Ubezpieczenia

Ubezpieczenia - ostatnio dodane strony

 • agent.multifirma.pl

  agent.multifirma.pl

  Chcesz ubezpieczyć mieszkanie lub dom? A może potrzebujesz ubezpieczenia na czas podróży zagranicznej? Jeżeli jesteś z Górnego Śląska i szukasz najlepszej oferty, zapraszamy do kontaktu z biurem MultiAgent Group w Katowicach. Jesteśmy agencją ubezpieczeniową, która oferuje ubezpieczenia z ponad 12 towarzystw dostępnych na polskim rynku. Specjalizujemy się w doborze najtańszych oraz najkorzystniejszych wariantów ubezpieczenia. Zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 27 09 2020 szczegóły wpisu
 • ubezpieczeniadonocik.pl

  ubezpieczeniadonocik.pl

  Szukasz doradztwa w zakresie ubezpieczenia mieszkania bądź domu, nawet jeśli jest w budowie? A może chcesz zadbać o bezpieczeństwo i przyszłość Twoją oraz bliskich Ci osób? Zapraszamy do kontaktu z firmą Dominiki Donocik - Ubezpieczenia Donocik w miejscowości Mazańcowice, która jest multiagentem firmy Insur Invest Sp. z o.o. Oferujemy ubezpieczenia majątkowe oraz życiowe dla Ciebie i Twojej rodziny, dobierając zakres do Twoich potrzeb. Sprawdź nasze potencjał - zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 20 09 2020 szczegóły wpisu
 • Pośrednik Bezpieczny.pl 01850 - Polisa Generali z rabatem

  Pośrednik Bezpieczny.pl 01850 - Polisa Generali z rabatem

  Ubezpieczenie nie musi być tylko przykrym wydatkiem. Możesz kupić dobrą polisę w równie dobrej cenie i to bez wychodzenia z domu. Zajrzyj na stronę OpiekunBezpieczny.pl. Jesteśmy certyfikowanym Pośrednikiem Bezpieczny.pl, dzięki czemu możemy zaproponować Ci ubezpieczenia Generali Bezpieczny.pl z 10% zniżką od nominalnej ceny. Wystarczy, że podczas zakupu polisy użyjesz kod pośrednika Bezpieczny.pl 01850, a Twoja cena spadnie o wspomniany wyżej rabat. Jeśli chcesz kupić ubezpieczeni OC/AC dla samochodu, ubezpieczenie domu lub mieszkania albo ubezpieczenie na życie, to koniecznie sprawdź naszą cenę i warunki ubezpieczenia. Posiadamy także ubezpieczenia NNW szkolne i NNW+OC studenta. Kompleksowa ochrona w świetnej cenie jest na wyciągnięcie ręki. Zapraszamy do poznania produktów Generali Bezpieczny.pl !

  Data dodania: 20 09 2020 szczegóły wpisu
 • Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 02195 - Generali

  Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 02195 - Generali

  Nic nie daje takiej satysfakcji jak zakup dobrego ubezpieczenia w niskiej cenie. Dlatego zapraszamy Cię na naszą stronę, na której możesz poznać ubezpieczenia, których cena maleje wraz z ilością kupionych polis. Jeśli kompleksowo ubezpieczasz się w ofercie Generali Bezpieczny.pl, to Twoje rabaty zaczynają się kumulować. Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 02195 koniecznie zapamiętaj i zabierz ze sobą na zakupy ubezpieczeń. Dzięki niemu ceny naszych ubezpieczeń automatycznie spadną o 10%. Pośrednik Bezpieczny.pl pomoże Ci w zakupie polisy, a kiedy będziesz potrzebował pomocy, to możesz liczyć na jego doradztwo. Sprawdź nasze ubezpieczenia NNW Przedszkolne, NNW Szkolne i ubezpieczenia dla studentów. Rzuć także okiem na naszą klasyczną linię ubezpieczeń OC i AC, domów i mieszkań oraz ubezpieczeń na życie. Oszczędzaj z nami i chroń to co dla Ciebie najważniejsze!

  Data dodania: 17 09 2020 szczegóły wpisu
 • Ubezpieczenie NNW dzieci - Pośrednik Bezpieczny.pl 20300

  Ubezpieczenie NNW dzieci - Pośrednik Bezpieczny.pl 20300

  Czy ubezpieczenie NNW grupowe w szkole Twojego dziecka zapewnia mu należytą ochronę? Czy znasz zakres tego ubezpieczenia, czy jedynie wysokość rocznej składki? Może warto uczciwie zadbać o zabezpieczenie życia i zdrowia swojej pociechy?
  Portal UbezpieczeniaDzieci prezentuje nowe podejście do ubezpieczeń NNW szkolnych. Wspólnie z Generali Bezpieczny.pl chcemy zaprezentować Ci 6 wariantów ubezpieczeń NNW dla dzieci. To Ty decydujesz w jakim wariancie ubezpieczysz swoje dziecko. Znasz zakres polisy oraz znasz swoje dziecko. Wiesz jak bardzo aktywnie spędza czas i jaki wariant najlepiej zabezpieczy Twojego potomka. Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 20300 zapewnia Ci dodatkowy rabat na ubezpieczenie NNW szkolne. Pośrednik Bezpieczny.pl zaprasza Cię do poznania naszego ubezpieczenia, a także służy Ci pomocą w obsłudze polisy. Wybieraj świadomie, śpij spokojnie!

  Data dodania: 17 09 2020 szczegóły wpisu
 • Ubezpieczenia Skawina

  Ubezpieczenia Skawina

  Jesteśmy doświadczoną multiagencją ubezpieczeniową, współpracującą z najlepszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, dzięki czemu zapewniamy najkorzystniejszą ofertę pod względem ceny i zakresu ubezpieczenia. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i doradztwo ubezpieczeniowe klientom indywidualnym, sektora MSP oraz klientom korporacyjnym. Naszym celem jest świadczenie usług, które odpowiadają wymaganiom Klienta oraz systematyczne dążenie do poprawy ich jakości. Zajmujemy się ubezpieczeniami komunikacyjnymi, majątkowymi oraz osobowymi. Posiadamy w szerokiej ofercie produkty, które spełnią wszystkie Państwa wymagania. W naszej ofercie posiadamy ofertę ponad 25 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Do grupy najpopularniejszych na naszym rynku ubezpieczeń komunikacyjnych, możemy zaliczyć: Odpowiedzialności Cywilnej. Auto Casco. Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. Assistance. Ochronę Prawną. Szyb Pojazdu

  Data dodania: 01 10 2019 szczegóły wpisu
 • Porówneo.pl - Porównywarka Ubezpieczeń i Kredytów

  Porówneo.pl - Porównywarka Ubezpieczeń i Kredytów

  Jeśli korzystny wybór polisy ubezpieczeniowej sprawa tobie problem, musisz poświęcić na to wiele czasu i nie jesteś w stanie zrozumieć wszystkich ważnych kwestii, Porowneo.pl ci pomoże. Wystarczy, że masz wolną chwilę i komputer, wchodzisz na stronę niezależnej i bezpłatnej porównywarki ubezpieczeń Porowneo.pl i po dwóch minutach otrzymujesz zestawienie ofert od kilkudziesięciu najpopularniejszych towarzystw ubezpieczeniowych w kraju. Masz pytania i wątpliwości? Możesz skorzystać ze wsparcia kompetentnych doradców współpracujących z Porowneo.pl. Dzięki poradom jesteś w stanie zrozumieć wszystkie nurtujące cię kwestie, wyłapać istotne wykluczenia i różnice w zakresie porównywanych ubezpieczeń.

  Korzystając z porównywarki ubezpieczeń wszystkie najważniejsze informacje otrzymujesz w ciągu dwóch minut, w jednym miejscu. Możesz także dokonać zakupu wybranej listy wygodnie i szybko, nie wychodząc z domu. W ten prosty sposób oszczędzisz pieniądze, które możesz przeznaczyć na inne cele. Pamiętaj, że oferta Porowneo.pl pozwala na porównanie nie tylko polis ubezpieczeniowych różnego typu, ale i produktów bankowych. Znajomość rynku umożliwia zachowanie w kieszeni regularnych dodatkowych kwot, a w przypadku kredytów gotówkowych lub hipotecznych, różnice w oprocentowaniu i wysokości raty mogą łącznie przełożyć się na zachowanie dużych ilości pieniędzy. Tak jak w przypadku ubezpieczeń tak i w zakresie produktów bankowych można liczyć na profesjonalne doradztwo i kompleksową obsługę klienta przez telefonicznych doradców Porowneo.pl.

  Data dodania: 13 05 2019 szczegóły wpisu
 • ubezpieczenie-gizycko.pl

  ubezpieczenie-gizycko.pl

  Pośrednictwo Ubezpieczeniowo-Finansowe w Giżycku od prawie 20 lat zajmuje się sprzedażą ubezpieczeń w szerokim zakresie. Proponujemy ubezpieczenie medyczne, komunikacyjne i majątkowe, jak również OC, AC, NNW, Asssistance. Różnorodna oferta i możliwości, jakie staramy się dostosować do Państwa potrzeb, budżetu i sytuacji życiowej to efekt naszej współpracy z licznymi towarzystwami, które prezentujemy na naszej stronie. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą i zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 25 02 2019 szczegóły wpisu
 • bigbaltona.pl

  bigbaltona.pl

  Jeśli prowadzisz firmę i szukasz całościowego zabezpieczenia na wypadek ryzyka różnego rodzaju, zapraszamy do zapoznania się z ofertą agencji ubezpieczeniowej Big Baltona z Otwocka. Oferujemy ubezpieczenia dla firm, gwarantując pomoc w zakresie polis ubezpieczeniowych, m. in. ubezpieczenia finansowe, ubezpieczenia OC dla przewoźników drogowych oraz zabezpieczające mienie w transporcie, ubezpieczenia floty pojazdów firmowych, ubezpieczenia OC działalności gospodarczej, czy ubezpieczenia zabezpieczające majątek firmy i pracowników. Jeśli są Państwo zainteresowani, zachęcamy do kontaktu!

  Data dodania: 03 01 2019 szczegóły wpisu
 • leasing smartfonów

  leasing smartfonów

  Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy www.digitalcaregroup.pl która proponuje ubezpieczenia i usługi serwisowe smartfonów oraz innych urządzeń mobilnych. Wierzymy w nowoczesne technologie, które ułatwiają życie. Nasi klienci biznesowi oraz indywidualni nie muszą martwić się nieprzewidzianymi wydatkami związanymi z naprawą smartfonów oraz innych urządzeń mobilnych. Sprawdź nasze programy ochrony na stronie www.digitalcaregroup.pl

  Data dodania: 22 11 2018 szczegóły wpisu