urlopek.info

urlopek.info

Ocena: 4.8/10 (23 głosów)Strona o wyjazdach urlopowych. Opisałem interesujące miejsca, które zwiedziłem. Docierałem do nich różnymi środkami lokomocji.Wszystko ilustrowane galeriami zdjęć. Wakacje trwają krótko. Tym bardziej musimy włożyć jak najwięcej pracy w zaplanowanie urlopu.Warto przy tym zainteresować się doświadczeniami innych. Każdy urlop może być inny a zarazem bardzo interesujący. Istnieje bardzo wiele miejsc, które są
interesujące ze względów turystycznych jak i wypoczynkowych. Przecież podstawowym zadaniem wyjazdu urlopowego jest wypoczynek. Jeśli dodatkowo uda nam się przy okazji trafić do kraju, w którym możemy zwiedzić jakieś ciekawe miejsca, to mamy dokładnie to po co jedziemy. Zapraszam na urlopek.infoPodobne strony
 • Fabryka Przygody - prezent dla niego, prezent dla niej

  Fabryka Przygody powstała z myślą o aktywnym spędzaniu wolnego czasu. W naszej ofercie znajdą Państwo bilety do różnorodnych przygód, niepowtarzalną ofertę urlopową oraz oryginalne weekendy, podczas których na pewno nie będziecie się nudzić. A wszystko to, by czasami móc zapomnieć o sprawach życia codziennego. Z Fabryką Przygody znajdziecie również oryginalny i niezapomniany sposób na podarowanie zaskakującego prezentu z okazji urodzin, ślubu, rocznicy czy Świąt. Oferujemy upominki w formie przeżyć związanych z różnego rodzaju sportami tymi bardziej oraz tymi mniej extremalnymi, jak również związanych z aktywnym lub nietypowym wypoczynkiem.

 • Lofoty wędkarstwo

  Posiadamy profesję która w innowacyjny sposób łączy w sobie działalność gazety turystycznej, jak i pośrednika podróży. Noclegi Lofoty wędkarstwo Zapraszamy do odwiedzenia wspaniałych okolic Lofoty Jako pośrednik podróży darmowo pomagamy w znalezieniu i rezerwacji noclegi Lofoty kwatery w hotelach, rorbu bądź na kempingu oraz w organizacji niezapomnianego pobytu na Lofotach: przykładowo z wyprawami na ryby, wycieczkami kajakiem, nurkowaniem. Nasza gazeta tworzy wyczerpujące źródło informacji. Wydajemy ją w sześciu językach i pokazujemy Lofoty w nieco innej niż standardowe przewodniki turystyczne formie. Lofoty wędkarstwo. LOFOTEN TOURIST to nowoczesne zestawienie gazety dla turystów z pośrednictwem podróży, powstałe w 2008 roku przez hamburską fotografkę i dziennikarkę polskiego pochodzenia, Alicję Weder. W ramach serwisu dla odwiedzających nasz archipelag turystów pośredniczymy bezpłatnie w znalezieniu odpowiedniej kwatery, wyborze atrakcji turystycznych czy formy aktywnego wypoczynku. Chętnie pomożemy też w dokonaniu odpowiednich rezerwacji. Serdecznie zapraszamy.

 • Wyprawy motocyklowe

  Wyprawy motocyklowe powstały z połączenia wieloletniej pasji i tysięcy kilometrów w siodle motocykla. Zdobyte w ten sposób doświadczenie daje gwarancję, że proponowane wyprawy są profesjonalnie przygotowane i szczegółowo zaplanowane.Nasze priorytety to jakość na najwyższym poziomie i bezpieczeństwo uczestników wypraw. Każda z opisanych tras wycieczek została przez nas sprawdzona. Przy ich wyborze kierowaliśmy się pragnieniem zapewnienia uczestnikom wypraw intensywnych wrażeń, których dostarczają niezwykłe krajobrazy odległych i mało znanych miejsc, barwne kultury i wspaniali ludzie, których można spotkać w trasie.Aby zapewnić maksimum wrażeń przy minimum zmartwień zajmiemy się za Ciebie wszelkimi sprawami związanymi z organizacją wyjazdu. Waszym obowiązkiem będzie wyłącznie dobra zabawa!Zapraszamy na niezapomnianą motocyklową przygodę.

 • Za horyzont

  Za horyzont to zdumiewająca ekspedycja do Australii dwóch młodych motocyklistów, którzy chcą naruszyć motocyklem dookoła świata. Ich znój i wysiłek wywołany jest gotowością poznawania globu i rozszerzania swoich horyzontów. Podróż dookoła Świata to wiele odkryć, odkrywcze miejsca, sprawy instruują jak odnaleźć się w dziennym hałaśliwym globie. Chłopacy nie tylko podróżują w podróż dookoła Świata, pragną popierać potrzebujących podopiecznych fundacji Dżiwodaja. Pozyskanie sponsorów jest bardzo oporne dlatego pomoce wszelakiego jest bardzo istotna. Motocyklem do Australii, sobą dla świata - to nagłówek ich fantastycznej i doskonale przepowiadająca się ekspedycja do Australii.

 • Podróże

  Nasz magazyn turystyczny wybierze się z Tobą w najciekawsze miejsca w Europie i na świecie! Już teraz zapraszamy do naszego serwisu do zapoznania się z wieloma ciekawymi artykułami i cennymi poradami odnośnie podróżowania. Aktualności ze świata podróży, baza produktów czy też poradnik dla podróżnika to tylko niektóre tematy przygotowane dla Ciebie. Odwiedź z nami Marakesz i dowiedz się ciekawostek o tym miejscu. Zapraszamy serdecznie

 • Islandia

  Nasza firma turystyczna od wielu lat zajmuje się oferowaniem wyjątkowych wakacji, wycieczek, wypraw na Islandię. Jesteśmy firmą, która jako jedyna w Polsce posiada przewodników na Islandii. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić wyjątkowe warunki wypoczynku. Oferujemy przygotowanie wyjazdów od organizacji noclegu, po plan podróży. Oferta naszej firmy kierowana jest do firm, rodzin, grup znajomych. Zapraszamy do współpracy oraz kontaktu!

 • Zbrojownia Rycerska - Atrakcja Turystyczna Podkarpacia

  Zamek w Baranowie Sandomierskim zaprasza do zwiedzania nowo otwartej zbrojowni rycerskiej. W przyziemiach zamku czekają na Państwa niecodzienne atrakcje: sala tortur z której można korzystać do woli, stroje, broń i uzbrojenie począwszy od czasów wypraw krzyżowych na wieku XVII kończąc. Bogato wyposażona przebieralnia. W naszej zbrojowni można przymierzyć zbroję, pomachać rycerskim mieczem, stanąć oko w oko z krzyżakiem. Zwiedzanie odbywa się z profesjonalnym przewodnikiem, który snuje barwne opowieści i odpowiada na pytania ciekawskich. Zwiedzanie można wzbogacić o pokaz walk rycerskich lub żywe lekcje historii.