprawić w pierwszej chwili w lekkie zakłopotanie. My chcielibyśmy przedstawić Państwu profil działalności dentysty w Krakowie, jakim jest Addent - profesjonalne studio stomatologiczne mieszczące się przy nieodległej od centrum, posiadającej komfortowy dojazd, ulicy Radzikowskiego numer 18. W naszym studio wierzymy, że każda interwencja medyczna w zęby pacjenta powinna nieść dla niego również wartość polegającą na odpowiednim potraktowaniu również wyglądu uzębienia. Żyjemy wszyscy w czasach, w których pozytywne pierwsze wrażenie ma znaczącą wartość – a elementem, za pomocą którego się je robi, jest właśnie biel uśmiechu. Oferując nasze zróżnicowane usługi, dopasowane do aktualnych potrzeb zdrowotnych pacjenta, np. z zakresu protetyki w Krakowie, zawsze dbamy również o to, by zabiegi nie odbywały się kosztem estetyki zębów. Ideałem, do jakiego dążymy, jest naturalne piękno. Polecamy zatem choćby zabiegi wybielania zębów w Krakowie – polegające na odzyskiwaniu olśniewającej i właśnie naturalnej barwy zębów, które ulegają przebarwieniom pod wpływem codziennego życia – m.in. nikotyny czy kawy. Nasze usługi z zakresu stomatologii medycznej zawsze poprzedzamy kompleksową diagnostyką, mającą na celu rozpoznanie problemu – wykonujemy w tym celu m.in. rentgen zębów. Szukasz dentysty w Krakowie? Nie wahaj się – wybierz Addent.

 • www.vadamko.pl

  Przedstawiamy Państwu gabinet Stomatologiczny Violetty Adamko. Został on założony w Koszalinie, w 2011 roku. Niemniej jednak praktyka lekarska doktor Adamko rozpoczęła się już w 1989 roku. Przez ten czas, Violetta Adamko zdobyła rozległe doświadczenie w dziedzinie stomatologii. Stomatolog zajmuje się stomatologią dziecięcą, która łączy w sobie elementy profilaktyki i innych dziedzin, obejmujących zęby mleczne i stałe. Violetta Adamko gwarantuje możliwie bezbolesne zabiegi i miłą atmosferę w trakcie wizyt. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu umówienia wizyty.