Exel Nordic Walking kije i akcesoria - Sklep internetowy

Exel Nordic Walking kije i akcesoria - Sklep internetowy


Dla aktywnych - kije i akcesoria do Nordic Walking, trekkingu i rekreacji. Oferta kijków do Nordic Walking firmy EXEL skierowana do wszystkich bez względu na płeć, wiek, kondycję fizyczną czy rejon zamieszkania. Najnowsze kolekcje, największa oferta, konkurencyjne ceny. Podczas chodu użycie kijków łagodzi nacisk na stawy kończyn dolnych, plecy są bardziej wyprostowane i nie ma napięcia mięśniowego. Kije pomagają w utrzymaniu lepszej postawy, stabilności i równowagi podczas spaceru w trudnym terenie. Sylwetka staje się bardziej wyprostowana, uruchamiają się mięśnie grzbietu, dając plecom większe wsparcie. Angażując do pracy mięśnie rąk, ramion przeciwdziałamy bólom kręgosłupa (np. niweluje ból karku). Uwaga Nordic Walking uzależnia.Podobne strony
 • Nordic walking w Katowicach i na Śląsku

  Szkoła Nordic Walking, prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe. Doradzamy w wyborze kijków do nordic walking. Organizujemy aktywny wypoczynek z programem Nordic Walking. Nordic Walking jest formą aktywności ruchowej, która może być podejmowana przez każdego i w prawie każdych warunkach. Uprawiający Nordic Walking posiadają dwa specjalne kije i używają charakterystycznej techniki chodzenia. Obszar działania to Śląsk, a w szczególności Chorzów i Katowice. Zajęcia z nordic Walking na Śląsku Nordic Walking - Najważniejsze informacje, Prawidłowa technika itd.

 • Oficjalna strona UKS SP KLON INDIACA

  Oficjalna strona Uczniowskiego Klubu Sportowego SP Klon Indiaca, grającego w mało znany w Polsce dyscyplinę sportową - Indiaca. Zapraszamy!
  Indiaca pochodzi z Brazylii, gdzie znana jest pod nazwą "peteka". Do Niemiec trafiła w 1936 roku dzięki nauczycielowi sportu (Karlhans Krohn). Tam rozwinęła się do prawdziwej turniejowej dyscypliny sportowej. W roku 2000 powstał w Berlinie międzynarodowy związek indiaca - International Indiaca Association (IIA). Obecnie do IIA należy 8 państw (Niemcy, Estonia, Szwajcaria, Słowacja, Luksemburg, Brazylia, Japonia, Korea).

 • Warszawa Tai Chi

  Trening Tai Chi pomaga nam budować lepsze oparcie w sobie poprzez kształtowanie nawyku prawidłowego ustawiania kręgosłupa oraz ćwiczenia ugruntowujące o oddechowe, wzmacnia siłę mięśni, poprawia równowagę ciała i koordynację ruchową. Uczy skupiania się na wykonywanej czynności, podpowiada jak pozyskiwać i korzystać z energii kiedy jej potrzebujemy, oraz jak zatrzymać się i odpocząć gdy nie musimy już niczego robić i nigdzie się spieszyć. Ponieważ taka forma rekreacji jest całkowicie bez urazowa, zapraszamy wszystkich w każdym wieku.

 • Joga dla wszystkich. Profesjonalna szkoła joga

  Joga to sztuka polegająca na wydobyciu równowagi pomiędzy ciałem i duszą, której celem jest zdobycie wewnętrznego rozluźnienia oraz stabilności. Prezentowana szkoła jogi w Zgierzu to wykształceni trenerzy specjalizujący się w rekreacji duchowej, modernistyczne i przestronne sale treningowe jak również sympatyczna atmosfera. Wszystko to oferujemy Ci w szkole jogi - Powitanie Słońca. Joga jest dla wszystkich, bez względu na wiek dlatego zapraszamy także młodych ludzi na zajęcia z joga dla dzieci. Zgierz to piękne miasto, w którym można znaleźć spokój oraz wypoczynek - to właśnie w tym miejscu zlokalizowana jest nasza szkoła jogi, w której prowadzone są także zajęcia dla początkujących. Sprawdź ofertę Naszej szkoły na stronie www, wybierz kurs odpowiedni dla siebie oraz razem stworzymy najkorzystniejszy dla Ciebie harmonogram zajęć.

 • Występy akrobatyczne na imprezach

  Delfina i Bartek to wyjątkowi specjaliści w zakresie występów akrobatycznych na imprezach firmowych i nie tylko. Wspólnie występują od 2011 roku, doświadczenie rozwijają jednak od kilku lat. Bartek to specjalista od złożonych podnoszeń, podrzuceń oraz akrobatyki, Delfina zaś to specjalistka, która dopełnia występ pięknem i lekkością. Wspólnie tworzą fantastyczny duet, który musisz zobaczyć w akcji. Skorzystaj z formularza kontaktowego i zaproś ich do współpracy - chętnie wystąpią na twoim przyjęciu firmowym.

 • e-gun

  Jeżeli jesteś miłośnikiem strzelectwa, chcesz kupić lub sprzedać broń, to serdecznie witamy na naszym portalu! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyliśmy dla Państwa miejsce, w którym możecie łatwo i bez żadnych komplikacji wystawić ją na licytację, wstawić do komisu, jak i kupić jednostkę w atrakcyjnej cenie. Rośnie z każdym rokiem liczba osób posiadających pozwolenie i każdy poszukuje firm i osób prywatnych sprzedających ją w przystępnej cenie, z kolei ludziom posiadającym pozwolenie szybko kończy się miejsce w "książeczce" i aby nabyć nowy egzemplarz muszą szybko zbyć jakąś sztukę. Z nami będzie to bardzo proste. Prowadzimy skup z możliwością natychmiastowej wypłaty pieniędzy, Jeżeli natomiast chcesz ją kupić, licytacja może okazać się najlepszym rozwiązaniem. Portal nasz chce prowadzić komis, przeprowadzać licytacje - tak jak na platformach aukcyjnych, dając możliwość łatwego dostępu każdemu zainteresowanemu kupnem bądź sprzedażą. Ofertę chcemy cały czas powiększać i mamy na uwadze także akcesoria, optykę i wszystko związane ze strzelectwem. Odbiór zakupionej czy wylicytowanej odbywał się będzie w jednym z dwóch naszych stacjonarnych sklepów, które mają siedziby w Poznaniu i w Tarnobrzegu. Zarówno sprzedaż, jak i kupno odbywać się będzie według przepisów obowiązującego prawa. Dokonać zakupu mogą jedynie osoby, które posiadają pozwolenie na dany rodzaj oraz zaświadczenie uprawniające do kupna - tak zwaną "promesę". Broń czarnoprochowa rozdzielnego ładowania, która spełnia wymogi Ustawy o Broni i Amunicji może być kupowana przez osoby pełnoletnie bez dodatkowych dokumentów.

 • Kolarstwo Szosowe - szosa24.pl

  W świecie kolarstwa szosowego, nie ma lepszego miejsca do zaspokojenia Twojej pasji niż szosa24.pl. Jako serwis internetowy, który rozpoczął swoją działalność w 2023 roku, z dumą oferujemy platformę, która nie tylko dostarcza najświeższe informacje, ale także zachęca do dyskusji i dzielenia się opiniami na różne tematy związane z kolarstwem. Nie czekaj i przekonaj się sam już dzisiaj, co strona zapewnia!

 • Strzelnica Warszawa - StrzelnicaFMJ.pl

  Chcesz nauczyć się strzelać jak profesjonalista? Strzelnica FMJ w Warszawie to idealne miejsce dla Ciebie. Oferujemy interaktywną strzelnicę z nowoczesnymi tarczociągami RangeTech, gdzie pod okiem doświadczonych instruktorów nauczysz się podstaw oraz zaawansowanych technik strzeleckich. Idealne miejsce dla osób chcących zrobić pozwolenie na broń do celów sportowych. Nasze indywidualnie dostosowane programy szkoleniowe i przyjazne środowisko są gwarancją szybkiego rozwoju Twoich umiejętności strzeleckich. Nie czekaj już dłużej!