Emt-systems.pl

Emt-systems.pl

Ocena: 3.4/10 (16 głosów)Jesteśmy firmą szkoleniową, która od wielu lat prowadzi kształcenie kadr inżynierskich oraz technicznych dla branży przemysłowej. Zapewniamy szkolenia ukierunkowane na utrzymania ruchu maszyn i urządzeń oraz projektantów działających w różnorodnych środowiskach. Oferujemy szkolenia z zakresu mechatroniki oraz automatyzacji, projektowania, informatyki, zagadnień budownictwa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!Podobne strony
 • Szkolenia strzeleckie i szkolenia wysokościowe - ATek.com.pl

  Szkolenia strzeleckie w Rzeszowie i na Podkarpaciu prowadzone przez firmę ATek. Nasza firma oferuję szkolenia: strzeleckie, wysokościowe, narciarskie, survivalowe, sporty walki, taktyka specjalna, czarna taktyka, kursy przygotowujące do wykonywania prac na wysokości. Zajmujemy się również pracami wysokościowymi i zakładaniem reklam na wysokościach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapraszamy.

 • Szkolenia menadżerskie - Warszawa

  Zaawansowane szkolenia dla menegerów, to takie, które jest dopasowane do wymagań i założeń organizacji. Jak wybrać najskuteczniejsze szkolenia? Nasza firma oferuje szkolenia organizowane przez doświadczonych trenerów biznesu i skierowane do osób nadzorujących i koordynujących pracą zespołu w firmie. Oferujemy warsztaty menadżerskie z zakresu m.in: asertywność i rozwiązywanie konfliktów, coaching, sztuka motywowania i recognition, zarządzanie projektami oraz dużo innch.

 • SECURITY MAXBUD szkolenie z ochrony środowiska

  Zlokalizowana w Płocku firma ze specjalnością w ogólnym bezpieczeństwie - „HSE BHP SECURITY” - jest doskonałym przykładem na to, że obligatoryjne w firmach oraz przedsiębiorstwach czy innego rodzaju instytucjach przepisy przeciwpożarowe bądź z obrębu bezpieczeństwa i higieny pracy nie muszą być szarą, sztywną formułą, do której nikt nie przykłada wagi. Wykazujemy, iż potrafimy podać niezbędną wiedzę w sposób niebywale sprawny a wskutek tego znacznie poprawić funkcjonowanie Państwa firmy, zagwarantować bezpieczeństwo na budowach lub w fabrykach i w szeregu innych przypadków. Szczegółowy profil usług „HSE BHP SECURITY” opublikowano na stronie www.

 • Berndson - szkolenia dla firm

  Szkolenia dla firm organizowane dla Państwa kładą nacisk na praktyczność oraz interaktywność, angażują uczestników i ćwiczą praktyczne umiejętności. Firma tworzy szkolenia otwarte oraz zamknięte projektowane pod indywidualne potrzeby przedsiębiorstw i korporacji.BERNDSON zaistniał we wrześniu 2003 roku. Pierwsze szkolenie zrealizowaliśmy w 2004 roku. Cztery lata później, w 2008 roku, otrzymaliśmy od Klientów pierwszy w historii branży szkoleniowej Złoty Laur Klienta.

 • Comarch cdn xl

  Net-Art jest przedsiębiorstwem trudniącym się profesjonalnymi usługami w branży R&D. Przedsiębiorstwo za cel stawia sobie wyjście naprzeciw oczekiwaniu klientów, opierając oferowane usługi na długoletniej współpracy z wiodącymi wytwórcami i pionierami w dziedzinie najnowocześniejszych technologii. Klienci mogą też skorzystać z usług doradczych przedsiębiorstwa w obrębie implementacji konkretnych systemów zarządzania jakością. Dodatkowo przedsiębiorstwo zajmuje się też organizowaniem szkoleń w zakresie różnorodnych norm ISO. Zainteresowani mogą też liczyć na pomoc w zakresie uzyskiwania znaku CE, bądź też w organizacji i zarządzaniu przedsiębiorstwem.