Poradnik dla przyszłych mam

Poradnik dla przyszłych mam

Ocena: 3.6/10 (17 głosów)Zapraszam do nowo powstałego portalu w którym znajdują się ważne, ciekawe i przydatne informacje związane z macierzyństwem. Portal został podzielony na kilka działów. Pierwszym jest 1 trymestr ciąży. Tam dowiesz się kiedy należy pójść do lekarza, jakie są objawy ciąży. Napisane zostały również artykuły o drugim i trzecim trymestrze. Są tu też ważne artykuły o porodzie i połogu. Każdy artykuł można komentować.Podobne strony
 • 2 tydzień ciąży

  Na naszym serwisie jeszcze nikt się nie zawiódł! Dlatego zapraszamy na portal www.2tydzienciazy.medserwis.pl, abyś mógł się przekonać, że to najlepsze źródło informacji w temacie: 2 tydzień ciąży. Nie zapomnij polecić nas znajomym i rodzinie, bo naprawdę warto to zrobić! Drugi tydzień ciąży rozpoczyna się w końcu miesiączki, kiedy to zaczyna dojrzewać komórka jajowa, która zostaje uwolniona z jajnika.

 • 8 tydzień ciąży

  Nasz serwis www.8tydzienciazy.medserwis.pl to najlepszy zbór informacji w internecie na temat: ósmy tydzień ciąży. Musisz nas koniecznie sprawdzić, na pewno nie pożałujesz! U nas informacje są zawsze prawdziwe, wartościowe i interesujące. W tym tygodniu zaczynają rozwijać się paluszki złączone błoną oraz stopy i dłonie poza tym kończyny górne i dolne powoli zaczynają zginać się w łokciach i nadgarstkach.

 • 21 tydzień ciąży

  Zapraszamy do korzystania z serwisu www.21tydzienciazy.medserwis.pl wszystkich naszych użytkowników! Czekamy na Państwa i na Państwa spostrzeżenia dotyczące tej witryny! Nie możecie przegapić takiego portalu w swoich poszukiwaniach informacji na temat: dwudziesty pierwszy tydzień ciąży. Maleństwo jest bardzo ruchliwe, ponieważ ćwiczy wszystkie możliwe mięśnie. Dziecko ma także już swoje pory snu i wcale nie muszą one zgadzać się z Twoimi porami.

 • 27 tydzień ciąży

  Nasza witryna www.27tydzienciazy.medserwis.pl to same informacje interesujące i zawsze aktualne. U nas znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania dotyczące tego tematu. Jakbyś przyłożyła latarkę do swojego brzucha to dziecko na pewno obróciłoby się w stronę jaśniejszego punktu. Na główce ma już włoski, które jednak są słabe i w kilka tygodni po porodzie wypadną a na ich miejsce pojawią się mocniejsze.

 • 37 tydzień ciąży

  Możemy z czystym sumieniem polecić ten serwis www.37tydzienciazy.medserwis.pl. Czekamy na każdą Twoją opinię dotyczącą portalu! Nie zapomnij polecić nas znajomym, bo warto! Właściwie od końca tego tygodnia dziecko będzie określane jako donoszone i urodzenie go w tym momencie nie stanowi ryzyka dla jego życia. Ale to także nie zmienia faktu, że ciąża trwa 40 tygodni i do tego czasu dziecko nadal będzie rosło.

 • Objawy ciąży

  Jeśli chciałabyś poznać odpowiedź na pytanie czy jesteś w ciąży, to ta strona na pewno pozwoli ci uzyskać najważniejsze informacje na ten temat. Przeczytasz tutaj również wiele wątków nie tylko na temat pierwszych objawów ciąży ale również odnośnie hormonów i testów ciążowych. Szczegółowy opis poziomu hormonu hCG pozwoli stwierdzić, czy faktycznie doszło do zapłodnienia. Warto wejść na pierwsze-objawy.pl

 • Krew pępowinowa

  Nie chodzi jednakże zaledwie o nas, także o naszych najbliższych, o braci ewentualnie siostry. wskutek tego już obecnie pożądane byłoby ulokować w przyszłe wigor zaś zdeponować krew pępowinową, która pomogła uprzednio wielu rodzinom. Fenomen komórek macierzystych pochodzących z krwi pępowinowej tkwi w tym, że tuż po przeszczepie potrafią prędko namnażać się. zachować może los nasze, naszego rodzeństwa albo naszych dzieci. Jest ona bogatym źródłem krwiotwórczych komórek macierzystych, które przeszczepia się w celu regeneracja chorego układu krwiotwórczego. Nie potrafimy stwierdzić czy w przyszłości nie będziemy narażeni na śmiertelne choroby. Krew pępowinowa to bezcenny skarb, który ma cudowne właściwości. ale wcześniej w dzisiejszych czasach są możliwości, które pomogą nam próbować się z chorobami gdyby tylko zajdzie taka ewentualność. Pamiętajmy, że byt tudzież zdrowie są bezcennym darem.

 • Sztuczne zapłodnienie

  Strona, której jesteśmy autorami omawia, jeszcze do tej pory dość dyskusyjny temat, jakim jest in vitro. Każdy, kto pragnie uzyskać szereg ciekawie zaprezentowanych informacji o tej nowoczesnej metodzie powiększenia rodziny, na pewno musi odwiedzić nasz serwis. Serwis jest poświęcony całkowicie metodzie in vitro. Znajdziesz tu wszelkie fakty, których z pewnością wymagasz na temat tego zabiegu. Do dziś w Polsce niestety sporo osób jest przeciwko jej stosowaniu. Lecz wiedz, iż nie warto jest zwracać uwagę na innych, kiedy chce się pamiętać o własnym szczęściu. Przeanalizuj wiele wiadomości zamieszczonych na naszej stronie.

 • Konflikt serologiczny

  Konflikt serologiczny - gdy matka ma Rh-, ojciec Rh+ a dziecko dziedziczy RH+. Konflikt serologiczny rzadko doprowadza do komplikacji. Konflikt serologiczny dotyczy drugiej ciąży, dzisiaj możemy mu zapobiegać.Portal www.konfliktserologiczny.medserwis.pl to informacja branżowa skierowana do użytkowników poszukujących informacji z dziedziny medycyny. Z pewnością nie zawiedziesz się na witrynie www.konfliktserologiczny.medserwis.pl bo jest dobrze przygotowana. Możemy z czystym sumieniem polecić serwis www.konfliktserologiczny.medserwis.pl bo zawiera wiele pożytecznych informacji.