Twardość wody

Twardość wody

Ocena: 2.4/10 (14 głosów)Laboratorium Badania Wody Ekolabos wyspecjalizowało się w wykonywaniu badań wody. Przygotowaliśmy dla klientów różnego typu pakiety badań, które personalnie dostosowujemy do określonych wymagań. Badania wody realizujemy na obszarze całej Polski. Nasze badania są zatwierdzone przez PIS. Zapewniamy ekspresowe przesłanie wyników badań do każdego klienta. Szczegółowe informacje dotyczące przygotowanej przez nas propozycji oraz orientacyjny cennik świadczeń, klienci odnajdą na naszej witrynie internetowej.Podobne strony
 • Wessling Polska - laboratoria ochrony środowiska, analityki żywności, doradztwo

  Grupa WESSLING jest niezależną akredytowaną firmą, jedną z wiodących europejskich jednostek badawczych i laboratoryjnych. Laboratorium Analiz Fizykochemicznych (wykonujące analizy z zakresu ochrony środowiska w wielu matrycach). Laboratorium Pomiarów Emisyjnych (zapewniające pobór prób z obiektów przemysłowych wraz z ich analizą w zakresie m.in.: CO2, CO, SO2, NOX, O2, pył, HF, HCl, TOC, metale, dioksyny i furany, inne parametry nieorganiczne i organiczne), Laboratorium Analityki Żywności (wykonujące wszelkie analizy mikrobiologiczne i fizyko-chemiczne w produktach żywnościowych) oraz biura doradztwa środowiskowego i żywnościowego.

 • Laboratoriun Diagnostyki Molekularnej GENMED s.j.

  Niestety bywa i tak, że ojcowie nie mają pewności, czy opiekują się swymi dziećmi. Z tego względu sporym ułatwieniem dla nich są testy DNA, na skutek których sytuacja jest przejrzysta. Jeżeli pragnie się wykonać badanie na ojcostwo trzeba wybrać się do Laboratorium GenMed, umiejscowionego na Św. Marcina 49 w stolicy woj. wielkopolskiego. Nie trzeba żyć w niewiedzy, ponieważ oddziałuje to niekorzystnie na wielu ludzi.

 • Medicogen

  Strona internetowa www.medicogen.pl to portal informacyjny, dzięki jakiemu można nabyć testy, pozwalające na przeprowadzenie badania na ojcostwo, jak również zdobyć kluczowe wiadomości na temat badań DNA na ustalenie ojcostwa. To pierwszy krajowy serwis internetowy, jakiego tematem są badania genetyczne.

 • Testy na ojcostwo - certyfikowane laboratorium

  Pewne i wiarygodne testy na ojcostwo wykonywane na potrzeby prywatne i sądowe w certyfikowanym laboratorium. Gwarancja najwyższej jakości i dobrej ceny. Możliwość rozłożenia płatności na korzystne raty. Fachowa konsultacja – infolinia aktywna od 8 do późnych godzin wieczornych. Jakość potwierdzona certyfikatami wydanymi przez polskie i zagraniczne jednostki certyfikujące. Profile genetyczne wszystkich badanych osób.

 • Badania DNA na ojcostwo

  Badania DNA na ojcostwo przeprowadzane w laboratorium z długoletnim doświadczeniem. Stosujemy ekonomiczną politykę cenową – badanie ojcostwa już od 717 zł przy zachowaniu najwyższej jakości. Gwarancja najniższej ceny na rynku. Brak prawnie zakwestionowanych wyników. Materiał do testu można pobrać samodzielnie bądź umówić się na pobranie do wybranej placówki medycznej. Zestaw do testu na ojcostwo dostępny jest także w aptekach w Poznaniu.

 • Kinkiety

  Kinkiety to nasza główna branża jak każdy inny produkt oświetleniowy. Firma J&P Lighting Solutions od kilku lat zajmuje się sprzedażą oświetlenia i dystrybucją produktów w nowoczesnych technologiach LED. Posiadamy nie tylko spory wybór artykułów, ale również produkty najlepszej jakości. Na nasze artykuły udzielamy gwarancję i zamówiony towar wysyłamy w ciągu 7 dni do klienta. Chcąc zaspokoić każde zapotrzebowanie petenta, w razie braku potrzebnego towaru zachęcamy do kontaktu. Jako dystrybutor oświetlenia najlepszych firm, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu każdy artykuł.

 • Badania na ojcostwo

  Zbadaj swoje ojcostwo w pewnym i wiarygodnym laboratorium posiadającym placówki medyczne na terenie całej Polski. Współpracujemy z wieloma aptekami, w których można odebrać „od ręki” zestaw bez dodatkowych opłat. Profesjonalne porady i pomoc na każdym etapie realizacji testu. Wynik badania na ustalanie ojcostwa można uzyskać zarówno listownie jak i telefonicznie oraz e-mailowo – bez żadnych opłat!

 • Testy na ustalenie ojcostwa Warszawa

  Testy na ojcostwo mogą Państwo wykonać na terenie Warszawy oraz całej Polski. Pobranie wymazu z policzka jest bardzo proste i zupełnie bezbolesne, dlatego też można to zrobić samodzielnie w zaciszu domowym. Specjalny zestaw można zamówić bądź kupić w aptekach z którymi współpracujemy bez dodatkowych kosztów. Prywatny test na ojcostwo od 957 zł wraz z zestawem. Gwarancja dyskrecji i anonimowości. Korzystne raty. Pewny i jednoznaczny wynik testu.

 • Biosens - wyposażenie laboratoriów

  Biosens jest autoryzowanym dystrybutorem spektrofotometrów firmy HunterLab na terenie Polski. Oferuje spektrofotometry do pomiaru barwy, spektrofotometry UV-VIS, mineralizatory mikrofalowe, pipety automatyczne, kuwety kwarcowe, lampy katodowe, wzorce do spektrometrów. W pełni profesjonalny serwis świadczy usługi w zakresie konserwacji, naprawy oraz walidacji sprzętu laboratoryjnego. Firma stara się dostarczać sprzęt dobrej jakości w niskiej cenie.

 • Ogólnopolskie Centrum Genetyki REX Company S.A.

  Ogólnopolskie Centrum Genetyki REX Company S.A. Specjalistyczny ośrodek, który wykonuje szeroką gamę badań diagnostycznych w tym: badani DNA
  badania pod kątem niepłodności
  diagnostyki medycznej
  testów na ojcostwo
  wykrycie cekalii
  skłonności do nowotworów
  farmakogenetyki
  badania genetycznego pozwalającego ocenić odporność na leczenie interferonem
  infekcji układu moczowo-płciowego
  diagnostyki patogenów układu oddechowego i pokarmowego

  Jeśli chcesz mieć pewny i wiarygodny wynik badania lub określić swoje predyspozycje do chorób genetycznych - zapraszamy!