Atrakcje Warszawy

Atrakcje Warszawy

Ocena: 2.6/10 (12 głosów)Znanym zabytkiem Warszawy jest Pałac w Wilanowie. Był on zbudowany dla Jana III Sobieskiego w epoce baroku, stąd w środku taki przepych dekoracji. Po Sobieskim pałac przejął August II Mocny, który wyprawiał tam liczne biesiady i zabawy. Po śmierci monarchy pałac wilanowski wielokrotnie zmieniał właścicieli, którzy zmieniali go zgodnie z tendencjami panującymi w danej epoce. Dlatego też w budowli tej widoczne są ślady kilku różnych epok i stylów z nimi związanych. Oprócz wymienionych zabytków Warszawy, warto również zwiedzić Łazienki Królewskie wraz z pięknym parkiem, Pałac na wyspie, jak i budynek sejmu i senatu oraz liczne budowle sakralne.Podobne strony
 • Wyspy greckie

  Spędzenie wakacji w Grecji to gwarancja udanej zabawy i niezapomnianego wypoczynku. Mimo że sąsiaduje ona z krajami będącymi częstym celem podróży turystów, ma nam ona wiele do zaoferowania. W serwisie skupiliśmy się na opisach najciekawszych greckich wysp takich jak: Rodos, Kreta czy Lefkas. Zachęcamy więc do zapoznania się z ich opisami i do regularnego odwiedzania naszego serwisu turystycznego.

 • Lofoty wędkarstwo

  Posiadamy profesję która w innowacyjny sposób łączy w sobie działalność gazety turystycznej, jak i pośrednika podróży. Noclegi Lofoty wędkarstwo Zapraszamy do odwiedzenia wspaniałych okolic Lofoty Jako pośrednik podróży darmowo pomagamy w znalezieniu i rezerwacji noclegi Lofoty kwatery w hotelach, rorbu bądź na kempingu oraz w organizacji niezapomnianego pobytu na Lofotach: przykładowo z wyprawami na ryby, wycieczkami kajakiem, nurkowaniem. Nasza gazeta tworzy wyczerpujące źródło informacji. Wydajemy ją w sześciu językach i pokazujemy Lofoty w nieco innej niż standardowe przewodniki turystyczne formie. Lofoty wędkarstwo. LOFOTEN TOURIST to nowoczesne zestawienie gazety dla turystów z pośrednictwem podróży, powstałe w 2008 roku przez hamburską fotografkę i dziennikarkę polskiego pochodzenia, Alicję Weder. W ramach serwisu dla odwiedzających nasz archipelag turystów pośredniczymy bezpłatnie w znalezieniu odpowiedniej kwatery, wyborze atrakcji turystycznych czy formy aktywnego wypoczynku. Chętnie pomożemy też w dokonaniu odpowiednich rezerwacji. Serdecznie zapraszamy.

 • Świat ciekawostek

  Podróż po świecie to również podróż naukowa, pozwalająca dokładniej poznać swoje otoczenie. Proponuję Ci dzisiaj wielką przygodę w krainie ciekawostek. Dzięki tej stronie dowiesz się wielu ciekawych rzeczy i będziesz mógł zabłysnąć w gronie znajomych. Z pewnością nie raz zastanawiałeś się nad różnymi rzeczami. Świat ciekawostek ma za zadanie krótko i zwięźle przedstawić Ci ciekawostki z różnych dziedzin.

 • Chorwacja urlop

  Jeśli pragniesz spędzić urlop w jednym z najpiękniejszych zakątków świata, zaznajom się z propozycjami portalu turystycznego edom.pl. Na osoby korzystające z pośrednictwa naszej firmy czeka urokliwa Chorwacja. Posiadamy obszerną, stale uzupełnianą bazę noclegową. Nowoczesny system rezerwacji to sprawny i niezawodny sposób na udane wczasy. Działamy fachowo, zawsze dopasowujemy się do indywidualnych wymagań klientów. W naszej ofercie dominują domki wczasowe oraz luksusowe apartamenty. Prezentujemy wyłącznie sprawdzone obiekty noclegowe. Gwarantujemy korzystne ceny.

 • Zrelaksuj się w Chorwacji z Chorwacja.pl

  Zorganizuj lato w Chorwacji z portalem www.Chorwacja.pl. Na www.Chorwacja.pl znajdziesz setki ofert wycieczek objazdowych oraz noclegów w hotelach. Chorwacja to kraj urozmaicony, a latem gwarancja dobrej i słonecznej pogody jest niemal stuprocentowa. Na urlop w Chorwacji popularne wśród turystów z Polski są Riwiera Makarska, wyspa Pag, półwysep Istria, wyspy Hvar, Rab i Korcula. Wybierając się na wczasy do Chorwacji poza sezonem dobrze jest szukać ofert first minute, dzięki którym spędzimy nasze wczasy tanio.

 • Wycieczki Dominikana

  Opisywana tu witryna jest istną skarbnicą wiedzy dotyczącej pięknego kraju, jakim bez wątpienia jest Dominikana. Powstała ona specjalnie dla każdego, kto tylko planuje akurat spędzić tam swoje wakacje i szuka jakichkolwiek przydatnych informacji z tym związanych. Znajdziemy tutaj nade wszystko wiele praktycznych porad, które na pewno znacznie ułatwią nam samo zadanie organizacji takiego wyjazdu. Dodatkowo użytkownicy poczytują tutaj również nieco o najciekawszych atrakcjach znajdujących się w tym kraju – wszystko to sprawia, że dzięki tej stronie uda nam się spędzić faktycznie udane wakacje na Dominikanie!

 • blog o Syberii

  Syberia to liczne krainy skute lodem i śniegiem. Taki właśnie obraz jawi się na początku kiedy usłyszymy tę nazwę. Jednak prawda jest zupełnie inna i warto poznać dokładnie czym jest ta kraina, dlaczego warto tam się udać. Blog internetowy, blog o Syberii to miejsce jedyne w swoim rodzaju. Właśnie tutaj znajdziecie multum wiadomości, informacje z pierwszej ręki. Podróże małe i duże opisywane przez róże osoby, poradnik, zasadnicze podejście do tematyki związanej z tym jak się przygotować. Tak to właśnie działa, tak się to właśnie prezentuje

 • Malta

  Malta to niewielka wyspa, ale z roku na rok ciesząca się coraz większym zainteresowaniem wśród turystów z Polski. Świadczy nawet o tym fakt, że lokalna informacja turystyczna wydaje mapki i foldery w języku polskim. Na Maltę dostaniemy się popularnymi low costami z kilku portów lotniczych. Na naszej stronie opisujemy miejsca, które udało się nam odwiedzić podczas kilkudniowej podróży po wyspie. Do tego praktyczne porady, wskazówki i informacje. Zachęcamy wszystkich planujących swoje wakacje na niezwykle ciekawej Malcie.