www.vivisto.pl

www.vivisto.pl

Ocena: 3.5/10 (8 głosów)Vivisto Training Center Sylwia Wodzień w Bydgoszczy to firma z branży szkoleniowej, która korzystając z wieloletniej praktyki i pracy z ludźmi, zajmuje się doradztwem, szkoleniami, jakie dedykuje małym i średnim firmom w zakresie ich rozwoju, wyjściu z kryzysu oraz przełamywania blokad. Wykorzystujemy z narzędzi tj. coaching kryzysowy MBTI i elementy NLP. Uczymy jak ukształtować silną organizację opartą na wspólnym działaniu, umiejętności słuchania i zrozumienia świata klienta, analizujemy też modele zarządzania, aby firma mogła realizować swoje cele i się rozwijać. Zapraszamy do konatktu!Podobne strony
 • Szkoła Biblijna

  Stowarzyszenie „Chrystus dla Narodów – Polska” jest chrześcijańską instytucją, przy której funkcjonuje międzynarodowa, ponad wyznaniowa szkoła biblijna. Stowarzyszenie istnieje od 2000r. i prowadzi działalność nie tylko na terenie Polski, ale w krajach całego świata. Korzenie ChdN sięgają końca lat czterdziestych, kiedy to Freda i Gordon Lindsay powołali do życia „Christ For the Nations Institute” w Dallas w Stanach Zjednoczonych. Nasze główne działania zorientowane są na prowadzenie dwuletniej, ponad denominacyjnej Szkoły Biblijnej opartej na Piśmie Świętym. Oprócz tego prowadzimy także warsztaty artystyczno – teatralne: drama, taniec (uwielbienia, z flagami), pantomima, zespół uwielbienia, chór gospel. Prowadzimy także Letnią Szkołę Sztuki i Służby, podczas której uczniowie z wielu miejsc na świecie wspólnie poznają różne formy sztuki, a następnie usługują nimi w Trójmieście i nie tylko... Szkoła „Chrystus dla Narodów – Polska” to wyjątkowe miejsce, gdzie studenci uczą się nie tylko zdrowych zasad biblijnych, ale przede wszystkim są prowadzeni w uczniostwie. Duży nacisk kładziemy na kształtowanie charakteru naszych studentów. Oprócz nauki są oni zaangażowani w różnego rodzaju służby, dzięki czemu mogą się dobrze przygotować do bycia liderem w miejscu swojego powołania. Stowarzyszenie jest także zaangażowane w różnego rodzaju akcje charytatywno - ewangelizacyjne. Nasi wolontariusze współpracują z ośrodkami dla ludzi bezdomnych, domami dziecka, ze szpitalami, szkołami, a także z innymi instytucjami, które potrzebują pomocy.

 • WAKE UP- szkolenia, konferencje i integracja Alicja Chylińska

  Jesteśmy firmą działającą na terenie całego kraju w zakresie organizacji:
  szkoleń, wystaw, targów, zjazdów, konferencji, kongresów, promocji, spotkań motywacyjnych i integracyjnych, eventów firmowych, imprez towarzyszących, bankietów, koktajli, przyjęć okolicznościowych, pikników.

  Współpracujemy ze znanymi oraz cenionymi hotelami i obiektami z całej Polski. Naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Współpracujemy zarówno z dużymi, średnimi, jak i małymi firmami. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług, a efektem będzie udana współpraca.

 • Kurs angielskiego

  Serwis dla osób chcących poznać podstawy języka angielskiego albo powtórzyć materiał przed sprawdzianem lub egzaminem. Na stronie, oprócz wyjaśnienia zagadnień gramatycznych, znajduje się słowniczek tematyczny oraz przykładowe wypracowania z różnych rodzajów, w tym m.in. listy formalne, nieformalne, artykuły oraz recenzje książek i filmów. Zapraszamy wszystkich do nauki angielskiego z naszym serwisem.

 • Inspiro - Szkolenia i coaching.

  Jesteśmy firmą szkoleniowo - doradczą specjalizującą się w projektowaniu rozwiązań ułatwiających pracę i rozwój przedsiębiorstw. Łączymy praktykę i doświadczenie z wiedzą na temat funkcjonowania organizacji i człowieka. Zespół naszych trenerów i ekspertów ma wieloletnie doświadczenie w pracy szkoleniowej i doradczej. Nasze działania dotyczą dwóch obszarów: 1. Szkolenia: szkolenia miękkie dla firm i instytucji z zakresu sprzedaży i obsługi klienta, zarządzania zasobami ludzkimi oraz rozwoju osobistego, szkolenia twarde dla firm i instytucji z zakresu, prawa i zarządzania ryzykiem. 2. Coaching - pracujemy indywidualnie z menedżerami i specjalistami, aby rozwijać ich potencjał zawodowy i osobisty.Nasze szkolenia każdorazowo są indywidualizowane i dostosowywane do potrzeb konkretnego klienta. Jako firma szkoleniowa wyróżniamy się zakresem oferty. Zdajemy sobie sprawę, że każda branża, każdy zawód ma swoją specyfikę, potrzeby i problemy. Dlatego też nasza oferta jest profilowana i obejmuje nie tylko szkolenia tzw. miękkie, ale również szkolenia z zakresu prawa oraz zarządzania ryzykiem. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich przedsiębiorców, grup zawodowych ale także do klientów indywidualnych. Proponujemy szkolenia dla różnorodnych branż bez względu na wielkość i obszar działania (firmy ogólnopolskie, MSP, stowarzyszenia zawodowe, urzędy). Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.Dowiecie się Państwo więcej na temat szkoleń oraz o korzyściach z nich płynących.

 • Kursy pilota

  Naszą specjalnością są usługi lotnicze, które świadczymy już od lat. W tej dziedzinie jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom najwyższej jakości loty czarterowe, loty widokowe czy patrole. Wykonujemy zdjęcia lotnicze ze śmigłowców, zarządzamy flotą, świadczymy też usługi doradcze oraz serwisowe. Nasza oferta to również profesjonalne szkolenia lotnicze. Posiadamy dużą flotę oraz doświadczonych instruktorów i pilotów. Zapraszamy!

 • Ifss Polska

  Strona międzynarodowej firmy szkoleniowo-konsultingowej specjalizującej się w Lean Manufacturing/ Management oraz Six Sigma. Prowadzimy szkolenia, warsztaty, projekty oraz certyfikacje w oparciu o międzynarodowe standardy (m.in. Lean Six Sigma Green Belt, Black Belt i Master Black Belt). Zapraszamy do współpracy zarówno firmy i osoby indywidualne. Posiadamy najlepsze oferty szkoleń na rynku pod względem jakości i ceny! Gwarancja sukcesu przy prowadzeniu projektów!

 • Frr.pl - kurs kadrowo płacowy

  Właścicieli firm, zainteresowanych organizacją skutecznych wykładów i warsztatów dla zatrudnionych, zapraszamy do skorzystania z oferty przygotowanej przez firmę frr.pl. Posiadamy wieloletnią praktykę w tym obszarze działalności, co pozwoliło nam na wyselekcjonowanie świetnej grupy trenerskiej a także opracowanie skutecznej metodyki prowadzonych zajęć szkoleniowo-warsztatowych. Bardzo elastycznie dopasowujemy się do wymagań wszystkich klientów. Prowadzimy również ogólnodostępne szkolenia otwarte. Duża różnorodność tematów prowadzonych szkoleń obejmuje między innymi aspekty finansowe, językowe czy rachunkowe.

 • HOLISTIC - Centrum Edukacji i Aktywności fizycznej

  Zapoznaj się z bogata ofertą HOLISTIC - Centrum Edukacji i Aktywności fizycznej. Jest to firma rzeszowska, która oferuje szkolenia i kursy zarówno dla indywidualnych odbiorców jak i specjalistów takich jak psycholodzy, fizjoterapeuci czy czy dietetyków. Centrum to prowadzi również zajęcia ruchowe takie jak gimnastyka korygująca postawę. Do wynajęcia na godziny czy dni są również 2 sale, duża i mała.