wrocold.pl

wrocold.pl

Ocena: 1.4/10 (5 głosów)Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy WROCOLD z Wrocławia. Funkcjonujemy w branży chłodniczej i możemy się pochwalić długoletnim doświadczeniem i szerokim gronem zadowolonych odbiorców. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi projektowanie, montaż oraz serwisowanie instalacji chłodniczej, wentylacji oraz klimatyzacji. Proponujemy montaż zewnętrzny i wewnętrzny jednostek, uruchomienie oraz przeszkolenie użytkownika z zakresu obsługi urządzenia. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, fachowe doradztwo i rzetelność. Na stronie internetowej umieściliśmy więcej informacji na temat oferty i dane kontaktowe.Podobne strony
 • Kratki wentylacyjne

  Jako jedna z bardzo dobrych firm/spółek/korporacji w Polsce oferujemy sprzedaż elementów do wentylacji oraz dodatkowo kominek. Tylko u nas mogą Wy zakupić po aptekarsku bądź hurtowo kratki wentylacyjne, kratki kominkowe, drzwiczki rewizyjne oraz dodatkowo czerpnie powietrza. Wyłącznie u nas te w tej chwili towary są wysokiej klasy i co najistotniejsze opracowane są z metali nierdzewnych. O ile są Wy zainteresowani czegłółową ofertą to serdecznie inwitujemy do naszego sklepu internetowego w którym zostało wszystko dokłądnie opisane. Nie zwlekaj i już właśnie skorzystaj z naszej oferty, a jednocześnie dołącz do grona zadowolonych kontrahentów.

 • Nowoczesne, ekologiczne instalacje grzewcze i sanitarne P.H.U. Stampol

  Od ponad 20 lat firma P.H.U. STAMPOL specjalizuje się w wykonywaniu instalacji grzewczych i sanitarnych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania domów mieszkalnych, budynków biurowych. Współpracując z nami mają Państwo możliwość wykonania wszystkich instalacji w budynku przez naszą Firmę - oszczędzając przy tym czas i minimalizując koszty budowy.Na dzień dzisiejszy oferujemy Klientom usługi w zakresie: - instalacje centralnego ogrzewania (piece gazowe lub pompy ciepła) - instalacje ciepłej i zimnej wody użytkowej - instalacje kolektorów słonecznych - instalacje wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperacja) - instalacje dolnego źródła ciepła dla pomp ciepła - instalacje gruntowego wymiennika ciepła dla systemów rekuperacji Specjalizujemy się w rozwiązaniach tanich w eksploatacji wykorzystując nowoczesne urządzenia, wykorzystując energię odnawialną pompy ciepła.

 • Rekuperacja

  Rekuperacja to jeden ze składników wentylacji maszynowej. Proces ten pomaga nam zachować energię w lokalu. W dzisiejszych czasach coraz większa ilość osób poszukuje nowoczesnych sposobów ażeby zaoszczędzić. Do tego pragną ci ludzie mieszkać jak najmocniej w zgodzie ze środowiskiem. Jednak nadal wiele osób nigdy nie słyszało o tych współczesnych metodach. Duża część ludzi nadal nie potrafi zachowywać energii, ba nawet nie zna pojęcia oszczędzanie. I to nie są osoby z małych wiosek, lecz wielokrotnie ludzie z wielkich miast, widzący zaledwie czubek swojego nosa. Jest sporo różnorakich metod oszczędzania energii. Wystarczy zacząć od niezapominania o zgaszeniu świateł w pustych pomieszczeniach, o wyłączaniu przeróżnych urządzeń takich, jak choćby radio. Do tego po co ma chodzić kilka urządzeń jednocześnie. To co jest niepotrzebne lub to czego nie używamy w danej chwili należy absolutnie wyłączyć. To są najprostsze metody na oszczędzanie energii. Jednakże gdybyśmy chcieli iść dalej warto chwilę pomyśleć jak pragniemy zająć się oszczędzaniem i ile należy włożyć i czy w ogóle się to nam zwróci. Teraz kiedy wyczerpują się naturalne źródła energii należy szukać rozmaitych sposobności wszędzie. Niektórzy ludzie konstruują miniaturowe elektrownie wykorzystujące siły natury do wytwarzania energii. Jak mówią naukowcy za jakiś czas naturalne substancje, jak choćby ropa naftowa, całkowicie ulegną wyczerpaniu. Następnym ważnym problemem jest fakt, że osób na świecie stale przybywa, a z tym się wiąże fakt, że, wzrasta zapotrzebowanie na energię.

 • Klimatyzacja Wrocław

  Frozen proponuje profesjonalny montaż oraz serwis urządzeń chłodzących a także klimatyzatorów. Firma Frozen zaistniała przeszło 10 lat temu, jako kontrakcja na dynamiczny rozkwit branży handlowej i usług branży spożywczej, a co z tym się wiąże, przyrostem zapotrzebowania na urządzenia chłodzącego i szeregu usług z tym związanych. W naszej ofercie posiadamy klimatyzatory oraz sprzęty chłodnicze znamionujące się najwyższą i sprawdzoną niezawodnością działania. Frozen jest firmą wszechstronną, oferujemy usługi od zaprojektowania systemu klimatyzacyjnego i doboru urządzeń przez montaż i serwisie pogwarancyjnym. Wysoka jakość świadczonych usług, przystępne ceny oraz solidny serwis klimatyzacyjny to jest to, co wyróżnia nas na tle naszej konkurencji. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowniczej, a także użyciu wysokiej jakości materiałów zapewnimy dobrą atmosferę w pomieszczeniach biurowych, odpowiednią ochronę owoców jak i również zmniejszenie zużycia prądu w firmie i mieszkaniu.

 • Klimat Serwis

  Klimat Serwis to firma oferująca doskonałej jakości produkty i wysokiej klasy serwis. W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia firm m.in takich jak: Indesit, Samsung, LG, oraz wiele innych przodujących na rynku polskim jak i zagranicznym. Główny zakres naszej działalności to sprzedaż i serwis klimatyzacji oraz kurtyn powietrznych. Urządzenia przez nas zainstalowane pracują w domach jednorodzinnych, biurach,lokalach usługowych, pomieszczeniach technicznych, wszędzie tam gdzie niezbędne lub potrzebne jest chłodzenie lub ogrzewanie.

 • Klimatyzacja Warszawa

  Nasza firma posiada długoletnie doświadczenie w sprzedaży i montażu wysokiej jakości urządzeń klimatyzacyjnych. Dostępna u nas klimatyzacja jest bardzo wielu typów, między innymi split, miltisplit. Oferujemy dodatkowo klimatyzatory kasetowo, przypodłogowo-sufitowe, okienne i kanałowe. Chcielibyśmy tutaj zaznaczyć, iż dostępne u nas urządzenia są najwyższej jakości, co weryfikują atesty i certyfikaty unijne.

  Naszym klientom oferujemy nie tylko montaż klimatyzacji, ale także okresowe przeglądy, nawet po wyczerpaniu się gwarancji na sprzęt. Świadczymy też usługi połączone z fachowym serwisem klimatyzatorów. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze dokładną specyfikacją oferowanych przez nas urządzeń oraz z cennikiem, który znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Pytania prosimy zadawać telefonicznie lub mailowo. Szczególnie rekomendujemy klimatyzatory typu split, które najlepiej sprawdzają się w gospodarstwach domowych i biurach, bo ich montaż przebiega bez jakiejkolwiek ingerencji w strukturę budynku.

  To powoduje, że jest to najbardziej poszukiwane na rynku europejskim rozwiązanie. Urządzenie typu split składa się z dwóch jednostek – wewnętrznej i zewnętrznej, które współgrając zapewniają całkowity komfort. Dla tych klientów, którzy potrzebują takich urządzeń jak klimatyzacja w kilku pomieszczeniach, a nie chcą montować wielu agregatów zewnętrznych, chcielibyśmy polecić klimatyzatory typu multisplit, które umożliwiają dobór jednostek wewnętrznych o różnej mocy i parametrach. Nasza firma kilka razy w roku prowadzi kontrole sezonowe, które mają na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania klimatyzatorów szczególnie po lecie i wiosennym pyleniu roślin.
  Przegląd klimatyzatorów przedłuża ich żywotność, a też polepsza ich wydajność, zwłaszcza jeśli chodzi o ciszę w pomieszczeniu lub jakość powietrza. Przegląd obejmuje między innymi dezynfekcję jednostki wewnętrznej i zewnętrznej, czyszczenie filtrów, pomiar prądy przy obciążeniu a także kontrolę ciśnienia czynnika chłodniczego.

 • Klimatyzacja i rekuperacja - montaż Gdańsk Olsztyn

  Jesteśmy dystrybutorem czołowych producentów takich urządzeń jak klimatyzatory, rekuperatory, centrale wentylacyjne czy odkurzacze centralne. W swojej ofercie posiadamy urządzenia takich producentów jak Fuji Electric, Midea, Mitsubishi Electric, Daikin, Samsung, LG, Husky, Duovac, Komfovent, R-vent czy AERIS. Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji: od projektu, po sprzedaż, montaż kończąc na opiece serwisowej i zadowoleniu klientów. Działamy na terenie całej Polski. Zaufało nam już grono zadowolonych klientów.

 • Wentylacja - AHS Kraków

  Przedsiębiorstwo Air Home Systems proponuje kontrahentom świadczenia związane z montażem oraz naprawą klimatyzacji, wentylacji czy ogrzewania nadmuchowego. Oferujemy także profesjonalne doradztwo w zakresie doboru najbardziej odpowiednich produktów, dopasowanych personalnie do przedstawionych oczekiwań. Oferujemy wysoką klasę usług, na którą wpływa długoletnie doświadczenie w branży a także duża wiedza. Nasze przedsiębiorstwo usytuowane jest w stolicy Małopolski. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

 • COMEX montaż instalacji klimatyzacyjnych

  Celem znajdującej się we Wrocławiu spółki Comex jest dostarczenie swoim Klientom najlepszej jakości powietrza. Przedsiębiorstwo specjalizuje się bowiem w systemach wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych dla domu, biura bądź przemysłu. Propozycja firmy obejmuje takie urządzenia, jak różnego typu wentylatory, rewitalizatory, nagrzewnice, klimatyzatory czy kurtyny. Osiągalny jest także wachlarz akcesoriów wentylacyjnych. Comex prowadzi ponadto serwis systemów oczyszczania powietrza. By zagwarantować Państwu najlepszą jakość usług, firma współpracuje wyłącznie z renomowanymi producentami. Więcej szczegółów o produktach dostępnych w ofercie firmy zamieszczonych jest na stronie internetowej.

 • techog.pl

  Jeśli poszukujecie firmy, która zapewni obsługę imprezy w zakresie ogrzewania i klimatyzacji tj.: koncert, impreza plenerowa czy bankiet, zapraszamy do skorzystania z oferty firmy TECHOG Sp. z o.o. w Lesznie. Oferujemy wynajem nagrzewnic olejowych, gazowych czy wynajem klimatyzacji ewaporacyjnej. Działamy jako wypożyczalnia sprzętu grzewczego oraz serwis osuszaczy i serwis klimatyzacji. Naszym klientom oferujemy ponadto projekty instalacji grzewczo-wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Zapewniamy wysokiej jakości urządzenia oraz obsługę. Zapraszamy!