Medyczne laboratoria - analizy, badania

 • Laboratorium badania kosmetyków

  Laboratorium badania kosmetyków

  Firma Ekolabos specjalizuje się w realizacji badań kosmetyków. Nasza propozycja zawiera wiele typów badań, które mogą być każdorazowo dostosowywane do indywidualnych potrzeb zgłoszonych przez klientów. Dzięki kompleksowości oferowanych usług mamy pewność zadowolenia praktycznie każdego klienta. Siedziba naszej firmy znajduje się we Wrocławiu. Przygotowaliśmy sposobność dostępu online do wykonywanych przez nas badań. Osoby zainteresowane przedstawioną propozycją zachęcamy do rozmowy.

  Data dodania: 22 11 2016 szczegóły wpisu
 • Twardość wody

  Twardość wody

  Laboratorium Badania Wody Ekolabos wyspecjalizowało się w wykonywaniu badań wody. Przygotowaliśmy dla klientów różnego typu pakiety badań, które personalnie dostosowujemy do określonych wymagań. Badania wody realizujemy na obszarze całej Polski. Nasze badania są zatwierdzone przez PIS. Zapewniamy ekspresowe przesłanie wyników badań do każdego klienta. Szczegółowe informacje dotyczące przygotowanej przez nas propozycji oraz orientacyjny cennik świadczeń, klienci odnajdą na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 20 06 2016 szczegóły wpisu
 • Ogólnopolskie Centrum Genetyki REX Company S.A.

  Ogólnopolskie Centrum Genetyki REX Company S.A.

  Ogólnopolskie Centrum Genetyki REX Company S.A. Specjalistyczny ośrodek, który wykonuje szeroką gamę badań diagnostycznych w tym: badani DNA
  badania pod kątem niepłodności
  diagnostyki medycznej
  testów na ojcostwo
  wykrycie cekalii
  skłonności do nowotworów
  farmakogenetyki
  badania genetycznego pozwalającego ocenić odporność na leczenie interferonem
  infekcji układu moczowo-płciowego
  diagnostyki patogenów układu oddechowego i pokarmowego

  Jeśli chcesz mieć pewny i wiarygodny wynik badania lub określić swoje predyspozycje do chorób genetycznych - zapraszamy!

  Data dodania: 28 07 2015 szczegóły wpisu
 • Biosens - wyposażenie laboratoriów

  Biosens - wyposażenie laboratoriów

  Biosens jest autoryzowanym dystrybutorem spektrofotometrów firmy HunterLab na terenie Polski. Oferuje spektrofotometry do pomiaru barwy, spektrofotometry UV-VIS, mineralizatory mikrofalowe, pipety automatyczne, kuwety kwarcowe, lampy katodowe, wzorce do spektrometrów. W pełni profesjonalny serwis świadczy usługi w zakresie konserwacji, naprawy oraz walidacji sprzętu laboratoryjnego. Firma stara się dostarczać sprzęt dobrej jakości w niskiej cenie.

  Data dodania: 07 12 2013 szczegóły wpisu
 • Testy na ustalenie ojcostwa Warszawa

  Testy na ustalenie ojcostwa Warszawa

  Testy na ojcostwo mogą Państwo wykonać na terenie Warszawy oraz całej Polski. Pobranie wymazu z policzka jest bardzo proste i zupełnie bezbolesne, dlatego też można to zrobić samodzielnie w zaciszu domowym. Specjalny zestaw można zamówić bądź kupić w aptekach z którymi współpracujemy bez dodatkowych kosztów. Prywatny test na ojcostwo od 957 zł wraz z zestawem. Gwarancja dyskrecji i anonimowości. Korzystne raty. Pewny i jednoznaczny wynik testu.

  Data dodania: 30 05 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Medyczne laboratoria - analizy, badania - nowa strona:

Adres: