Ubezpieczenia

Ubezpieczenia - ostatnio dodane strony

 • ERES Finanse - Ubezpieczenia

  ERES Finanse - Ubezpieczenia

  ERES Finanse z Krakowa to renomowana firma oferująca kompleksowe usługi ubezpieczeniowe. Dzięki ich szerokiemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, możesz czuć się bezpiecznie w razie niespodziewanych sytuacji. Zespół ekspertów dokładnie analizuje Twoją sytuację i proponuje najodpowiedniejsze rozwiązania, zapewniając Ci optymalne zabezpieczenie. ERES Finanse oferuje szeroki zakres polis, obejmujących m.in. ubezpieczenia na życie, komunikacyjne oraz majątkowe.

  Data dodania: 24 05 2023 szczegóły wpisu
 • Ubezpieczenie na życie online pbu.net.pl

  Ubezpieczenie na życie online pbu.net.pl

  Powszechne Biuro Ubezpieczeń w Lublinie i Tomaszowie Lubelskim oferuje kompleksowe usługi w zakresie ubezpieczeń majątkowych i życiowych. Oferujemy ubezpieczenia dla osób fizycznych, osób prowadzących działalność gospodarczą oraz mikro i małych przedsiębiorstw. Mamy bogatą ofertę w zakresie indywidualnych oraz grupowych ubezpieczeń na życie, ubezpieczeń NNW, OC i AC, mieszkaniowych, zdrowotnych i firmowych. Współpracujemy z renomowanymi firmami ubezpieczeniowymi jak Warta, PZU, Allianz, Uniqa, Wiener, Ergo Hestia, Generali i Compensa. Szczegóły oferty dostępne są na stronie internetowej.

  Data dodania: 04 04 2023 szczegóły wpisu
 • biuro rachunkowe ubezpieczenia-strzelce.com.pl

  biuro rachunkowe ubezpieczenia-strzelce.com.pl

  In-Plus Ubezpieczenia ma swoją siedzibę w Strzelcach Opolskich. Oferują zarówno kontakt osobisty, jak i poprzez email i formularz na stronie internetowej. Ich działalność obejmuje całe województwo opolskie. W ofercie znajdziesz szeroką ofertę ubezpieczeń na dom, życie, firmę czy turystycznych. Propozycja konkretnej umowy jest zawsze dopasowywana do życzeń i możliwości klienta, aby zapewnić mu pełną satysfakcję ze współpracy. Wybierz poręczną formę kontaktu i zabezpiecz swój majątek i zdrowie!

  Data dodania: 04 04 2023 szczegóły wpisu
 • Ubezpieczenie zdrowotne dla cudzoziemca - polisa-obcokrajowca.pl

  Ubezpieczenie zdrowotne dla cudzoziemca - polisa-obcokrajowca.pl

  Europ Assistance Polska to firma oferująca ubezpieczenia dla cudzoziemców przebywających w Polsce, w tym ubezpieczenie do wizy oraz ubezpieczenie do karty pobytu. Nasi specjaliści zapewniają fachowe doradztwo, pomagają w wyborze odpowiedniej polisy i rozszerzenia jej o wariant turystyczny lub zawodowy. Z nami masz pewność, że Twój pobyt w Polsce będzie bezpieczny i komfortowy. Nie czekaj i przekonaj się sam już dzisiaj!

  Data dodania: 18 03 2023 szczegóły wpisu
 • Meritum Ubezpieczenia

  Meritum Ubezpieczenia

  Ciężko wybrać wśród natłoku ofert ubezpieczenie?
  Meritum Ubezpieczenia to agencja stworzona po to, by ułatwić Państwu ten wybór i dopasować najlepsza ofertę do konkretnych potrzeb. W Meritum dostępne są produkty wielu liderów firm ubezpieczeniowych.
  Dzięki współpracy z doświadczonymi profesjonalistami z branży finansowej dopasowanie oferty ubezpieczeniowej nigdy nie było tak idealnie skrojone na miarę potrzeb i możliwości finansowych.
  W ofercie firmy znaleźć można ubezpieczenia dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Z pasją i zaangażowaniem świadczymy usługi pośrednictwa ubezpieczeniowego i finansowego na terenie całego kraju (stacjonarnie oraz internetowo).
  Dzięki współpracy z licznymi towarzystwami ubezpieczeniowymi działającymi na rynku, gwarantujemy wybór idealnie dopasowanej, gwarantującej maksymalne korzyści oferty.
  Zapraszamy do zapoznania się z naszymi polisami na bezpieczną i spokojną przyszłość.

  Data dodania: 20 10 2022 szczegóły wpisu
 • ubezpieczenia-juszkiewicz.pl

  ubezpieczenia-juszkiewicz.pl

  Ubezpieczenia dostosowane do indywidualnych potrzeb to oferta firmy ubezpieczeniowej Ubezpieczenia Juszkiewicz w Bolesławcu. Jesteśmy multiagencją, a równocześnie przedstawicielem czternastu firm ubezpieczeniowych, tj. Allianz, Compensa, Ergo Hestia, Generali,​ Inter Polsa, Uniqa i wiele innych, jakie przedstawiamy na stronie. Proponujemy ubezpieczenia na życie, komunikacyjne oraz wiele innych w zakresie siedmiu ubezpieczeń grupowych. Gwarancją jakości jest ubezpieczenie naszych agentów, których umiejętności potwierdzają nagrody i certyfikaty. Zapraszamy.

  Data dodania: 05 08 2021 szczegóły wpisu
 • Firma ubezpieczeniowa MS Tomaszewscy - Ubezpieczenia Wrocław

  Firma ubezpieczeniowa MS Tomaszewscy - Ubezpieczenia Wrocław

  Firma ubezpieczeniowa MS Tomaszewscy od lat z wieloma sukcesami działa w branży ubezpieczeń różnego typu. Posiadamy swe oddziały we Wrocławiu i w Rawiczu. Świadczymy kompleksową obsługę klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Doradzamy w wyborze ubezpieczenia OC, AC, Assistance oraz wszelkich dodatkowych gwarancji komunikacyjnych (np. NWW, ubezpieczenia szyb). Dzięki kilkudziesięcioletniej współpracy z różnymi towarzystwami, gwarantujemy najniższe ceny w regionie. Ponadto doradzimy i wybierzemy najkorzystniejsze ubezpieczenie domu, mieszkania, podróży czy ubezpieczenie na życie. Zadowolony klient jest dla nas największą wartością, jeśli więc szukasz wiarygodnej firmy ubezpieczeniowej na lata we Wrocławiu, koniecznie skontaktuj się z nami. Branża ubezpieczeń nie skrywa przed nami żadnych tajemnic, dlatego gwarantujemy pełną satysfakcję dobierzemy ubezpieczenie do konkretnych preferencji. Ponadto specjalizujemy się w rejestracji pojazdów sprowadzanych zza granicy. Pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności. Współpracujemy z tłumaczami, w Państwa imieniu występujemy też do Wydziału Komunikacji, Urzędu Skarbowego czy Izby Celnej. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, a także działamy kompleksowo. Powierzając nam rejestrację pojazdu masz pewność, że wszystkie niezbędne formalności zostaną dopełnione. Jeśli więc poszukujesz firmy z Wrocławia, Rawicza czy okolic, która pomoże Ci z legalizacją pojazdu w Polsce, agencja ubezpieczeniowa MS Tomaszewscy to doskonały wybór. Przez ponad 30 lat zaufało nam kilkuset klientów, dołącz do nich również i Ty!

  Data dodania: 05 05 2021 szczegóły wpisu
 • Serwis informacyjny ZUS

  Serwis informacyjny ZUS

  ZUS INFO to portal informacyjny, który nie jest oficjalną stroną ZUS-u, powstał po to, aby pomóc bezproblemowo załatwić sprawę w ZUS-ie lub na portalu internetowym ZUS-u. Na stronie znajduję się mnóstwo przydatnych informacji na temat najnowszych danych o składkach, ulgach dla przedsiębiorców, lokalizacji placówek ZUS-u, czy też lista wniosków i formularzy. Dodatkowo przy liście dostępnych wniosków i formularzy znajduje się przy nich opis i instrukcja ich wypełnienia. Na stronie poruszane są również tematy związane z funkcjonowaniem ZUS-u oraz o ułatwieniach przy załatwianiu sprawy w ZUS-ie. Ponadto na stronie znajdziemy specjalny kącik wiedzy dedykowany dla emerytów i rencistów, w którym zawarte są informacje na temat zasiłków, czy trzynastej emerytury.

  Data dodania: 26 01 2021 szczegóły wpisu
 • ubezpieczeniawolomin.pl

  ubezpieczeniawolomin.pl

  Ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, NNW pakiety czy Assistance, ubezpieczenia majątkowe nieruchomości i ruchomości domowych oraz przedsiębiorstw i jachtów to wyłącznie niektóre z propozycji, które w swojej ofercie posiada Agencja Ubezpieczeniowa PIAST w Wołominie. Oferujemy ponadto obowiązkowe ubezpieczenia OC rolników, ubezpieczenia turystyczne krajowe i zagraniczne, indywidualne i grupowe. Ubezpieczamy także cudzoziemców w ramach Bezpieczny Pobyt. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 04 11 2020 szczegóły wpisu
 • agent.multifirma.pl

  agent.multifirma.pl

  Chcesz ubezpieczyć mieszkanie lub dom? A może potrzebujesz ubezpieczenia na czas podróży zagranicznej? Jeżeli jesteś z Górnego Śląska i szukasz najlepszej oferty, zapraszamy do kontaktu z biurem MultiAgent Group w Katowicach. Jesteśmy agencją ubezpieczeniową, która oferuje ubezpieczenia z ponad 12 towarzystw dostępnych na polskim rynku. Specjalizujemy się w doborze najtańszych oraz najkorzystniejszych wariantów ubezpieczenia. Zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 27 09 2020 szczegóły wpisu