Druk naklejek

Druk naklejek


Nasza firma zajmuje się specjalistycznym drukiem naklejek reklamowych dla firm. Druk naklejek to dla nas główne pole działania i nie zajmujemy się innymi tematami, abyśmy mogli obsłużyć Cię w zakresie druku naklejek jak najlepiej. Nasza główna produkcja opiera się o realizacje w druku cyfrowym. Wysoka rozdzielczość w druku na folii i zastosowanie wysokiej jakości materiałów podłoża, którym jest folia samoprzylepna powodują, że jakość całkowita naszych realizacji jest bardzo wysoka. Druk naklejek i ich nacinanie wykonujemy na sprzęcie zintegrowanym w jednym cyklu produkcyjnym co zapewnia dużą dokładność i zwiększa nasze moce produkcyjne. Obsługujemy w zakresie druku naklejek wielu stałych klientów. Jeśli masz potrzeby w zakresie zastosowania naklejek do celów reklamowych, do celów znakowania produktów lub innego wykorzystania zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami i złożenia zapytania.Dostępne u nas opcje folii podłoża to folia biała(błyszcząca lub matowa) oraz folie srebrna, złota lub kolorowa. Na specjalne potrzeby możemy też sprowadzić pod zamówienie specjalne rodzaje folii produkcyjnych. Dla dużych nakładów stosujemy też inne techniki zadruku takie jak druk offsetowy lub sitodruk. Zapytania ofertowe o wyceny druku naklejek przyjmujemy pod adresem: biuro@e-naklejki.pl



Podobne strony
  • Drukarki termiczne

    Firma MGN oferuje materiały eksploatacyjne i zajmuje się automatyczną identyfikacją. Oferta MGN obejmuje sprzęt wykorzystywany do weryfikacji kodów. Firma oferuje renomowane drukarki etykiet, w tym również drukarki termiczne. Specjalnością firmy są terminale przenośne znanych marek, np. terminale motorola. W ofercie firmy znaleźć można szeroki wybór etykiet, np. etykiety samoprzylepne. Witryna zawiera referencje firmy i szczegóły dotyczące jej oferty.

  • Printech Drukarnia cyfrowa we Wrocławiu

    Firma Printech powstała 2001r. Pracujemy od 8 do 17. Jesteśmy firmą, która drukuje sprawnie druki nisko i średnio nakładowe w bardzo krótkim czasie realizacji i jesteśmy w stanie wydrukować prawie wszystko. Obsługujemy ponad 300 firm we Wrocławiu. Zlecenia przyjmujemy w każdy możliwy sposób a wykonane prace wysyłamy firmą kurierską, własnym transportem ew. można pracę odebrać osobiście. Posiadamy 6 maszyn drukujących: dwu, cztero i pięcio kolorowych. Drukujemy we wszystkich formatach do B1 włącznie. Maszyny pełnokolorowe pracują z profilami ICC co zapewnia maksymalnie wierne odwzorowanie prac w stosunku do powierzonych plików graficznych. Wykonujemy: katalogi, foldery, książki, czasopisma, plakaty, zaproszenia, pocztówki, teczki, naklejki, bloczki, wizytówki, ulotki, firmówki, kalendarze trójdzielne, kalendarze ścienne, kalendarze biurkowe, kalendarze listkowe, druki CAD, planery i wiele innych prac. Szybkość działania drukarni cyfrowej sprawia, że w codziennych wyścigach z czasem można jeszcze trochę przyspieszyć. Wydruk próbny, oddający w 100% wygląd każdego egzemplarza z całego nakładu, może być gotowy do obejrzenia i akceptacji praktycznie natychmiast po przekazaniu pracy do realizacji. Zlecenia „na cito”, na przykład druk wizytówek lub pojedynczych ulotek, jesteśmy w stanie zrealizować nawet w ciągu godziny – licząc od chwili wprowadzenia pliku do systemu po odbiór wydruku. Ocenę jakości druku cyfrowego można przeprowadzić gołym okiem, a biorąc z kolei wydruk cyfrowy pod lupę i porównując go z obrazem wykonanym w druku tradycyjnym, można dostrzec przede wszystkim… ogromne podobieństwo. Nasza drukarnia cyfrowa przy druku arkuszowym gwarantuje rozdzielczość 2400 dpi, która odpowiada rozdzielczości i liniaturze w druku tradycyjnym. Wydruki cyfrowe nie wymagają również lakierowania (na przykład UV). Dzięki właściwościom technologii stosowanej w druku są one od razu błyszczące. Poza tym wydruk cyfrowy nie rozmazuje się, nie ma w nim problemów z „pasowaniem kolorów”, a także przesunięciami kolorów. Druk arkuszowy wykonujemy na materiałach arkuszowych o wymiarach 320 x 450 mm (obszar zadruku 315 x 445 mm) i gramaturze od 64 do 300 g/m². Drukujemy na papierach powlekanych matowych i błyszczących, a także na wszelkiego rodzaju papierach samoprzylepnych, specjalistycznych foliach samoprzylepnych odpornych na warunki atmosferyczne oraz foliach transparentnych do prezentacji.

  • Druk wielkoformatowy Bielsko

    Jeśli interesuje Państwa odszukanie firmy drukarskiej w obrębie Bielska warto rozważyć to co proponuje drukarnia Egutenberg. Duży pakiet ofert ma w zakresie nie tylko druk i usługi kserograficzne, ale także druk wizytówek, czy teczek. Drukarnia ta działa już 10 lat, katalog usług firmy jest notorycznie aktualizowany do potrzeb klientów. Firma Egutenber stale dba o podnoszenie kwalifikacji pracowników, aby umiejętności, którą wykorzystują codziennie była jak najbardziej aktualna w stosunku do nowości kserograficznych. Strona ma nie tylko szeroki katalog ofert związanych z drukiem cyfrowym, ale również druk wielkoformatowy, czy offsetowy. Na stronie mogą Państwo znaleźć dostęp do najnowszych promocji.

  • Druk wielkoformatowy - Morningart.pl

    W propozycji uznanej firmy Morning Art Projektowanie jest drukowanie ulotek, a także projektowanie logotypów. Bliższe informacje, które bez wątpliwości będą pomocne, warto znaleźć na witrynie www. Bez wątpliwości logo jest początkowym elementem, który dostrzega odbiorca, z tego powodu warto zainwestować w nie odpowiednią gotówkę. Specjaliści doskonałej spółki Morning Art Projekt mają znaczną praktykę, dzięki czemu powstają kapitalne projekty. Przedsiębiorstwo proponuje swoją pomoc od wstępnej fazy pomysłu aż do skończonego produktu.

  • Drukarnia DPI - druk wielkoformatowy w wysokiej jakości

    Drukarnia DPI posiada siedzibę we Wrocławiu i znana jest w mieście jako tania i dobra drukarnia. Na swojej stronie posiada ofertę podzieloną na cztery kategorie: druk wielkoformatowy, druk cyfrowy, druk offsetowy oraz reklama zewnętrzna. W każdej z tych podkategorii znajdują się produkty z dokładnym opisem. Z nich można dowiedzieć się, w jakiej technologii są dostępne dane artykuły (czy jest to druk offsetowy, cyfrowy czy lateksowy), jakie są dostępne rozmiary oraz jakie są cechy realizacji danych zleceń. Przy dodatkowych pytaniach warto skorzystać z formularza kontaktowego.

  • Drukarnia Starogard Gdański – Diamond-Druk.pl

    Diamond Druk jest to błyskawicznie pnąca się w górę po szczeblach rynku, nowoczesna i przede wszystkim tania drukarnia internetowa z darmową dostawą w całej Polsce! Kończą Ci się wizytówki? Cena zakupu nowych wcale nie musi wiązać się z dużym wydatkiem, a to dzięki naszym niesamowicie atrakcyjnym ofertom. Wyprzedzając Państwa pytanie, tani druk w ogóle nie musi odstawać jakościowo – dzięki najnowszej generacji maszynom, jakimi dysponuje nasza firma druk banerów, czy papier firmowy przestaną obciążać Twój portfel! Potrzebne Ci katalogi ofertowe? A może tanie ulotki? Drukarnia cyfrowa jaką jest Diamond Druk, zapewni Twojemu przedsiębiorstwu wszystko, czego tylko potrzebujesz, gwarantując przy tym pełne zadowolenie. Zaoszczędź jeszcze więcej, tworząc projekt własnoręcznie - korzystając z kreatora graficznego na stronie internetowej naszej firmy. Zaufaj nam i przekonaj się, że nie ma dla Ciebie lepszego rozwiązania niż nasza drukarnia! Starogard Gdański jest miastem, w którym znajduje się nasza siedziba, jednak województwo pomorskie to tylko jedna z cegiełek – mamy zaufanie klientów z całego państwa. Zamów tanie wizytówki już w 3 minuty – drukarnia online to sposób by nie tracić Twojego cennego czasu.

  • www.3dprint.com.pl

    Prezentujemy Państwu firmę 3DPrint z Łodzi. Zajmujemy się świadczeniem usług w technologii 3D. Wykonujemy wydruki 3D zarówno w dużym formacie, który sprawdza się do wykorzystania m.in. przy przygotowywaniu witryny sklepowej, stworzenia ścianki wystawienniczej, jak również w małym, który może posłużyć na przykład do wykonania atrakcyjnej okładki notesu, zaproszenia czy pocztówki. Nasi Klienci mogą zdecydować się na kilka różnych efektów wydruków, m.in. może być to głębia 3D, albo też animacja, czyli kilka obrazków, które zmieniając się, wywołują wrażenie ruchu. Więcej dowiedzą się Państwo na naszej witrynie internetowej.

  • reklamanonstop.pl

    Wysoką jakość i nowoczesne podejście do zagadnień reklamy oraz budowania marki firmy, zapewnia drukarnia wielkoformatowa i zarazem agencja reklamowa - REKLAMA NON STOP w Białymstoku. Funkcjonujemy w sposób kompetentny i niepowtarzalny. Specjalizujemy się w oklejaniu samochodów oraz tworzeniu stron www. Funkcjonujemy wszechstronnie, gwarantując projekt, wykonanie i montaż. W ofercie posiadamy m. in. druk wielkoformatowy, usługi wydawnicze i poligraficzne, konstrukcje reklamowe, oklejanie witryn, szyldy oraz banery. Zachęcamy do kontaktu!

  • www.dagradruk.pl

    Kompleksową obsługę druku w Krakowie zapewnia DAGRA DRUK, firma która na rynku działa od 1998 r. Zajmujemy się drukiem offsetowym i cyfrowym, a nasza oferta obejmuje również usługi introligatorskie. Doświadczenie, jakie posiadamy pozwala nam zagwarantować klientom wysoką jakość usług oraz fachową i biegłą obsługę. Służymy doradztwem tym bardziej, że połączenie technologii cyfrowej z offsetem pozwala zoptymalizować pracę i czas, zawsze dobierając najlepszą dla klienta alternatywę pod względem jakości i ceny. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Przedsiębiorców Poligrafii w Krakowie. Zapraszamy!