Arsen - Opróżnianie mieszkań Łódź

Arsen - Opróżnianie mieszkań Łódź

Ocena: 2.5/10 (14 głosów)Arsen Jarosław Nikodemski jest specjalistyczną firmą sprzątającą, która zajmuje się między innymi opróżnianiem lokali. Oferta obejmuje wywóz zalegających w mieszkaniu śmieci, starych mebli oraz sprzętu RTV i AGD, który nie nadaje się już do użytku. Arsen to także firma sprzątająca takie miejsca jak garaże, strychy i piwnice oraz przeprowadzająca usługi dezynsekcji, dezynfekcji i ozonowania, czyli usuwania nieprzyjemnego zapachu. Szczegóły oferty dostępne są na stronie firmy.Podobne strony
 • Firma sprzątająca Kraków

  Firma „Błysk” oferuje usługi w zakresie utrzymania czystości wnętrz budynków oraz terenów zewnętrznych. Witryna blysk-sprzatanie.pl prezentuje pełną gamę usług firmy m.in. porządkowe pomieszczeń biurowych, utrzymanie w czystości terenów zielonych, usuwanie śniegu, a nawet kontrolę stanu technicznego pomieszczeń. Dzięki najlepszej kadrze i wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu firma cieszy się wielkim zaufaniem pośród wielu osób. Strona internetowa blysk-sprzatanie.pl zawiera dane kontaktowe oraz dodatkowy formularz zgłoszeniowy, gdzie można zadać szczegółowe pytania dotyczące usług świadczonych przez firmę.

 • Firma sprzątająca Warszawa

  Jeśli biuro Twojej firmy aż prosi się o generalne sprzątanie to nadeszła chyba chwila żeby zlecić to zadanie profesjonalnej firmie. Stale rozwijana przez nas firma sprzątająca to kontrahent rzetelny i uczciwy. Przedstawiamy Zleceniodawcom w głównej mierze sprzątanie biur oraz osiedlowych bloków. Każde zlecenie będziemy realizować jak najlepiej ponieważ chcemy dorobić się trwałych relacji ze Zleceniodawcami. W przypadku gdy chcesz zlecić pranie wykładzin to najlepszym pomysłem może być przekazanie zlecenia naszej firmie. Jesteśmy pewni, że spełnimy Wasze wymagania jakościowe a także finansowe.

 • DOBRY SERWIS SKARŻYCKI serwis sprzątający Warszawa

  Firma Dobry Serwis zaistniała w 2007 roku i od tego czasu uprzątnęliśmy już powyżej 300.000 metrów kwadratowych przestrzeni biurowych! Jako doświadczona firma sprzątająca, świadczmy wszechstronne usługi sprzątania na obszarze Warszawy, jak i całkowitego województwa Mazowieckiego. Zajmujemy się czyszczeniem firm, czyszczeniem biurowców, sprzątaniem osiedli mieszkaniowych, myciem garaży, praniem wykładzin. Jednak to wysokościowe mycie okien jest naszą kluczową dziedziną. Wykorzystujemy pewne i atestowane środki czystości renomowanych firm. Wybierając Dobry Serwis mają Państwo gwarancję porządnie przeprowadzonej pracy w konkurencyjnej cenie. Szerzej na WWW.

 • Spark Group - sprzątanie po budowie i remoncie - Warszawa

  Spark Group działa jako firma sprzątająca. Podstawą naszej działalności jest sprzątanie po budowie oraz sprzątanie po remoncie. Oprócz tego zajmujemy się kompleksową obsługą biur oraz osiedli mieszkaniowych pod względem usług porządkowych oraz czystościowych. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby jakość świadczonych przez nas usług sprzątających była najwyższa. Cennik sprzątania staramy utrzymywać się na bardzo konkurencyjnym poziomie. Do sprzątania i czyszczenia wszelkich powierzchni używamy renomowanych detergentów oraz profesjonalnego sprzętu. Częstotliwość usług sprzątających świadczonych przez nas jest dostosowywana to życzeń klientów.

 • Usuwanie sopli

  Przedsiębiorstwo No-snow.pl oferuje swoim klientom fachowe wykonawstwo odśnieżania. Nasi fachowcy są wysokiej klasy specjalistami, którzy mają właściwe kompetencje do prac na wysokościach. Specjalizujemy się w odśnieżaniu dachów, chodników oraz usuwaniu sopli. Proponowane zlecenia wykonujemy w większości na obszarze miasta stołecznego. Pracownicy naszej firmy umieją dopasować odpowiednią technikę a także aparaturę do danej powierzchni odśnieżanej. Oferujemy Państwu znakomitą jakość usług w konkurencyjnych cenach. Nasze usługi wyróżniają się tym, że przeprowadzamy je szybko, umiejętnie i fachowo.

 • Sprzątanie domów Warszawa- Pracowite

  Zachowanie porządku i czystości jest bardzo ważne i dlatego warto powierzyć je profesjonalistom. Sprzątanie domów Warszawa to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem w branży usług związanych z czystością. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, a także z przedsiębiorcami, czego efektem jest sprzątanie firm Pruszków. W swojej pracy wykorzystujemy najnowsze, ekologiczne środki czystości posiadające wszelkie wymagane świadectwa i atesty. Odwiedź stronę sprzątanie Pruszków, a na pewno tego nie pożałujesz.

 • EPS sprzątanie obiektów przemysłowych Gdańsk

  W Gdańsku oraz w Poznaniu znajduje się firma Euro - Podłoga System, jaka od 1991 roku poleca swoje usługi. Sprzątamy biura, mieszkania oraz domy. Porządkujemy pomieszczenia po remontach. Do prac używamy specjalistycznego sprzętu oraz środków czystości dzięki czemu jesteśmy w stanie posprzątać każdą zabrudzoną powierzchnię. Nasi pracownicy zaopatrzeni są w odpowiedni ubiór oraz identyfikatory. Naszymi atutami jest solidna jakość usług, sprawne realizowanie zleceń, okazyjne ceny, wykwalifikowana kadra i doradztwo wyśmienitych profesjonalistów. Pełna propozycja i więcej wiadomości znajduje się na naszej stronie internetowej.

 • www.grupa.sos.pl

  Zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy GRUPA S.O.S. Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem obiektów i usługami komunalnymi. Specjalizujemy się również w ochronie fizycznej osób i mienia, systemach monitorowania i ochronie technicznej. Firma w swojej ofercie ma kompleksowe systemy monitoringu wizyjnego, systemy przeciwpożarowe oraz systemy kontroli dostępu. Oferujemy naszym klientom także wsparcie techniczne. Na życzenie klienta rekrutujemy też personel, który kompetentnie zajmie się powierzonym mu zadaniem. Więcej wartościowych informacji znajduje się na stronie internetowej.

 • Sprzątanie biur – HOJO Clean

  Szukasz profesjonalnej firmy sprzątającej do sprzątania biura? Nie chcesz lub nie masz czasu przeglądać dziesiątek ofert. Zapraszamy do zapoznania się z naszą platformą utrzymania czystości powierzchni biurowej. Nasze pakiety dostępne w ofercie b2b stanowią optymalne rozwiązanie zarówno dla małych, jak i dużych biur. Jeśli interesuje Cię elastyczne rozwiązanie, w pełni dopasowane do Twoich potrzeb to zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się ze szczegółami usługi.