ELŻBIETA WŁODARCZYK Compensa Kraków

ELŻBIETA WŁODARCZYK Compensa Kraków

Ocena: 3.3/10 (16 głosów)Elżbieta Włodarczyk to posiadająca ogromne doświadczenie agentka ubezpieczeniowa, która świadczy usługi na terenie Krakowa. Ofertę swojej firmy kieruje zarówno do osób indywidualnych jak również firm czy instytucji. W ofercie tej agencji znaleźć można ubezpieczenia samochodu, wypadkowe, OC, turystyczne, zdrowotne, dla firm, mieszkań oraz domów. Możliwe jest także wykupienie pakietu ubezpieczeń. Firma współpracuje z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi i oferuje atrakcyjne warunki cenowe. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty, skontaktowania się z agencją oraz odwiedzenia strony internetowej.Podobne strony
 • Ubezpieczenia Ryki

  Multiagencja ubezpieczeniowa Progres w Rykach to największa firma ubezpieczeniowa znajdująca się na terenie powiatu ryckiego działająca od 1992 roku, która oferuje szeroką gamę ubezpieczeń. Między innymi są to ubezpieczenia komunikacyjne, zdrowotne, mieszkań i domów, ubezpieczenia na życie, inwestycyjne, NNW, inwestycyjne, ochrony prawnej oraz ubezpieczenia dla przedsiębiorców. Współpracuje z takimi firmami jak: PZU, GENERALI, HDI ASEKURACJA, UNIQA, WARTA, INTERRISK VIENNA INSURANCE GROUP, ERGO HESTIA, LINK4. Z firmą ubezpieczeniową Progres w Rykach współpracuje ponad dziesięć tysięcy klientów. Są to zarówno klienci indywidualni oraz firmy. W bogatej ofercie ubezpieczeń cały czas znajdują się oferty promocyjne dla nowych i stałych klientów.

 • Ubezpieczenia życiowe

  Wielu osobom wydaje się, że ubezpieczenia na życie należy zawierać w możliwie młodym wieku. Że to produkt dla młodych, albo przynajmniej dla osób w średnim wieku. Pewnie faktycznie tak jest, ale dzięki inicjatywie Ubezpieczeń Online.pl oraz TU Europa powstał produkt dedykowany tylko i wyłącznie osobom pomiędzy 65 a 85 rokiem życia. Dzięki temu serwisowi seniorzy mogą zawrzeć stosowne ubezpieczenie na życie online - bez zbędnych i długich badań lekarskich, bez zbędnych formalności. Serwis ten jest również niezbędnym kompendium wiedzy na temat tego nowatorskiego produktu - włącznie z warunkami podpisania umowy.

 • Nazycie.pl - ubezpieczenia na życie ze zwrotem składek

  Instytucja naŻycie.pl jest grupą ubezpieczeniową, która zajmuje się doradzaniem finansowym w zakresie ubezpieczeń na życie a także wszelkimi produktami związanymi z ubezpieczeniami. Nasze usługi wyróżnia najwyższa jakość, czego potwierdzeniem jest 15 lat doświadczenia w zakresie ubezpieczeń. Nasi doradcy posiadają wysokie umiejętności a także kierunkowe wykształcenie, co pozwala im na zaproponowanie klientom właściwego zakresu i przedmiotu ubezpieczenia do zgłoszonych czynników mających wpływ na zaistnienie zdarzenia losowego.

 • FKU Pożyczki Suwałki

  FKU, to fachowa firma zajmująca się finansami, kredytami oraz ubezpieczeniami. Swoją propozycję kieruje zarówno do osób prywatnych, jak i przedstawicieli firm. Jako firma ceniona w branży oraz przez swoich klientów, oferuje Państwu oferty wiodących banków i firm ubezpieczeniowych. W zakresie pozyskiwania środków m.in. na mieszkanie, założenie działalności, czy też rozwój gospodarstwa zapewnia fachowe doradztwo i bezpłatne pośrednictwo finansowe. Jako reprezentant wielu banków, dostosowuje się do Państwa do Państwa potrzeb i możliwości finansowych. Więcej informacji mieści się na stronie internetowej.