Medyczne laboratoria - analizy, badania

 • Medicogen

  Medicogen

  Strona internetowa www.medicogen.pl to portal informacyjny, dzięki jakiemu można nabyć testy, pozwalające na przeprowadzenie badania na ojcostwo, jak również zdobyć kluczowe wiadomości na temat badań DNA na ustalenie ojcostwa. To pierwszy krajowy serwis internetowy, jakiego tematem są badania genetyczne.

  Data dodania: 21 04 2013 szczegóły wpisu
 • Laboratoriun Diagnostyki Molekularnej GENMED s.j.

  Laboratoriun Diagnostyki Molekularnej GENMED s.j.

  Niestety bywa i tak, że ojcowie nie mają pewności, czy opiekują się swymi dziećmi. Z tego względu sporym ułatwieniem dla nich są testy DNA, na skutek których sytuacja jest przejrzysta. Jeżeli pragnie się wykonać badanie na ojcostwo trzeba wybrać się do Laboratorium GenMed, umiejscowionego na Św. Marcina 49 w stolicy woj. wielkopolskiego. Nie trzeba żyć w niewiedzy, ponieważ oddziałuje to niekorzystnie na wielu ludzi.

  Data dodania: 21 04 2013 szczegóły wpisu
 • Wessling Polska - laboratoria ochrony środowiska, analityki żywności, doradztwo

  Wessling Polska - laboratoria ochrony środowiska, analityki żywności, doradztwo

  Grupa WESSLING jest niezależną akredytowaną firmą, jedną z wiodących europejskich jednostek badawczych i laboratoryjnych. Laboratorium Analiz Fizykochemicznych (wykonujące analizy z zakresu ochrony środowiska w wielu matrycach). Laboratorium Pomiarów Emisyjnych (zapewniające pobór prób z obiektów przemysłowych wraz z ich analizą w zakresie m.in.: CO2, CO, SO2, NOX, O2, pył, HF, HCl, TOC, metale, dioksyny i furany, inne parametry nieorganiczne i organiczne), Laboratorium Analityki Żywności (wykonujące wszelkie analizy mikrobiologiczne i fizyko-chemiczne w produktach żywnościowych) oraz biura doradztwa środowiskowego i żywnościowego.

  Data dodania: 19 07 2011 szczegóły wpisu
 • Testy biochemiczne

  Testy biochemiczne

  Strona poświęcona badaniom wykonywanym podczas ciąży. Ze strony dowiedzieć się można kiedy zachodzi konieczność wykonania badań, co się wiąże z wykonywaniem takich badań, a dodatkowo w jakim okresie je najlepiej wykonywać. Strona internetowa jest bogata w edukację z zakresu zdrowia płodu i matki w ciąży. Zapraszamy na naszą stronę spodziewające się potomstwa matki, a oprócz tego kobiety chcące poszerzyć swoją wiedzę o przebiegu ciąży. Witryna jest także bogatym źródłem wiedzy dla przyszłych ojców. Przyszli ojcowie dowiedzą się tu o roli ojca podczas ciąży i porodu a także pozyskają wiedzę o zdrowiu ich żony.

  Data dodania: 19 11 2010 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 2

Medyczne laboratoria - analizy, badania - nowa strona:

Adres: