METALIC auto złom Zakopane

METALIC auto złom Zakopane

Ocena: 4.2/10 (5 głosów)Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Metalic S.J. Nasza siedziba znajduje się w Nowym Targu, posiadamy też 16 punktów skupu złomu i 3 oddziały zakupu hurtowego na terenie południowej Polski. Specjalizujemy się w skupie i przerobie złomu stalowego i metali kolorowych oraz kasacji pojazdów. Posiadamy własny tabor transportowy, co umożliwia nam odbiór złomu bądź samochodów z miejsca wskazanego przez Klienta. Oferujemy najlepsze ceny. Osoby zainteresowane współpracą lub chcące dowiedzieć się więcej o naszej ofercie serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej.Podobne strony
 • Skup surowców wtórnych

  Zapraszamy do odwiedzenia witryny internetowej przedsiębiorstwa Ekoland. Firma specjalizuje się w handlu oraz recyklingu tworzyw sztucznych a także makulatury zgodnie z prawem obowiązującym w Unii Europejskiej. Ekoland na wyposażeniu posiada specjalistyczne maszyny, a także urządzenia służące do przetwarzania tworzyw sztucznych i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą posiadającą doświadczenie w zakresie gospodarki odpadami.Działalność skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw, jak i do klientów indywidualnych. Na stronie możecie Państwo odnaleźć naszą pełną ofertę.

 • Skup złomu

  WTÓRBET II świadczy kompleksowe usługi jako profesjonalny skup złomu. Jedną ze specjalności tego skupu jest handel złomem aluminium. Opisywana oferta obejmuje materiały spożywcze, felgi i innego typu złom. Firma dysponuje własnym parkiem maszynowym, umożliwiającym sprawny rozładunek. Nad jakością usług czuwa zespół wykwalifikowanych fachowców z bogatym doświadczeniem. Złom może być transportowany przez firmę lub dostarczony na własną rękę. Potrzebne dokumenty do pobrania zostały umieszczone w serwisie.

 • Skup złomu Warszawa

  Jeśli jeszcze nie bardzo wiesz co Ci się bardziej opłaca, oznacza to posiadam tu na myśli wyrzucać śmiecie do lasku, czy też oddać je na skup akumulatorów warszawa, to już zmierzam Ci z odzewem. Na bank akuratniej będzie, jak zwrócisz je do zawodowego punktu złomu. Po primo skorzysta na tym natura, a po drugie Twoje skrupuły zostaną bezgrzeszne. Mało tego, dostaniesz za przekazany ładunek dostatnie wynagrodzenie oraz zarazem będziesz usatysfakcjonowany, iż nie zaśmiecasz na próżno otoczenia. Pomnij, że zlom.okecie.net oferuje najlepsze należności w branży, przy minimum procedur. Sprawdź naszą propozycję już dziś, a zobaczysz, że się nie zawiedziesz. Gdyż mamy na swym stanie już mnóstwo zadowolonych konsumentów.

 • Stan-Mar skup makulatury warszawa

  Zapraszamy do zainteresowania się ofertą przedsiębiorstwa Stan - Mar. Skup złomu, metali kolorowych, makulatury i sprzętu RTV i AGD to nasza zasadnicza branża. Realizujemy także rozbiórki, demontaż i złomowanie obiektów u klienta. Zapraszamy Państwa do współpracy! Nasz skup czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00 oraz w soboty w godz. 8:00-14:00. Angażujemy w naszej firmie tylko najlepszych specjalistów, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni. Gwarantujemy terminową realizację każdego zamówienia oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy na stronę internetową, gdzie znajdą państwo więcej informacji.

 • CENESI skup metali kolorowych Komorniki

  Gdy szukają Państwo zapewniającego profesjonalną obsługę oraz atrakcyjne stawki skupu złomu, wówczas wybór naszej firmy będzie nadzwyczajnie dobry. PUH CENESI z siedzibą Luboniu zachęca do równorzędności! Prowadzimy skup wszystkich metali kolorowych (miedź, cynk, aluminium i in.), a dodatkowo złomu stalowego i grubego. Zapewniamy atrakcyjne oraz aktualne stawki, a także kompleksową obsługę. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie odebrać złom ze wskazanego miejsca. Ofertę adresujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Serdecznie zapraszamy Państwa do kooperacyj. Gwarantujemy, że będzie to dobra decyzja. Szczegóły na naszej witrynie internetowej.