www.wojciechbrzezina-szkolenia.pl trener biznesu

www.wojciechbrzezina-szkolenia.pl trener biznesu

Ocena: 3.8/10 (4 głosów)Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją szkoleń prowadzonych przez Wojciecha Brzeziny. Jest on profesjonalnym coachem biznesu, wykładowcą, trenerem sprzedaży z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Prowadzi szkolenia z zakresu sprzedaży, negocjacji, komunikacji a także budowania zespołów. Może się on pochwalić licznymi referencjami oraz rekomendacjami jak też dużą ilością ukończonych kursów i szkoleń. Zapewnia atrakcyjne warunki współpracy i fachowość. Na stronie internetowej znajdą Państwo więcej informacji na temat działalności i niezbędne dane kontaktowe.Podobne strony
 • Angielski przez Skype

  Szkoła języków obcych Paroli Łukasz Tyczkowski oferuje kursy języków obcych przez Skype (niemiecki przez Skype, angielski przez Skype). Jest to nowoczesna metoda nauki dla osób, które cenią sobie wygodę i oszczędność czasu oraz pieniędzy. Uczymy profesjonalnie, ale w swobodnej i miłej atmosferze. Pracujemy indywidualnie, każdy uczeń ma swój plan nauczania dostosowany do jego potrzeb. Prowadzimy także kursy stacjonarne w grupach lub indywidualne. W ofercie ponadto kursy językowe dla firm i osób wyjeżdżających do Niemiec (np. do pracy). Gwarantujemy efekty i konkurencyjne ceny! Sprawdź nas i nasze referencje na stronie internetowej.

 • Europejskie Centrum Kształcenia Stylistów

  Europejskie Centrum Kształcenia Stylistów to nowoczesny ośrodek dydaktyczny. Oferujemy naukę na najwyższym światowym poziomie. Zajmujemy się profesjonalnym kształceniem zawodowym i specjalistycznym. Jesteśmy centrum edukacyjnym świadczącym najwyższej jakości usługi szkoleniowe z zakresu szeroko pojętej stylizacji – fryzjerstwa, wizażu, stylizacji paznokci.Posiadamy zaświadczenie o wpisie do ewidencji szkół i placówek niepublicznych oraz wpis do rejestru instytucji szkoleniowych Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Fryzjerstwo, wizaż oraz stylizacja paznokci to bazowe programy w oparciu, o które szkolimy. Programy Europejskiego Centrum Kształcenia Stylistów są autorskie i budowane na doświadczeniu. Nasi kursanci otrzymują konspekty do nauki zawodu opracowane przez naszych instruktorów.

 • Szkolenia handlowe

  Jeśli potrzebujesz warsztatów umiejętności handlowych to ten serwis służy pomocą. Zdobędziesz tu dane o treningach dla grup i coachingu 'one to one' umiejętności handlowania. Strona dostarcza darmowe opracowania dotyczące eksperymentów naukowych w temacie psychologii handlowania. Teksty te obalają większość popularnych mitów, które nadal nauczane są podczas większości warsztatów sprzedażowych na rynku. Nawet tylko dojście do tego, że te rzeczy nic nie dają, może już uwolnić Cię od niepotrzebnych błędów.

 • Kurs pierwszej pomocy Warszawa

  Poniższa witryna należy do ośrodka szkoleniowego COMES-LEX. Firma funkcjonuje przede wszystkim na obszarze Warszawy i okolicznych miejscowości. Pracownicy organizują takie fachowe szkolenia, jak kurs pierwszej pomocy. Ośrodek ma nowoczesny sprzęt medyczny wykorzystywany na zajęciach. Koszt kursy ustalany jest osobiście z każdym klientem. O zasadniczych punktach proponowanych szkoleń mogą przeczytać Państwo w serwisie firmy. Gorąco zapraszamy również do skontaktowania się z kadrą placówki.

 • Szkolenia komunikacja

  Prokadra jest firmą, która projektuje i organizuje m.in. szkolenia dofinansowane dla mikro przedsiębiorstw, a także dużych korporacji. Klientami są także instytucje państwowe. Firma Prokadra organizuje szkolenia w Krakowie – metropolii, gdzie jest mnóstwo firm. Potrzebne są tobie oraz twojej firmie szkolenia handlowe – zwróć się do Prokadra. Firmę Prokadra cechuje profesjonalna obsługa klienta a także bardzo rozbudowana oferta. Wybrane tematy naszych kursów obejmują: skuteczne techniki sprzedaży, problemy HR, prawo pracy, treningi menedżerskie oraz wiele innych. Jeśli oczekujesz szkolenia przygotowanego do Twoich planów – napisz do Prokadra. Trenerzy dołożą wszelkich starań by szkolenie zostało przeprowadzone zgodnie z założeniami.

 • E-learning w Polsce

  Dowiedz się wszystkiego o e-learningu. Wszystko o edukacji przez Internet: kursy e-learningowe, e-szkolenia, platformy edukacyjne (np. moodle, eFront, Dokeos), firmy e-learningowe w Polsce (zestawienie wszystkich firm zajmujących się e-learningiem), przetargi na usługi e-learning (wyniki, ogłoszenia), narzędzia do tworzenia kursów internetowych (tzw. authoring tools), studia przez Internet, szkolenia elektroniczne.

 • Erevo trainings

  Erevo Trainings to eksperci, którzy wykorzystują swoją wiedzę w praktyce. Tak też wyglądają wszystkie nasze szkolenia – od „programu efektywność” po coaching technologiczny. Doradzamy, uczymy i trenujemy z wykorzystaniem przyjaznych technologii, które dostosowujemy do człowieka, nigdy odwrotnie. W zakresie komunikacji wspiera nas Cation PR (www.cationPR) oraz Spectaculum (www.spectaculum.pl) www.trainings.erevo.pl

 • Szkolenia z języka polskiego

  Poprawne posługiwanie się językiem polskim jest niezwykle potrzebne w niemal każdej branży mającej kontakt z klientem. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy oferującej szkolenia z języka polskiego - zarówno w mowie, jak i piśmie. W naszej ofercie posiadamy dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych niezależnie od szczebla ich zatrudnienia. Szkolenia miękkie są dzisiaj niezwykle potrzebne i warto odbyć chociaż jedno!

 • instytutenter.pl

  Kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, biuro tłumaczeń z obsługą 21 języków oraz szkolenia dla nauczycieli w ramach Instytutu Doskonalenia Nauczycieli, to oferta Instytut Języków Obcych ENTER w Lesznie. Na rynku działamy od 15 lat, cały czas udoskonalając nasz plan edukacyjny, metody i modele zarządzania. Naszym atutem jest wykwalifikowana kadra lektorska z bogatym stażem translatorskim, jak oferuje m. in. usługę tłumaczeń dokumentów 24h w zakresie 11 języków. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny - zapraszamy do współpracy!