Tłumaczenia przysięgłe

Tłumaczenia przysięgłe

Ocena: 2.9/10 (13 głosów)Tłumacz przysięgły języka angielskiego, szwedzkiego, słowackiego lub koreańskiego – to zaledwie cząstka sporego zespołu ekspertów, z którą współpracuje biuro przekładów MIW. Interesująca ze względu na cenę oferta przedsiębiorstwa włącza translacje wierzytelne ustne oraz na piśmie, których dobrą jakość ratyfikuje zespół konsekwentnych petentów z całej Polski. Współpracujący z agencją tłumacze, mają w podobny sposób okazałą wiedzę z zakresu medycyny, prawa lub marketingu, co umożliwia wykonywanie translacji w trakcie eventów bądź zgromadzeń firmowych. Za sprawą dodatkowej usługi- DTP, kontrahenci MIW-u mogą zrealizowane tłumaczenie dostać w formie gotowej do druku.Podobne strony
 • Anglolexicum tłumaczenia

  Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe bezpośrednio. Tłumaczenia ustne - notarialne i w USC. Tłumaczenia pisemne. Z i na język angielski. Dokumenty samochodowe, akty urodzenia, małżeństwa i zgonu, świadectwa szkolne i akademickie, umowy, faktury. Dokumenty prawne, ekonomiczne, finansowe (+ audyt) i sądowe. Dla osób prywatnych i spółek i instytucji. Wieloletnie doświadczenie we współpracy z kancelariami prawnymi polskimi i zagranicznymi oraz notariuszami.

 • Tłumaczenia dokumentów samochodowych

  Naszą specjalnością są tłumaczenia dokumentów samochodowych. W naszym cenniku odnajdziecie najatrakcyjniejsze ceny na tłumaczenie rutynowych dokumentów, jakimi są Umowy Kupna-Sprzedaży. Zapewniamy szybkie terminy realizacji, pewne tłumaczenia oraz zadowolenie Klienta. Oprócz dokumentów samochodowych wykonujemy również inne tłumaczenia uwierzytelnione, takie jak świadectwa, dyplomy, akty prawne, pozwy sądowe.

 • Kompleksowa obsługa tłumaczeń

  Agencja tłumaczeniowa Inter & Trans zaprasza do korzystania z bogatej oferty tłumaczeniowej, obejmującej także szereg powiązanych usług językowych DTP. Zapraszamy do współpracy na atrakcyjnych warunkach! Oferujemy tłumaczenia pisemne w najważniejszych językach europejskich. Specjalizujemy się w tłumaczeniach technicznych i branżowych.Wykonujemy tłumaczenia ustne: a vista, symultaniczne i konsekutywne.Dodatkowo oferujemy: subtitling, korektę tekstów, weryfikację tłumaczeń, audyt językowy, przygotowywanie dokumentacji zagranicznej, przepisywanie tekstów, usługi DTP, skład i druk, projektowanie graficzne.

 • Germanica - tłumaczenia

  Jako firma zajmująca się profesjonalnymi usługami tłumaczeniowymi gwarantujemy realizację usługi w terminie, wysoką jakość merytoryczną oraz pełną poufność powierzonych nam materiałów. Oddając nam teksty przeznaczone do druku zapewniamy jeszcze korektę dokonywaną przez native speakera. Poza tłumaczeniami pisemnymi tłumaczymy także konsekutywnie i symultanicznie.   Firma Germanica jest wrocławską korporacją prowadzącą działalność w zakresie tłumaczeń od 1991 roku. W spisie produktów/usług m.in. tłumaczenia pisemne, a ponadto przysięgłe, uwierzytelnianie tłumaczeń, tłumaczenia ustne konferencyjne, tłumaczenia symultaniczne (dwóch objaśnia), sprawdzanie fachowych tekstów, nagrywanie teksów do filmów, a ponadto tłumaczenie tekstów filmów z języka polskiego i na język polski w kombinacji z wieloma językami oraz dodatkowo z języka obcego na język obcy. W ofercie prócz tego warsztaty języków obcych w szkole językowej.  Jako firma zajmująca się fachowym świadczeniem usług zapewniamy terminowość realizacji prac, wysoką jakość merytoryczną, a dodatkowo pełną poufność powierzonych nam materiałów. W sytuacji tłumaczeń napisów przeznaczonych do druku zapewniamy dodatkową korektę dokonywaną przez native speakera.

 • Biuro tłumaczeń przysięgłych

  Serdecznie zapraszamy do jednego z najpopularniejszych biur tłumaczeń w trójmieście: przedsiębiorstwa "Translogos", istniejącego na rynku już od 14 lat! Tłumaczymy przysięgłe teksty w wielu językach oraz pomagamy naszym klientom w rejestracji samochodów i innych pojazdów sprowadzonych z zagranicy. Języki, które obsługujemy to między innymi angielski, niemiecki, rosyjski, portugalski oraz wiele innych. Cenimy sobie czas i szybkość działania oraz dopilnujemy, by nikt nie odszedł z naszego biura tłumaczeń w Gdyni bez satysfakcjonujących wyników.
  Dla stałych klientów przewidziane są atrakcyjne rabaty cenowe.

 • Tłumaczenia specjalistyczne

  Serdecznie inwituję na oficjalną stronę biura tłumaczeń JLK Translations. Jesteśmy młodym, jednak doświadczonym oraz systematycznie rozwijającym się zespołem tłumaczy. Na rynku Istniejemy od 2009 roku gwarantując najwyższą jakość sporządzanych przekładów. Profesjonalizm jak również dotrzymywanie terminów w kontakcie z klentem to dla nas podstawa efektywnej współpracy. Oferujemy szeroki zakres usług translatorycznych. Świadczymy zarówno tłumaczenia ogólne, tłumaczenia pisemne, jak również tłumaczenia specjalistyczne, wymagające znajomości terminologii danej dziedziny. Oprócz tego, w swojej ofercie posiadamy również tłumaczenia uwierzytelnione, wykonywane przez tłumaczy posiadających wymagane uprawnienia. Oczywiście specjalizujemy się również w tłumaczeniach ustnych. Zapewniamy wszechstronną obsługę tłumaczeniową w trakcie różnego rodzaju imprez, konferencji, jak również targów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oraz z całkowitym zaangażowaniem. Ponadto dla stałych klientów przewidzieliśmy ciekawe promocje. Zachęcamy do zaznajomienia się z kompletną ofertą na naszej stronie internetowej.

 • GRZEGORZ PANEK tłumaczenia prawnicze język angielski

  Biuro tłumaczeń prawniczych mieszczące się w Chorzowie poleca usługi przysięgłego tłumaczenia tekstów pisemnych oraz tłumaczenia ustne. Tłumaczone są tutaj teksty aktów notarialnych, pism procesowych, sądowych, opinii prawnych itp. Ponadto usługi obejmują również tłumaczenia ustne wymagające obecności tłumacza przysięgłego, tłumaczenia rozmów telefonicznych oraz tekstów zwykłych z różnych dziedzin. Każde tłumaczenie wykonywane jest rzetelnie i starannie. Więcej informacji zamieszczono na stronie internetowej.

 • Tłumaczenia ustne i pisemne - Biuro tłumaczeń From-To

  Specjalizujemy się w tłumaczeniach marketingowych, transkreacji, brandingu i lokalizacji. Tłumaczenia ustne oraz pisemne, przysięgłę, korekta tekstów. Nasze biuro tłumaczeń zajmuje się specjalistycznymi tłumaczeniami: medyczne, sprzęt medyczny, przysięgłe, ekspresowe, telekomunikacyjne, techniczne, produkcja żywności, etykiety produktów, przemysł żywności, instrukcje obsługi sprzętu, sprzęt medyczny, badania kliniczne, tłumaczenia dokumentacja medyczna, tłumaczenia dla branży motoryzacyjnej, dla branży telekomunikacyjnej i przemysłowe.