Marketing sieciowy i skuteczna sprzedaż

Marketing sieciowy i skuteczna sprzedaż

Ocena: 3.0/10 (40 głosów)Marketing sieciowy polega na budowaniu własnej struktury klientów. Wbrew pozorom nie jest to łatwe zajęcie. Większość osób wchodzących w biznes MLM ponosi sromotną porażkę. Zazwyczaj osoby te nie postępują według określonych prawideł i dlatego zamiast wolności finansowej narażają się na dodatkowe koszty. Istnieją bowiem wypracowane i skuteczne metody osiągania sukcesu w MLM. Działanie zgodnie z tymi regułami pozwala stopniowo i konsekwentnie osiągać wyznaczone cele finansowe.Podobne strony
 • Telesprzedaż

  Serdecznie zapraszamy na stronę internetową firmy Contact Center. Nasza firma jest największą w Polsce firmą outsourcingową specjalizującą się w sektorze działalności call center. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w branży call center oraz telemarketingu i telesprzedaży. Nasze doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie doskonale działających rozwiązań dla wielu usatysfakcjonowanych klientów. Nasze lokalizacje znajdują się w miastach jak Warszawa, Poznań, Gdańsk, Katowice, Ciechanów, Tczew, Rawa Mazowiecka, Kielce, Sosnowiec i Rzeszów. Zajmujemy się wsparciem sprzedaży, obsługa infolinii klienta, helpdeskiem i servicedeskiem, doradztwem biznesowym oraz badaniami marketingowymi. Oferujemy także studio nagrań i wirtualne contact center. Stosujemy nowoczesne kanały komunikacji takie jaki telefon, internet, e-mail, SMS, fax, IVR, VoIP. Realizując nasze projekty dopasujemy je do potrzeb i oczekiwań klienta. Oferuemy między innymi takie usługi jak: nagrywanie audiobooków, outsourcing obsługi klienta, wsparcie sprzedaży.

 • Betterware

  Zarabianie w Betterware to doskonała alternatywa do pracy na etacie, różni się przede wszystkim tym, że jest bardziej elastyczne i można je dostosować do swoich potrzeb. Dokładniej pisząc współpraca z Betterware polega na sprzedaży produktów z katalogu który jest wydawany co miesiąc. Nie musisz oczywiście kupować papierowej wersji katalogu ponieważ zawsze na początku miesiąca udostępniamy również wersję elektroniczną która w XXI wieku doskonale się sprawdza podczas sprzedaży bezpośredniej. Sprzedając produkty swoim klientom oferujesz im cenę podaną w katalogu, natomiast sam kupujesz od firmy te produkty ze specjalnym rabatem dla dystrybutorów. Jeśli Cię interesuje co to za produkty zobacz Katalog Betterware już teraz, a przekonasz się, że są to przede wszystkim rzeczy ułatwiające codzienne czynności takie jak sprzątanie, czy gotowanie. Betterware ma wiele zalet. Jedną z nich jest fakt iż tutaj masz dosłownie nieograniczone możliwości zarabiania, a wszystko to za sprawą systemu awansów opisanego w planie marketingowym Betterware. Podsumowując zarabiać można na 2 sposoby:Będąc klientem Betterware oszczędzasz na zakupach
  Sprzedaż bezpośrednia produktów z katalogu
  Rozbudowa grupy w systemie MLM - marketingu wielopoziomowego
  Dla ambitnych i zainteresowanych tematyką dodam, że MLM pochodzi od słów "Multi Level Marketing", czyli w wolnym tłumaczeniu z języka angielskiego wielopoziomowy marketing. Nazwa ta odnosi się do różnicy między tradycyjnym przestarzałym modelem sprzedaży czyli "producent, dystrybutor, hurtownik, detalista i kupujący" a modelem MLM o wiele prostszym czyli "producent, przedstawiciel - kupujący". Dzięki temu możesz oferować znacznie lepsze jakościowo produkty w niższych cenach, które znacznie łatwiej sprzedać niż w starym systemie sprzedaży. Kolejnym znacznym plusem zarabiania w Betterware jest również fakt, że nie musisz inwestować dużych sum jakie normalnie trzeba posiadać sklep stacjonarny, ponieważ tutaj zamawiasz towar z katalogu dopiero wtedy gdy Twój klient wyrazi chęć jego zakupów, przez co unikasz ryzyka przeterminowania się towaru lub jego wyjścia z mody. Czytając ten artykuł łatwo dojść do wniosku, że zarobek w systemie Betterware niesie ze sobą bardzo wiele korzyści, jednak to jeszcze nie wszystko. Dla nowych dystrybutorów przewidziane są atrakcyjne promocje za aktywność. Jeśli wciągu miesiąca od rejestracji zrobisz zakupy na określoną liczbę punktów dostaniesz gratis wartościowe prezenty które możesz zachować dla siebie lub sprzedać klientowi zyskując dodatkową premię już na samym początku. Dlatego warto śledzić promocje jakie wydaje ta firma ponieważ co jakiś czas można trafić na świetną okazję do dodatkowego zarobku. Jeśli jesteś zainteresowany bądź chcesz poznać więcej szczegółów odwiedź naszą stronę Betterware gdzie znajdziesz wiele wartościowych informacji nie tylko o samym Betterware, ale także o rozwijaniu umiejętności sprzedaży i zdobywania nowych klientów.

 • Twój biznes z FM Group - Lider FM Group Wojciech Gabara

  Tematem strony jest jest jedna z najskuteczniejszych metod zarabiania pieniędzy – Marketing Sieciowy (tzw. MLM). Na przykładzie współpracy z firmą FM Group autor wprowadza do działania w biznesie MLM oraz zdradza własne skuteczne techniki jego rozwijania.
  Lider kieruje swoje działania na dokładne wytłumaczenie od podstaw zasad rządzących biznesem MLM i pomaga odnaleźć się w nim osobom do tej pory nie mającym z nim styczności.
  Oprócz tego porusza temat motywacji w biznesie której brak jest najczęstszą przyczyną niepowodzeń w tej branży. Podaje skuteczne techniki podtrzymywania motywacji oraz przykłady skutecznych działań które systematycznie wdrażane są gwarancją sukcesu w MLM.
  Zapraszam również na blog autora na którym omawia tematykę rozwoju biznesu MLM w internecie
  E-biznes w praktyce
  Dołącz do mojego zespołu

 • Skuteczna identyfikacja wizualna dla spółki

  Profesjonalna identyfikacja wizualna, branding spółki to podstawa rozpoznawalności spółki. Powstawanie wizerunku nieznacznych, jak i dużych spółek jest współcześnie na topie, warto więc niezwłocznie w niego zainwestować ponieważ to się w każdej sytuacji opłaca.Projektujemy identyfikację i wizerunek spółek, marek, a ponadto wszelkiego stylu materiały promocyjne, które budują identyfikacje firmy. Tworzenie wizerunku, branding jest niezbędnym elementem. Propozycja agencji reklamowych jest szeroka i można dobrać coś dla siebie. Zajmujemy sie budowaniem identyfikacji wizualnej (identyfikacja wizualna, branding) dla firm/spółek/korporacji, produktów i marek. Wizerunek spółki opracowuje kreatywny team, który wykorzystuje do tego edukację, a także pomysłowość oraz narzędzia marketingowe oraz internetowe. Budowanie marki to zupełnie inaczej powstawanie identyfikacji wizualnej i stanowi bardzo istotny szczegół w strategii marketingowej każdej spółki. Branding i identyfikacja wizualna to aspekt kreowania wizerunku, ponieważ firma musi być postrzegana w klarowny metodę, przez target a także wszelkie osoby z branży. Im dużo lepiej jest kojarzona oraz dodatkowo rozpoznawalna na rynku, tym można liczyć na to, że będzie w lepszy metodę sprzedawała prywatne produkty oraz dodatkowo usługi.
  Identyfikacja wizualna marki, korporacji wzmacnia wizerunek firmy w świadomości kontrahentów. W agencjach reklamowych można zamówić: ci, a ponadto tworzenie zupełnej identyfikacji wizualnej, a dodatkowo projekt logo, tworzenie portali www oraz dodatkowo internetowych kampanii.

 • Marketing bezpośredni

  Specjalizacją Firmy OSMG jest prowadzenie kampanii reklamowych . W naszej ofercie można znaleźć między innymi:: kampanie sms czy analizy preferencji a także inne pozostałe działania z zakresu marketingu bezpośredniego. Nasza biegłość poręcza rewelacyjne efekty kierowanych działań. Wykorzystujemy wiele kanałów komunikacyjnych co znacznie wpływa dodatnio na osiągane efekty. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej.

 • Żółte Pudełko - lojalizacja społecznościowa

  Program lojalnościowy Żółte Pudełko jest skierowany do lokalnych społeczności związanych wspólnym celem. Naprawa osiedlowego chodnika, dofinansowanie przedszkola, publiczny plac zabaw dla dzieci – cel może być dowolny, ważne aby był istotny dla członków grupy. Powiązane jedną potrzeba wspólnoty bardzo silnie motywują się wewnętrznie czyniąc program Żółte Pudełko skutecznym, a z uwagi na współfinansowanie przez wielu producentów jednocześnie tanim,

 • TomaszJakubowski.pl

  Administracja projektami potrzebuje sporej wiedzy i doświadczenia. Ze swojej strony chciałbym zaproponować rzetelną kooperację polegającą na doglądaniu i spełnianiu pewnych operacji. Posiadam 14 – letnie doświadczenie w zarządzaniu i nadzorowaniu systemami postulowanymi w trakcie prowadzenia pomysłu. Z radością zaproponuję Państwo wsparcie ekspercką. Zapraszam wszystkich do kooperacji i kontaktu w wypadku pojawienia się testowań i wątpliwości.

 • Reklama na FB

  Firma Think Things to specjaliści w wielu dziedzinach marketingu sieciowego. Proponujemy usługi powiązane z obsługą mediów społecznościowych, wykonywaniem i pozycjonowaniem witryn internetowych oraz wiele innych. Zatrudniamy dużo fachowców z zakresu informatyki, którzy zapewniają najwyższa klasę wykonywanych przez nas usług. Gwarantujemy projektowanie zwartej komunikacji marketingowej na wielu płaszczyznach, co pomaga w stworzeniu właściwego wizerunku, zapraszającego do oglądnięcia propozycji wśród potencjalnych klientów.