Testy na ojcostwo - certyfikowane laboratorium

Testy na ojcostwo - certyfikowane laboratorium

Ocena: 3.3/10 (19 głosów)Pewne i wiarygodne testy na ojcostwo wykonywane na potrzeby prywatne i sądowe w certyfikowanym laboratorium. Gwarancja najwyższej jakości i dobrej ceny. Możliwość rozłożenia płatności na korzystne raty. Fachowa konsultacja – infolinia aktywna od 8 do późnych godzin wieczornych. Jakość potwierdzona certyfikatami wydanymi przez polskie i zagraniczne jednostki certyfikujące. Profile genetyczne wszystkich badanych osób.Podobne strony
 • Testy biochemiczne

  Strona poświęcona badaniom wykonywanym podczas ciąży. Ze strony dowiedzieć się można kiedy zachodzi konieczność wykonania badań, co się wiąże z wykonywaniem takich badań, a dodatkowo w jakim okresie je najlepiej wykonywać. Strona internetowa jest bogata w edukację z zakresu zdrowia płodu i matki w ciąży. Zapraszamy na naszą stronę spodziewające się potomstwa matki, a oprócz tego kobiety chcące poszerzyć swoją wiedzę o przebiegu ciąży. Witryna jest także bogatym źródłem wiedzy dla przyszłych ojców. Przyszli ojcowie dowiedzą się tu o roli ojca podczas ciąży i porodu a także pozyskają wiedzę o zdrowiu ich żony.

 • Wessling Polska - laboratoria ochrony środowiska, analityki żywności, doradztwo

  Grupa WESSLING jest niezależną akredytowaną firmą, jedną z wiodących europejskich jednostek badawczych i laboratoryjnych. Laboratorium Analiz Fizykochemicznych (wykonujące analizy z zakresu ochrony środowiska w wielu matrycach). Laboratorium Pomiarów Emisyjnych (zapewniające pobór prób z obiektów przemysłowych wraz z ich analizą w zakresie m.in.: CO2, CO, SO2, NOX, O2, pył, HF, HCl, TOC, metale, dioksyny i furany, inne parametry nieorganiczne i organiczne), Laboratorium Analityki Żywności (wykonujące wszelkie analizy mikrobiologiczne i fizyko-chemiczne w produktach żywnościowych) oraz biura doradztwa środowiskowego i żywnościowego.

 • Medicogen

  Strona internetowa www.medicogen.pl to portal informacyjny, dzięki jakiemu można nabyć testy, pozwalające na przeprowadzenie badania na ojcostwo, jak również zdobyć kluczowe wiadomości na temat badań DNA na ustalenie ojcostwa. To pierwszy krajowy serwis internetowy, jakiego tematem są badania genetyczne.

 • Sigmagen

  Proponujemy testy DNA, zapewniające wiarygodne badania na ojcostwo. Nasze badania genetyczne robimy w certyfikowanym laboratorium, wykorzystując tylko z odczynników najwyższej jakości. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń albo pisz - telefon 61 853 32 39, email: info@sigmagen.pl. Dodatkowo umożliwiamy zakup wszystkich testów w systemie ratalnym – zapraszamy do zamawiania naszych testów. Z naszymi testami zyskasz pewność.

 • Badania DNA na ojcostwo

  Badania DNA na ojcostwo przeprowadzane w laboratorium z długoletnim doświadczeniem. Stosujemy ekonomiczną politykę cenową – badanie ojcostwa już od 717 zł przy zachowaniu najwyższej jakości. Gwarancja najniższej ceny na rynku. Brak prawnie zakwestionowanych wyników. Materiał do testu można pobrać samodzielnie bądź umówić się na pobranie do wybranej placówki medycznej. Zestaw do testu na ojcostwo dostępny jest także w aptekach w Poznaniu.

 • Kinkiety

  Kinkiety to nasza główna branża jak każdy inny produkt oświetleniowy. Firma J&P Lighting Solutions od kilku lat zajmuje się sprzedażą oświetlenia i dystrybucją produktów w nowoczesnych technologiach LED. Posiadamy nie tylko spory wybór artykułów, ale również produkty najlepszej jakości. Na nasze artykuły udzielamy gwarancję i zamówiony towar wysyłamy w ciągu 7 dni do klienta. Chcąc zaspokoić każde zapotrzebowanie petenta, w razie braku potrzebnego towaru zachęcamy do kontaktu. Jako dystrybutor oświetlenia najlepszych firm, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu każdy artykuł.

 • Badania na ojcostwo

  Zbadaj swoje ojcostwo w pewnym i wiarygodnym laboratorium posiadającym placówki medyczne na terenie całej Polski. Współpracujemy z wieloma aptekami, w których można odebrać „od ręki” zestaw bez dodatkowych opłat. Profesjonalne porady i pomoc na każdym etapie realizacji testu. Wynik badania na ustalanie ojcostwa można uzyskać zarówno listownie jak i telefonicznie oraz e-mailowo – bez żadnych opłat!

 • Biosens - wyposażenie laboratoriów

  Biosens jest autoryzowanym dystrybutorem spektrofotometrów firmy HunterLab na terenie Polski. Oferuje spektrofotometry do pomiaru barwy, spektrofotometry UV-VIS, mineralizatory mikrofalowe, pipety automatyczne, kuwety kwarcowe, lampy katodowe, wzorce do spektrometrów. W pełni profesjonalny serwis świadczy usługi w zakresie konserwacji, naprawy oraz walidacji sprzętu laboratoryjnego. Firma stara się dostarczać sprzęt dobrej jakości w niskiej cenie.

 • Ogólnopolskie Centrum Genetyki REX Company S.A.

  Ogólnopolskie Centrum Genetyki REX Company S.A. Specjalistyczny ośrodek, który wykonuje szeroką gamę badań diagnostycznych w tym: badani DNA
  badania pod kątem niepłodności
  diagnostyki medycznej
  testów na ojcostwo
  wykrycie cekalii
  skłonności do nowotworów
  farmakogenetyki
  badania genetycznego pozwalającego ocenić odporność na leczenie interferonem
  infekcji układu moczowo-płciowego
  diagnostyki patogenów układu oddechowego i pokarmowego

  Jeśli chcesz mieć pewny i wiarygodny wynik badania lub określić swoje predyspozycje do chorób genetycznych - zapraszamy!

 • Twardość wody

  Laboratorium Badania Wody Ekolabos wyspecjalizowało się w wykonywaniu badań wody. Przygotowaliśmy dla klientów różnego typu pakiety badań, które personalnie dostosowujemy do określonych wymagań. Badania wody realizujemy na obszarze całej Polski. Nasze badania są zatwierdzone przez PIS. Zapewniamy ekspresowe przesłanie wyników badań do każdego klienta. Szczegółowe informacje dotyczące przygotowanej przez nas propozycji oraz orientacyjny cennik świadczeń, klienci odnajdą na naszej witrynie internetowej.