Zrelaksuj się w Chorwacji z Chorwacja.pl

Zrelaksuj się w Chorwacji z Chorwacja.pl

Ocena: 3.5/10 (22 głosów)Zorganizuj lato w Chorwacji z portalem www.Chorwacja.pl. Na www.Chorwacja.pl znajdziesz setki ofert wycieczek objazdowych oraz noclegów w hotelach. Chorwacja to kraj urozmaicony, a latem gwarancja dobrej i słonecznej pogody jest niemal stuprocentowa. Na urlop w Chorwacji popularne wśród turystów z Polski są Riwiera Makarska, wyspa Pag, półwysep Istria, wyspy Hvar, Rab i Korcula. Wybierając się na wczasy do Chorwacji poza sezonem dobrze jest szukać ofert first minute, dzięki którym spędzimy nasze wczasy tanio.Podobne strony
 • Obozy narciarskie

  Dla pasjonatów aktywnego wypoczynku Biuro Podróży Karlik realizuję propozycję wyjazdów narciarskich. Biuro prowadzi sprzedaż wyjazdów na obozy narciarskie jak również obozy snowboardowe. Propozycja narty Francja zwrócona jest do dzieci, nastolatków, osób dorosłych oraz grup zorganizowanych. Rekomendowane są wyjazdy narciarskie do renomowanych stacji takich jak Les Sybelles czy Val Thorens. Zakończenie sezonu we Francji z opcją skifree to wyjątkowo preferowana propozycja biura. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, miłą atmosferę oraz znakomitą zabawę. Serdecznie Zapraszamy.

 • STORK.PL - turystyka i wypoczynek w najlepszym wydaniu

  STORK.PL to turystyka i wypoczynek w najlepszym wydaniu. Oferujemy atrakcyjne wycieczki, wczasy i wypoczynek w Polsce. Proponujemy duży wybór noclegów krajowych, przewozy osób na terenie Polski, transfery z lotniska, polecamy zwiedzanie Krakowa, Gdańska, Warszawy, Wrocławia, Poznania, Torunia z licencjonowanym przewodnikiem, pilotaż po Polsce. Zapraszamy do wypoczynku w górach, nad morzem, w lasach i nad jeziorami.
  Wycieczki dla grup i turystów indywidualnych. Przedstawiamy gotowe programy lub komponujemy je na indywidualne życzenie klientów.
  Warsztaty dla szkół. Żywe lekcje historii, kultury i obyczajów, zimowiska, zielone szkoły. Polecamy naszą bazę ofert turystycznych, opisy ciekawych miejsc wypoczynku. Planujesz wypoczynek w Polsce - sprawdź naszą ofertę.

 • Alpy Wschodnie i Zachodnie

  Masz w najbliższych planach wycieczkę w góry, na przykład w Alpy? Zerknij do naszego przewodnika po Alpach, przeczytaj o ich czterotysięcznikach, a następnie wybierz konkretny cel podróży. Na naszej stronie piszemy także o klimacie panującym w górach i zamieszczamy najciekawsze fotografie z tego wyjątkowo przepięknego miejsca. Zapraszamy wszystkich do serwisu i zachęcamy do wybrania się na wycieczkę w Alpy.

 • Podróże motocyklowe Brodiaga

  Brodiaga oferuje podróże motocyklowe po całej Polsce.Jesteśmy grupą młodych ludzi, których pasją jest poznawanie przepięknych zakątków naszego kraju. Chęć poznania przyrody, zabytków oraz innych magicznych miejsc skłoniła nas do założenia tej strony. Zakładamy, że jest więcej młodych motocyklistów, którzy też mają podobne zainteresowania. W ofercie m.in.- Granicami księstwa mazowieckiego- Na tropie Hubala- Szlakiem g. Kleberga- Na tropie czarownic

 • Auschwitz i Krakow tours

  Gród podwawelski jest miastem, jakie należy do grupy takich z Europy mogących pysznić się tak zasobną historią. Co roku napływają tu miliony wędrowców, chcących ją lepiej poznać a dodatkowo miło spędzić czas odwiedzając liczne miejsca szeroko rozumianej rozrywki. W związku z tym, instytucja BeKrakow urządza Krakow tours. Oferujemy zupełne wsparcie wszelkim anglojęzycznym podróżnikom przybywającym do miasta Kraków. Asystujemy Państwu od momentu wylądowania na Balicach, do ostatniego momentu przed odjazdem powrotnym. Nasza propozycja turystyczna nie ogranicza się tylko do Krakowa. Dla chętnych aranżujemy też Auschwitz tours, do sławnego w Europie lokacji masowej anihilacji społeczności żydowskiej. Po więcej szczegółów zachęcamy na naszą stronę.

 • Zwiedzanie Poznania

  Poznań to miasto zlokalizowane nad Wartą w środkowo-zachodniej Polsce. Miasto szczyci się dużą ilością muzeów, ładnymi kościołami, zdumiewającą architekturą oraz żywymi uliczkami. W otoczeniu centrum jest kilka historycznych i ślicznych otwartych przestrzeni jak Cytadela, Park Chopina. Nieco później można znaleźć parę naturalnych i sztucznych jezior, takich jak Malta, Rusałka czy Kiekrz, gdzie w w ciepłej porze mieszkańcy i turyści odkryją niemało gier i atrakcji. Poznań to miasto zabytkowe, jest w tym miejscu Ostrów Tumski miejsce gdzie stanął najstarszy kościół. Perłą starego miasta jest uroczy renesansowy Ratusz z ciekawymi koziołkami, stukającymi się w każde południe. W pobliżu rynku wypatrzymy barokową Farę ze słynnymi organami. Najmłodsza zabytkowa dzielnica, stworzona wokół zamku Cesarskiego powstałego przed 100 laty. Główny punkt dzielnicy stanowi Plac Mickiewicza, na którym stoi pomnik wieszcza. Poznań to w największym stopniu zielone miasto Polski, jest tu moc parków, odwiedzać można ogromny 17-hektarówy Ogród Botaniczny, z przyciągającym zbiorem głazów narzutowych. Zapraszamy też na Sołacz, do ekskluzywnej dzielnicy stuletnich willi miejskich, które przystają do Parku Sołackiego, przez który przepływa rzeczka Bogdanka. Aby poznać najlepsze i zajmujące miejsca w Poznaniu, wejdź na naszą stronę.

 • Poznaj najpiękniejsze polskie miasta

  W niedalekiej przyszłości czeka cię wizyta w dawnej stolicy naszego kraju? Z serwisem NaButach.pl, Kraków nie będzie miał przed tobą żadnych tajemnic! Nasz serwis funkcjonuje jak przewodnik turystyczny, dzięki któremu będziesz wiedział, w które miejsca powinieneś się udać w pierwszej kolejności, a odwiedzenie jakiego muzeum, możesz sobie odpuścić. Prowadzimy również dział z wydarzeniami, dzięki któremu w prosty sposób sprawdzisz, czy w danym terminie, możesz liczyć na dodatkowe atrakcje, odwiedzając któreś z polskich miast, np. wspomniany wcześniej Kraków.

 • Kochamczechy.pl - czeska turystyka

  Kochamczechy.pl czyli po prostu Kocham Czechy! Planujesz wakacje, urlop w Czechach? A może jedziesz do Czech w celach służbowych? Znajdź dla siebie odpowiedni hotel czy pensjonat. Planujesz trip do Czech? Znajdź schronisko, hostel, chatkę lub pole namiotowe w Czechach. Tanie noclegi w Czechach. Znajdziesz u nas opisy ciekawych wycieczek po Czechach, po Pradze. Proponujemy Ołomuniec, Brno, Ostravę, Czeski Krumlov, Pilzno. Zdjęcia z Czech. Czeskie góry, uzdrowiska. Narty w Czechach, ośrodki narciarskie.

 • Moje Wakacje

  Stale gdzieś podróżujemy. Na początku wczasy z rodzicami nad morzem lub w polskie góry, potem kolonie, eskapady na studiach, dalsze i bliższe destynacje samotnie lub z przyjaciółmi.Ta ochota odkrywania ludzi i kultur, ruch, potrzeba ciągłego poruszania się pozostała dla wielu z nas zamiłowaniem i najlepszą drogą zdobywania wiedzy. Stąd pomysł powstania portalu Moje Wakacje – blogi z podróży – dla osób pragnących o podróżach wiedzieć więcej. My nie oferujemy przygotowanych pomysłów, a staramy się dać zobaczyć odmiennie niż w żurnalach. Jak to lubił mówić Henrry Miller że „ważniejsze jest odkrycie kościółka, o którym nikt nie słyszał, niż przyjazd do Rzymu, gdzie trzeba zwiedzać Kaplicę Sykstyńską wraz z dwustoma tysiącami rozwścieczonych turystów. Pójdź do Kaplicy Sykstyńskiej, ale daj sobie też czas, żeby pobłąkać się po uliczkach i zakamarkach, poczuj wolność człowieka poszukującego tego, czego jeszcze nie zna, ale z pewnością znajdzie i co odmieni jego życie. Dzieląc się informacjami, zamieszczając rady, fotoblogi i artykuły będziemy się inspirować, odkrywać nowe ciekawe miejsca, wystrzegać się niepotrzebnego ryzyka i po powrocie przypominać sobie tak wyraźnie aż do następnego ekapady. Znajdziecie tu relacje z kraju takiego jak Gruzja czy też z takiego miejsca jak Teneryfa. Portal Moje Wakacje - blogi z podróży zaprasza kreatywnych ludzi, lubiących poznawać świat, przygody i naturę. Dla tych którzy pragną tematycznie zwiedzać nasz glob. Dla wszystkich ciekawych i nietuzinkowych podróżników.