• POMOC DROGOWA CAR FIX - katalog.inforam.pl

Pomoc Drogowa Car Fix

Pomoc Drogowa Car Fix

Ocena: 3.5/10 (4 głosów)Pomoc Drogowa Rzeszów całodobowa Car Fix - świadczymy usługi na terenie całej Uni Europejskiej a w szczególności w powiecie Rzeszów. Posiadamy wyspecjalizowany sprzęt który poradzi sobie z bardzo wymagającymi zadaniami. Posiadamy OC przewoźnika które zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo przewożonego auta osobowego, dostawczego, sprzętu budowlanego oraz innych rzeczy. Nasz zespół tworzą osoby z dużym doświadczeniem przez co wykonywane usługi są świadczone na wysokim poziomie. Car Fix świadczy usługi przez 365 dni całodobowo.Podobne strony
 • Pomoc drogowa Wrocław

  Firma Intercars ma do zaoferowania usługi w zakresie Serwisu Pojazdów, Krajowego i Międzynarodowego Transportu osób, Wynajmu Aut jak również Wynajmu Aut z Kierowcą czy Wynajmu Aut z OC sprawcy. Zajmujemy się także profesjonalną pomocą drogową oraz holowaniem samochodów. Nasza firma powstała z myślą o nieprzewidzianych sytuacjach, związanych z wypadkami samochodowymi. Bez zbędnych formalności, za atrakcyjną cenę i w możliwie krótkim czasie wypożyczamy auta, jakie tylko zechcesz. W naszej wypożyczalni samochodów znajdziesz zarówno auta osobowe jak i te, służące do przewozu osób. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu, ale jesteśmy otwarci na klientów z całego kraju. Ponadto, jako nieliczni współpracujemy z zagranicznymi firmami. Należymy do jednych z pierwszych firm, o tak szerokim zakresie działania. Do naszych pracowników mamy pełne zaufanie. Dzięki doświadczeniu umożliwiamy naszym klientom wybór usług najlepiej dopasowany do ich potrzeb. Atutem naszej firmy jest fakt, iż jesteśmy otwarci przez 24h na dobę! Wybierz nas, jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy drogowej. Codziennie dbamy o jakość i poziom świadczonych usług. Z myślą o najbardziej wymagających klientach, każdego dnia nasi pracownicy udoskonalają nabyte umiejętności. Zależy nam na zadowoleniu każdego klienta. Z naszej oferty korzystają zarówno klienci indywidualni jak i firmy. Szybko, tanio i profesjonalnie! Nie zwlekaj i przekonaj się sam!

 • Autopomoc Wrocław

  Potrzebne Ci profesjonalne pogotowie drogowe, które otwarte jest dwadzieścia cztery godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu? Jeśli tak, to już znalazłeś! Nasza firma L-MAX z Wrocławia właśnie zajmuje się autopomocą. Jesteśmy doświadczoną pomocą drogową, która w jednej chwili przybywa na miejsce zdarzenia. Klient nie musi na nas czekać w nieskończoność – zawsze dbamy o jego pełny komfort i satysfakcję. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu są referencje. Jest to dowód na to, że naprawdę warto nam zaufać!

 • Autoholowanie Białystok

  Firma Pul Marek Autoholowanie prowadzi działalność na rynku już od paru lat, wykonując usługi z zakresu całodobowej pomocy drogowej (np. dowóz paliwa, wymiana opon, wyciąganie aut z rowów). Przeszkolona kadra pracowników zajmuje się też holowaniem i transportowaniem samochodów na terenie całej Polski i Europy. Kierowcy posiadają specjalistyczny sprzęt do wykonywania pracy. Dodatkowo firma współdziała z warsztatami mechanicznymi, elektrycznymi, wulkanizacyjnymi. Wszystkie prace wykonywane są specjalistycznie, uczciwie i szybko. Klienci są bardzo zadowoleni z wykonywanych przez nas usług. Świadczy o tym fakt, iż w razie potrzeby zawsze do nas wracają. W standardzie też wybitnie korzystne ceny.

 • Autoholowanie Radom

  Nasza firma prowadzi usługi z zakresu:
  -całodobowej(24h) pomocy drogowej przez 365 dni w roku.
  - holowania po kolizjach i awariach.
  - transportu pojazdów
  - drobnych napraw na drodze.
  - dowozu paliwa i części zapasowych.
  - wyciągania pojazdów z rowów i innych nietypowych miejsc.
  - odpalania samochodów kablami
  Dodatkowo posiadamy własny parking dozorowany bezpłatny dla klientów przez 3 dni oraz odpowiedni sprzęt przyspieszający pracę.

 • Laweta Świecko

  Laweta Świecko to firma, która w razie problemów z samochodem na niemieckich autostradach służy całodobową pomocą drogową oraz bezpiecznym holowaniem w przystępnej cenie. Obsługujemy kolizje drogowe, wypadki komunikacyjne oraz awarie pojazdów na terenie Niemiec. Lokalizacja naszej firmy przy przejściu granicznym w Świecku gwarantuje błyskawiczny przyjazd lawety na miejsce zdarzenia. W naszej ofercie jest również diagnostyka komputerowa na miejscu awarii oraz drobne naprawy na drodze. Zapewniamy profesjonalne holowanie samochodów osobowych, sportowych, terenowych oraz dostawczych.

 • Holowanie Rzeszów i okolice - Artprocars.pl

  Szukasz usługi holowania i pomocy drogowej w Rzeszowie? W takim razie zapoznaj się z ofertą firmy ArtProCars. Realizuje ona usługi lawetą oraz holowanie nie tylko na terenie Rzeszowa, ale także w odległości +75 km. Po wcześniejszych ustaleniach pracownicy firmy dotrą w każde miejsce w Polsce. Lawety będące na stanie firmy to pojazdy nowe i komfortowe z klimatyzowanym wnętrzem i internetem WiFi. Dlaczego warto skorzystać z oferty tej firmy? Ponieważ świadczy usługi solidnie i fachowo, szanuje czas klienta oraz proponuje atrakcyjne stawki za zlecenie holowania lub transportu pojazdów.