Wczasy odchudzające

Wczasy odchudzające

Ocena: 2.6/10 (12 głosów)Zapraszamy na wczasy odchudzające, tanie turnusy odchudzające nad morzem, nad jeziorem, w górach, SPA szybkie odchudzanie. Wczasy odchudzające dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Stres, zmęczenie i złe nawyki żywieniowe, są przyczyną wielu dolegliwości i początkiem chorób. Efektem tego jest zanieczyszczenie organizmu, zaburzona przemiana materii i otyłość. Chcąc pomóc Państwu odzyskać ładna figurę, energię i dobre samopoczucie, zapraszamy na turnusy, wczasy odchudzające, które poprawiają: zdrowie i kondycje fizyczną, przygotowanie do zmiany trybu życia, pozbycie się stresu i permanentnego zmęczenia, pozbycie się zbędnych toksyn z organizmu, obniżenie ciśnienia krwi, zmniejszenie poziomu cholesterolu oraz oczyszczenie krwi.Podobne strony
 • Sposoby na odchudzanie

  Strona na temat różnych metod odchudzania. Zawiera przykłady ćwiczeń odchudzających, diet i wiele innych. Ćwiczenia i diety odchudzające to chyba jednak najlepsze sposoby na pozbycie się nadmiarowych kilogramów. Poprzez zastosowanie odpowiedniego treningu niemal każdemu może się udać schudnąć. Najlepsze formy ćwiczeń to bieganie, jazda na rowerze, czy pływanie. Oczywiście same ćwiczenia mogą nie wystarczyć dlatego warto uzupełnić je wartościową dietą.

 • Nutrizone - dietetyka sportowa

  UTRIZONE - strefa zdrowego odżywiania

  JAGODA PODKOWSKA - dietetyk sportowy, Trener Żywienia®
  Poradnictwo dietetyczne
  Układanie diet i programów żywieniowych dla sportowców
  Zalecenia i porady w sprawie suplementacji
  Konsultacje dietetyczne i nauka zdrowego odżywiania
  Wspomaganie leczenia anoreksji

  Nazywam się Jagoda Podkowska – jestem dietetykiem sportowym i Trenerem Żywienia®. Ukończyłam studia na wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW. Moją specjalizacją jest dietetyka. Od 5 lat pracuję w Centrum Treningu Osobistego i Dietetyki EGO, gdzie bezustannie poszerzam swoją wiedzę z zakresu dietetyki oraz suplementacji.

  Układam diety i profesjonalne programy żywieniowe dla sportowców różnych dyscyplin. Udzielam porad odnośnie suplementacji i wspomagania. Ponadto zajmuję się leczeniem chorych na anoreksję poprzez zdrowe odżywianie.

  Obecnie układam programy żywieniowe dla:
  Członków klubu sztuk walki Copacabana w Warszawie
  Kolarzy MTB startujących na maratonach z cyklu Mazovia MTB
  Piłkarzy Akademickiej Ligi Halowej Piłki Nożnej ALHPN – Futsal Warszawa
  Osób regularnie trenujących na siłowni w Centrum Treningu Osobistego i Dietetyki EGO

  Możliwy dojazd do klienta we wskazane miejsce w Warszawie bądź konsultacje drogą mailową.

 • Jak obliczyć BMI

  Jeśli nie masz pewności czy masz niedowagę, nadwagę, czy już otyłość to możesz sobie obliczyć swoje BMI, czyli wskaźnik masy ciała. Oblicza się go używając prostego wzoru. Trzeba podaną w kilogramach masę ciała podzielić przez kwadrat wysokości wyrażony w metrach. Analizując wyniki można określić czy dana osoba ma niedowagę, nadwagę, czy cierpi na otyłość. Należy jednak pamiętać, że BMI, to co prawda wygodne i szybkie narzędzie, aczkolwiek jest obarczone dużym współczynnikiem błędu, o którym powinno się pamiętać. Indywidualne wyniki dla kobiet i mężczyzn mogą się od siebie różnić, choć skala jest jedna.

 • Centrum Leczenia Otyłości OTC. Profesjonalne odchudzanie Szczecin

  Centrum Leczenia Otyłości oferuje usługi w zakresie diagnostyki i leczenia pacjentów z otyłością, nadwagą, niedowagą oraz chorobami towarzyszącymi tym przypadłościom. Zajmujemy się kompleksową obsługą i leczeniem pacjentów z tymi przypadłościami. Naszą ofertę kierujemy również do firm, oferując usługi w zakresie cateringu dietetycznego, diagnostyki sportowej itp. Jeśli wciąż bezskutecznie walczysz z otyłością, niedowagą lub nadwagą - zgłoś się do nas!

 • Odchudzanie

  Odzyskanie prawidłowej wagi ma pozytywny wpływ na zdrowie i samoocenę, dzięki szczupłej sylwetce. Nadwaga powoduje szereg nieujawniających się od razu chorób, które z czasem coraz trudniej leczyć. Zamiast łykać w przyszłości mnóstwo leków, lepiej popracować nad odchudzaniem. Jest to proces, który wymaga czasu i cierpliwości oraz wysiłku. Nie warto sugerować się reklamami cudownych środków mających przyspieszyć odchudzanie. Tylko we współpracy z lekarzem lub dietetykiem, przy zastosowaniu bezpiecznej diety i ćwiczeń fizycznych, odchudzanie będzie zdrowe.

 • Polecany dietetyk z Wrocławia

  Nowoczesna dietetyka we Wrocławiu- doradztwo żywieniowe na wysokim poziomie i w zasięgu ręki. Wejdź na portal www.grazynalaczna.pl dowiedź się więcej o skutecznym odchudzaniu we Wrocławiu. Przede wszystkim należy odwiedzić zakładkę O mnie oraz Oferta, gdzie znajdują się programy dietetyka z Wrocławia takie jak: pierwsza wizyta, podstawowa konsultacja dietetyczna, indywidualny i długoterminowy program żywieniowy oraz dieta w chorobach. Każdy program zawiera dokładną analizę bieżących nawyków żywieniowych oraz ułożenie odpowiedniej diety. W razie kwestii została utworzona sekcja Kontakt, która zwiera wszystkie niezbędne dane kontaktowe zezwalające na szybki kontakt z dietetykiem oraz zapisanie się na indywidualna wizytę dotyczącą między innymi skutecznego odchudzania Wrocław

 • www.odchudzanie.medicover.pl

  Klinika Leczenia Otyłości Medicover to lider w swojej branży. Profesjonalne podejście do każdego pacjenta oraz nowoczesne metody walki z nadwagą sprawiają, że każdy tam bez trudu uzyska niezbędną pomoc. Na wysoki poziom placówki pracują przede wszystkim specjaliści, którzy doskonale wiedzą, jak pomóc każdemu. W klinice można skorzystać ze specjalnie dobieranych dla każdego pacjenta programów leczenia otyłości, które dzięki indywidualnemu ich dobieraniu są niezwykle skuteczne i pomagają pozbyć się nadwagi.