METALIC auto złom Zakopane

METALIC auto złom Zakopane

Ocena: 4.2/10 (5 głosów)Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Metalic S.J. Nasza siedziba znajduje się w Nowym Targu, posiadamy też 16 punktów skupu złomu i 3 oddziały zakupu hurtowego na terenie południowej Polski. Specjalizujemy się w skupie i przerobie złomu stalowego i metali kolorowych oraz kasacji pojazdów. Posiadamy własny tabor transportowy, co umożliwia nam odbiór złomu bądź samochodów z miejsca wskazanego przez Klienta. Oferujemy najlepsze ceny. Osoby zainteresowane współpracą lub chcące dowiedzieć się więcej o naszej ofercie serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej.Podobne strony
 • Skup surowców wtórnych

  Zapraszamy do odwiedzenia witryny internetowej przedsiębiorstwa Ekoland. Firma specjalizuje się w handlu oraz recyklingu tworzyw sztucznych a także makulatury zgodnie z prawem obowiązującym w Unii Europejskiej. Ekoland na wyposażeniu posiada specjalistyczne maszyny, a także urządzenia służące do przetwarzania tworzyw sztucznych i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą posiadającą doświadczenie w zakresie gospodarki odpadami.Działalność skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw, jak i do klientów indywidualnych. Na stronie możecie Państwo odnaleźć naszą pełną ofertę.

 • Gór Scrap - handel złomem i metalami kolorowymi

  Gór Scrap to firma zajmująca się hurtowym obrotem wszelkiego rodzaju (zarówno wsadowego i niewsadowego) złomu stalowego i żeliwnego, a także metali kolorowych.

  Surowiec pozyskujemy z różnych źródeł, takich jak; zakłady produkcyjne, własne punkty skupu surowców wtórnych, niezależni dostawcy, a także w wyniku prowadzonych prac rozbiórkowych i wyburzeniowych.

  Naszym klientom oferujemy:odbiór złomu własnym transportem z możliwością załadunku
  najwyższe ceny
  natychmiastową płatność
  elastyczne warunki płatności

  Firma posiada własny specjalistyczny tabor samochodowy przystosowany to transportu kontenerów na złom.

 • Skup złomu

  WTÓRBET II świadczy kompleksowe usługi jako profesjonalny skup złomu. Jedną ze specjalności tego skupu jest handel złomem aluminium. Opisywana oferta obejmuje materiały spożywcze, felgi i innego typu złom. Firma dysponuje własnym parkiem maszynowym, umożliwiającym sprawny rozładunek. Nad jakością usług czuwa zespół wykwalifikowanych fachowców z bogatym doświadczeniem. Złom może być transportowany przez firmę lub dostarczony na własną rękę. Potrzebne dokumenty do pobrania zostały umieszczone w serwisie.

 • Silscrap skup złomu

  Gwarantujące fachowe usługi Przedsiębiorstwo Przerobu Złomu Silscrap Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie zaprasza do współpracy wszelkie podmioty, poszukujące doświadczonej firmy w zakresie skupu złomu wsadowego, niewsadowego i stalowego a także przerobu złomu niewsadowego na wsadowy. PPZ Silscrap prowadzi działalność na terenie Warszawy oraz województwa mazowieckiego. Funkcjonuje od 1993 roku i od tego czasu przez cały czas się rozwija. W chwili obecnej to potężna firma, obejmująca duży areał ziemi, mająca kontenery, środki transportu a także nowoczesny sprzęt do przerobu złomu we własnym zakresie. To kontrahent solidny, jakiego szczegółową ofertę znajdziecie Państwo na stronie:

 • Skup surowców wtórych - Tap-Surowce.com

  Z miłości do natury, która musi pozostać niezmieniona dla dalszych pokoleń nasza firma podjęła własną aktywność już bardzo dawno temu i do dziś może Wam zaoferować skup akumulatorów oraz skup złomu w niezwykle atrakcyjnych cenach. Należałoby zaznajomić się z naszymi usługami na naszej stronie tap-surowce.com. Nasza firma stara się dbać o wszystkie tworzywa, które można przerobić: makulatura, aluminium, metale kolorowe oraz inne. Naszym klientom proponujemy dojazd do siebie, gdzie możemy odebrać od Was większe ilości surowców. Z nami możesz zarobić pieniądze oraz wspólnie możemy zadbać o nasze środowisko.