www.premedmarki.pl sprzęt laboratoryjny

www.premedmarki.pl sprzęt laboratoryjny

Ocena: 5.9/10 (9 głosów)Zapraszamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą firmy PREMED, która swoją siedzibę ma w Markach koło Warszawy. Jesteśmy założoną w 1950 roku Spółdzielnią Pracy specjalizującą się w produkcji sprzętu laboratoryjnego, weterynaryjnego, spawalniczego jak również produkcją podzespołów dla rolnictwa i mleczarstwa. Zajmujemy się też produkcją bram, ogrodzeń, balustrad czy też nietypowych wyrobów ze stali nierdzewnej a oprócz tego proponujemy usługi obróbki wiórowej, obróbki blach i spawania. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym i zapewniamy korzystne warunki współpracy. Szczegóły oferty na stronie.Podobne strony
 • Biotechnologia w laboratorium

  Obszarem zainteresowania twórców serwisu Metlab.pl jest biotechnologia stosowana w praktyce laboratoryjnej. Serwis zawiera teoretyczne i praktyczne opisy najnowszych i najbardziej użytecznych metod i materiałów (odczynniki) biotechnologicznych. Przedstawiane metody laboratoryjne są doskonałym źródłem wiedzy dla każdego biotechnologa. Przez udział w rzeczowych dyskusjach na forum biotechnologicznym użytkownicy mogą również zyskać konkretną pomoc w znalezieniu rozwiązania swoich problemów.Serwis publikuje także przegląd interesujących wiadomości z tematu biotechnologii i biochemii przydatnych osobom zainteresowanym laboratorium biotechnologicznym.

 • Zakład Naukowo - Techniczy EKO-LAB - urządzenia laboratoryjne

  ZAKŁAD NAUKOWO-TECHNICZNY EKO-LAB to renomowany, polski producent różnego rodzaju urządzeń i akcesoriów laboratoryjnych służących w szczególności do:

  * do wstępnego rozdrabniania próbek (kruszarki)
  * do głębokiego mielenia próbek (młynki)
  * do przeprowadzania analiz sitowych (różne sita laboratoryjne, wstrząsarki, przesiewacze itp.)

  Oferta produkcyjna naszego zakładu obejmuje także szereg specjalnych akcesoriów laboratoryjnych, wykonywanych wg indywidualnych zamówień, w tym m.in.:

  * kwasoodporne kadzie, kosze, podbieraki, tacki itp. do wykonywania analiz w cieczach ciężkich
  * sondy, próbobiorniki, podzielniki do reprezentatywnego pobierania i pomniejszania próbek
  * rurki dylatometryczne wraz z tłoczkami
  * tacki aluminiowe do suszenia próbek
  * suwmiarki Schultza

  Ambicją naszego zakładu jest posiadanie w ofercie produkcyjnej maszyn, urządzeń i akcesoriów laboratoryjnych należących do kanonu wyposażenia każdego laboratorium naukowego albo przemysłowego, w których zachodzi potrzeba kompleksowego przygotowania próbek do dalszych analiz. Zapewniamy możliwość przetestowania urządzeń w naszym zakładzie. Przy wytwarzaniu naszych produktów staramy się aby były one:

  * trwałe i niezawodne (standardowa gwarancja - 2 lata)
  * bezpieczne (CE) oraz proste w obsłudze
  * ciche i hermetyczne
  * ergonomiczne i estetyczne
  * relatywnie tanie

  Oferujemy bardzo krótkie terminy realizacji zamówień, dogodne warunki płatności, szybki i pewny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Wszystko to sprawia, iż wśród kilkuset naszych dotychczasowych Klientów są sztandarowe zakłady przemysłowe (polskie i zagraniczne), najbardziej renomowane uczelnie wyższe, jak też, instytucje naukowo-badawcze.

 • Odczynniki dla laboratoriów

  Serwis medyczny poświęcony zastosowaniu chemii w medycynie, nauce oraz przemyśle. Na stronie uzyskamy wiele ciekawych informacji prosto ze świata nauki. Strona jest zarazem wizytówką hurtowni chemicznej zajmującej się dystrybucją odczynników chemicznych do laboratoriów. W serwisie odnajdziemy przykłady zastosowania odczynników chemicznych naszym codziennym życiu. Bardzo ciekawe artykuły poświęcone są studentom i młodym adeptom chemii.

 • Szkło laboratoryjne Wrocław

  Internetowy sklep z artykułami chemicznymi nadającymi się do wyposażenia laboratorium w każdy miejscu. Sklep jest efektywny i łatwy w nawigacji, dlatego nieustannie zwiększa grono odbiorców. Mamy nadzieje, aby przedstawiony sklep Multichem stał się głównym liderem w wyposażaniu laboratoriów w całym kraju. Ciągle dodajemy nowe artykuły takie jak odczynniki chemiczne, szkło laboratoryjne a nawet nawet fartuchy dla farmaceutów, studentów i doktorów.

 • www.labotest.com.pl

  Mamy przyjemność zaprezentować Państwu firmę Labotest z Torunia. Nasza działalność jest związana z ochroną środowiska. Możemy dla Klienta przeprowadzić m.in. pobór próbek przeznaczonych do badań, analizę chemiczną wód, ścieków, gleb czy żywności, monitoring środowiska na stanowisku pracy. Obsługujemy także inwestorów, w zakresie przygotowania dokumentów dotyczących ochrony środowiska, potrzebnych do uzyskania zezwoleń i decyzji administracyjnych, niezbędnych dla przeprowadzenia budowy. Z pełną ofertą naszej firmy mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem witryny internetowej.