METALIC auto złom Zakopane

METALIC auto złom Zakopane

Ocena: 4.5/10 (2 głosów)Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Metalic S.J. Nasza siedziba znajduje się w Nowym Targu, posiadamy też 16 punktów skupu złomu i 3 oddziały zakupu hurtowego na terenie południowej Polski. Specjalizujemy się w skupie i przerobie złomu stalowego i metali kolorowych oraz kasacji pojazdów. Posiadamy własny tabor transportowy, co umożliwia nam odbiór złomu bądź samochodów z miejsca wskazanego przez Klienta. Oferujemy najlepsze ceny. Osoby zainteresowane współpracą lub chcące dowiedzieć się więcej o naszej ofercie serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej.Podobne strony
 • Skup złomu Nowy dwór

  Nie raz po jakimś remoncie w domu albo sprzątaniu garażu wychodzi na to, że spora większość śmieci to jakiś złom, który nadaje się w większości wypadków to ponownego przetopienia i wprowadzenia na rynek w postaci jakiś innych urządzeń lub przedmiotów. Dlatego o ile po sprzątaniu lub remoncie okaże się że posiadamy całkiem znaczną kupkę metalowych części nadających się od wywalenia powinieneś zastanowić się nad sprzedaniem tych rzeczy do skupu złomu. Serdecznie zapraszam na tę witrynę www!

 • Skup złomu Warszawa

  Jeśli jeszcze nie bardzo wiesz co Ci się bardziej opłaca, oznacza to posiadam tu na myśli wyrzucać śmiecie do lasku, czy też oddać je na skup akumulatorów warszawa, to już zmierzam Ci z odzewem. Na bank akuratniej będzie, jak zwrócisz je do zawodowego punktu złomu. Po primo skorzysta na tym natura, a po drugie Twoje skrupuły zostaną bezgrzeszne. Mało tego, dostaniesz za przekazany ładunek dostatnie wynagrodzenie oraz zarazem będziesz usatysfakcjonowany, iż nie zaśmiecasz na próżno otoczenia. Pomnij, że zlom.okecie.net oferuje najlepsze należności w branży, przy minimum procedur. Sprawdź naszą propozycję już dziś, a zobaczysz, że się nie zawiedziesz. Gdyż mamy na swym stanie już mnóstwo zadowolonych konsumentów.

 • Złom metali kolorowych - Energiagroup.pl

  Firma Energia Group sprzedaje zróżnicowaną gamę towarów i surowców. Należą do nich także granulat srebra. Jest on zawsze najwyższej próby. Badamy je spektrometrem rentgenowskim, by mieć gwarancję najwyższej jakości. Granulat srebra wbrew pozorom wykorzystuje się w dużych ilościach w przemyśle. Przyczyną jest najlepsze przewodnictwo ciepła oraz elektryczności. Możemy znaleźć go w komórkach, ubraniach czy w lekach. Tymczasem granulat srebra jest najmniej używany przez jubilerów, kolekcjonerów monet i w formie sztab. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą ofertą posiadanych przez firmę Energia Group surowców mineralnych i metali.

 • Skup transformatorów

  Skupujemy zużyte i niesprawne transformatory i akumulatory oraz metale kolorowe. Nasza firma Yardgroup działa na terenie Radomska i posiada wieloletnie doświadczenie. Oferujemy profesjonalne doradztwo, ceny lepsze niż u konkurencji. Zapraszamy zarówno osoby fizyczne jak i firmy.Jako firma Yardgroup zajmujemy się skupem zużytych transformatorów, akumulatorów. Prowadzimy także skup metali kolorowych. Zapewniamy uczciwe i bardzo atrakcyjne ceny. Nasi pracownicy rzetelnie doradzają wszystkim klientom.