KiWi Trainings

KiWi Trainings

Ocena: 3.2/10 (18 głosów)KiWi Trainigs oferuje organizację szkoleń, wyjazdów integracyjnych i eventów dla firm. Jesteśmy ekspertami od ambitnych i pełnych wyzwań szkoleń, które łączymy z ekstremalnymi przeżyciami dla naszych klientów. Organizujemy także szkolenia zamknięte z umiejętności miękkich, takich jak prowadzenie prezentacji, zarządzanie ryzykiem, szkolenia motywacyjne, poprawne posługiwanie się głosem (co ma wpływ na pewność siebie i poprawia budowanie autorytetu) i wiele innych. Ponad to specjalizujemy się w analizie potrzeb szkoleniowych. Sprawdzamy zadowolenie i poziom umiejętności pracowników. Ostatnim elementem naszej działalności są eventy. Organizujemy fajne wydarzenia - które zostaną w pamięci uczestników!Podobne strony
 • Kierownik wypoczynku

  KierownikKolonii.pl to internetowy kurs na osobę kierującą wypoczynkiem letnim dzieci. Dostępne są także szkolenia na wychowawcę, pilota wycieczkowego, opiekuna turystów za granicą. Całe szkolenie toczy się on-line. Na koniec zdaje się sprawdzian wiedzy i odbiera zaświadczenie. Opłaty za przeszkolenie są dużo niższe od tych na uczelni, gdyż nie ponosi się kosztów dojazdu. Jest to komfortowe rozwiązanie, bo każdy może się uczyć kiedy chce i ma nieprzerwany dostęp do potrzebnych wiadomości. KierownikKolonii.pl to absolutnie jeden tego typu kurs w Polsce. Autor tego pomysłu sam był wychowawcą i kierownikiem kolonii, ma więc doświadczenie w tej branży.

 • Kursy księgowości

  Specjalnością ośrodka POLBI jest organizacja szkoleń specjalistycznych. W naszej obszernej ofercie edukacyjnej znajdują się m.in. kursy księgowości. Organizujemy szkolenia dla księgowych, z zakresu kadr i płac, kontroli finansowej itp. Nasza oferta obejmuje nie tylko organizację kursów, ale również konferencji. Uczestniczymy w realizacji projektów dofinansowywanych przez państwo i Unię Europejską. Proponujemy udział w kursach kończących się otrzymaniem certyfikatów zawodowych. Zajęcia mają miejsce w wygodnych, kompleksowo wyposażonych salach wykładowych.

 • DCB Olsztyn banknoty euro

  Jeśli stawiasz na pewne czy zaufane transakcje gotówkowe, korzystaj z artykułów oraz warsztatów firmy DCB S.A. To jeden z najlepszych na rynku Kontrahentów zajmujących się produkowaniem instrumentów do naświetlania banknotów, monet lub dokumentów pod kątem wykrycia przypuszczalnego fałszerstwa. Liczba wyprzedawanych poprzez nas lamp oraz wykonanych szkoleń potwierdza naszą znaczącą pozycję na rynku. Firma DCB S.A. z siedzibą w Olsztynie jako jedna z nielicznych w tym obszarze ma w swojej ofercie tak dużą gamę wyrobów oraz szkoleń. W sprawie zasięgnięcia dogłębnych wiadomości zapraszamy na stronę internetową.

 • Comarch cdn xl

  Net-Art jest przedsiębiorstwem trudniącym się profesjonalnymi usługami w branży R&D. Przedsiębiorstwo za cel stawia sobie wyjście naprzeciw oczekiwaniu klientów, opierając oferowane usługi na długoletniej współpracy z wiodącymi wytwórcami i pionierami w dziedzinie najnowocześniejszych technologii. Klienci mogą też skorzystać z usług doradczych przedsiębiorstwa w obrębie implementacji konkretnych systemów zarządzania jakością. Dodatkowo przedsiębiorstwo zajmuje się też organizowaniem szkoleń w zakresie różnorodnych norm ISO. Zainteresowani mogą też liczyć na pomoc w zakresie uzyskiwania znaku CE, bądź też w organizacji i zarządzaniu przedsiębiorstwem.

 • HOLISTIC - Centrum Edukacji i Aktywności fizycznej

  Zapoznaj się z bogata ofertą HOLISTIC - Centrum Edukacji i Aktywności fizycznej. Jest to firma rzeszowska, która oferuje szkolenia i kursy zarówno dla indywidualnych odbiorców jak i specjalistów takich jak psycholodzy, fizjoterapeuci czy czy dietetyków. Centrum to prowadzi również zajęcia ruchowe takie jak gimnastyka korygująca postawę. Do wynajęcia na godziny czy dni są również 2 sale, duża i mała.

 • Coaching Life & Biznes Magda Walczak. Cała Polska

  Coaching Life & Biznes przez komunikator i online. Bez dojazdów i niezależnie od miejsca zamieszkania. Z dostępem z dowolnego miejsca na świecie.

  Trener Magda Walczak, coach, manager, trener biznesu z wieloletnim doświadczeniem managerskim oraz w doradztwie biznesowym.

  Jeśli coś robi się tak samo jak zawsze, ma się takie efekty jak zawsze. Dlatego gdy chcesz wprowadzić ważne dla Ciebie zmiany, przyda się pomoc trenera, który pomoże zobaczyć sytuację z nowej perspektywy.

  Jeżeli chcesz wprowadzić ważne dla Ciebie zmiany lub dobrze wykorzystać zmiany, które pojawiły się w Twoim życiu, gdy chcesz wyćwiczyć nowe umiejętności, być bardziej asertywnym, skuteczniej zarządzać czasem lub lepiej się prezentować podczas ważnych dla Ciebie spotkań, skorzystaj z możliwości coachingu online i dedykowanych treningów.

  Sprawdź możliwości na www.TreningZmian.pl

  Zapraszam do wspólnej pracy.

 • EMCSolution - emc szkolenia

  EMCSolution to firma mieszcząca się w Krakowie, która zajmuje się wieloma usługami związanymi z kompatybilnością elektromagnetyczną. Organizuje przede wszystkim szkolenia emc, podczas których przekazuje wiedzę praktyczną związaną z EMC. Ponadto uczy, jak projektować urządzenia, aby te spełniały wymagania EMC. Dzięki temu klienci mogą samodzielnie przeprowadzać badania kompatybilności elektromagnetycznej.

 • vrtraining.eu

  Firma VR Training z Olsztyna oferuje szkolenia i eventy z wykorzystaniem VR. Rynek wirtualnej rzeczywistości cieszy się ogromną popularnością, stąd powodzenie i sukces naszej oferty. Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych organizacją i udziałem w tego typu szkoleniach. Nasza oferta obejmuje szkolenia miękkie, menedżerskie i specjalistyczne. W trakcie ich trwania uczestnicy przenoszą się w dowolne miejsce i czas, trenując przy tym stosowne postawy biznesowe oraz zdobywając użyteczne w pracy umiejętności np. sprzedaży, negocjacji lub obsługi Klienta. Zapraszamy!