• WWW.DENTYSTAKASZUBY.PL GABINET STOMATOLOGICZNY - katalog.inforam.pl

www.dentystakaszuby.pl Gabinet stomatologiczny

www.dentystakaszuby.pl Gabinet stomatologiczny

Ocena: 6.0/10 (7 głosów)W Kiełpinie Kartuskim w województwie pomorskim swoją siedzibę posiada placówka dentystyczna ANIKODENT. Oferujemy szeroki zakres usług zarówno dla dorosłych jak również dzieci. Dysponujemy nowoczesnym i bezpiecznym sprzętem a nad jakością usług czuwa wykwalifikowany i sympatyczny personel. Zajmujemy się stomatologią zachowawczą oraz dziecięcą, chirurgią stomatologiczną, endodoncją, protetyką a oprócz tego periodontologią. Gwarantujemy miłą obsługę, bezbolesne leczenie i korzystne ceny usług. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której znaleźć można więcej informacji o ofercie i niezbędne dane kontaktowe kliniki.Podobne strony
 • Stomatologia Łukaszewscy

  Stomatologia-Łukaszewscy to miejsce w którym dbamy o jakość usług i komfort pacjentów. Nasze doświadczenie, specjalistyczny sprzęt i nieustanne dążenie do podwyższenia kwalifikacji pomagają budować relacje lekarz- pacjent opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Dbamy o to, by pacjent miał pełna informację na temat metod leczenia i oczekiwanych efektów. Oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości usług dentystycznych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 • Stomatolog Łódź

  ARIE zapewnia kompleksową obsługę w ramach gabinetu stomatologicznego. Wykształcony stomatolog posiada swój gabinet w mieście Łódź. W ofercie znaleźć można zabiegi związane z leczeniem kanałowym. Ważne miejsce w ofercie zajmuje profesjonalna profilaktyka. Jedną ze specjalności rzeczonego gabinetu stało się leczenie zachowawcze. Z usług korzystają nie tylko dorośli pacjenci, ale także dzieci. Na klientów czeka tam przyjazna atmosfera i nowoczesne wnętrza. Za najwyższą jakość obsługi odpowiedzialny jest doświadczony personel.

 • Gabinet stomatologiczny Warszawa Centrum

  Zachęcamy do skorzystania z bogatej i zróżnicowanej oferty naszego gabinetu stomatologicznego o nazwie Periogabinet. W naszej ofercie znaleźć można całe mnóstwo zabiegów stomatologicznych, wśród których każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zapraszamy nie tylko rodziny, ale także firmy, które chciałyby zadbać o zęby i jamę ustną swoich pracowników. W naszym gabinecie pracuje wiele specjalistów, a wykorzystują oni na co dzień profesjonalny sprzęt dentystyczny. Więcej info na stronie www!

 • OSSOWSCY CENTRUM STOMATOLOGICZNO-LEKARSKIE implanty zębów Wałbrzych

  Centrum Dentarama świadczy swoje usługi w Wałbrzychu oraz Międzyzdrojach. Znalazły się tu gabinety dentystyczne, pracownia rentgenowska i sala zabiegowa. Świadczymy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, chirurgii stomatologicznej, ortodoncji i protetyki. Zajmujemy się zwalczaniem próchnicy zębów oraz chorób przyzębia, wypełnianiem kanałów, oczyszczamy zęby z osadów oraz kamienia, wybielamy i korygujemy kształt uzębienia, zakładamy licówki i wypełniamy ubytki. Oprócz tego dobieramy protezy i aparaty ortodontyczne. Przeprowadzamy także poważniejsze zabiegi, wymagające znieczulenia, w tym wszczepianie implantów. Więcej na stronie.

 • Optidental stomatolog w Gdyni

  Optidental to gabinet stomatologiczny,w którym świadczonych jest szereg czynności związanych ze stomatologią kosmetyczną, dziecięcą, zachowawczą i estetyczną, a także protetyką, endodoncją i ortodoncją. Stomatolodzy wykonują również wiele zabiegów połączonych z chirurgią tj. usuwanie pozostawionych korzeni zębowych. Prócz tego w ramach wykonywanych usług realizowane są czynności w obszarze wybielania i leczenia zębów, zmiana ich kształtu oraz odcienia, czy też kosmetyczne wypełniania. Gabinet mieści się w ścisłym centrum Gdyni. Dokładne dane powiązane ze świadczonymi w nim usługami znajdą Państwo na stronie internetowej.

 • DENS wkłady koronowe Bydgoszcz

  Dens to gabinety dentystyczne znajdujące się w Bydgoszczy. Działamy na rynku od 2005 roku. Wykonujemy usługi stomatologiczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wykwalifikowani stomatolodzy, których zatrudniamy zajmują się leczeniem próchnicy, chorób przyzębia i innych stanów zapalnych. Oferujemy leczenie zachowawcze, profilaktykę, ortodoncję, implantologię, chirurgię stomatologiczną oraz protetykę. Prócz tego mogą Państwo u nas również wybielić zęby oraz poprawić ich kształt. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku oraz w soboty. Dodatkowe wiadomości dostępne są na stronie www.

 • MAXDENT implanty Wrocław

  Od 1992 roku we Wrocławiu działa klinika Maxdent. Mogą Państwu skorzystać tu z wielu usług stomatologicznych. Pracujący tu lekarze specjalizują się w takich dziedzinach, jak stomatologia zachowawcza oraz estetyczna, endodoncja, ortodoncja, implantologia bądź protetyka. Gabinety zaopatrzone są w nowoczesny sprzęt, umożliwiający wykonywanie najtrudniejszych operacji. Wykonywane są tu też badania radiologiczne przy wykorzystaniu dokładnego tomografu. Sposób leczenia zębów zawsze dobierany jest indywidualnie do każdego Klienta. Więcej informacji o propozycji kliniki oraz cennik zabiegów znajdą Państwo na stronie internetowej.

 • Cefalometria - 3gdentist.eu

  Cefalometria to jeden ze standardowych zabiegów diagnostycznych, wykonywanych przed podjęciem leczenia stomatologicznego. W Krakowie polecamy usługi 3G Dentist - zespołu doświadczonych lekarzy przyjmujących w gabinetach, mieszczących się nieopodal znajdującego się w centrum miasta, Ronda Mogilskiego, jedynie kilkaset metrów od Dworca Głównego, co zapewnia wygodny i szybki dojazd. Cefalometria, w porównaniu z należącym do absolutnych standardów diagnostyki, RTG pantomograficznym, różni się zakresem obrazowania - jest to nie tylko uzębienie, co pozwala przyjrzeć się szczegółom, ale - w przypadku cefalometrii - jest to cała szczęka, żuchwa, a także zatoki pacjenta - oznacza to, że jeśli przyczyny dolegliwości tkwią gdzieś poza samą jamą ustną, to za pomocą cefalometrii możliwe jest ich odkrycie. Przemawia to za wykonywaniem tego zabiegu diagnostycznego w określonych przypadkach. Zapraszamy z tego powodu do gabinetów 3G Dentist w Krakowie, gdzie opieka stomatologiczna stoi na jak najwyższym poziomie - dlatego, że zdrowie i satysfakcja naszych klientów są dla nas najistotniejsze. Polecamy różnorodne usługi - począwszy od endodoncji - również mikroskopowej - przez leczenie kanałowe, aż po implantologię czy chirurgię.

 • www.citodent.pl Stomatolog Wrocław

  Przychodnie Dentystyczne CITODENT we Wrocławiu, Kielcach i Oławie gwarantują kuracje stomatologiczne na najwyższym poziomie. Doświadczona obsada, składająca się z lekarzy dentystów różnych specjalizacji oferuje Państwu wszechstronną opiekę stomatologiczną. Dokładamy wszelkich starań tak aby każdy Pacjent czuł się u nas komfortowo, a wizyty przebiegały w miłej i przyjaznej atmosferze. Świadczymy usługi z obszaru stomatologii zachowawczej z endodoncją, implantologii, protetyki, chirurgii oraz ortodoncji. Wszystkie przychodnie mają kontrakt z NFZ. Po więcej wiadomości zapraszamy na naszą stronę internetową.

 • www.ddent.pl

  Kompetentną obsługę stomatologiczną w Policach gwarantuje Ddent - Specjalistyczne centrum stomatologiczne. Jesteśmy nowoczesną placówką, która stosuje najnowszych technologii oraz metod leczenia, które proponujemy zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Realizujemy pełny zakres leczenie stomatologicznego, zaczynając od profilaktyki i stomatologii zachowawczej, przez endodoncję mikroskopową i leczenie protetyczne, na implantach kończąc. Uzupełnieniem naszej oferty jest periodontologia i leczenie ortodontyczne. Zapraszamy do rejestrowania wizyt!