Legeartis chłodziarki farmaceutyczne

Legeartis chłodziarki farmaceutyczne


Nasza firma oferuje wielkogabarytowe sprzęty apteczne niezbędne w każdej placówce farmaceutycznej. Posiadamy chłodziarki o różnych pojemnościach. Sprzęt jest dostosowany do profesjonalnego składowania leków. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologi zapewnia bezpieczeństwo wrażliwych na temperaturę farmaceutyków. Posiadają między innymi alarmy: awarii zasilania, nieprawidłowej temperatury. Inne funkcjonalności to między innymi: automatyczne oszranianie, wskazywanie i rejestracja temperatury, a także zabezpieczanie przed dostępem osób niepowołanych.Podobne strony
 • Autoklawy

  Firma SERWODENT już od przeszło dekady prowadzi działalność w zakresie dystrybucji urządzeń i materiałów dentystycznych. Samym wsparciem technicznym trudnimy się natomiast już od ponad 25 lat. Praktyka wyniesiona z tego czasu daje możliwość nam teraz proponować Państwu uważnie wybrany i pewny sprzęt w atrakcyjnych cenach. Firma SERWODENT już od ponad 10 lat pełni usługi w zakresie dystrybucji urządzeń i akcesoriów stomatologicznych. Samym serwisowaniem zajmujemy się wszak już od ponad 25 lat. Empiria wyniesiona z tego czasu pozwala nam teraz proponować Państwu dokładnie selekcjonowany i sprawdzony sprzęt w atrakcyjnych cenach.

 • Łozka porodowe - sprzedaż sprzetu medycznego

  Lozka porodowe najwyższej klasy! Włoski producent. Euro medical to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży medycznej. Oferujemy Państwu najwyższej jakości sprzęt i aparaturę medyczną. Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażaniu szpitali, klinik, przychodni oraz prywatnych gabinetów. Dbamy o kobiety w ciąży, dlatego prezentujemy nowy fotel porodowy zaprojektowany do opieki nad nimi, zapewniający najwyższy komfort przed i w czasie porodu.

 • Wypożyczenie koncentratora tlenu

  Specjalizujemy się w urządzeniach do tlenoterapii domowej - koncentratorach tlenu. Oferujemy, wynajem oraz dodatkowo serwis naprawczy większości modeli. Nasza wypożyczalnia koncentratorów tlenu działa w całej Polsce. Nasza firma zajmuje się urządzeniami stosowanymi w domowym leczeniu tlenem - koncentratorami tlenu. Prowadzimy sprzedaż nowych i stosowanych urządzeń. W mojej spisie produktów/usług znajdują się zarówno stacjonarne urządzenia jak również małe, lekkie, przenośne koncentratory tlenu zasilane akumulatorami. U nas uzyskacie Państwo fachową edukację i doradztwo w dziedzinie tlenoterapii. Doradzimy w wyborze adekwatnego modelu. Oferujemy też dzierżawę koncentratorów tlenu na terenie całej Polski. Urządzenia dostarczamy za pośrednictwem spółki kurierskiej. Nasza wypożyczalnia koncentratorów tlenu oferuje najnowsze modele czołowych producentów sprzętu medycznego. W cenie wypożyczenia gotowy do zastosowania koncentrator tlenu wraz z akcesoriamii, przeglądy techniczne, a oprócz tego serwis naprawczy urządzenia. Nasza firma posiada również profesjonalny serwis naprawczy koncentratorów tlenu. Naprawiamy większość modeli dostępnych na rynku koncentratorów tlenu. Urządzenia do naprawy przyjmujemy również za pośrednictwem zamówionego przeze mnie kuriera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową.

 • Kamizelka ratunkowa

  Firma Ma-Je-R posiada w ofercie nowoczesne kamizelki ratunkowe z nowoczesnymi pasami bezpieczeństwa. Pneumatyczna kamizelka ratunkowa wyposażona jest w wysokiej częstotliwości lampkę błyskową, kaptur chroniący przed zalaniem falą oraz szybkie i bezpieczne zapięcie z podwójnym zabezpieczeniem. Oprócz kamizelek ratunkowych również inny sprzęt żeglarski. W asortymencie jest nie tylko sprzęt żeglarski, ale również sprzęt medyczny, laboratoryjny oraz rehabilitacyjny i ortopedyczny.

 • SIMED - łóżka rehabilitacyjne

  Firma SIMED od lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości sprzętu medycznego. Sztandarowe produkty firmy to różnego rodzaju łóżka rehabilitacyjne oraz łóżka szpitalne. To, co najważniejsze w przypadku produkowanych produktów, to wygoda osób, które będą z nich korzystać. Chodzi tu oczywiście o pacjentów, ale także o osoby, które zajmują się pielęgnacją osób chorych. Oferowane łóżka szpitalne są bowiem praktyczne i ergonomiczne, co znacznie ułatwia pracę.

 • Liftplus.pl - windy dla niepełnosprawnych

  Doczekaliśmy czasów, kiedy Ziemia kręci się tak szybko, że ludzkość często zapomina o sprawach tak istotnych, jak potrzeby komunikacyjne osób niepełnosprawnych ruchowo. Na całe szczęście o problemie mówi się coraz głośniej, a za słowami idą konkretne działania. Niemniej wciąż wiele pracy przed nami, pracy, którą od niemal dwóch i pół dekady wykonuje firma Liftplus – producent, dystrybutor i bezpośredni importer urządzeń dźwigowych, które wychodzą naprzeciw potrzebom osób o ograniczonych możliwościach ruchowych. Mowa tu o takich urządzeniach jak: windy (o różnych wysokościach podnoszenia, peronowe, do samochodów itp.), podnośniki pacjenta (wannowe, basenowe, sufitowe), wanny dla seniorów, szyny i rampy najazdowe i inne. Odwiedź stronę internetową Liftplus.pl i skorzystaj z szerokiej oferty urządzeń i usług.

 • a-biotech.pl

  Jeśli zajmujesz się naukami bilogicznymi, prowadzisz badania i poszukujesz rozwiązań na potrzeby laboratorium, zapraszamy do skorzystania z oferty firmy A-BioTech we Wrocławiu. Oferujemy całościowe wyposażanie laboratoriów oraz nowoczesne rozwiązania z zakresu biologii, mikrobiologii, genetyki, biochemii czy biologii molekularnej. Zajmujemy się również fachowym doradztwem w zakresie doboru odczynników i aparatury. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 • Antimicrobial.plus

  Antimicrobial Plus to innowacyjne urządzenie które zadba o nasze zdrowie w komunikacji miejskiej. Nasz sprzęt jest dostępny na rynku od bardzo dawna oraz od bardzo dawna zarządy wielu miast przechylają się na instalację Antimicrobial Plus w autobusach komunikacji publicznej. Dopiero w erze Covid 19 uzmysłowiliśmy sobie jak istotną role odgrywają nasze urządzenia a dokładnie rolą ich jest usuwanie wszelkich wirusów z powietrza. Charakterystyczna struktura, która wykorzystuje profesjonalne środki powoduje, że w otoczeniu giną każde wirusy a my możemy swobodnie poruszać się środkiem komunikacji miejskiej.

 • Wyposażenie medyczne - aromed.pl

  AroMed to sklep internetowy, który specjalizuje się w sprzedaży artykułów higienicznych oraz wyposażenia medycznego. Hurtownia medyczna AroMed zaopatruje gabinety medyczne w oryginalne oraz sprawdzone produkty. Profil firmy opiera się na zaopatrywaniu placówek medycznych, podologów oraz hospicjów, a dzięki znajomości potrzeb lekarzy, firma gwarantuje pełne zadowolenie klientów. Odwiedź sklep internetowy, by poznać pełną ofertę!