ROBERT GAŁĄZKA tłumacz przysięgły

ROBERT GAŁĄZKA tłumacz przysięgły

Ocena: 3.8/10 (13 głosów)Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą biura profesjonalnego tłumacza języka angielskiego z Krakowa. Specjalizujemy się w tłumaczeniu dokumentów, które wymagają poświadczenia tłumacza przysięgłego. Do dokumentów tych należą akty stanu cywilnego. Mamy wieloletnie doświadczenie i oferujemy rzetelne tłumaczenia zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne (utwory literackie, teksty naukowe oraz teksty z zakresu ekonomii i gospodarki). Oferujemy pełną poufność, terminowe wykonanie usługi oraz atrakcyjne ceny. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszej działalności, zapraszamy na stronę internetową.Podobne strony
 • Biuro tłumaczeń Poznań

  Zwykle w razie potrzeby zastanawiam się, które biuro tłumaczeń wybrać. Obecnie wiele firm realizuje tłumaczenia, solidnie i terminowo. Jeśli natomiast ktokolwiek zechciałby zaproponować zdecydowanie profesjonalną i fachową placówkę, to z góry mogę już teraz podziękować. Jestem zmuszony oddać do tłumaczenia moje świadectwa pracy, przetłumaczone na język angielski i wiem, że może zrobić to jedynie wyszkolony w danej dziedzinie tłumacz przysięgły z niemieckiego. Stawka nie ma znaczenia, najważniejszy jest okres realizacji, gdyż sprawa jest niezwykle priorytetowa. Liczę, że wśród państwa jest ktokolwiek, kto rozumie mój problem. Sam zresztą chciałbym być tłumaczem przysięgłym ale mam kiepską wymowę i zero talentu do języków obcych. W takim wypadku jest duże prawdopodobieństwo, że cudzoziemcy mnie by nie zrozumieli. Wystarczy choć trochę źle wypowiedzieć słowo lub przekręcić akcent i żarty się kończą – żadna pomyłka nie może mieć miejsca! W związku z tym bycie tłumaczem przysięgłym różnych języków raczej nie jest dla mnie. Takim zajęciem powinni trudnić się najlepsi specjaliści.

 • DogadamyCie.pl – internetowe biuro tłumaczeń

  Zapraszamy na stronę internetowego biura tłumaczeń DogadamyCie.pl. Zatrudniamy ponad setkę profesjonalnych tłumaczy, a naszą specjalnością jest szybkość i dyspozycyjność. Czas czekania na tłumaczenie jest niezwykle krótki, ale z zachowaniem najwyższej jakości tłumaczenia. Polecamy się do tłumaczeń telefonicznych, SMS-owych, na czacie, e-mailowych, a także pisemnych – tłumaczeń dokumentów czy stron www.

 • Biuro Tłumaczeń Atlantica

  Stawiając na nasze biuro tłumaczeń, zyskujecie Państwo pewność co do jednej kwestii. Każdym zleconym tłumaczeniem, zawsze zajmujemy się na sto procent. To znaczy, że możecie się po nas spodziewać nie tylko najwyższej jakości pracy, ale także gwarantowanej satysfakcji, która dotyczy efektu naszych działań. Każdy, kto ceni sobie właśnie jakościowe aspekty tłumaczeń i nastawiony jest na najwyższą formę tej cechy, bez wątpienia znajdzie u nas wszystko to, czego aktualnie szuka. Zachęcamy do sprawdzenia oferty, a także do podjęcia szybkiej decyzji o współpracy z naszym biurem, to będzie niezwykle opłacalne przedsięwzięcie.

 • Tłumacz przysięgły Kraków

  Polyland to profesjonalne biuro tłumaczeń działające od wielu lat w Krakowie. Dzięki najwyższej jakości tekstów biuro zyskało grono zadowolonych klientów. Polyland oferuje tłumaczenia różnego rodzaju tekstów (w tym specjalistycznych) z ponad trzydziestu języków. Doświadczona kadra tłumaczy rzetelnie wykonuje zlecenia przekładów dokumentów medycznych i farmaceutycznych, prawnych i prawniczych, technicznych, przysięgłych (uwierzytelnionych), stron internetowych, dokumentów dla spółek oraz korektę i redakcję tłumaczonych tekstów. Wachlarz usług obejmuje tłumaczenia ustne (symultaniczne, szeptane, konsekutywne, przysięgłe) oraz pisemne. Biuro zapewnia poufność powierzonych dokumentów.