Biznes i nauka

Biznes i nauka

Ocena: 4.0/10 (20 głosów)Platforma Biznesu i Nauki umożliwiająca zautomatyzowane wyszukiwanie i kojarzenie ze sobą podmiotów biznesu i nauki.

Nasza oferta

Dla naukowców
 • Pomagamy naukowcom komercjalizować wynalazki
 • Potrafimy wykorzystać dorobek naukowy w biznesie
 • Pozyskujemy finansowanie na innowacyjne badania naukowe o zastosowaniu komercyjnym
Dla przedsiębiorców
 • Pomagamy przedsiębiorcom pozyskać specjalistyczną wiedzę ze świata nauki
 • Dostarczamy najlepszych ekspertów w różnych dyscyplinach naukowych
 • Posiadamy dostęp do innowacyjnych projektów wymagających dokapitalizowaniaPodobne strony
 • kSenior - Multimedialne Szkolenia Komputerowe przez internet dla seniorów

  Oferujemy dla Państwa darmowe multimedialne szkolenie komputerowe przez internet. Dzięki zdobytym na tym kursie informacjom w postaci wielu prezentacji wideo poprawisz znajomość obsługi komputera, dowiesz się czegoś nowego oraz utrwalisz posiadaną już wiedzę.
  Szkolenia komputerowe przez internet dla seniorów, darmowe szkolenia, darmowe multimedialne szkolenie komputerowe przez internet dla seniorów. Multimedialne szkolenie komputerowe przeznaczone jest zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych użytkowników.

 • e-learning, szkolenia IT, ECDL, strony WWW - Self Education

  Głównym obszarem działalności lubelskiej firmy Self Education są szkolenia informatyczne - zarówno tradycyjne (stacjonarne), jak i zdalne (e-learningowe).
  Ponadto firma zajmuje się doradztwem w zakresie wdrożeń platform zdalnego nauczania (Moodle, OLAT, eFront) oraz projektowaniem multimedialnych i interaktywnych szkoleń e-learnignowych.
  Proponuję Państwu również usługi z zakresu tworzenia i pozycjonowania stron oraz aplikacji WWW opartych na systemach CMS.

 • Szkolenia

  Strona www, centrum kształcenia i doskonalenia kwalifikacji menadżerskich i pracowniczych. Vademecum, Konferencje i Warsztaty to jedna z nie wielu firm szkoleniowych na rynku, która rok do roku szkoli ponad 3 tysiące osób. W serwisie firmy znajdziemy bogatą ofertą zarówno najpopularniejszych na rynku szkoleń takich jak szkolenia miękkie i szkolenia sprzedażowe, ale także bardzo specjalistycznych kursów takich jak szkolenia z prawa celnego czy prawa zamówień publicznych. Marka Vademecum jest mocno rozpoznawalna na rynku, między innymi dlatego, że funkcjonuje sukcesywnie od 1995 roku i jest kluczowym współzałożycielem Polskiej Izby korporacji szkoleniowych.

 • www.abc-learning.pl - kursy e-learningowe

  Przedsiębiorstwo ABC Learning działa na rynku od 2010 roku. Posiada więc za sobą 2 lata intensywnej pracy i doświadczenia. Firma powstała z myślą o osobach, dla których ważna jest edukacja, a które nie mogą podjąć nauki w trybie dziennym. W ramach współczesnych rozwiązań, ABC Learning stworzyło bazę, na której można studiować za pośrednictwem Internetu. Jak oświadczają kierownicy, takie centra e-learningowe zostały stworzone po to, aby umożliwić nieskomplikowany i szybki dostęp do kształcenia społeczeństwu w każdym wieku.

 • Kurs Adr Łódź

  Zajmujesz się kierowaniem pojazdem, nie możesz pozwolić ażeby ominęły cię rożnego rodzaju szkolenia? Dobry pomysł bo teraz dzięki kursom i różnego stylu szkoleniom takim podczas gdy przykładowo kurs ADR Łódź będziesz bardziej przydatny w osobistej spółce, co często pozwala uniknąć zwolnienia, a ponadto podwyższyć zarobki. Na mojej stronie znajdziesz wszystko aby dowiedzieć się więcej o prowadzonych przez nas kursach, ich zakres, osiągnięte kwalifikacje kierowców po przebiegu lekcji. Zapraszamy do odwiedzin i sprawdzenia całej oferty. Ważne jest również aby sprawdzić jakie dokumenty przydadzą się do zrealizowania usługi. Wszystkie informacje pod telefonem.

 • Szkolenia handlowe

  Portal www.konferencje-szkolenia.pl to obszerna baza szkoleń, kursów, konferencji oraz obiektów konferencyjnych z całej Polski. W jednym miejscu prezentowane są szkolenia i kursy zawodowe, finansowe, sprzedażowe, szkolenia umiejętności osobistych i wiele innych. Swoją ofertę prezentują również szkoły językowe, szkoły jazdy, firmy szkoleniowe oraz obiekty i sale konferencyjne. Prezentacja ofert szkoleniowych jest całkowicie gratisowe.Istnieje możliwość pokazania bezpłatnie oferty wideo

 • Szkolenia i Kursy z Uwodzenia i Podrywania

  Szanowni Państwo,
  Wyższa Szkola Uwodzenia szczyci się opinią świetnej i najstarszej szkoły uwodzenia w Polsce. Prawdą jest, iż zatrudnia jedynie wykwalifikowaną załogę szkoleniową profesjonalistów z szerokim doświadczeniem. Nasza placówka współpracuje z wieloma znanymi osobowościami publicznymi, które mają duże kontakty na płaszczyźnie biznesowo-politycznej. W oddziałach są zatrudnieni profesjonalni trenerzy, coachowie, nauczyciele i doświadczeni fachowcy, przede wszystkim psycholodzy, socjolodzy, trenerzy motywacji, rozwoju osobistego, komunikacji interpersonalnych, trenerzy NLP i NLS. Szkoła zapewnia szkolenia z podrywania, nieobce są nam zagadnienia takie jak: sztuka uwodzenia, podrywanie kobiet, rozwój wewnętrzny, motywacja, wywieranie wpływu, perswazja, kłamstwo. Umożliwiamy dostęp do profesjonalnych kursów, które naszym kursantom dają praktyczną wiedzę z zakresu: sposoby uwodzenia, techniki motywacji, sposoby manipulacji.

  Nasza Instytucja nosi, w skład szkoły wchodzi dwanaście filii na obszarze całego kraju plus dwa ośrodki szkoleniowo wypoczynkowe (w Zakopanem i w Międzyzdrojach). Lekcje odbywają się w następujących miastach Polski: Krakowie, Katowicach, Tarnowie, Rzeszowie, Zakopanym, Częstochowie, Kielcach, Wrocławiu, Łodzi, Lublinie, Poznaniu, Warszawie, Białymstoku, Szczecinie, Międzyzdrojach, Sopocie, Olsztynie. Akademia posiada też kilkanaście placówek zagranicznych, na wszystkich kontynentach.

 • DZDZ Kursy i Szkolenia

  DZDZ Kursy i Szkolenia, czyli Dolnośląski Zakład Doskonalenia Zawodowego, prowadzi swoją działalność edukacyjną na terenie Dolnego Śląska. Nasze Ośrodki Kształcenia Zawodowego znajdziesz w 17 miastach: Bolesławiec, Dzierżoniów, Głogów, Jawor, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kłodzko, Legnica, Lubin. Nowa Ruda, Oleśnica, Oława, Świdnica, Wałbrzych, Wrocław, Wrocław, Ząbkowice Śląskie, Złotoryja.

  Od ponad 60 lat z powodzeniem prowadzimy bardzo szeroką gamę kursów zawodowych i szkoleń. W ciągu każdego roku kształcimy ponad 20 tyś słuchaczy.

  U nas zdobędziesz między innymi uprawnienia spawacza, operatora wózka widłowego, koparki, ładowarki, koparko-ładowarki, czy też eksploatacyjne i dozorowe uprawnienia elektryczne SEP. Dzięki naszym kursom zdobędziesz także kwalifikacje kasjera walutowego, sprzedawcy, księgowego, specjalisty kadr i płac.

  U nas dostępne są również wszystkie kursy dotyczące transportu drogowego, czyli: wszystkie rodzaje ADR, certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika, Kwalifikcja wstępna i przyspieszona przewoźników, kursy dla taksówkarzy, itp.

  Nasza oferta obejmuje także wiele kursów informatycznych: ECDL, grafika komputerowa (Photoshop, CorelDraw), AutoCAD.

  Odwiedź naszą witrynę, gdzie znajdziesz pełną ofertę naszych kursów i szkoleń, na które możesz się także zapisać się online.

 • Dokumentacja Praktyka Higieniczna

  Kurs e-mail z wiedzą na temat Dobrej Praktyki Higienicznej, czyli wszystkie potrzebne informacje do wdrożenia GMP/GHP. Każdy może odwiedzić stronę i zapisać się na nasz darmowy kurs. Przez 9 dni będą przychodzić na skrzynkę e-mail wiadomości z najważniejszą wiedzą. Serdecznie zachęcamy do zapisania się i korzystania z wiedzy zawartej w naszym kursie. Wszystkie udostępnione materiały można wykorzystywać w swojej działalności.