Emt-systems.pl

Emt-systems.pl

Ocena: 3.4/10 (16 głosów)Jesteśmy firmą szkoleniową, która od wielu lat prowadzi kształcenie kadr inżynierskich oraz technicznych dla branży przemysłowej. Zapewniamy szkolenia ukierunkowane na utrzymania ruchu maszyn i urządzeń oraz projektantów działających w różnorodnych środowiskach. Oferujemy szkolenia z zakresu mechatroniki oraz automatyzacji, projektowania, informatyki, zagadnień budownictwa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!Podobne strony
  • Szkolenia Łódź

    Firma KM Studio ma do zaproponowania serię szkoleń biznesowych, jakie realizowane są w Łodzi. Szkolenia Łódź przeprowadzane w oparciu o autorski program i są przeznaczone zarazem dla początkujących, jak i dla osób, które pragnęłyby jeszcze udoskonalić swoje umiejętności. Na poniższej stronie mieści się cennik, a także uściślony program szkoleń, jakie będą miały miejsce w najbliższym czasie. W momencie trwania szkoleń zainteresowani nabywają umiejętności uzupełniające kwalifikacje ułatwiające realizowanie pracy w sposób profesjonalny i na właściwym poziomie.

  • Szkolenia Katowice

    PAM Center pozostało wykreowane w 1995 roku poprzez współprace pomiędzy Wydziałem zarządzania Uniwersytety Łódzkiego i University of Maryland. Uczelnia MBA są zakładane przez PAM Center jest to jeden z pierwszych programów tego rodzaju. Dzięki 20 Lat biegłości, dostał popularność w gronach biznesowych. Przez kooperację z University of Maryland, każdy student kończący zajęcia MBA otrzymuje certyfikat jednej z najbardziej prestiżowych uczelni w USA.

  • ODEKA SIMP FF Andrzej Wojciechowski Bydgoszcz kurs spawacza

    Ośrodek Szkolenia Kadr SIMP jest dobrowolną i demokratyczną jednostką zajmującą się realizowaniem kursów zawodowych o rozmaitych specjalizacjach. Nasza siedziba znajduje się w regionie województwa pomorskiego. Z naszą pomocą bez problemu otrzymasz tytuł inżyniera lub mechanika. Atutem ośrodka jest wykwalifikowana załoga pracownicza z wieloletnim stażem nauczania z obrębu dydaktycznego, która przekaże Państwu wiedzę w jasny oraz przystępny sposób. Nasza oferta jest skierowana zarówno dla osób indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Można się z nami skontaktować za pośrednictwem wiadomości e-mail czy też telefonicznie. Osoby zaciekawione zapraszamy do zaznajomienia się ze stroną internetową placówki.