ELŻBIETA WŁODARCZYK Compensa Kraków

ELŻBIETA WŁODARCZYK Compensa Kraków

Ocena: 3.4/10 (15 głosów)Elżbieta Włodarczyk to posiadająca ogromne doświadczenie agentka ubezpieczeniowa, która świadczy usługi na terenie Krakowa. Ofertę swojej firmy kieruje zarówno do osób indywidualnych jak również firm czy instytucji. W ofercie tej agencji znaleźć można ubezpieczenia samochodu, wypadkowe, OC, turystyczne, zdrowotne, dla firm, mieszkań oraz domów. Możliwe jest także wykupienie pakietu ubezpieczeń. Firma współpracuje z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi i oferuje atrakcyjne warunki cenowe. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty, skontaktowania się z agencją oraz odwiedzenia strony internetowej.Podobne strony
 • Ubezpieczenia Ryki

  Multiagencja ubezpieczeniowa Progres w Rykach to największa firma ubezpieczeniowa znajdująca się na terenie powiatu ryckiego działająca od 1992 roku, która oferuje szeroką gamę ubezpieczeń. Między innymi są to ubezpieczenia komunikacyjne, zdrowotne, mieszkań i domów, ubezpieczenia na życie, inwestycyjne, NNW, inwestycyjne, ochrony prawnej oraz ubezpieczenia dla przedsiębiorców. Współpracuje z takimi firmami jak: PZU, GENERALI, HDI ASEKURACJA, UNIQA, WARTA, INTERRISK VIENNA INSURANCE GROUP, ERGO HESTIA, LINK4. Z firmą ubezpieczeniową Progres w Rykach współpracuje ponad dziesięć tysięcy klientów. Są to zarówno klienci indywidualni oraz firmy. W bogatej ofercie ubezpieczeń cały czas znajdują się oferty promocyjne dla nowych i stałych klientów.

 • Ubezpieczenie na życie online

  Ubezpieczenia życiowe.pl to portal o charakterze informacyjnym. Znajdziemy na nim rozbudowany poradnik dotyczący ubezpieczeń życiowych. Jest to strona stworzona dla osób, które zainteresowani są ubezpieczeniem życia. Baza artykułów stworzonych przez specjalistów zawiera informacje na temat zasad zawierania polis, porady o tym jaką polisę wybrać, czy czym się kierować przy wyborze polisy. Za pomocą porównywarki dostępnej na stronie odwiedzający wypełniając formularz ma szansę otrzymać oferty różnych towarzystw. Na stronie dostępny jest również katalog wydatków, dzięki któremu możemy obliczyć miesięczne wydatki gospodarstwa domowego i na postawie wyliczeń ustalić wysokość możliwej do opłacenia składki polisy.

 • Ubezpieczenia życiowe

  Wielu osobom wydaje się, że ubezpieczenia na życie należy zawierać w możliwie młodym wieku. Że to produkt dla młodych, albo przynajmniej dla osób w średnim wieku. Pewnie faktycznie tak jest, ale dzięki inicjatywie Ubezpieczeń Online.pl oraz TU Europa powstał produkt dedykowany tylko i wyłącznie osobom pomiędzy 65 a 85 rokiem życia. Dzięki temu serwisowi seniorzy mogą zawrzeć stosowne ubezpieczenie na życie online - bez zbędnych i długich badań lekarskich, bez zbędnych formalności. Serwis ten jest również niezbędnym kompendium wiedzy na temat tego nowatorskiego produktu - włącznie z warunkami podpisania umowy.

 • Nazycie.pl - ubezpieczenia na życie ze zwrotem składek

  Instytucja naŻycie.pl jest grupą ubezpieczeniową, która zajmuje się doradzaniem finansowym w zakresie ubezpieczeń na życie a także wszelkimi produktami związanymi z ubezpieczeniami. Nasze usługi wyróżnia najwyższa jakość, czego potwierdzeniem jest 15 lat doświadczenia w zakresie ubezpieczeń. Nasi doradcy posiadają wysokie umiejętności a także kierunkowe wykształcenie, co pozwala im na zaproponowanie klientom właściwego zakresu i przedmiotu ubezpieczenia do zgłoszonych czynników mających wpływ na zaistnienie zdarzenia losowego.