Kursy na wózki widłowe, hds, suwnice i inne

Kursy na wózki widłowe, hds, suwnice i inne

Ocena: 3.6/10 (20 głosów)Jesteśmy firmą szkoleniową prowadzącą kursy z zakresu obsługi urządzeń transportu bliskiego zakończone egzaminem UDT.
Oferujemy kursy w zakresie: wózki widłowe, hds, podesty ruchome, magazynier z obsługą wózka widłowego, kurs na suwnice.
Cena za kurs jest promocyjna i na każdą kieszeń.
Działamy na rynku już od wielu lat, dzięki czemu nasza firma to zgrany zespół profesjonalistów, który zawsze jest do Twojej dyspozycji.
Naszym celem jest indywidualne podejście do klienta, przekazanie niezbędnej wiedzy teoretycznej jak i praktycznej w bezstresowej i przyjaznej atmosferze.
Dzięki naszej firmie możesz zrobić uprawnienia które Cię najbardziej interesują.
Kursy prowadzimy w miastach: Łódź, Sieradz, Kutno, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Katowice, Tychy, Kraków, Konin, Poznań i innych.Podobne strony
 • Szkoła Biblijna

  Stowarzyszenie „Chrystus dla Narodów – Polska” jest chrześcijańską instytucją, przy której funkcjonuje międzynarodowa, ponad wyznaniowa szkoła biblijna. Stowarzyszenie istnieje od 2000r. i prowadzi działalność nie tylko na terenie Polski, ale w krajach całego świata. Korzenie ChdN sięgają końca lat czterdziestych, kiedy to Freda i Gordon Lindsay powołali do życia „Christ For the Nations Institute” w Dallas w Stanach Zjednoczonych. Nasze główne działania zorientowane są na prowadzenie dwuletniej, ponad denominacyjnej Szkoły Biblijnej opartej na Piśmie Świętym. Oprócz tego prowadzimy także warsztaty artystyczno – teatralne: drama, taniec (uwielbienia, z flagami), pantomima, zespół uwielbienia, chór gospel. Prowadzimy także Letnią Szkołę Sztuki i Służby, podczas której uczniowie z wielu miejsc na świecie wspólnie poznają różne formy sztuki, a następnie usługują nimi w Trójmieście i nie tylko... Szkoła „Chrystus dla Narodów – Polska” to wyjątkowe miejsce, gdzie studenci uczą się nie tylko zdrowych zasad biblijnych, ale przede wszystkim są prowadzeni w uczniostwie. Duży nacisk kładziemy na kształtowanie charakteru naszych studentów. Oprócz nauki są oni zaangażowani w różnego rodzaju służby, dzięki czemu mogą się dobrze przygotować do bycia liderem w miejscu swojego powołania. Stowarzyszenie jest także zaangażowane w różnego rodzaju akcje charytatywno - ewangelizacyjne. Nasi wolontariusze współpracują z ośrodkami dla ludzi bezdomnych, domami dziecka, ze szpitalami, szkołami, a także z innymi instytucjami, które potrzebują pomocy.

 • Akademia Nauki Stalowa Wola

  Akademia Nauki z siedzibą w Stalowej Woli oferuje różnorodne programy edukacyjne dla przedszkolaków, dzieci w wieku szkolnym, gimnazjalistów oraz młodzieży i dorosłych. Placówka specjalizuje się także w prowadzeniu kursów języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Wszystkie programy Akademii Nauki oparte są na najnowszych zdobyczach psychologii uczenia się oraz na głębokim szacunku dla możliwości twórczych każdego człowieka.

 • BHP - Centrum Kształcenia Mieczysław Jankowski

  Centrum Kształcenia Mieczysław Jankowski zaprasza na profesjonalne szkolenia BHP. Służymy pomocą także wtedy, gdy Twojej firmie potrzebna jest ocena ryzyka zawodowego. Możesz być pewien, że nasze szkolenia BHP prowadzą wysokiej klasy eksperci z dziedziny BHP. Naszym celem jest również to, aby nasze szkolenia BHP nie były nudne. Aby tego dokonać do programu szkoleń BHP dołączamy atrakcyjne wizualnie prezentacje multimedialne czy materiały video. W szkoleniach korzystamy również z manekinów, na których szkoleni pracownicy uczą się jak skutecznie udzielać pierwszej pomocy. Nasze szkolenia BHP dostosowujemy do każdej grupy zawodowej. Każdy uczestnik szkolenia BHP musi zaliczyć test sprawdzający zdobytą podczas szkolenia wiedzę. Każdą szkoloną osobę wyposażamy w komplet materiałów szkoleniowych. Zapraszamy do kontaktu!

 • Artystyczne Warsztaty Przedmiotu

  W trakcie kursu w naszej pracowni, zgodnie z własnym wyborem, nauczysz się nie tylko technik jubilerskich - pracy ze srebrem i złotem ale poznasz również zasady pracy ze szkłem oraz projektowania wzorów witrażu. Jeśli zechcesz - nauczymy Cię podstaw warsztatowych pracy z gliną i tworzenia ceramiki. A jeśli lubisz silniejsze wyzwania to do Twojej dyspozycji będzie miejsce w kuźni, gdzie możesz spróbować swoich sił przy tworzeniu form artystycznych z ognia i metalu. Organizowane przez nas szkolenia: Warsztaty Artystyczne Przedmiotu są nie tylko świetną formą spędzenia wolnego czasu, ale poprzez naukę technik warsztatowych tworzenia przedmiotów dają solidne podstawy aby pomóc CI później samodzielnie realizować swoje własne projekty rękodzieła artystycznego.

 • Szkolenia handlowe

  Portal www.konferencje-szkolenia.pl to obszerna baza szkoleń, kursów, konferencji oraz obiektów konferencyjnych z całej Polski. W jednym miejscu prezentowane są szkolenia i kursy zawodowe, finansowe, sprzedażowe, szkolenia umiejętności osobistych i wiele innych. Swoją ofertę prezentują również szkoły językowe, szkoły jazdy, firmy szkoleniowe oraz obiekty i sale konferencyjne. Prezentacja ofert szkoleniowych jest całkowicie gratisowe.Istnieje możliwość pokazania bezpłatnie oferty wideo

 • Szkolenia pierwsza pomoc

  Firm specjalizujących się w szkoleniu pracowników istnieje na rynku sporo, jakim sposobem dobrać tą najsolidniejszą? Metodą jest firma wypróbowana, jak Europejskie Centrum Kształcenia Prestige.

  Europejskie Centrum Kształcenia Prestige dostarcza Państwu wiedzę i wiedzę praktyczną w oparciu o zapotrzebowanie rynku w Polsce a także tendencje biznesowe na Świecie i w Europie i nowelizacje prawne jakie zaszły po przystąpieniu naszego kraju do wspólnoty Unii Europejskiej.

  Firma ECK Prestige zatrudnia najsolidniejszych specjalistów, nie tylko takich, którzy mają rozległą wiedzę, ale również praktykę w swej dyscyplinie. Wybieramy tych, którzy umieją w łatwy oraz interesujący sposób przekazać najważniejsze wiadomości.

  Europejskie Centrum Kształcenia Prestige może pochwalić się wysoką jakością usług, dlatego że przykładamy wagę do atrakcyjnej oraz interaktywnej konstrukcji szkoleń i kursów.

  Agencja szkoleniowa ECK Prestige w swojej ofercie posiada szkolenia z wielu branż, jak szkolenia kursy sprzedażowe, jak na przykład negocjacje zakupowe, efektywna ocena dostawców, szkolenia dla menadżerów, jak tematyka zarządzania planami, asertywność w pracy menedżera, coaching dla kadry kierowniczej, komunikacja w zespole, czy motywowanie pracowników, oprócz firma robi szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, kursy udzielania pomocy przedmedycznej, kursy dla pracowników obsługi wind.

  ECK Prestige zlokalizowana jest w Mikołowie koło Katowic przy ulicy Wyzwolenia 27, nasi pracownicy dostępni są również pod telefonami 32 738 51 90, tel./fax: 32 738 51 91, porozmawiaj z nami dowiedz się szczegółów.

 • Szkolenia Katowice

  PAM Center pozostało wykreowane w 1995 roku poprzez współprace pomiędzy Wydziałem zarządzania Uniwersytety Łódzkiego i University of Maryland. Uczelnia MBA są zakładane przez PAM Center jest to jeden z pierwszych programów tego rodzaju. Dzięki 20 Lat biegłości, dostał popularność w gronach biznesowych. Przez kooperację z University of Maryland, każdy student kończący zajęcia MBA otrzymuje certyfikat jednej z najbardziej prestiżowych uczelni w USA.

 • Szkolenia kierowanie zespołem

  Firma SEMPER świadczy usługi z zakresu dokształcania pracowników oferując szeroką gamę szkoleń z najróżniejszych dziedzin. W ofercie firmy znajdą Państwo szkolenia biznesowe, księgowe, szkolenia dla urzędników czy prawników. Szczególnie polecamy szkolenia z zakresu zarządzania, a wśród nich kierowanie zespołem, zarządzanie projektami oraz wiele innych ciekawych propozycji. Zachęcamy gorąco do współpracy!

 • Symulacje szkoleniowe

  Training Projects jest przedsiębiorstwem, które od dwunastu lat para się organizowaniem różnorodnych szkoleń. Wykwalifikowani trenerzy prowadzą szkolenia firmowe z zakresu zarządzania, sprzedaży, jak też rozwoju osobistego. Szkolenia zamknięte są ponadto za każdym razem projektowane od początku, celem osiągnięcia maksymalnego zadowolenia klienta. W ofercie przedsiębiorstwo ma między innymi interesujące gry szkoleniowe, kształcące zdolności współpracy teamów, bądź też kursy ćwiczące umiejętności kierowania zespołem. Szkolenia prowadzone przez coachów cechują się familiarną atmosferą oraz zorientowane są na uzyskanie dokładnie założonych razem z klientem celów.

 • Doradztwo biznesowe w Lublinie

  Instytut Rozwoju Biznesu BiznesMind zlokalizowany jest w Lublinie. Proponujemy usługi związane z organizacją szkoleń sprzedażowych i marketingowych. Zajmujemy się także coachingiem indywidualnym. Doradzamy klientom w doborze propozycji najdokładniej dostosowanej do określonych potrzeb. Długoletni staż w sprzedaży oraz liczne certyfikaty gwarantują wysoką klasę każdej proponowanej usługi. Na prowadzonej przez nas witrynie internetowej udostępniamy kalendarz szkoleń. Jesteśmy do dyspozycji klientów pod telefonem oraz mailowo.