ŁP-EKSPERT kursy wózki widłowe Racibórz

ŁP-EKSPERT kursy wózki widłowe Racibórz

Ocena: 2.3/10 (14 głosów)ŁP-Ekspert Łukasz Piszczek to mieszcząca się w Rydułtowach to firma, która jest ekspertem w branży transportowej. Swoim Klientom proponuje profesjonalne szkolenia ADR i BHP. Mogą tutaj skorzystać Państwo z kursów dokształcających podstawowych oraz doskonalących. W ich trakcie każdy uczestnik zdobywa wiedzę oraz umiejętności potrzebne do przewozu materiałów niebezpiecznych. Koszt kursu obejmuje również materiały szkoleniowe oraz egzamin państwowy. Co więcej, zakres usług przedsiębiorstwa obejmuje audyty wewnętrzne ADR. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy, jak i terminami najbliższych szkoleń zamieszczonymi na stronie internetowej.Podobne strony
 • Szkolenia CS Intelekt: Praktyczne szkolenia otwarte i zamknięte

  W ofercie Centrum Szkoleniowego Intelekt przedstawione są programy szkoleń, osoby trenerów/wykładowców. Koszt szkolenia ustalany jest indywidualnie. Zależy od miejsca szkolenia, ilości osób oraz innych warunków przedstawionych przez Zleceniodawcę. Na Państwa życzenie możemy dowolnie dobierać terminy oraz miejsca prowadzenia szkoleń. Przedstawione szkolenia mogą być przeprowadzone w formie szkoleń zamkniętych jak i otwartych. Istnieje możliwość prowadzenia szkoleń w siedzibie Zamawiającego (posiadamy urządzenia do prowadzenia zajęć, które przywozimy na miejsce pracy). W razie niewystarczającej liczby osób z Państwa Urzędu, możemy łączyć grupy z kilku pobliskich instytucji, co sprzyja wymianie doświadczeń, dobrych praktyk oraz wpływa na obniżenie kosztów szkolenia. Jeżeli wyrażą Państwo zainteresowanie szkoleniem z zakresu prawa, którego ogólny program został dla Państwa wcześniej przygotowany, wówczas poproszę o wskazanie zagadnień, które w szczególności są dla Państwa interesujące. Na podstawie Państwa wskazówek program zostanie dostosowany do Państwa rzeczywistych potrzeb. Organizując szkolenie, np. z zakresu obsługi klienta, przeprowadzamy wśród przyszłych uczestników anonimowe ankiety, prowadzimy rozmowy z osobami znającymi problemy pracownicze aby dostosować szkolenie do faktycznych potrzeb pracowników, urzędu, firmy. Oferta firmy Centrum Szkoleniowe Intelekt skierowana jest przede wszystkim do Urzędów. Firma odznacza się elastycznością odnośnie ustalania terminów oraz miejsc szkoleń. Koszt szkolenia również podlega negocjacjom. Programy szkoleń ulegają modyfikacjom na podstawie Państwa wskazówek i uwag. Wszystkie wskazane działania powodują, że uczestnicy naszych szkoleń ponownie z chęcią korzystają z naszej oferty. CS Intelekt to szkolenia dla administracji oraz szkolenia dla firm.

 • Szkolenia dla firm

  Integra Consulting zajmuje się profesjonalnym doradztwem oraz szkoleniem dla firm. Funkcjonujemy na terenie całego kraju, a nasza siedziba znajduje się w mieście Poznań. Oprócz organizowanych przez nas fachowych szkoleń prowadzimy również diagnozy i wdrażamy systemy kontrolowania zasobami ludzkimi w dużych i małych przedsiębiorstwach. Szczególnie polecamy Państwu organizowane przez naszą firmę szkolenia menedżerskie.

 • Szkolenia BHP

  Jesteśmy cieszącą się zaufaniem firmą funkcjonującą na Polskim rynku od ponad 19 lat, w związku z tym mamy wieloletnie doświadczenie dydaktyczne w zakresie organizowanych przez nasz szkoleń. Świadczymy kompleksowe szkolenia energetyczne, szkolenia na wózki widłowe oraz BHP. Wszystkich chętnych, którzy chcieliby poznać więcej szczegółów na temat szkoleń oraz kursów przez nas przeprowadzanych zachęcamy do odwiedzin naszej strony w celu zapoznania się z pełną ofertą.

 • Szkoła pamięci

  Ćwiczenie pamięci to metoda zapamiętywania ciesząca się coraz większą popularnością zarówno wśród dzieci i młodzieży, jak również wśród dorosłych. Kursy szybkiego czytania odbywają się na terenie całej Polski, a więc każda osoba zainteresowana poznaniem metody nauki czytania, ma go w zasięgu ręki. Szczególnie polecamy naukę szybkiego czytania, czy pisania dla dzieci, którą wspomóc może dostępny w naszej szkole program do nauki szybkiego czytania i pisania. Szkoła Pamięci Wojakowskich funkcjonuje już kilkanaście lat. Działalność swą opiera przede wszystkim na nauce szybkiego czytania, szybkiego uczenia się oraz szybkiego zapamiętywania. Trening pamięci w Szkole Wojakowskich pozwoli każdemu uczestnikowi na opanowanie technik czytania, technik zapamiętywania oraz technik pamięciowych.

 • Bliżej wiedzy

  Bliżej wiedzy jest nowoczesnym ośrodkiem oferującym elearning.Nasze bogate doświadczenie w elearningu połączone ze starannie dobraną kadrą przekładają się na sukces naszych kursantów. W naszej ofercie znajdą Państwo następujące szkolenia: -Szkolenie Wirtualny Tuning - jak stuningować samochód w programie do obróbki zdjęć. -Szkolenia Asertywność - e-learning na temat ustalania własnych celów, kontrolowania emocji oraz dostrzegania nacisków emocjonalnych innych osób.-Szkolenie Perswazja - odkryj jedną z metod negocjacji pozwalającą osiągnąć porozumienie. -Szkolenie dla menadżerów sprzedaży - dobry menager musi rozwijać swoje kompetencje, aby móc rozwijać pracowników. -Szkolenie zarządzanie czasem - harmonijne zarządzanie czasem jest niezwykle istotne dla dyrektorów, menedżerów czy pracowników. -Szkolenie budowa wizerunku - profesjonalny wizerunek, autoprezentacja i wystąpienia publiczne-Szkolenie komunikacja z trudnym klientem - jest istotnym zagadnieniem dla dużej liczby pracowników sprzedaży czu urzędników-Szkolenia sprzedażowe - e-learnin z wykorzystaniem możliwie zróżnicowanych technik uczenia się. Integralną częścią tego typu projektów są studia przypadków, odgrywanie ról, zajęcia outdoor. -Szkolenia dla sprzedawców. Misją portalu wiedza bliżej jest także wspieranie urzędników administracji publicznej w osiąganiu niezbędnych kompetencji do pełnienia służby publicznej poprzez elearning. Dajemy Państwu możliwość podnoszenia swoich kompetencji nie tylko w wybranym przez Państwa kursie, ale przede wszystkim w dogodnym dla Państwa czasie. Wystarczy jedynie, że mają Państwo dostęp do internetu i posiadają konto w portalu blizejwiedzy.pl. Koszt jest niewielki, a korzyści jakie płyną ze współpracy z nami są ogromne. Nie muszą już Państwo wyjeżdżać, zaniedbywać swoich obowiązków, a po powrocie nadrabiać zaległości spowodowanych nieobecnością. Szkolenie zarządzanie czasem, szkolenie budowa wizerunku czy szkolenie prezentacje handlowe podniosą kompetencje pracowników na różnorodnych stanowiskach. Szkolenia asertywność, szkolenie perswazja, szkolenie komunikacja z trudnym klientem, szkolenia dla sprzedawców czy szkolenie dla menadżerów sprzedaży są przeznaczone dla wszystkich zajmujących się sprzedażą czy obsługą klienta. Szkolenia zdalne to także możliwość kontrolowania pracy swoich podwładnych w procesie nabywania nowych kompetencji. Już dziś zapraszamy do rejestracji i skorzystania z naszej oferty kursów i szkoleń. Oprócz całej gamy szkoleń i kursów gotowych oraz dedykowanych jesteśmy gotowi do współpracy w zakresie przygotowywania kursów pod zamówienie.

 • Kursy pilota

  Naszą specjalnością są usługi lotnicze, które świadczymy już od lat. W tej dziedzinie jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom najwyższej jakości loty czarterowe, loty widokowe czy patrole. Wykonujemy zdjęcia lotnicze ze śmigłowców, zarządzamy flotą, świadczymy też usługi doradcze oraz serwisowe. Nasza oferta to również profesjonalne szkolenia lotnicze. Posiadamy dużą flotę oraz doświadczonych instruktorów i pilotów. Zapraszamy!

 • Sale's Sense Institute - szkolenia ze sprzedaży i negocjacji

  Obecnie negocjacje są niezwykle użyteczną sztuką społeczną. Chcemy zagwarantować Państwu możność prowadzenia owocnych oraz w pełni pomyślnych negocjacji. Szkolenia negocjacje to oferta, jaka jest skierowana w istocie do każdej grupy społecznej. Organizujemy szkolenia z obszaru negocjacji podczas których nasi użytkownicy nabywają pewnych niezbędnych umiejętności koniecznych do przeprowadzania skutecznych negocjacji. Jeśli jesteś zainteresowany naszą propozycją kontaktuj się z nami.

 • Szkolenia menadżerskie - Warszawa

  Zaawansowane szkolenia dla menegerów, to takie, które jest dopasowane do wymagań i założeń organizacji. Jak wybrać najskuteczniejsze szkolenia? Nasza firma oferuje szkolenia organizowane przez doświadczonych trenerów biznesu i skierowane do osób nadzorujących i koordynujących pracą zespołu w firmie. Oferujemy warsztaty menadżerskie z zakresu m.in: asertywność i rozwiązywanie konfliktów, coaching, sztuka motywowania i recognition, zarządzanie projektami oraz dużo innch.

 • Szkolenia z języka polskiego

  Poprawne posługiwanie się językiem polskim jest niezwykle potrzebne w niemal każdej branży mającej kontakt z klientem. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy oferującej szkolenia z języka polskiego - zarówno w mowie, jak i piśmie. W naszej ofercie posiadamy dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych niezależnie od szczebla ich zatrudnienia. Szkolenia miękkie są dzisiaj niezwykle potrzebne i warto odbyć chociaż jedno!

 • www.danwoj.pl

  Kompleksowym doradztwem w zakresie wykonywania transportu drogowego i doradztwem związanym z przewozem drogowym towarów niebezpiecznych zajmuje się Ośrodek Szkolenia i Doradztwa DANWOJ w Obornikach. Od 2007 r., specjalizujemy się w szkoleniach zawodowych dla branży transportu drogowego, ale także świadczymy usługi ewidencji czasu pracy przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań informatycznych. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu ewidencji czasu pracy, dysponując najlepszym na rynku programem do analizy czasu pracy. W razie pytań pozostajemy w kontakcie telefonicznym oraz mailowym - zapraszamy!