Emt-systems.pl

Emt-systems.pl

Ocena: 3.5/10 (19 głosów)Jesteśmy firmą szkoleniową, która od wielu lat prowadzi kształcenie kadr inżynierskich oraz technicznych dla branży przemysłowej. Zapewniamy szkolenia ukierunkowane na utrzymania ruchu maszyn i urządzeń oraz projektantów działających w różnorodnych środowiskach. Oferujemy szkolenia z zakresu mechatroniki oraz automatyzacji, projektowania, informatyki, zagadnień budownictwa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!Podobne strony
 • Szkolenia Negocjacji i Sprzedaży

  CCTraining.pl - niezależni instruktorzy, specjalizujący się ponad 10 lat kursami w zakresie obsługi klienta i telemarketingu. Do oferty wchodzą to m.in.: skuteczna komunikacja werbalna, coaching call center, obsługa klienta, zarządzanie zasobami ludzkimi. Dodatkowo oferujemy ciąg szkoleń dodatkowych usprawniających przebieg aktualizacji przedsiębiorstwa i budowania jakości obsługi działów call center.

 • BHP - Centrum Kształcenia Mieczysław Jankowski

  Centrum Kształcenia Mieczysław Jankowski zaprasza na profesjonalne szkolenia BHP. Służymy pomocą także wtedy, gdy Twojej firmie potrzebna jest ocena ryzyka zawodowego. Możesz być pewien, że nasze szkolenia BHP prowadzą wysokiej klasy eksperci z dziedziny BHP. Naszym celem jest również to, aby nasze szkolenia BHP nie były nudne. Aby tego dokonać do programu szkoleń BHP dołączamy atrakcyjne wizualnie prezentacje multimedialne czy materiały video. W szkoleniach korzystamy również z manekinów, na których szkoleni pracownicy uczą się jak skutecznie udzielać pierwszej pomocy. Nasze szkolenia BHP dostosowujemy do każdej grupy zawodowej. Każdy uczestnik szkolenia BHP musi zaliczyć test sprawdzający zdobytą podczas szkolenia wiedzę. Każdą szkoloną osobę wyposażamy w komplet materiałów szkoleniowych. Zapraszamy do kontaktu!

 • Farmacja.net - społeczność farmaceutów i techników farmacji

  Serwis farmacja.net to pierwszy w Polsce serwis społecznościowy dla farmaceutów i techników farmaceutycznych. Misją serwisu jest integracja obu grup zawodowych i stworzenie społeczności zaangażowanej we własny rozwój zawodowy i zwiększenie prestiżu zawodu. Dołącz do społeczności farmaceutów i techników farmacji. Zdobywaj wiedzę, dyskutuj w grupach, znajdź lepszą pracę. Oferujemy certyfikowane szkolenia.

 • Szkolenia Bydgoszcz

  Możesz być pewien, że najlepsze Szkolenia Bydgoszcz znajdziesz w firmie Logicos. O tym jak ważna jest prawidłowa obsługa klienta nie trzeba zbyt wiele mówić, dlatego też warto poszerzyć z niej wiedzę. Zadowolenie klienta jest dla nasz głównym celem podczas realizacji projektu. Kładziemy ogromny nacisk na to by klienci byli zadowoleni z przeprowadzonych wykładów, dlatego też mogą po ich zakończeniu wypełnić ankiety. Unia Europejska pokrywa koszty niektórych z organizowanych u nas kursów. Warto wspomnieć, o dobrej lokalizacji firmy, co umożliwia bezproblemowe dotarcie na szkolenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i korzystania ze szkoleń.