Authentic Cars Kraków

Authentic Cars Kraków

Ocena: 2.9/10 (14 głosów)Firma Authentic Cars zajmuje się szczegółową renowacją samochodów. Specjalizujemy się zwłaszcza w odnawianiu felg - czyścimy je, prostujemy oraz szlifujemy. Ponadto usuwamy ubytki z lakieru, oraz tapicerki. Jeżeli jesteś pasjonatem motoryzacji i pragniesz by Twój samochód wyglądał perfekcyjnie to dobrze trafiłeś. Przygotujemy również auto do sprzedaży, bądź na każdą inną okazję, gdzie niezbędny jest idealny wizerunek.Podobne strony
 • Wulkanizacja - Warszawa - Tłumiki

  Zakład wulkanizacyjny w Warszawie
  Nasz zakład sprawnie świadczy usługi wulkanizacyjne od 1994 roku, przez cały
  ten okres wyrobiliśmy sobie bardzo dobrą opinie wśród naszych stałych klientów.
  Daję to nam ogromną satysfakcję i mobilizuję do podtrzymywania
  wysokiej jakości usług wulkanizacyjnych .


  Serdecznie zapraszamy do naszego zakładu wulkanizacyjnego,
  w którym świadczymy takie usługi jak :

  Wymiana opon
  Wyważanie kół
  Wyważanie kół bezotworowych (bezprzelotowych)
  Naprawa i montaż tłumików
  Pompowanie kół azotem

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej na, której znajdą państwo szczegółowe informację o naszej wulkanizacji!

 • Opony

  Sprzedaż internetowa opon samochodowych, opon motocyklowych, opon do skuterów, opon do samochodów terenowych. Nowe opony oraz opony po obniżonej cenie (dostawa do domu lub odbiór w centrum montażowym): opony pirelli, opony michelin, opony continental, opony briggestone, opony goodyear, łańcuchy śniegowe. Dostawa opon do naszego partnerskiego centrum montażowego w celu ich montażu. Sprzedaż internetowa opon samochodowych, opon motocyklowych, opon do skuterów, opon do samochodów terenowych, opon do samochodów ciężarowych.

 • Zbyszko Opony

  Firma Zbyszko z Tarnowa oferuje opony samochodowe to każdego typu samochodu osobowego, a także samochodów dostawczych. W ofercie także felgi samochodowe. Duży wybór sprawia, że możesz najlepiej dopasować opony samochodowe do swojego modelu samochodu. Na miejscu gwarantowana jest wulkanizacja, dlatego nie będziesz miał żadnych problemów. Zapraszamy na stronę internetową Zbyszko Opony by dowiedzieć się więcej o aktualnych usługach, produktach i promocjach.

 • Nowe opony letnie

  Zawsze na zimę trzeba zmieniać koła na zimowe. Opony zimowe Poznań są skonstruowane ze szczególnej mieszanki gumy. Guma ta jest bardziej rozciągliwa aniżeli w oponach letnich. Dzięki takiej konstrukcji samochód posiada lepszą przyczepność, szczególnie w niskich temperaturach. Za to opony letnie Poznań w niskiej temperaturze twardnieją i zmniejszają przyczepność. Z tego powodu wydłuża się droga hamowania. Podobnie tanie opony zimowe posiadają szerokie wyżłobienia w bieżniku. Dzięki czemu nie zostają szybko zapchane śniegiem. W oponach zimowych decydującą rolę pełnią lamelki. Są to głębokie i wąskie rowki, których nadrzędnym zadaniem jest powiększenie przyczepności wzdłużnej opony. W ogromnym stopniu pomagają odprowadzić nadmiar śniegu na zewnątrz opony. Opony zimowe mają budowę wewnętrzną specjalnie przystosowaną do zimy. Zastosowanie właściwego surowca budującego i dodatkowa konstrukcja bieżnika zapewniają bezpieczeństwo i komfort jazdy w sezonie zimowym. Opony zimowe na letnie powinno się zmienić w odpowiednim okresie. Renomowany sklep internetowy kupsobieopony.pl poleca tanie opony zimowe w doskonałym gatunku.

 • Domin producent opon

  Produktem końcowym w naszej firmie jest wysokiej jakości opona o parametrach nie odbiegających od norm, świadczą o tym liczne świadectwa jakości i certyfikaty a przede wszystkim pozytywne opinie użytkowników. Od początku działalności firma DOMIN powzięła sobie za cel produkcje najlepszych opon regenerowanych. Pomysł ten okazał się bardzo trafny, gdyż dzięki temu pozyskaliśmy wielu odbiorców. Dzięki wprowadzeniu w procesie technologicznym najnowocześniejszych maszyn, specjalistycznych urządzeń spowodowało bardzo duże i wciąż rosnące zapotrzebowanie na opony DOMIN a przede wszystkim mnóstwo zadowolonych klientów

 • Opony Krakus

  Nie wiesz jaką oponę dobrać do swojego pojazdu? Skontaktuj się z nami Hurtownia opon Krakus lub wejdź na naszą witrynę internetową. Szeroka oferta opon znanych producentów w jednym miejscu www.frasik.pl, gwarantujemy konkurencyjne ceny. Ponadto istniejemy od ponad dwudziestu lat to sukces w tej branży. Doszliśmy to tego dzięki odpowiedzialności, sumienności i solidności. Niebagatelny wpływ na to miały również doskonałe relacje z klientami nowymi jak również tymi stałymi. Staramy się cały czas zwiększać poziom oferowanych usług tak aby nasza Hurtownia opon Krakus dalej była wyznacznikiem dla innych. W naszej ofercie znajdziecie również doskonałą ofertę Alu-felg, felg aluminiowych znanych producentów. Firma opony Krakus - obsługuje: sklepy, zakłady wulkanizacyjne, salony samochodowe, floty i różnego rodzaju przewoźników. Ceny opon i warunki współpracy można negocjować.Mamy sklepy internetowe www.frasik.pl i www.opony-krakus.pl z naszą ofertą. To wspaniałe miejsce gdzie zapoznacie Państwo z różnymi markami opon i ich cenami. Sprzedaż opon prowadzimy lokalnie na terenie Krakowa i małopolski jak również wysyłkowo za pośrednictwem strony internetowej. Jeżeli nie wiecie Państwo jaką powinniście mieć oponę lub który model jest polecany do danego pojazdu, chętnie służymy pomocą.

 • Dystanse do felg

  Zapraszamy wszystkich chętnych do zaznajomienia się z ofertą handlową dotyczącą dystansów. Wszystkie dystanse wyprodukowane zgodnie z normami PN, DIN, ISO. Nasza firma zajmuje się sprzedażą hurtową. Od kilkunastu lat specjalizujemy się w handlu akcesorii samochodowych. Nasz sklep na wbudowany komfortowy podział na kategorie oraz prostą wyszukiwarkę dzięki, której szybko wyszukasz potrzebne śruby, nakrętki. Zakupy w naszym sklepie internetowym to oszczędność pieniędzy.

 • Oponyuzywane.pl - sklep

  Firma oponyuzywane.pl proponuje klientom możliwość zakupu używanych opon w bardzo konkurencyjnych cenach. W naszej propozycji klienci odnajdą zarówno opony do samochodów osobowych, jak i ciężarowych. Bardzo szybko wysyłamy każde zamówienia, dlatego znaczną część z nich klient dostaje następnego dnia. Dajemy trzydziestodniową gwarancję na wszystkie zakupione u nas opony. Na prowadzonej przez nas stronie internetowej klienci odnajdą wiele porad, które ułatwią dobór najbardziej optymalnych towarów, dopasowanych do określonych potrzeb.

 • www.torus.com.pl

  Jeśli potrzebują Państwo ogumienia do swych pojazdów, zapraszamy do zapoznania się z towarami firmy TORUS, w której stale poszerzająca się oferta zawiera ogumienie do wszystkich modeli pojazdów. Oferujemy produkty światowych oraz krajowych obeznanych liderów. Wyposażamy klientów prywatnych czy przedsiębiorstwa w opony wielkogabarytowe OTR, opony sprawdzające się w przemyśle hutniczym, górniczym, rolniczym i budowalnym. Posiadamy także gąsienice do miniładowarek i minikoparek oraz wprawne opony które sprawdzą się na kłopotliwych leśnych szlakach. Nasz personel rozproszy wszelkie wątpliwości i najlepiej doradzi, które z produktów nadają się do Państwa maszyn.