rotas.pl

rotas.pl

Ocena: 2.1/10 (14 głosów)Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe na terenie województwa dolnośląskiego oferuje Kancelaria Rotas, która świadczy kompleksową obsługę w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych we wszystkich językach europejskich, a ponadto specjalistyczne tłumaczenia obejmujące reprezentację klienta za granicą, m. in. w kwestiach biznesowych, rozliczeniowo-prawnych dot. np. prowadzenia przedsiębiorstwa w Niemczech lub rozliczeń podatkowych. Zapewniamy indywidualne i wszechstronne podejście oraz szybkie i biegłe usługi translatorskie w zakresie trzech biur: w Zgorzelcu, we Wrocławiu i w Bogatyni. Zapraszamy do kontaktu!Podobne strony
 • Tłumaczenia konferencyjne

  Tłumaczenia konsekutywne należą do kategorii translacji ciężkich, dlatego że są to tłumaczenia na żywo, dlatego translatorzy wykonujący ów rodzaj przekładów są zmuszeni być wyposażonym w nadzwyczajne kwalifikacje. Biuro tłumaczy MIW wie o tym, więc we własnej bazie posiada tylko takich tłumaczy, którzy mają odpowiednie doświadczenie i konkretną specjalizację językową, np.: marketing albo prawo. W celu uzyskania przybliżonej ceny za tłumaczenie trzeba przesłać do MIW-u takie informacje jak: język tłumaczenia, model tłumaczenia, a także datę wykonania przekładu, a już po chwili petent dostaje wycenę tłumaczenia na swój adres e-mailowy.

 • Biuro Tłumaczeń Vestigo w Poznaniu

  Realizujemy: tłumaczenia z oraz na język angielski, francuski, włoski, korepetycje z przedmiotów szkolnych, pomoc przy pisaniu prac w tym także korekta prac (również on-line), przygotowanie do egzaminów, certyfikatów oraz matury, literatury polsko i obcojęzycznej, tłumaczenia ustne podczas organizacji imprez okolicznościowych, targów, polowań, spotkań biznesowych, dokumentacji biurowej, dokumentów firmowych, analizę specyfikacji istotnych warunków zamówienia dla ofert przetargowych w tym przygotowanie niezbędnych formularzy, korepetycje dla każdego poziomu zaawansowania dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

  - tłumaczenia pisemne i ustne z języka francuskiego (priorytet) (w dłuższej perspektywie po zdaniu egzaminu również przysięgłe), włoskiego oraz angielskiego
  - tłumaczenie na imprezach okolicznościowych takich jak wesela, polowaniach, targach, spotkaniach biznesowych
  - tłumaczenie literatury
  - tłumaczenie korespondencji, stron internetowych, materiałów reklamowych
  - tłumaczenia stron internetowych oraz dokumentacji związanej z działalnością firmy,
  - nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami francuskojęzycznymi
  - korepetycje z języka francuskiego dla wszystkich grup
  - pomoc w pisaniu prac, korekta
  - przygotowanie do egzaminów
  - kursy korespondencyjne
  - szkolenia nauki języka dla firm
  - obsługa korespondencji mailowej i telefonicznej z klientami francuskojęzycznymi,
  - przygotowywanie ofert na przetargi
  - prace biurowe

 • Tłumaczenia przez internet

  Usługobiorcy zainteresowani translacją dokumentów mogą się zgłaszać do biura Atrans. Obsługiwani są nie tylko usługobiorcy prywatni, mogą liczyć na realizację zamówień także organizacje gospodarcze. Proponowane są tłumaczenia przez Internet i nie tylko. W asortyment usług wchodzą też szkolenia. Jest możliwość przygotowania szkolenia zaznajamiającego ze standardowym słownictwem branżowym. Wybór indywidualnego toku nauczania to szansa na intensywną naukę. Poprzez to robimy się bardziej efektywni w sprawach zawodowych. Zdobyte dzięki Atrans umiejętności językowe można wykorzystywać w wielu sytuacjach. Biuro Tłumaczeń Żywiec Atrans to wyjątkowy partner, natychmiastowo realizujący zamówienia. Na stronie zaprezentowane są dane referencje, można także zaznajomić się z cennikiem. Jeśli zlecenie jest faktycznie rozległe objętościowo Atrans Biuro Tłumaczeń zapewnia zniżkę. Niepodważalnym atutem jest fakt, że za przekład tekstów specjalistycznych Atrans Biuro Tłumaczeń nie pobiera dodatkowych opłat. Biuro Tłumaczeń Bielsko to pojęcie utożsamiane z tym przedsiębiorstwem.

 • Tłumaczenia techniczne

  W ofercie usług świadczonych przez biuro tłumaczeń Albicja z Poznania znajdują się między innymi tłumaczenia techniczne. Profesjonalni tłumacze zajmują się w tym zakresie zarówno tematyką ścisłą, jak i humanistyczną. Branże, którymi zajmuje się Albicja w kwestii tłumaczeń technicznych to, między innymi: budownictwo, mechanika, IT, informatyka, automatyka, maszyny i wiele innych specjalistycznych branż. O Atrakcyjności biura tłumaczeń Albicja świadczy nie tylko wysoka jakość wykonywanych przekładów, ale również fakt, że tłumacze zajmujący się tłumaczeniami technicznymi nie ograniczają się jedynie do umiejętności biegłego posługiwania się językiem obcym. Ich domeną jest również świetna znajomość branży, w obrębie której wykonują prace translatorskie. Tego właśnie wymagają od tłumacza tłumaczenia techniczne – znajomości języka i tematu. Dotyczą bowiem treści typu instrukcje obsługi, podręczniki, przepisy, opisy itp.

 • Biuro tłumaczeń AVISTA Kraków

  Nasza firma oferuje tłumaczenia wszelkiego typu: przysięgłe, zwykłe, ustne i pisemne w wielu językach świata: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski, ukraiński, słowacki, czeski, grecki, turecki, niderlandzki, szwedzki, rumuński i inne. Po dokładniejsze informacje zapraszamy na naszą stronę internetową. Nawiążemy współpracę z klientami indywidualnymi i firmami. Cechuje nas jakość przy niskiej cenie!

 • ARB Tłumaczenia niemieckiego Zabrze

  Specjalistyczne tłumaczenia przysięgłe i naukowo-techniczne z języka niemieckiego oraz rosyjskiego oferuje ARB - Biuro tłumacza Przysięgłego z Zabrza. Jednostkę charakteryzuje niezawodność, punktualność i staranność, z jaką traktowany jest każdy przekład - także tłumaczenie wprost z niemieckiego na rosyjski lub na odwrót. Posiadający mnogie ustawowe oraz obowiązujące upoważnienia tłumacz przysięgły poręcza doskonałe przekłady każdego dokumentu uniwersalnego czy profesjonalnego dokumentu handlowego, urzędowego a nawet sądowego. Prócz tego za pomocą Biura Tłumaczeń ARB przekładana jest dokumentacja techniczna. Szczegółowy zakres usług zamieszczono na stronie www.

 • Tłumaczenia niemiecki Warszawa

  Biuro tłumaczeń prezentujące szeroką ofertę w witrynie rzetelne-tlumaczenia.pl gwarantuje wykonanie merytorycznych tłumaczeń w niedługim czasie. Firma nie nalicza wysokich opłat, gwarantując jednak wysoki poziom poprawności tłumaczeń, bez względu na stopień skomplikowania przekazanych dokumentów. W usługach tłumaczeń oprócz dokumentów urzędowych interesanci mogą odnaleźć również tłumaczenia reklam oraz innych artykułów, w tym materiałów konferencyjnych. Interesanci mogą liczyć na tłumaczenia zarówno z popularnych języków, takich jak francuski lub rosyjski oraz z języków mniej popularnych, takich jak węgierski czy bułgarski.

 • Biuro tłumaczeń Warszawa

  Firma z siedzibą w Warszawie o nazwie ABC Tłumaczenia oferuje bardzo szeroki zakres tłumaczeń każdego typu. Tłumaczenia pisemne oraz ustne, obecność tłumacza przy sprawach wymagających tego, dyskrecja oraz profesjonalizm - tym charakteryzuje się ta firma. W skład oferty wchodzą tłumaczenia przysięgłe, techniczne, standardowe. Jeśli chodzi o języki to mamy do wyboru angielski, ukraiński oraz rosyjski i niemiecki. Wszystkie usługi wykonywane przez firmę zarówno dal klientów z korporacji czy klientów indywidualnych są wykonywane bardzo starannie co świadczy o renomie agencji na rynku oraz o zadowoleniu każdego już klienta.

 • MAŁGORZATA FUZINSKI Tłumaczenie przysięgłe zaświadczeń Olsztyn

  Siedziba Biura Tłumaczeń mgr Małgorzaty Fuzinski znajduje się w Olsztynie. Firma specjalizuje się w tłumaczeniach przysięgłych z języka niemieckiego, jednak oferujemy profesjonalne tłumaczenia z większości europejskich języków. Proponujemy tłumaczenia pisemne, konsekutywne, symultaniczne czy też poświadczone. Przekładamy akta oraz umowy urzędowe, artykuły naukowe, dyplomy, wnioski unijne oraz teksty specjalistyczne (medyczne, prawnicze lub techniczne). Zapewniamy profesjonalne i rzetelne usługi świadczone przez wykwalifikowanych pracowników. Więcej informacji o ofercie znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.