Plan Polski

Plan Polski

Ocena: 2.3/10 (17 głosów)



Dobre mapy naszych miast z dokładnie zaznaczonymi ulicami. Istnieje sposobność pomiaru odległości pośród punktami w ośrodkach miejskich. Wydruk trasy, a oprócz tego całkiem szybkie przełączanie się wśród mapami to główne zalety strony. Mapa Polski jest świetną stroną dla ludzi, które preferują szybko odnaleźć jakieś punkty na mapie. Strona powstała z myślą o ludziach, którzy często czegoś szukają i jeżdżą po kraju. Urządzenia GPS ostatnio stały się bardzo popularne jednak mam nadzieję, że i ta mapa znajdzie swoje zastosowanie w planowaniu drogi.



Podobne strony
 • Fabryka Przygody - prezent dla niego, prezent dla niej

  Fabryka Przygody powstała z myślą o aktywnym spędzaniu wolnego czasu. W naszej ofercie znajdą Państwo bilety do różnorodnych przygód, niepowtarzalną ofertę urlopową oraz oryginalne weekendy, podczas których na pewno nie będziecie się nudzić. A wszystko to, by czasami móc zapomnieć o sprawach życia codziennego. Z Fabryką Przygody znajdziecie również oryginalny i niezapomniany sposób na podarowanie zaskakującego prezentu z okazji urodzin, ślubu, rocznicy czy Świąt. Oferujemy upominki w formie przeżyć związanych z różnego rodzaju sportami tymi bardziej oraz tymi mniej extremalnymi, jak również związanych z aktywnym lub nietypowym wypoczynkiem.

 • Podróże motocyklowe Brodiaga

  Brodiaga oferuje podróże motocyklowe po całej Polsce.Jesteśmy grupą młodych ludzi, których pasją jest poznawanie przepięknych zakątków naszego kraju. Chęć poznania przyrody, zabytków oraz innych magicznych miejsc skłoniła nas do założenia tej strony. Zakładamy, że jest więcej młodych motocyklistów, którzy też mają podobne zainteresowania. W ofercie m.in.- Granicami księstwa mazowieckiego- Na tropie Hubala- Szlakiem g. Kleberga- Na tropie czarownic

 • Rodzinne Wilno - wymarzone podróże

  Uwaga! Zbliżają się wakacje! Mam nadzieje, że nie są to znów jakieś orientalne kraje. Wpadło Ci kiedyś do głowy, żeby urlop spędzić w Europie? Nie podoba Ci się Twój własny kontynent? Warto odbywać podróże po Europie. Na początek wypada jednak dowiedzieć się czegoś więcej o wybranym przez nas miejscu. Inni podróżnicy często w swoich relacjach dają cenne rady, których nie znajdziesz w przewodnikach. Poświęć trochę swojego czasu, by dowiedzieć się cennych rzeczy. Lisbona, Mykonos, Wilno do wyboru do koloru. Po co się jeszcze zastanawiać? Na naszej stronie znajdziesz relacje z podróży wielu przepięknych miejsc z całej Europy! Zakochaj się w Europie!

 • Teneryfa

  Wyspy Kanaryjskie to niezwykłe propozycje na urlop. Archipelag jest złożony z siedmiu właściwych dużych wysp. Dużą atrakcją jest Teneryfa, doskonale usytuowana wyspa, z wieloma plażami do wypoczynku. Tę wyspę odwiedzają miliony turystów. Są tu bogate ośrodki a także piękne plaże. Koniecznie trzeba wybrać się na piesze wędrówki, wypoczywać na leżaku na plaży albo w nadmorskich klubach. Ludzie przylatują w to miejsce w takich ilościach, ponieważ jest to jedno z niewielu takich miejsc w w okolicy, gdzie udaje się korzystać ze słońca przez 365 dni w roku. Temperatura na Teneryfie nieczęsto obniża się do dwudziestu stopni. To obszar wiecznej pogody. Wyspa ma także smakowite owoce, które rosną przez okrągły rok. Na wyspie warto wypożyczyć samochód i udać się na przejażdżkę po okolicy. Trzeba zobaczyć wspaniałe widoki z klifów, podziwiać nieziemską florę nadmorską i zachwycać się czystą wodą oraz ciepłym powietrzem. Jeżeli nadal nie jesteś przekonany o czarze tego miejsca, musisz zobaczyć naszą witrynę, gdzie znajdziesz wiele zdjęć, opisów oraz dużo cennych faktów o Teneryfie. Zapraszamy!

 • Fotoeskapada - ciekawe miejsca w Polsce

  Fotoeskapada - to serwis turystyczny przeznaczony dla osób będących pasjonatami fotografii. Serwis oprowadza po ciekawych miejscach w Polsce dostarczając również istotnych informacji o zabytkach i atrakcjach turystycznych. Dla Fotoeskapady piszą zawodowi przewodnicy turystyczni. Przewodnik po Wrocławiu opisuje historię wrocławskich aniołów. Przewodnik po Krakowie prezentuje skomplikowane dzieje arrasów z zamku królewskiego, zaś przewodnik po Poznaniu zapoznaje internautów z legendą o poznańskich koziołkach. Serwis posiada też bogatą bazę agroturystyczną dającą możliwość znalezienia przystępnego noclegu.

 • Zwiedzanie Krakowa

  ExcitingKrakow.pl to lokalne biuro turystyczne którego głównym profilem działaności jest oragnizowanie zwiedzania melexami lub z przewodnikiem jak i również wycieczek do obozu Auschwitz Birkenau. Dzięki długoletniej działalności na rynku turystycznym zdobyliśmy szerokie doświadczenie, mamy w posiadaniu również wysoce wykwalifikowany personel i flotę nowoczesnych i komfortowych samochodów. Nasi kontrahenci kupują najwyższą postać obsługi a co za tym idzie stale pełną satysfakcję z realizowanych usług turystycznych. Rezerwacji usług można błyskawicznie dokonywać online na stronie internetowej a także telefonicznie poprzez nasze centrum rezerwacyjne.

 • Moje Wakacje

  Stale gdzieś podróżujemy. Na początku wczasy z rodzicami nad morzem lub w polskie góry, potem kolonie, eskapady na studiach, dalsze i bliższe destynacje samotnie lub z przyjaciółmi.Ta ochota odkrywania ludzi i kultur, ruch, potrzeba ciągłego poruszania się pozostała dla wielu z nas zamiłowaniem i najlepszą drogą zdobywania wiedzy. Stąd pomysł powstania portalu Moje Wakacje – blogi z podróży – dla osób pragnących o podróżach wiedzieć więcej. My nie oferujemy przygotowanych pomysłów, a staramy się dać zobaczyć odmiennie niż w żurnalach. Jak to lubił mówić Henrry Miller że „ważniejsze jest odkrycie kościółka, o którym nikt nie słyszał, niż przyjazd do Rzymu, gdzie trzeba zwiedzać Kaplicę Sykstyńską wraz z dwustoma tysiącami rozwścieczonych turystów. Pójdź do Kaplicy Sykstyńskiej, ale daj sobie też czas, żeby pobłąkać się po uliczkach i zakamarkach, poczuj wolność człowieka poszukującego tego, czego jeszcze nie zna, ale z pewnością znajdzie i co odmieni jego życie. Dzieląc się informacjami, zamieszczając rady, fotoblogi i artykuły będziemy się inspirować, odkrywać nowe ciekawe miejsca, wystrzegać się niepotrzebnego ryzyka i po powrocie przypominać sobie tak wyraźnie aż do następnego ekapady. Znajdziecie tu relacje z kraju takiego jak Gruzja czy też z takiego miejsca jak Teneryfa. Portal Moje Wakacje - blogi z podróży zaprasza kreatywnych ludzi, lubiących poznawać świat, przygody i naturę. Dla tych którzy pragną tematycznie zwiedzać nasz glob. Dla wszystkich ciekawych i nietuzinkowych podróżników.

 • blog o Syberii

  Syberia to liczne krainy skute lodem i śniegiem. Taki właśnie obraz jawi się na początku kiedy usłyszymy tę nazwę. Jednak prawda jest zupełnie inna i warto poznać dokładnie czym jest ta kraina, dlaczego warto tam się udać. Blog internetowy, blog o Syberii to miejsce jedyne w swoim rodzaju. Właśnie tutaj znajdziecie multum wiadomości, informacje z pierwszej ręki. Podróże małe i duże opisywane przez róże osoby, poradnik, zasadnicze podejście do tematyki związanej z tym jak się przygotować. Tak to właśnie działa, tak się to właśnie prezentuje