Ubezpieczenia

Ubezpieczenia - ostatnio dodane strony

 • ubezpieczenia-juszkiewicz.pl

  ubezpieczenia-juszkiewicz.pl

  Ubezpieczenia dostosowane do indywidualnych potrzeb to oferta firmy ubezpieczeniowej Ubezpieczenia Juszkiewicz w Bolesławcu. Jesteśmy multiagencją, a równocześnie przedstawicielem czternastu firm ubezpieczeniowych, tj. Allianz, Compensa, Ergo Hestia, Generali,​ Inter Polsa, Uniqa i wiele innych, jakie przedstawiamy na stronie. Proponujemy ubezpieczenia na życie, komunikacyjne oraz wiele innych w zakresie siedmiu ubezpieczeń grupowych. Gwarancją jakości jest ubezpieczenie naszych agentów, których umiejętności potwierdzają nagrody i certyfikaty. Zapraszamy.

  Data dodania: 05 08 2021 szczegóły wpisu
 • Firma ubezpieczeniowa MS Tomaszewscy - Ubezpieczenia Wrocław

  Firma ubezpieczeniowa MS Tomaszewscy - Ubezpieczenia Wrocław

  Firma ubezpieczeniowa MS Tomaszewscy od lat z wieloma sukcesami działa w branży ubezpieczeń różnego typu. Posiadamy swe oddziały we Wrocławiu i w Rawiczu. Świadczymy kompleksową obsługę klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Doradzamy w wyborze ubezpieczenia OC, AC, Assistance oraz wszelkich dodatkowych gwarancji komunikacyjnych (np. NWW, ubezpieczenia szyb). Dzięki kilkudziesięcioletniej współpracy z różnymi towarzystwami, gwarantujemy najniższe ceny w regionie. Ponadto doradzimy i wybierzemy najkorzystniejsze ubezpieczenie domu, mieszkania, podróży czy ubezpieczenie na życie. Zadowolony klient jest dla nas największą wartością, jeśli więc szukasz wiarygodnej firmy ubezpieczeniowej na lata we Wrocławiu, koniecznie skontaktuj się z nami. Branża ubezpieczeń nie skrywa przed nami żadnych tajemnic, dlatego gwarantujemy pełną satysfakcję dobierzemy ubezpieczenie do konkretnych preferencji. Ponadto specjalizujemy się w rejestracji pojazdów sprowadzanych zza granicy. Pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności. Współpracujemy z tłumaczami, w Państwa imieniu występujemy też do Wydziału Komunikacji, Urzędu Skarbowego czy Izby Celnej. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, a także działamy kompleksowo. Powierzając nam rejestrację pojazdu masz pewność, że wszystkie niezbędne formalności zostaną dopełnione. Jeśli więc poszukujesz firmy z Wrocławia, Rawicza czy okolic, która pomoże Ci z legalizacją pojazdu w Polsce, agencja ubezpieczeniowa MS Tomaszewscy to doskonały wybór. Przez ponad 30 lat zaufało nam kilkuset klientów, dołącz do nich również i Ty!

  Data dodania: 05 05 2021 szczegóły wpisu
 • Serwis informacyjny ZUS

  Serwis informacyjny ZUS

  ZUS INFO to portal informacyjny, który nie jest oficjalną stroną ZUS-u, powstał po to, aby pomóc bezproblemowo załatwić sprawę w ZUS-ie lub na portalu internetowym ZUS-u. Na stronie znajduję się mnóstwo przydatnych informacji na temat najnowszych danych o składkach, ulgach dla przedsiębiorców, lokalizacji placówek ZUS-u, czy też lista wniosków i formularzy. Dodatkowo przy liście dostępnych wniosków i formularzy znajduje się przy nich opis i instrukcja ich wypełnienia. Na stronie poruszane są również tematy związane z funkcjonowaniem ZUS-u oraz o ułatwieniach przy załatwianiu sprawy w ZUS-ie. Ponadto na stronie znajdziemy specjalny kącik wiedzy dedykowany dla emerytów i rencistów, w którym zawarte są informacje na temat zasiłków, czy trzynastej emerytury.

  Data dodania: 26 01 2021 szczegóły wpisu
 • ubezpieczeniawolomin.pl

  ubezpieczeniawolomin.pl

  Ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, NNW pakiety czy Assistance, ubezpieczenia majątkowe nieruchomości i ruchomości domowych oraz przedsiębiorstw i jachtów to wyłącznie niektóre z propozycji, które w swojej ofercie posiada Agencja Ubezpieczeniowa PIAST w Wołominie. Oferujemy ponadto obowiązkowe ubezpieczenia OC rolników, ubezpieczenia turystyczne krajowe i zagraniczne, indywidualne i grupowe. Ubezpieczamy także cudzoziemców w ramach Bezpieczny Pobyt. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 04 11 2020 szczegóły wpisu
 • agent.multifirma.pl

  agent.multifirma.pl

  Chcesz ubezpieczyć mieszkanie lub dom? A może potrzebujesz ubezpieczenia na czas podróży zagranicznej? Jeżeli jesteś z Górnego Śląska i szukasz najlepszej oferty, zapraszamy do kontaktu z biurem MultiAgent Group w Katowicach. Jesteśmy agencją ubezpieczeniową, która oferuje ubezpieczenia z ponad 12 towarzystw dostępnych na polskim rynku. Specjalizujemy się w doborze najtańszych oraz najkorzystniejszych wariantów ubezpieczenia. Zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 27 09 2020 szczegóły wpisu
 • ubezpieczeniadonocik.pl

  ubezpieczeniadonocik.pl

  Szukasz doradztwa w zakresie ubezpieczenia mieszkania bądź domu, nawet jeśli jest w budowie? A może chcesz zadbać o bezpieczeństwo i przyszłość Twoją oraz bliskich Ci osób? Zapraszamy do kontaktu z firmą Dominiki Donocik - Ubezpieczenia Donocik w miejscowości Mazańcowice, która jest multiagentem firmy Insur Invest Sp. z o.o. Oferujemy ubezpieczenia majątkowe oraz życiowe dla Ciebie i Twojej rodziny, dobierając zakres do Twoich potrzeb. Sprawdź nasze potencjał - zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 20 09 2020 szczegóły wpisu
 • Pośrednik Bezpieczny.pl 01850 - Polisa Generali z rabatem

  Pośrednik Bezpieczny.pl 01850 - Polisa Generali z rabatem

  Ubezpieczenie nie musi być tylko przykrym wydatkiem. Możesz kupić dobrą polisę w równie dobrej cenie i to bez wychodzenia z domu. Zajrzyj na stronę OpiekunBezpieczny.pl. Jesteśmy certyfikowanym Pośrednikiem Bezpieczny.pl, dzięki czemu możemy zaproponować Ci ubezpieczenia Generali Bezpieczny.pl z 10% zniżką od nominalnej ceny. Wystarczy, że podczas zakupu polisy użyjesz kod pośrednika Bezpieczny.pl 01850, a Twoja cena spadnie o wspomniany wyżej rabat. Jeśli chcesz kupić ubezpieczeni OC/AC dla samochodu, ubezpieczenie domu lub mieszkania albo ubezpieczenie na życie, to koniecznie sprawdź naszą cenę i warunki ubezpieczenia. Posiadamy także ubezpieczenia NNW szkolne i NNW+OC studenta. Kompleksowa ochrona w świetnej cenie jest na wyciągnięcie ręki. Zapraszamy do poznania produktów Generali Bezpieczny.pl !

  Data dodania: 20 09 2020 szczegóły wpisu
 • Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 02195 - Generali

  Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 02195 - Generali

  Nic nie daje takiej satysfakcji jak zakup dobrego ubezpieczenia w niskiej cenie. Dlatego zapraszamy Cię na naszą stronę, na której możesz poznać ubezpieczenia, których cena maleje wraz z ilością kupionych polis. Jeśli kompleksowo ubezpieczasz się w ofercie Generali Bezpieczny.pl, to Twoje rabaty zaczynają się kumulować. Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 02195 koniecznie zapamiętaj i zabierz ze sobą na zakupy ubezpieczeń. Dzięki niemu ceny naszych ubezpieczeń automatycznie spadną o 10%. Pośrednik Bezpieczny.pl pomoże Ci w zakupie polisy, a kiedy będziesz potrzebował pomocy, to możesz liczyć na jego doradztwo. Sprawdź nasze ubezpieczenia NNW Przedszkolne, NNW Szkolne i ubezpieczenia dla studentów. Rzuć także okiem na naszą klasyczną linię ubezpieczeń OC i AC, domów i mieszkań oraz ubezpieczeń na życie. Oszczędzaj z nami i chroń to co dla Ciebie najważniejsze!

  Data dodania: 17 09 2020 szczegóły wpisu
 • Ubezpieczenie NNW dzieci - Pośrednik Bezpieczny.pl 20300

  Ubezpieczenie NNW dzieci - Pośrednik Bezpieczny.pl 20300

  Czy ubezpieczenie NNW grupowe w szkole Twojego dziecka zapewnia mu należytą ochronę? Czy znasz zakres tego ubezpieczenia, czy jedynie wysokość rocznej składki? Może warto uczciwie zadbać o zabezpieczenie życia i zdrowia swojej pociechy?
  Portal UbezpieczeniaDzieci prezentuje nowe podejście do ubezpieczeń NNW szkolnych. Wspólnie z Generali Bezpieczny.pl chcemy zaprezentować Ci 6 wariantów ubezpieczeń NNW dla dzieci. To Ty decydujesz w jakim wariancie ubezpieczysz swoje dziecko. Znasz zakres polisy oraz znasz swoje dziecko. Wiesz jak bardzo aktywnie spędza czas i jaki wariant najlepiej zabezpieczy Twojego potomka. Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 20300 zapewnia Ci dodatkowy rabat na ubezpieczenie NNW szkolne. Pośrednik Bezpieczny.pl zaprasza Cię do poznania naszego ubezpieczenia, a także służy Ci pomocą w obsłudze polisy. Wybieraj świadomie, śpij spokojnie!

  Data dodania: 17 09 2020 szczegóły wpisu
 • Ubezpieczenia Skawina

  Ubezpieczenia Skawina

  Jesteśmy doświadczoną multiagencją ubezpieczeniową, współpracującą z najlepszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, dzięki czemu zapewniamy najkorzystniejszą ofertę pod względem ceny i zakresu ubezpieczenia. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i doradztwo ubezpieczeniowe klientom indywidualnym, sektora MSP oraz klientom korporacyjnym. Naszym celem jest świadczenie usług, które odpowiadają wymaganiom Klienta oraz systematyczne dążenie do poprawy ich jakości. Zajmujemy się ubezpieczeniami komunikacyjnymi, majątkowymi oraz osobowymi. Posiadamy w szerokiej ofercie produkty, które spełnią wszystkie Państwa wymagania. W naszej ofercie posiadamy ofertę ponad 25 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Do grupy najpopularniejszych na naszym rynku ubezpieczeń komunikacyjnych, możemy zaliczyć: Odpowiedzialności Cywilnej. Auto Casco. Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. Assistance. Ochronę Prawną. Szyb Pojazdu

  Data dodania: 01 10 2019 szczegóły wpisu