Biotechnologia w laboratorium

Biotechnologia w laboratorium

Ocena: 2.6/10 (12 głosów)Obszarem zainteresowania twórców serwisu Metlab.pl jest biotechnologia stosowana w praktyce laboratoryjnej. Serwis zawiera teoretyczne i praktyczne opisy najnowszych i najbardziej użytecznych metod i materiałów (odczynniki) biotechnologicznych. Przedstawiane metody laboratoryjne są doskonałym źródłem wiedzy dla każdego biotechnologa. Przez udział w rzeczowych dyskusjach na forum biotechnologicznym użytkownicy mogą również zyskać konkretną pomoc w znalezieniu rozwiązania swoich problemów.Serwis publikuje także przegląd interesujących wiadomości z tematu biotechnologii i biochemii przydatnych osobom zainteresowanym laboratorium biotechnologicznym.Podobne strony
 • Research chemicals 3mmc, 4mce, 4mmc, pentedron, pentedrone sklep

  www.superrc.pl research chemicals polskojęzyczny sklep z chemią użytku laboratoryjnego. Sprzedajemy następujące produkty: 3mmc, 4mec, 4mmc, 4mmce, black afgan, fake hash, pentedrone, pentedron, a-pvp, mefedron, 6-apb, benzo fury, research chemicals, n-ethylo-ketamine, n-ethylo-ketamina. Research Chemicals to sklep sprzedający w detalu i hurcie. Gwarantowana dostawa pocztą lub odbiór osobisty. Realizujemy wysyłkę produktów poza granice Polski lecz warunki są ustalane indywidualnie. Produktu pochodzą prosto od producenta, cechują się bardzo wysoką czystością w granicy 98-99,9%. Produkty wyłącznie do użytku laboratoryjnego. Strona tylko dla osób pełnoletnich. Zapraszamy na www.superrc.pl

 • Odczynniki dla laboratoriów

  Serwis medyczny poświęcony zastosowaniu chemii w medycynie, nauce oraz przemyśle. Na stronie uzyskamy wiele ciekawych informacji prosto ze świata nauki. Strona jest zarazem wizytówką hurtowni chemicznej zajmującej się dystrybucją odczynników chemicznych do laboratoriów. W serwisie odnajdziemy przykłady zastosowania odczynników chemicznych naszym codziennym życiu. Bardzo ciekawe artykuły poświęcone są studentom i młodym adeptom chemii.

 • Szkło laboratoryjne Wrocław

  Internetowy sklep z artykułami chemicznymi nadającymi się do wyposażenia laboratorium w każdy miejscu. Sklep jest efektywny i łatwy w nawigacji, dlatego nieustannie zwiększa grono odbiorców. Mamy nadzieje, aby przedstawiony sklep Multichem stał się głównym liderem w wyposażaniu laboratoriów w całym kraju. Ciągle dodajemy nowe artykuły takie jak odczynniki chemiczne, szkło laboratoryjne a nawet nawet fartuchy dla farmaceutów, studentów i doktorów.

 • www.labotest.com.pl

  Mamy przyjemność zaprezentować Państwu firmę Labotest z Torunia. Nasza działalność jest związana z ochroną środowiska. Możemy dla Klienta przeprowadzić m.in. pobór próbek przeznaczonych do badań, analizę chemiczną wód, ścieków, gleb czy żywności, monitoring środowiska na stanowisku pracy. Obsługujemy także inwestorów, w zakresie przygotowania dokumentów dotyczących ochrony środowiska, potrzebnych do uzyskania zezwoleń i decyzji administracyjnych, niezbędnych dla przeprowadzenia budowy. Z pełną ofertą naszej firmy mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem witryny internetowej.

 • www.premedmarki.pl sprzęt laboratoryjny

  Zapraszamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą firmy PREMED, która swoją siedzibę ma w Markach koło Warszawy. Jesteśmy założoną w 1950 roku Spółdzielnią Pracy specjalizującą się w produkcji sprzętu laboratoryjnego, weterynaryjnego, spawalniczego jak również produkcją podzespołów dla rolnictwa i mleczarstwa. Zajmujemy się też produkcją bram, ogrodzeń, balustrad czy też nietypowych wyrobów ze stali nierdzewnej a oprócz tego proponujemy usługi obróbki wiórowej, obróbki blach i spawania. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym i zapewniamy korzystne warunki współpracy. Szczegóły oferty na stronie.