ubezpieczenia na życie

 • ELŻBIETA WŁODARCZYK Compensa Kraków

  ELŻBIETA WŁODARCZYK Compensa Kraków

  Elżbieta Włodarczyk to posiadająca ogromne doświadczenie agentka ubezpieczeniowa, która świadczy usługi na terenie Krakowa. Ofertę swojej firmy kieruje zarówno do osób indywidualnych jak również firm czy instytucji. W ofercie tej agencji znaleźć można ubezpieczenia samochodu, wypadkowe, OC, turystyczne, zdrowotne, dla firm, mieszkań oraz domów. Możliwe jest także wykupienie pakietu ubezpieczeń. Firma współpracuje z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi i oferuje atrakcyjne warunki cenowe. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty, skontaktowania się z agencją oraz odwiedzenia strony internetowej.

  Data dodania: 10 10 2016 szczegóły wpisu
 • Ubezpieczenia Ryki

  Ubezpieczenia Ryki

  Multiagencja ubezpieczeniowa Progres w Rykach to największa firma ubezpieczeniowa znajdująca się na terenie powiatu ryckiego działająca od 1992 roku, która oferuje szeroką gamę ubezpieczeń. Między innymi są to ubezpieczenia komunikacyjne, zdrowotne, mieszkań i domów, ubezpieczenia na życie, inwestycyjne, NNW, inwestycyjne, ochrony prawnej oraz ubezpieczenia dla przedsiębiorców. Współpracuje z takimi firmami jak: PZU, GENERALI, HDI ASEKURACJA, UNIQA, WARTA, INTERRISK VIENNA INSURANCE GROUP, ERGO HESTIA, LINK4. Z firmą ubezpieczeniową Progres w Rykach współpracuje ponad dziesięć tysięcy klientów. Są to zarówno klienci indywidualni oraz firmy. W bogatej ofercie ubezpieczeń cały czas znajdują się oferty promocyjne dla nowych i stałych klientów.

  Data dodania: 01 10 2015 szczegóły wpisu
 • FKU Pożyczki Suwałki

  FKU Pożyczki Suwałki

  FKU, to fachowa firma zajmująca się finansami, kredytami oraz ubezpieczeniami. Swoją propozycję kieruje zarówno do osób prywatnych, jak i przedstawicieli firm. Jako firma ceniona w branży oraz przez swoich klientów, oferuje Państwu oferty wiodących banków i firm ubezpieczeniowych. W zakresie pozyskiwania środków m.in. na mieszkanie, założenie działalności, czy też rozwój gospodarstwa zapewnia fachowe doradztwo i bezpłatne pośrednictwo finansowe. Jako reprezentant wielu banków, dostosowuje się do Państwa do Państwa potrzeb i możliwości finansowych. Więcej informacji mieści się na stronie internetowej.

  Data dodania: 04 09 2015 szczegóły wpisu
 • Nazycie.pl - ubezpieczenia na życie ze zwrotem składek

  Nazycie.pl - ubezpieczenia na życie ze zwrotem składek

  Instytucja naŻycie.pl jest grupą ubezpieczeniową, która zajmuje się doradzaniem finansowym w zakresie ubezpieczeń na życie a także wszelkimi produktami związanymi z ubezpieczeniami. Nasze usługi wyróżnia najwyższa jakość, czego potwierdzeniem jest 15 lat doświadczenia w zakresie ubezpieczeń. Nasi doradcy posiadają wysokie umiejętności a także kierunkowe wykształcenie, co pozwala im na zaproponowanie klientom właściwego zakresu i przedmiotu ubezpieczenia do zgłoszonych czynników mających wpływ na zaistnienie zdarzenia losowego.

  Data dodania: 22 12 2014 szczegóły wpisu
 • Ubezpieczenia życiowe

  Ubezpieczenia życiowe

  Wielu osobom wydaje się, że ubezpieczenia na życie należy zawierać w możliwie młodym wieku. Że to produkt dla młodych, albo przynajmniej dla osób w średnim wieku. Pewnie faktycznie tak jest, ale dzięki inicjatywie Ubezpieczeń Online.pl oraz TU Europa powstał produkt dedykowany tylko i wyłącznie osobom pomiędzy 65 a 85 rokiem życia. Dzięki temu serwisowi seniorzy mogą zawrzeć stosowne ubezpieczenie na życie online - bez zbędnych i długich badań lekarskich, bez zbędnych formalności. Serwis ten jest również niezbędnym kompendium wiedzy na temat tego nowatorskiego produktu - włącznie z warunkami podpisania umowy.

  Data dodania: 18 09 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

ubezpieczenia na życie - nowa strona:

Adres: