• DORADZTWO PERSONALNE - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

doradztwo personalne

 • W&BS Doradztwo Personalne, Executive Search, firma rekrutacyjna

  W&BS Rozwiązania Personalne specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla różnych sektorów gospodarki. Docieramy do najtrudniej dostępnych Kandydatów o unikalnych kwalifikacjach i doświadczeniu. Prowadzimy procesy rekrutacji na terenie kraju oraz poza jego granicami. Specjalizujemy się zarówno w usługach z zakresu doradztwa personalnego, doradztwa organizacyjnego oraz employer branding (opis usług dostępny na naszej stronie www.wbspraca.pl). Doradztwo personalne obejmuje takie usługi jak: Rekrutacja i selekcja, Executive Search /Direct Search/ Headhunting, Assessment Center (AC), Development Center (DC) oraz Badania testowe. Doradztwo organizacyjne obejmuje konsultację w takim zakresie jak: Audyt personalny, Modele kompetencyjne, Oceny pracownicze, Systemy motywacyjne, Badanie satysfakcji pracowników, Analiza wynagrodzeń, Employer Branding. Rekrutujemy pracowników w następujących specjalizacjach: Kadra zarządzająca, Sprzedaż i marketing, Administracja biurowa, Budownictwo drogowe i mostowe, Budownictwo instalacyjne, Budownictwo kubaturowe, Inżynieria/Produkcja, Energetyka, IT oraz innych.

 • Predyspozycje zawodowe - test i baza wiedzy

  W serwisie tym zidentyfikujesz swoje predyspozycje i zainteresowania zawodowe, dokonasz szczegółowej analizy owych predyspozycji, znajdziesz grupę zawodów, w których realizacja przyjdzie Ci z łatwością, a na sam koniec poczytasz ciekawostki ze świata pracy. Mówiąc inaczej, znajdziesz u nas profesjonalny test predyspozycji zawodowych, a ponadto bazę wartościowych artykułów uzupełniających owy test zawodowy. Zależy nam na Twojej karierze zawodowej - im więcej specjalistów i osób wykształconych w naszym kraju, tym dobrobyt społeczeństwa lepszy i naród szczęśliwszy.

 • Rekrutacja

  Dobór bezpośredni kandydatów to praktyczna usługa dla firm, które potrzebują pracowników o wysokich kwalifikacjach, a także szansa na dobrą pracę dla ludzi elastycznych z wartymi uwagi zdolnościami. Firma rekrutacyjna Del Piero oferuje Państwu usługi z zakresu doboru bezpośredniego menedżerów i specjalistów z dziedziny biznesu. Staramy się dotrzeć do najlepszych na rynku kandydatów i polecić ich naszym Klientom. Podstawowa filozofia, jaką się kierujemy, jest wysoki poziom dyskrecji zarówno wobec kandydatów, jak i wobec Klientów.

 • Randstad.pl

  Randstad - być może najlepsza agencja doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej. Pomagamy firmom w rekrutacjach stałych, tymczasowych, specjalistycznych, wspieramy różnorodne procesy HR. Dodatkowo zajmujemy się również monitoringiem rynku pracy oraz wsparciem w zakresie spraw kadrowych. Jeśli potrzebujesz pomocy w tym zakresie, zajrzyj na naszą stronę. Misją agencji jest kształtowanie rynku pracy.

 • Blog ekspercki kosztypracy.pl - doradztwo personalne

  Blog ekspercki przedstawiający aktualną sytuację na rynku agencji pracy tymczasowej w Polsce. Analizy, oceny, komentarze specjalistów z dziedziny HR dotyczące zatrudnienia pracowników tymczasowych. Doradztwo personalne, leasing pracowniczy i jego prawne aspekty. Odpowiedzi na najtrudniejsze pytania oraz porady dla pracowników i pracodawców. Outsourcing w firmie i korzyści z niego płynące, a przede wszystkim szansa na budowanie przewagi konkurencyjnej dzięki zewnętrznym zasobom i kompetencjom.

 • Doradztwo personalne

  Work Express People skupia się na doradztwie personalnym dla biznesu stosując najefektywniejsze źródła pozyskiwania pracowników opracowane przez naszych najlepszych specjalistów. Wiele lat doświadczenia na rynku pracy pozwoliło wypracować szereg skutecznych metod weryfikacji i selekcji kandydatów co zaowocowało powstaniem wielu profesjonalnych i innowacyjnych usług z obszaru doradztwa personalnego dla naszych Klientów. Specjalizujemy się w rekrutacji i selekcji w wielu obszarach stawiając na najwyższe standardy, dbając o wizerunek naszych Klientów i profesjonalną obsługę i zadowolenie kandydatów.

 • Personnel Multiservice biuro doradztwa personalnego

  Firma wykonuje na zlecenie pełne, kilkuetapowe procedury rekrutacyjne przy zastosowaniu najlepszych metod badawczych. Zapewniamy najwyższą jakość wykonania, zdecydowanie konkurencyjne ceny, brak opłat wstępnych wnoszonych przy podpisaniu zlecenia, system gwarancji zabezpieczających interesy klienta. Działamy na terenie całej Polski. Posiadamy doskonałe rekomendacje.

  Celem firmy Personnel Multiservice jest świadczenie usług związanych z różnymi aspektami rekrutacji, selekcji, doskonalenia kadr oraz problemami gospodarowania zasobami ludzkimi. W pracy swojej stosujemy metodykę badawczą oraz procedury postępowania oparte na współczesnych osiągnięciach nauk społecznych oraz międzynarodowych standardach.

  Nasze zadania obejmują wybór spośród grona dostępnych na rynku pracy kandydatów tych osób, których kwalifikacje, umiejętności i doświadczenia, a także cechy i predyspozycje psychiczne najpełniej odpowiadają wymaganiom związanym z danym, konkretnym stanowiskiem pracy w Państwa firmie. Dlatego punktem wyjścia w stosowanych procedurach jest dokładne poznanie specyfiki stanowiska, na które poszukujemy kandydata, jego miejsca i roli w firmie, zasad komunikacji i współdziałania z innymi stanowiskami. We współpracy z Państwem określimy wymogi formalne, kwalifikacyjne, pożądany profil doświadczeń oraz cech osobowościowych kandydata.

 • Corporate Coaches - szkolenia dla binesu

  Jesteśmy firmą, której pasją i profesją jest coaching oraz inne formy rozwojowe oparte o coaching i mentoring. Poprzez najwyższej jakości, profesjonalne i kompleksowo zaprojektowane programy coachingowe, wykonywane kompetentnie i z pełnym zaangażowaniem, wspieramy ludzi, zespoły i organizacje w rozwoju oraz ciągłym doskonaleniu się. Nasz Zespół wykorzystuje kompetencje, nabyte oraz nieustannie doskonalone w czołowych na świecie szkołach i organizacjach coachingowych: Erickson College Vancouver, Creative Consciousness International Coaching Academy, Worldwide Association of Business Coaches WABC.Naszym celem jest inspiracja i rozwój organizacji, zespołów oraz jednostek.Obszary, w których prowadzimy szkolenia: coaching, przywództwo i zarządzanie, rozwój pracowników i zespołów, rozwiązywanie sytuacji konfliktowych. Prowadzone przez Corporate Coaches szkolenia wyróżnia to, że poprzez zastosowanie profesjonalnych narzędzi coachingowych, rozwijają u uczestników nowe strategie myślenia i działania. Uczestnicy wprowadzają je skutecznie w życie, tak, że stają się one częścią ich repertuaru.

 • Doradztwo personalne

  Doradztwo personalne Human Resources Executive - Poznań, ul. Strumykowa i Szelągowska. Pracujemy z klientami z terenu całej Polski i z podmiotami zagranicznymi. Selekcja i rekrutacja pracowników, szkolenia pracowników, executive search, zarządzanie zasobami ludzkimi - doradztwo personalne. Badanie kompetencji, rekrutacja i dobór kadr. Wsparcie procesu rekrutacji, kreowanie wizerunku osobistego w biznesie. Zadbaj o swoją karierę zawodową - z nami znajdziesz wymarzoną pracę, konsultacje z zakresu świadomego kreowania swojego wizerunku. Zbuduj długofalową politykę zarządzania zasobami ludzkimi. Zdobądź doświadczenie i wykonaj diagnozę kultury organizacyjnej. Przeprowadzamy analizę kwalifikacji zawodowych kandydata. Kreowanie wizerunku, profesjonalne warsztaty i indywidualne konsultacje. Na stronie słownik stanowisk. Skontaktuj się z nami - Sprzedaż i kontakty biznesowe Agnieszka Krukowska. HR Executive to gwarancja sukcesu.

 • SFR - Doradztwo Personalne

  Specjalizujemy się w przeprowadzaniu rekrutacji na stanowiska związane ze sprzedażą oraz obsługą klienta. Posiadamy praktyczną wiedzę z zakresu rekrutacji, szkolenia, oraz motywowania sił sprzedaży, popartą wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zespołów sprzedażowych. Znamy cechy i predyspozycje skutecznych pracowników oraz wiemy, gdzie można ich znaleźć. Naszym celem jest dobór optymalnego pracownika przy optymalnym zadowoleniu Klienta – udzielamy gwarancji na nasze usługi oferując je w indywidualnej cenie dla każdego Klienta.

1 · 2 · następna strona »