Emt-systems.pl

Emt-systems.pl

Ocena: 3.5/10 (19 głosów)Jesteśmy firmą szkoleniową, która od wielu lat prowadzi kształcenie kadr inżynierskich oraz technicznych dla branży przemysłowej. Zapewniamy szkolenia ukierunkowane na utrzymania ruchu maszyn i urządzeń oraz projektantów działających w różnorodnych środowiskach. Oferujemy szkolenia z zakresu mechatroniki oraz automatyzacji, projektowania, informatyki, zagadnień budownictwa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!Podobne strony
 • Langolian szkolenia i konsultacje

  Langolian jest młodą, dynamiczną firmą specjalizującą się w świadczeniu usług szkoleniowych z obszaru szeroko pojętego IT. Wieloletnie doświadczenie w branży szkoleniowej pozwala nam w pełni zrozumieć potrzeby Klienta i z właściwą nam elastycznością dostosować się do Jego wymagań. Gwarantujemy, że każdy nasz kurs przełoży się na zwiększenie efektywności pracy Państwa firmy.
  Specjalizujemy się w następujących dziedzinach:
  - szkolenia Microsoft Excel
  - szkolenia VBA w MS Excel
  - szkolenia SQL
  - szkolenia Oracle
  - szkolenia MySQL
  - szkolenia MS Access
  - szkolenia Microsoft Project
  - szkolenia PL/SQL w bazie danych Oracle
  - konsultacje SQL
  - konsultacje Excel/VBA

 • Inspiro - Szkolenia i coaching.

  Jesteśmy firmą szkoleniowo - doradczą specjalizującą się w projektowaniu rozwiązań ułatwiających pracę i rozwój przedsiębiorstw. Łączymy praktykę i doświadczenie z wiedzą na temat funkcjonowania organizacji i człowieka. Zespół naszych trenerów i ekspertów ma wieloletnie doświadczenie w pracy szkoleniowej i doradczej. Nasze działania dotyczą dwóch obszarów: 1. Szkolenia: szkolenia miękkie dla firm i instytucji z zakresu sprzedaży i obsługi klienta, zarządzania zasobami ludzkimi oraz rozwoju osobistego, szkolenia twarde dla firm i instytucji z zakresu, prawa i zarządzania ryzykiem. 2. Coaching - pracujemy indywidualnie z menedżerami i specjalistami, aby rozwijać ich potencjał zawodowy i osobisty.Nasze szkolenia każdorazowo są indywidualizowane i dostosowywane do potrzeb konkretnego klienta. Jako firma szkoleniowa wyróżniamy się zakresem oferty. Zdajemy sobie sprawę, że każda branża, każdy zawód ma swoją specyfikę, potrzeby i problemy. Dlatego też nasza oferta jest profilowana i obejmuje nie tylko szkolenia tzw. miękkie, ale również szkolenia z zakresu prawa oraz zarządzania ryzykiem. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich przedsiębiorców, grup zawodowych ale także do klientów indywidualnych. Proponujemy szkolenia dla różnorodnych branż bez względu na wielkość i obszar działania (firmy ogólnopolskie, MSP, stowarzyszenia zawodowe, urzędy). Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.Dowiecie się Państwo więcej na temat szkoleń oraz o korzyściach z nich płynących.

 • Akademia Sieci LANPULSE - kursy i szkolenia Cisco CCNA online

  Kurs cisco ccna, Szkolenie ccna online - LANPulse Akademia Sieci. Przedstawiamy informacje i opisanie wykładowcy na stronie. Atrakcyjna oferta na szkolenia sieciowe prowadzone online na żywo. CCNA bez kompromisów, ograniczeń i bez wysiłku. Szkolenie cisco ccna online - kurs ccna Wrocław, Poznań, Warszawa, Gdańsk, Kraków oraz inne miasta w kraju. Zapraszamy Państwa do skorzystania z bogatej oferty - kurs ccna online.

 • Szkolenia i kursy językowe - Glossa

  Mieszkasz w Krakowie bądź okolicy i szukasz profesjonalnej szkoły językowej? A może pragniesz wysłać dziecko na wakacyjny obóz językowy? Jeśli tak, to doskonale się składa. Szkoła Języków Obcych Glossa zaprasza do poznania bogatej oferty. Zajmujemy się szkoleniami językowymi zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Glossa działa nieprzerwanie wiele lat. W toku długoletniej działalności zyskała uznanie wielu zadowolonych klientów. Jeśli Ty również chcesz przekonać się, że nauka języka obcego nie musi być trudna i nudna już dziś zadzwoń i umów się na wizytę z naszym pracownikiem. Odpowiemy na każde Państwa pytania. Ponadto pragniemy zaznaczyć, iż nasz personel posiada wysokie kwalifikacje i predyspozycje, które z pewnością sprostają także Państwa oczekiwaniom!