METALIC auto złom Zakopane

METALIC auto złom Zakopane

Ocena: 4.2/10 (5 głosów)Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Metalic S.J. Nasza siedziba znajduje się w Nowym Targu, posiadamy też 16 punktów skupu złomu i 3 oddziały zakupu hurtowego na terenie południowej Polski. Specjalizujemy się w skupie i przerobie złomu stalowego i metali kolorowych oraz kasacji pojazdów. Posiadamy własny tabor transportowy, co umożliwia nam odbiór złomu bądź samochodów z miejsca wskazanego przez Klienta. Oferujemy najlepsze ceny. Osoby zainteresowane współpracą lub chcące dowiedzieć się więcej o naszej ofercie serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej.Podobne strony
 • Skup złomu Słupsk, Koszalin - Metzłom

  Metzłom to firma założona 1989 roku. Od początku zajmuje się skupem złomu stalowego i metali kolorowych. To nowoczesne przedsiębiorstwo oferujące Klientom kompleksowe usługi obejmujące zarówno skup złomu, handel wyrobami hutniczymi jak również rozbiórki i transport. Współpraca z firmą MetZłom, gwarantuje Tobie uczciwą klasyfikację przyjmowanego do skupu złomu i stabilne warunki handlowe. Oferujemy natychmiastową płatność, oraz pomoc w finansowaniu obrotu (zaliczki), jak i dużych przedsięwzięć rozbiórkowych.

 • Skup złomu

  WTÓRBET II świadczy kompleksowe usługi jako profesjonalny skup złomu. Jedną ze specjalności tego skupu jest handel złomem aluminium. Opisywana oferta obejmuje materiały spożywcze, felgi i innego typu złom. Firma dysponuje własnym parkiem maszynowym, umożliwiającym sprawny rozładunek. Nad jakością usług czuwa zespół wykwalifikowanych fachowców z bogatym doświadczeniem. Złom może być transportowany przez firmę lub dostarczony na własną rękę. Potrzebne dokumenty do pobrania zostały umieszczone w serwisie.

 • Węgliki spiekane

  Specjalnością przedstawianej firmy jest skup złomu węglików spiekanych oraz stali szybkotnącej HSS. Gospodarujemy złomem zużytych narzędzi i materiałów. Przyjmujemy węgliki spiekane czyste oraz zanieczyszczone. Opieramy się na długoletnim doświadczeniu i gruntownej znajomości branży. Realizujemy usługi na najwyższym poziomie. Dbamy o jak najlepsze relacje z klientami, oferując im atrakcyjne ceny. Poszerzeniem naszej oferty jest sprzedaż nowych płytek wieloostrzowych i innych materiałów do obróbki żeliwa i stali.

 • Skupweglika.pl

  Obszarem działań firmy Stelmett jest skup węglika spiekanego, oraz innych metali kolorowych i szlachetnych. Każda transakcja przebiega szybko i tak by zapewnić maksymalne korzyści stronom biorącym w niej udział. Zadowoleni klienci są gwarancją wiarygodności i wysokiej jakości świadczonych usług. Cały czas firma stara się osiągnąć status lidera w branży, aby jeszcze bardziej spełnić oczekiwania i potrzeby klientów. Pracownicy firmy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją pojawiające się wątpliwości.

 • MENESIAK skup miedzi Poznań

  "SUROWCE WTÓRNE MENESIAK" to spółka z siedzibą w Poznaniu. Funkcjonujemy na obszarze całej wielkopolski i dysponujemy samochodami ciężarowymi do transportu surowców. Zajmujemy się zagospodarowaniem takich surowców jak: mosiądz, miedź, brąz, aluminium, cynk, makulatura, stal kwasoodporna czy złom stalowy i żeliwny. Na swoją pozycję zapracowaliśmy przez wieloletnią i skrupulatną pracą. Nasza firma zajmuje się również sprzedażą nowych prętów zbrojeniowych ciętych na wymiar. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami i odwiedzenia naszej strony internetowej. Zaufaj przeszło 25-letniemu doświadczeniu!