Emt-systems.pl

Emt-systems.pl

Ocena: 3.5/10 (19 głosów)Jesteśmy firmą szkoleniową, która od wielu lat prowadzi kształcenie kadr inżynierskich oraz technicznych dla branży przemysłowej. Zapewniamy szkolenia ukierunkowane na utrzymania ruchu maszyn i urządzeń oraz projektantów działających w różnorodnych środowiskach. Oferujemy szkolenia z zakresu mechatroniki oraz automatyzacji, projektowania, informatyki, zagadnień budownictwa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!Podobne strony
 • Szkolenia CS Intelekt: Praktyczne szkolenia otwarte i zamknięte

  W ofercie Centrum Szkoleniowego Intelekt przedstawione są programy szkoleń, osoby trenerów/wykładowców. Koszt szkolenia ustalany jest indywidualnie. Zależy od miejsca szkolenia, ilości osób oraz innych warunków przedstawionych przez Zleceniodawcę. Na Państwa życzenie możemy dowolnie dobierać terminy oraz miejsca prowadzenia szkoleń. Przedstawione szkolenia mogą być przeprowadzone w formie szkoleń zamkniętych jak i otwartych. Istnieje możliwość prowadzenia szkoleń w siedzibie Zamawiającego (posiadamy urządzenia do prowadzenia zajęć, które przywozimy na miejsce pracy). W razie niewystarczającej liczby osób z Państwa Urzędu, możemy łączyć grupy z kilku pobliskich instytucji, co sprzyja wymianie doświadczeń, dobrych praktyk oraz wpływa na obniżenie kosztów szkolenia. Jeżeli wyrażą Państwo zainteresowanie szkoleniem z zakresu prawa, którego ogólny program został dla Państwa wcześniej przygotowany, wówczas poproszę o wskazanie zagadnień, które w szczególności są dla Państwa interesujące. Na podstawie Państwa wskazówek program zostanie dostosowany do Państwa rzeczywistych potrzeb. Organizując szkolenie, np. z zakresu obsługi klienta, przeprowadzamy wśród przyszłych uczestników anonimowe ankiety, prowadzimy rozmowy z osobami znającymi problemy pracownicze aby dostosować szkolenie do faktycznych potrzeb pracowników, urzędu, firmy. Oferta firmy Centrum Szkoleniowe Intelekt skierowana jest przede wszystkim do Urzędów. Firma odznacza się elastycznością odnośnie ustalania terminów oraz miejsc szkoleń. Koszt szkolenia również podlega negocjacjom. Programy szkoleń ulegają modyfikacjom na podstawie Państwa wskazówek i uwag. Wszystkie wskazane działania powodują, że uczestnicy naszych szkoleń ponownie z chęcią korzystają z naszej oferty. CS Intelekt to szkolenia dla administracji oraz szkolenia dla firm.

 • Wytwórnia Antidotum

  Prowadzimy kursy przygotowujące do profesjonalnego projektowania i wykonywania biżuterii artystycznej ze srebra i kamieni jubilerskich. Kurs tworzony jest z myślą o osobach, które chcą poświęcić się projektowaniu i wykonywaniu biżuterii artystycznej lub które chcą doskonalić wcześniej zdobyte umiejętności zawodowe. Kurs prowadzony jest w oparciu w autorski program nauczania, w programie dodatkowe wykłady i zajęcia z dziedzin pokrewnych, m.in. rysunku perspektywicznego i technicznego, historii sztuki, prawa probierczego, przepisów BHP, materiałoznawstwa, marketingu i reklamy i in. Więcej informacji na www.wytwornia.antidotum.pl

  Zapraszamy WYTWÓRNIA ANTIDOTUM

 • Centrum Edukacji GastroHotel- kursy gastronomiczne

  Centrum Edukacji GastroHotel to jedyna na śląsku cieszyńskim profesjonalna organizacja kształcąca między innymi kelnerów, pasjonatów carvingu, specjalistów do spraw rozliczeń gastronomicznych. Analiza rynku i potrzeb klientów motywuje nas do rozszerzania swojej oferty dlatego też cały czas poszerzamy naszą ofertą o nowe kursy, szkolenia z branży HoReCa. Z potrzeb hoteli i restauracji w przygotowaniu są kursy baristy, sommelierski oraz kucharza. Aktualna lista kursów/szkoleń podana jest na stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z siedzibą firmy bądź z naszym przedstawicielem handlowym.

 • Inprogress - zarządzanie projektami

  Krakowska firma szkoleniowa w której ofercie znajduje się szereg szkoleń z zakresu zarządzania projektami. Opisywana firma organizuje szkolenia na terenie całej polski zarówno dla pracowników firm, jak i instytucji oraz osób indywidualnych. Inprogress zajmuje się także konsultacjami oraz wdrożeniami metodyk zarządzania projektami. Dzięki dużemu doświadczeniu i wysokim kwalifikacjom pracowników firmy, szkolenia prowadzone są na bardzo wysokim poziomie.

 • Sap training

  Przedsiębiorstwo Seargin, którego siedziba znajduje się w Gdańsku, oferuje kontrahentom profesjonalne kursy szkoleniowe SAP. Proponujemy także programy nauczania SAP. Oferujemy szkolenia otwarte oraz zamknięte, które są indywidualnie dopasowywane do potrzeb określonych przez klientów. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru świadczeń do konkretnych, zasygnalizowanych przez klientów oczekiwań. Szczegóły odnoszące się do przedstawionej oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.