Reklama na FB

Reklama na FB

Ocena: 3.0/10 (40 głosów)Firma Think Things to specjaliści w wielu dziedzinach marketingu sieciowego. Proponujemy usługi powiązane z obsługą mediów społecznościowych, wykonywaniem i pozycjonowaniem witryn internetowych oraz wiele innych. Zatrudniamy dużo fachowców z zakresu informatyki, którzy zapewniają najwyższa klasę wykonywanych przez nas usług. Gwarantujemy projektowanie zwartej komunikacji marketingowej na wielu płaszczyznach, co pomaga w stworzeniu właściwego wizerunku, zapraszającego do oglądnięcia propozycji wśród potencjalnych klientów.Podobne strony
 • Telesprzedaż

  Serdecznie zapraszamy na stronę internetową firmy Contact Center. Nasza firma jest największą w Polsce firmą outsourcingową specjalizującą się w sektorze działalności call center. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w branży call center oraz telemarketingu i telesprzedaży. Nasze doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie doskonale działających rozwiązań dla wielu usatysfakcjonowanych klientów. Nasze lokalizacje znajdują się w miastach jak Warszawa, Poznań, Gdańsk, Katowice, Ciechanów, Tczew, Rawa Mazowiecka, Kielce, Sosnowiec i Rzeszów. Zajmujemy się wsparciem sprzedaży, obsługa infolinii klienta, helpdeskiem i servicedeskiem, doradztwem biznesowym oraz badaniami marketingowymi. Oferujemy także studio nagrań i wirtualne contact center. Stosujemy nowoczesne kanały komunikacji takie jaki telefon, internet, e-mail, SMS, fax, IVR, VoIP. Realizując nasze projekty dopasujemy je do potrzeb i oczekiwań klienta. Oferuemy między innymi takie usługi jak: nagrywanie audiobooków, outsourcing obsługi klienta, wsparcie sprzedaży.

 • Marketing firmy

  Rozwiazania marketingowe, strategie i taktyki dla małych i średnich firm. Przemień marketing usług w narzędzie które działa.

  Witaj! MSPmarketing jest nową stroną poświęconą w całości marketingowi mikro i małych firm… Bez korporacyjnego żargonu… bez teorii i marketingowych dumań nastawionych na firmy z gigantycznymi budżetami. Tu liczą się rezultaty i efektywność.

  Stworzyłem tą stronę specjalnie z myślą o marketingu małych firm - tam gdzie liczy się każdy gorsz - tam gdzie nie pracuje się z czołowymi agencjami reklamowymi - i tam gdzie rezultaty są najbardziej potrzebne.

  Dołącz do innych firm które zaczęły odnosić sukcesy w marketingu. Zapisz się na MSPMarketing newskletter i otrzymaj najnowsze pomysły i techniki marketingowe.

  > PS. Twoje opinie, uwagi i sugestie odnośnie tej strony są absolutnie, pozytywnie mile widziane.

  Nasza specjalność to marketing małej firmy i marketing w usługach

 • Betterware

  Zarabianie w Betterware to doskonała alternatywa do pracy na etacie, różni się przede wszystkim tym, że jest bardziej elastyczne i można je dostosować do swoich potrzeb. Dokładniej pisząc współpraca z Betterware polega na sprzedaży produktów z katalogu który jest wydawany co miesiąc. Nie musisz oczywiście kupować papierowej wersji katalogu ponieważ zawsze na początku miesiąca udostępniamy również wersję elektroniczną która w XXI wieku doskonale się sprawdza podczas sprzedaży bezpośredniej. Sprzedając produkty swoim klientom oferujesz im cenę podaną w katalogu, natomiast sam kupujesz od firmy te produkty ze specjalnym rabatem dla dystrybutorów. Jeśli Cię interesuje co to za produkty zobacz Katalog Betterware już teraz, a przekonasz się, że są to przede wszystkim rzeczy ułatwiające codzienne czynności takie jak sprzątanie, czy gotowanie. Betterware ma wiele zalet. Jedną z nich jest fakt iż tutaj masz dosłownie nieograniczone możliwości zarabiania, a wszystko to za sprawą systemu awansów opisanego w planie marketingowym Betterware. Podsumowując zarabiać można na 2 sposoby:Będąc klientem Betterware oszczędzasz na zakupach
  Sprzedaż bezpośrednia produktów z katalogu
  Rozbudowa grupy w systemie MLM - marketingu wielopoziomowego
  Dla ambitnych i zainteresowanych tematyką dodam, że MLM pochodzi od słów "Multi Level Marketing", czyli w wolnym tłumaczeniu z języka angielskiego wielopoziomowy marketing. Nazwa ta odnosi się do różnicy między tradycyjnym przestarzałym modelem sprzedaży czyli "producent, dystrybutor, hurtownik, detalista i kupujący" a modelem MLM o wiele prostszym czyli "producent, przedstawiciel - kupujący". Dzięki temu możesz oferować znacznie lepsze jakościowo produkty w niższych cenach, które znacznie łatwiej sprzedać niż w starym systemie sprzedaży. Kolejnym znacznym plusem zarabiania w Betterware jest również fakt, że nie musisz inwestować dużych sum jakie normalnie trzeba posiadać sklep stacjonarny, ponieważ tutaj zamawiasz towar z katalogu dopiero wtedy gdy Twój klient wyrazi chęć jego zakupów, przez co unikasz ryzyka przeterminowania się towaru lub jego wyjścia z mody. Czytając ten artykuł łatwo dojść do wniosku, że zarobek w systemie Betterware niesie ze sobą bardzo wiele korzyści, jednak to jeszcze nie wszystko. Dla nowych dystrybutorów przewidziane są atrakcyjne promocje za aktywność. Jeśli wciągu miesiąca od rejestracji zrobisz zakupy na określoną liczbę punktów dostaniesz gratis wartościowe prezenty które możesz zachować dla siebie lub sprzedać klientowi zyskując dodatkową premię już na samym początku. Dlatego warto śledzić promocje jakie wydaje ta firma ponieważ co jakiś czas można trafić na świetną okazję do dodatkowego zarobku. Jeśli jesteś zainteresowany bądź chcesz poznać więcej szczegółów odwiedź naszą stronę Betterware gdzie znajdziesz wiele wartościowych informacji nie tylko o samym Betterware, ale także o rozwijaniu umiejętności sprzedaży i zdobywania nowych klientów.

 • Branding marki, identyfikacja wizualna firmy

  Profesjonalna identyfikacja wizualna, branding korporacji to podstawa rozpoznawalności korporacji. Powstawanie imażu niedużych, jak również dużych firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw jest obecnie na topie, warto więc niezwłocznie w niego zainwestować ponieważ to się za każdym razem opłaca. Projektujemy identyfikację i wizerunek firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek), marek, a oprócz tego wszelkiego stylu materiały promocyjne, które budują identyfikacje korporacji. Tworzenie imażu, branding jest niezbędnym elementem. Oferta agencji reklamowych jest szeroka i można dobrać coś dla siebie. Zajmujemy sie budowaniem identyfikacji wizualnej (identyfikacja wizualna, branding) dla spółek, produktów i marek. Wizerunek spółki opracowuje kreatywny team, który stosuje do tego wiedzę, a również pomysłowość oraz narzędzia marketingowe, a oprócz tego internetowe. Budowanie marki to przeciwnie tworzenie identyfikacji wizualnej i stanowi bardzo istotny detal w strategii marketingowej każdej spółki. Branding i identyfikacja wizualna to aspekt zaprojektowania wizerunku, ponieważ firma musi być postrzegana w klarowny metodę, poprzez target a też wszystkie mężczyźni i kobiety z branży. Im całkiem dobrze jest kojarzona, a oprócz tego rozpoznawalna na rynku, tym można liczyć na to, że będzie w lepszy metodę sprzedawała prywatne produkty oraz usługi.
  Identyfikacja wizualna marki, spółki wzmacnia wizerunek firmy w świadomości kontrahentów. W agencjach reklamowych można zamówić: ci oraz dodatkowo tworzenie całkowitej identyfikacji wizualnej, a dodatkowo projekt logo, kreacja serwisów www, a ponadto internetowych kampanii.

 • Pracuj mądrze, a nie ciężko

  Blog o tematyce związanej z marketingiem oraz sprzedażą bezpośrednią. Poznasz techniki sprzedaży, sposoby budowania swojego wizerunku zarówno w internecie, jak i w "realu". Dowiesz się również jak skutecznie się motywować, oraz jak motywować innych. Blog prowadzony jest przez praktyka, który żyje ze sprzedaży. Sprzedaje produkty i usługi, ale przede wszystkim samego siebie. Jeżeli Ty też chcesz nauczyć się skutecznych technik sprzedaży, oraz sposobów na budowanie pozytywnego wizerunku, zajrzyj, a nie pożałujesz.

 • TomaszJakubowski.pl

  Administracja projektami potrzebuje sporej wiedzy i doświadczenia. Ze swojej strony chciałbym zaproponować rzetelną kooperację polegającą na doglądaniu i spełnianiu pewnych operacji. Posiadam 14 – letnie doświadczenie w zarządzaniu i nadzorowaniu systemami postulowanymi w trakcie prowadzenia pomysłu. Z radością zaproponuję Państwo wsparcie ekspercką. Zapraszam wszystkich do kooperacji i kontaktu w wypadku pojawienia się testowań i wątpliwości.