Ogólnopolskie Centrum Genetyki REX Company S.A.

Ogólnopolskie Centrum Genetyki REX Company S.A.

Ocena: 3.1/10 (17 głosów)Ogólnopolskie Centrum Genetyki REX Company S.A. Specjalistyczny ośrodek, który wykonuje szeroką gamę badań diagnostycznych w tym:
 • badani DNA
 • badania pod kątem niepłodności
 • diagnostyki medycznej
 • testów na ojcostwo
 • wykrycie cekalii
 • skłonności do nowotworów
 • farmakogenetyki
 • badania genetycznego pozwalającego ocenić odporność na leczenie interferonem
 • infekcji układu moczowo-płciowego
 • diagnostyki patogenów układu oddechowego i pokarmowego
Jeśli chcesz mieć pewny i wiarygodny wynik badania lub określić swoje predyspozycje do chorób genetycznych - zapraszamy!Podobne strony
 • Testy biochemiczne

  Strona poświęcona badaniom wykonywanym podczas ciąży. Ze strony dowiedzieć się można kiedy zachodzi konieczność wykonania badań, co się wiąże z wykonywaniem takich badań, a dodatkowo w jakim okresie je najlepiej wykonywać. Strona internetowa jest bogata w edukację z zakresu zdrowia płodu i matki w ciąży. Zapraszamy na naszą stronę spodziewające się potomstwa matki, a oprócz tego kobiety chcące poszerzyć swoją wiedzę o przebiegu ciąży. Witryna jest także bogatym źródłem wiedzy dla przyszłych ojców. Przyszli ojcowie dowiedzą się tu o roli ojca podczas ciąży i porodu a także pozyskają wiedzę o zdrowiu ich żony.

 • Wessling Polska - laboratoria ochrony środowiska, analityki żywności, doradztwo

  Grupa WESSLING jest niezależną akredytowaną firmą, jedną z wiodących europejskich jednostek badawczych i laboratoryjnych. Laboratorium Analiz Fizykochemicznych (wykonujące analizy z zakresu ochrony środowiska w wielu matrycach). Laboratorium Pomiarów Emisyjnych (zapewniające pobór prób z obiektów przemysłowych wraz z ich analizą w zakresie m.in.: CO2, CO, SO2, NOX, O2, pył, HF, HCl, TOC, metale, dioksyny i furany, inne parametry nieorganiczne i organiczne), Laboratorium Analityki Żywności (wykonujące wszelkie analizy mikrobiologiczne i fizyko-chemiczne w produktach żywnościowych) oraz biura doradztwa środowiskowego i żywnościowego.

 • Laboratoriun Diagnostyki Molekularnej GENMED s.j.

  Niestety bywa i tak, że ojcowie nie mają pewności, czy opiekują się swymi dziećmi. Z tego względu sporym ułatwieniem dla nich są testy DNA, na skutek których sytuacja jest przejrzysta. Jeżeli pragnie się wykonać badanie na ojcostwo trzeba wybrać się do Laboratorium GenMed, umiejscowionego na Św. Marcina 49 w stolicy woj. wielkopolskiego. Nie trzeba żyć w niewiedzy, ponieważ oddziałuje to niekorzystnie na wielu ludzi.

 • Medicogen

  Strona internetowa www.medicogen.pl to portal informacyjny, dzięki jakiemu można nabyć testy, pozwalające na przeprowadzenie badania na ojcostwo, jak również zdobyć kluczowe wiadomości na temat badań DNA na ustalenie ojcostwa. To pierwszy krajowy serwis internetowy, jakiego tematem są badania genetyczne.

 • Sigmagen

  Proponujemy testy DNA, zapewniające wiarygodne badania na ojcostwo. Nasze badania genetyczne robimy w certyfikowanym laboratorium, wykorzystując tylko z odczynników najwyższej jakości. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń albo pisz - telefon 61 853 32 39, email: info@sigmagen.pl. Dodatkowo umożliwiamy zakup wszystkich testów w systemie ratalnym – zapraszamy do zamawiania naszych testów. Z naszymi testami zyskasz pewność.

 • Testy na ojcostwo - certyfikowane laboratorium

  Pewne i wiarygodne testy na ojcostwo wykonywane na potrzeby prywatne i sądowe w certyfikowanym laboratorium. Gwarancja najwyższej jakości i dobrej ceny. Możliwość rozłożenia płatności na korzystne raty. Fachowa konsultacja – infolinia aktywna od 8 do późnych godzin wieczornych. Jakość potwierdzona certyfikatami wydanymi przez polskie i zagraniczne jednostki certyfikujące. Profile genetyczne wszystkich badanych osób.

 • Badania na ojcostwo

  Zbadaj swoje ojcostwo w pewnym i wiarygodnym laboratorium posiadającym placówki medyczne na terenie całej Polski. Współpracujemy z wieloma aptekami, w których można odebrać „od ręki” zestaw bez dodatkowych opłat. Profesjonalne porady i pomoc na każdym etapie realizacji testu. Wynik badania na ustalanie ojcostwa można uzyskać zarówno listownie jak i telefonicznie oraz e-mailowo – bez żadnych opłat!

 • Testy na ustalenie ojcostwa Warszawa

  Testy na ojcostwo mogą Państwo wykonać na terenie Warszawy oraz całej Polski. Pobranie wymazu z policzka jest bardzo proste i zupełnie bezbolesne, dlatego też można to zrobić samodzielnie w zaciszu domowym. Specjalny zestaw można zamówić bądź kupić w aptekach z którymi współpracujemy bez dodatkowych kosztów. Prywatny test na ojcostwo od 957 zł wraz z zestawem. Gwarancja dyskrecji i anonimowości. Korzystne raty. Pewny i jednoznaczny wynik testu.

 • Twardość wody

  Laboratorium Badania Wody Ekolabos wyspecjalizowało się w wykonywaniu badań wody. Przygotowaliśmy dla klientów różnego typu pakiety badań, które personalnie dostosowujemy do określonych wymagań. Badania wody realizujemy na obszarze całej Polski. Nasze badania są zatwierdzone przez PIS. Zapewniamy ekspresowe przesłanie wyników badań do każdego klienta. Szczegółowe informacje dotyczące przygotowanej przez nas propozycji oraz orientacyjny cennik świadczeń, klienci odnajdą na naszej witrynie internetowej.

 • Laboratorium badania kosmetyków

  Firma Ekolabos specjalizuje się w realizacji badań kosmetyków. Nasza propozycja zawiera wiele typów badań, które mogą być każdorazowo dostosowywane do indywidualnych potrzeb zgłoszonych przez klientów. Dzięki kompleksowości oferowanych usług mamy pewność zadowolenia praktycznie każdego klienta. Siedziba naszej firmy znajduje się we Wrocławiu. Przygotowaliśmy sposobność dostępu online do wykonywanych przez nas badań. Osoby zainteresowane przedstawioną propozycją zachęcamy do rozmowy.