Ubezpieczenia Skawina

Ubezpieczenia Skawina

Ocena: 2.6/10 (9 głosów)Jesteśmy doświadczoną multiagencją ubezpieczeniową, współpracującą z najlepszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, dzięki czemu zapewniamy najkorzystniejszą ofertę pod względem ceny i zakresu ubezpieczenia. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i doradztwo ubezpieczeniowe klientom indywidualnym, sektora MSP oraz klientom korporacyjnym. Naszym celem jest świadczenie usług, które odpowiadają wymaganiom Klienta oraz systematyczne dążenie do poprawy ich jakości. Zajmujemy się ubezpieczeniami komunikacyjnymi, majątkowymi oraz osobowymi. Posiadamy w szerokiej ofercie produkty, które spełnią wszystkie Państwa wymagania. W naszej ofercie posiadamy ofertę ponad 25 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Do grupy najpopularniejszych na naszym rynku ubezpieczeń komunikacyjnych, możemy zaliczyć: Odpowiedzialności Cywilnej. Auto Casco. Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. Assistance. Ochronę Prawną. Szyb PojazduPodobne strony
 • Ubezpieczenie na życie online

  Ubezpieczenia życiowe.pl to portal o charakterze informacyjnym. Znajdziemy na nim rozbudowany poradnik dotyczący ubezpieczeń życiowych. Jest to strona stworzona dla osób, które zainteresowani są ubezpieczeniem życia. Baza artykułów stworzonych przez specjalistów zawiera informacje na temat zasad zawierania polis, porady o tym jaką polisę wybrać, czy czym się kierować przy wyborze polisy. Za pomocą porównywarki dostępnej na stronie odwiedzający wypełniając formularz ma szansę otrzymać oferty różnych towarzystw. Na stronie dostępny jest również katalog wydatków, dzięki któremu możemy obliczyć miesięczne wydatki gospodarstwa domowego i na postawie wyliczeń ustalić wysokość możliwej do opłacenia składki polisy.

 • Ubezpieczenia życiowe

  Wielu osobom wydaje się, że ubezpieczenia na życie należy zawierać w możliwie młodym wieku. Że to produkt dla młodych, albo przynajmniej dla osób w średnim wieku. Pewnie faktycznie tak jest, ale dzięki inicjatywie Ubezpieczeń Online.pl oraz TU Europa powstał produkt dedykowany tylko i wyłącznie osobom pomiędzy 65 a 85 rokiem życia. Dzięki temu serwisowi seniorzy mogą zawrzeć stosowne ubezpieczenie na życie online - bez zbędnych i długich badań lekarskich, bez zbędnych formalności. Serwis ten jest również niezbędnym kompendium wiedzy na temat tego nowatorskiego produktu - włącznie z warunkami podpisania umowy.

 • Nazycie.pl - ubezpieczenia na życie ze zwrotem składek

  Instytucja naŻycie.pl jest grupą ubezpieczeniową, która zajmuje się doradzaniem finansowym w zakresie ubezpieczeń na życie a także wszelkimi produktami związanymi z ubezpieczeniami. Nasze usługi wyróżnia najwyższa jakość, czego potwierdzeniem jest 15 lat doświadczenia w zakresie ubezpieczeń. Nasi doradcy posiadają wysokie umiejętności a także kierunkowe wykształcenie, co pozwala im na zaproponowanie klientom właściwego zakresu i przedmiotu ubezpieczenia do zgłoszonych czynników mających wpływ na zaistnienie zdarzenia losowego.

 • FKU Pożyczki Suwałki

  FKU, to fachowa firma zajmująca się finansami, kredytami oraz ubezpieczeniami. Swoją propozycję kieruje zarówno do osób prywatnych, jak i przedstawicieli firm. Jako firma ceniona w branży oraz przez swoich klientów, oferuje Państwu oferty wiodących banków i firm ubezpieczeniowych. W zakresie pozyskiwania środków m.in. na mieszkanie, założenie działalności, czy też rozwój gospodarstwa zapewnia fachowe doradztwo i bezpłatne pośrednictwo finansowe. Jako reprezentant wielu banków, dostosowuje się do Państwa do Państwa potrzeb i możliwości finansowych. Więcej informacji mieści się na stronie internetowej.

 • ELŻBIETA WŁODARCZYK Compensa Kraków

  Elżbieta Włodarczyk to posiadająca ogromne doświadczenie agentka ubezpieczeniowa, która świadczy usługi na terenie Krakowa. Ofertę swojej firmy kieruje zarówno do osób indywidualnych jak również firm czy instytucji. W ofercie tej agencji znaleźć można ubezpieczenia samochodu, wypadkowe, OC, turystyczne, zdrowotne, dla firm, mieszkań oraz domów. Możliwe jest także wykupienie pakietu ubezpieczeń. Firma współpracuje z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi i oferuje atrakcyjne warunki cenowe. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty, skontaktowania się z agencją oraz odwiedzenia strony internetowej.