Centrum Edukacji Zawodowej CARGO - doskonalenie kadr i wiele więcej

Centrum Edukacji Zawodowej CARGO - doskonalenie kadr i wiele więcej

Ocena: 3.6/10 (28 głosów)Centrum Edukacji Zawodowej CARGO powstało w 1992 roku. Działamy w kilku dziedzinach:
- szkolenia zawodowe (operator maszyn, spawacz, florysta i inne)
- doskonalenie kadr (techniki negocjacji i inne)
- wynajem symulatora jazdy (kwalifikacja wstępna)
Serdecznie zapraszamy na nasz portal internetowy gdzie można zapoznać się ze szczegółami naszej oferty oraz sprawdzić obowiązujące promocje. usługi zarówno dla klientów indywidualnych oraz grup zorganizowanych.Podobne strony
 • Egzaminy policyjne - Testy do policji - Rekrutacja do policji

  Posiadam wszystkie materiały przygotowujące kandydata na policjanta. Wszystkie testy do policji czyli Aktualny Test Wiedzy Ogólnej z odpowiedziami, multiselect z poradami, zadaniami matematycznymi i opisami poszczególnych zadań, wywiad zorganizowany, wzory podania życiorysu, przykładowe pytania jakie zadaje psycholog na rozmowie. Testy są pewne i sprawdzone w 100% . Jesli masz jakies pytania odnosnie rekrutacji, pracy w Policji itp to pisz, udziele Ci RZETELNYCH i SPRAWDZONYCH informacji

 • Szkolenia dla firm

  InTraining jest firmą szkoleniową o wieloletnim doświadczeniu. Szkoleniowcy tego przedsiębiorstwa pracują w praktycznie każdej branży biznesowej w Polsce i na świecie. Usługi oferowane przez InTraining na każdym etapie ich realizacji elastycznie dostosowywane są do bieżących realiów Klienta. Ponadto organizowane są również szkolenia otwarte, w tym kompleksowe akademie menadżera oraz sprzedaży. Jednym z nadrzędnych celów, dla których istnieje ta firma jest także aktywne wspieranie wdrożeń systemów kompetencji, wynagrodzeń i wielu innych przeprowadzanych przez InConsulting.

 • Konferencje

  Najpopularniejszy portal branżowy Konferencje.pl. Ogromna baza obiektów konferencyjnych z całej Polski. Wyszukiwarka przedsiębiorstw z branży oraz wszelakich atrakcji pomocnych w organizacji konferencji. W celu ułatwienia użytkownikom korzystania z serwisu struktura została podzielona na 5 głównych działów obiekty - opery, kina, uczelnie, atrakcje - występy i pokazy, zespoły muzyczne i soliści, usługi – organizacja spotkań, pracownicy i freelancerzy, rejestracja i obsługa recepcji oraz firmy i materiały.
  Strona internetowa jest wyjątkowo pomocna przy organizowaniu tego typu imprez okolicznościowych. Pomaga ona wyszukać obiekty odpowiednie dla danego regionu, w którym organizowane są przedsięwzięcia. Stanowi znaczne ułatwienie dla organizatorów konferencji oraz szkoleń.

 • Szkolenia biznesowe

  Treco to profesjonalny portal branżowy skupiający wokół siebie trenerów, coachów, menedżerów szkolących, pracowników działów HR, przyszłych trenerów, przyszłych coachów, a także firmy szkoleniowe z całej Polski. Naszym zadaniem jest dostarczenie szkoleniowcom wysokiej jakości materiałów, które stanowią pomoc w rozwoju kompetencji zawodowych. Na portalu znajdują się najświeższe wiadomości z branży, oferty pracy dla trenerów, specjalistyczne artykuły, ćwiczenia, prezentacje, gry oraz programy szkoleniowe. Użytkownicy portalu moją dostęp do obszernej bazy trenerów, co pozwala na budowanie relacji, wymianę doświadczeń i kontaktów w branży.

 • Szkolenia dla firm - Lauren Peso Polska S.A.

  Brak produktywności w pracy może mieć dużo przyczyn. Jedną z nich jest rutynowe podchodzenie do samej pracy. Skuteczną receptą na to mogą być Szkolenia dla firm. W następstwie ich nie tylko są podnoszone możliwości pracowników, ale także zostaje pobudzony niewidoczny potencjał określonych pracowników.Nie wystarczy powiedzieć, by być właściwie ocenionym. Właściwa komunikacja w życiu zawodowym przesądza o posiadanej przez niego efektywności. Wpływa również na konsolidacje osób w zespole jak również wzajemne zależności pracowników w miejscu pracy czy też samej kadry zarządzającej. Zdolność komunikowania jest niezwykle ważna w napięciowych sytuacjach i w stresie. W takim przypadku brak jest czasu na niejasności. Szkolenia ze skutecznej komunikacji w zespole to propozycja dla osób planujących wykreować prawidłowo działający, a także dążący ku fortunie team.Bardzo dobry produkt nie jest gwarancją sukcesu w sprzedaży. Potrzebna jest zarówno elementarna wiedza: jakim sposobem właściwie dotrzeć do klientów, a także przyciągnąć ich uwagę oferowanym towarem. Uczestnicy szkoleń dla firm wiedzą, że w niniejszej branży nieodzowna staje się dobra znajomość skutecznych technik sprzedażowych. Bez zdolności prowadzenie rozmów biznesowych, a także rozpoznawania potrzeb społecznych, trudno będzie osiągnąć zaplanowany efekt. Z pomocą tym, którzy szukają okazji do podwyższenia kwalifikacji zawodowych przychodzą dynamiczne szkolenia ze sprzedaży.

 • Kursy i szkolenia w Pile - JBJ

  Centrum Kształcenia Praktycznego JBJ to placówka szkoleniowa położona w Pile w północnej części wielkopolski, zajmujemy się prowadzeniem profesjonalnych kursów i szkoleń zarówno indywidualnych jak i grupowych. Tematyka kursów to między innymi: fryzjerstwo, kosmetyka, stylizacja paznokci, wizaż, masaż, piercing i wiele innych. Główny nacisk kładziony jest na część praktyczną podczas zajęć. Kursy, które Państwu proponujemy dają możliwość pozyskania nowego zawodu jak i umiejętności wykonywania zabiegów dla własnych potrzeb. Po zakończeniu kursu można założyć własną działalność gospodarczą odpowiednio do ukończonego szkolenia. Prowadzimy również kursy dla osób zarejestrowanych w Urzędach Pracy, Ośrodkach Pomocy Społecznej i Centrach Pomocy Rodzinie. Posiadamy własne sale w pełni wyposażone i odpowiednio przygotowane do zajęć teoretycznych i praktycznych Kursy odbywają się w systemie dziennym i weekendowym w godz. 8:00-18:00. Dla osób z poza Piły oferujemy noclegi z pełnym wyżywieniem w atrakcyjnej cenie!

 • Discover Strategy

  Książka Dobra strategia - zła strategia Richarda R. Rumelta, demaskuje elementy “złej strategii” i prezentuje to, czym powinna charakteryzować się “dobra strategia” każdego skutecznego działania. Discover Team prowadzi firmowe szkolenia oparte o teorię Rumelta, która dotyczy Myślenia Strategicznego i sposobów jego implementacji. Kreatywne szkolenie, oparte o grę, konsoliduje zespół i rozwija kompetencje wszystkich biorących udział członków.

 • mmpasja.edu.pl

  Szukasz profesjonalnych szkoleń z zakresu współczesnej kosmetologii? Interesuje Cię specjalistyczna wiedza z obszaru podologii, stylizacji paznokci, nowoczesnych zabiegów na ciało lub twarz? A może chcesz zdobyć uzupełniające kwalifikacje i zrobić np. kurs z makijażu permanentnego? Zapraszamy do MM Kosmetyka Profesjonalna w Szczecinie. Nasza placówka posiada wszelkie uprawnienia i akredytacje do prowadzenia szkoleń, warsztatów kosmetycznych i kursów zawodowych. W branży kosmetycznej działamy od 1996 r. i na temat kosmetologii dziś już wiemy wszystko! Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami!

 • Szkolenia psychologów lubuskie

  Różnorodne szkolenia psychologów lubuskie (miasto Zielona Góra)- chcesz wziąć w nich udział? Poznaj ofertę Centrum Poznawczo-Behawioralnego w Zielonej Górze, województwo Lubuskie. Szkolenia psychologów lubuskie, superwizja, terapia CBT (czyli tak zwana terapia Cognitive Behavioral Therapy) to oferta CePoBe, czyli wspomnianego Centrum Poznawczo-Behawioralnego z województwa lubuskiego (miasto Zielona Góra)