Gazy techniczne

Gazy techniczne

Ocena: 3.2/10 (9 głosów)Firma BartCO2wiak zaistniała na rynku Gazów Technicznych od 1996 roku.
Dzięki dbaniu o stały rozwój firmy – tj.: zaplecza technicznego, systematyczne szkolenie załogi oraz wpajanie nowych technologii nasza firma jest jedną z w największym stopniu celujących na rynku. Ponieważ największy akcent kładziemy na jakość, a co za tym idzie – na ukontentowanie naszych Klientów, możemy poszczycić się długą listą firm które scaliły z nami stałą współpracę. Naszymi klientami jest ponad 150 firm z całej Polski między innymi z Branży Browarniczej, Napojowej, Szklarniowej i Odlewniczej.Podobne strony
 • Montaż, serwis instalacji i zbiorników na gaz płynny. Hurtowa sprzedaż gazu i autogazu

  Axan Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą, montażem i serwisem instalacji zbiornikowych przydomowych oraz przemysłowych na gaz płynny. W swojej ofercie posiadamy najbezpieczniejsze zbiorniki podziemne i naziemne o różnej kubaturze na potrzeby budynków mieszkalnych i przemysłowych, spełniające wszelkie światowe i europejskie atesty jakości, użyteczności oraz bezpieczeństwa. Fachowo dobieramy i doradzamy zbiornik lub zbiorniki do mocy urządzenia na gaz płynny. Posiadamy długoletnie i bogate doświadczenie w tej branży, to też pomagamy w skompletowaniu pełnej dokumentacji budowlanej na każdy projekt. W zależności od potrzeb wykonujemy wszystko sami lub tylko uzgodnione prace z Klientem. Oferujemy dogodne formy handlowe na korzystanie ze zbiornika z opcją Telemetrii. Zaopatrujemy również naszych Klientów w gaz butan, propan, propan-butan na cele grzewcze i techniczno-przemysłowe. Prowadzimy hurtową sprzedaż autogazu i dystrybucję gazu w butlach dla Podmiotów gospodarczych, jaki Osób fizycznych. Trudnimy się produkcją Kontenerów (klatki) KBPB i zwykłych na 10, 12, 16 i 20 butli z gazem. Jednym słowem zajmujemy się wszystkim tym, co dotyczy naszej branży. Zapraszamy serdecznie na główną stronę www.axan.pl po szczegółowe informacje, gdzie w dziale wirtualnego Klienta uzyskają Państwo wszelkie informacje lub telefonicznie w Biurze Obsługi Klienta.

 • Instalacje gazu płynnego

  LPG to nasz podstawowy produkt. Novatek to część międzynarodowego koncernu, zajmującego się dystrybucją gazu ziemnego do odbiorców hurtowych. Kupisz u nas instalacje gazowe różnego typu wraz z montażem do zastosowań domowych oraz biznesowych, autogaz wraz z instalacją i pakietami konserwacyjnymi, gaz w butlach, a także LPG w hurtowych ilościach. Gwarantujemy korzystne ceny oraz szeroki zakres oferty, który spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

 • Gaz płynny do wózków widłowych

  Butle gazowe - sprzedaż, dystrybucja gazu i wymiana butli gazowych. Butla z gazem od CDG - sprzedaż gazu płynnego w butlach (dystrybucja gazu). Działalność w 12 oddziałach dystrybucji: Gdynia, Somonino, Nowy Dwór Gdański, Iława, Warszawa, Poznań, Częstochowa, Kraków, Opole i innych. Butle gazowe, wymiana butli gazowych i dystrybucja gazu. Wysokiej jakości gaz płynny - profesjonalne napełnianie butli gazowych a także gaz do wózków widłowych. Serdecznie zapraszamy po butle gazowe - butla z gazem prosto od Centrum Dystrybucji.

 • Butle gazowe Warszawa

  Butle gazowe dostarczane przez przedsiębiorstwo handlowo usługowe Laguna wykorzystywane są powszechnie w gospodarstwach domowych, procesach technologicznych, a także do celów grzewczych jako ważne źródło energii. Oferta zawiera dostawę butli z Co2, butli z propanem oraz propanem-butanem. Priorytetem dla nas jest pełne zadowolenie klienta, dlatego dbamy w sposób szczególny o wysokiej jakości obsługę, terminowość dostaw oraz bezpieczny transport.

 • FENIX gazy techniczne Kraków

  W Krakowie znajduję się siedziba przedsiębiorstwa Fenix. Jest to firma specjalizująca się w sprzedaży gazów technicznych i mieszanek gazowych jak i czynników chłodzących. Nasza działalność obejmuje też specjalistyczne usługi w zakresie legalizacji, transportu oraz dzierżawy butli, palet i wiązek. Dbamy o najwyższą jakość naszych usług i produktów. Zapewniamy terminową realizację każdego zamówienia oraz profesjonalną obsługę. Zespół naszych pracowników służy pomocą i udziela fachowych porad. Jeżeli chcą się Państwo z nami skontaktować lub zapoznać z ofertą, zachęcamy do zajrzenia na naszą witrynę internetową.